Uwzględniają WiP w sondażach!

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 
Anonimowy użytkownik

15-06-2010 - 22:53:45

[www.tvn24.pl]

1% i przekręcona nazwa - ale to i tak ogromny sukces!

15-06-2010 - 23:24:04

Nie chce mi się wierzyć, że pismaki naprawdę nie znają jeszcze tej nazwy. Wszędzie gdzie jest mowa o JKM podają, że to kandydat Wolności i Prawodządności, a potem widzimy Własność i Samorządność i inne takie kwiatki.

Za rok będzie dziesięć razy tyle!

15-06-2010 - 23:32:34

Interesuje mnie, czy realne jest osiągnięcie progu subwencji w parlamentarnych.

---------------------------------------
pozdrawiamZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-06-2010 23:33 przez Karolak.

16-06-2010 - 12:57:36

No właśnie, ciekawe czy sztab domagał się sprostowania informacji sprzed ok. 2 tygodni, gdy przy jakimś sondażu zamieścili nazwę "Wolność i Samorządność" przy nazwisku JKM - w zwykłym i internetowym wydaniu GW.

17-06-2010 - 00:16:20

Musimy przekonać ludzi którzy oddadzą głos na JKM aby po wyborach popierali Wolność i Praworządność.

Ten 1% to nie jest manipulacja. Ludzie po prostu nie wiedzą że nowa partia pana Janusza to WiP.Wybory parlamentarne moga być w zasięgu ręki ale zależy to tylko od NAS!

Należy również pamiętać, że kandydaci w wyborach prezydenckich mogą otrzymywać większe poparcie niż partie z których się wywodzą.

To jest temat na osobną dyskusję i czas będzie na to po wyborach bo teraz nie ma co gdybać. Jednak prosiłbym aby jak najczęściej używać nazwy partii gdy mówi się o panu Januszu i również chwalić tą partię. Ważne również aby używać pełnej nazwy: Wolność i Praworządność. Nie stać nas po prostu na używanie w tej chwili skrótów jak UPR , PO, PIS. ponieważ ludzie nie mają zielonego pojęcia co to jest WiP.

Po wyborach należy rozgłaśniać że bez dobrze zorganizowanych nowych struktur WiPu pan Janusz nie osiągnąłby tak dobrego wyniku. Mimo tego że partia jest bardzo młoda.

Pamiętam jak pisaliśmy tutaj na forum krótko przed powstaniem partii o nadziejach. Była pewna obawa czy bez UPR pan Janusz zbierze podpisy. Okazało się, że nie tylko zebrał , ale i prowadzi jedną z lepszych kampanii prezydenckich. Przyszłość należy do WiP. Tak się rodzi nowa siła.

Pan Janusz dowiódł ł, że uczciwość popłaca. Że należy być wierny swoim przekonaniom. Jak się nie zgadzam to wstaje i wychodzę. Nie uczestniczy się w farsie. Nie należało iść na kompromisy z witczakowcami którzy są na dobrej drodzę aby zostać aferałami w PiSowskiej przybudówce. Już kiedyś chcieli to samo z PO, później LPR. W następnych wyborach witczaki będą przekonywać że jedyna nadzieja do startować z list SLD. grinning smiley

WiP WiP Hurra!

17-06-2010 - 08:15:17

Jeszcze niedawno niektórzy nie tylko nie wierzyli że JKM zbierze podpisy, ale doradzali mu wycofanie się z wyborów na rzecz Marka Jurka, który miał zdobyć o wiele wyższe poparcie. Dziś JKM ma w sondażach 2-3%, a Jurek 0-1%.

Co do wyników WiP, to niestety obawiam się, że taki pozostanie. Jedynym sposobem byłoby dopisanie do nazwy "Wolność i Praworządnosć - Partia Janusza Korwin-Mikke". Na co dzień można używać nazwy WiP (tak jak teraz), ale niech przynajmniej na karcie do głosowania ludzie zobaczą takie "objaśnienie" co to za partia (czy raczej z kim się wiąże).

Podobnie jak było w 2007 roku - w kampanii używano nazwy "Liga Prawicy Rzeczypospolitej", która miała spore poparcie jako zjednoczona prawica. Ale gdy na karcie wyborczej ludzie zobaczyli nazwę "Liga Polskich Rodzin" to już im przeszło.
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6258, Posty: 45483, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 151, Posty: 2001.