Korwin w mediach

Wysłane przez Paracelsus 

13-05-2010 - 20:50:14

Proponuję tutaj zamieszczać linki do wszystkich materiałów zamieszczanych w mediach na temat JKM.

Na początek wyluzowany i uśmiechnięty pan Janusz w sądzie :

[wybory.onet.pl]
[wiadomosci.wp.pl]
[www.tvn24.pl]

"Polityk zniecierpliwiony przedłużającym się przez kilkanaście minut procesem oświadczył w pewnym momencie, że jak tylko zostanie prezydentem, tego typu rozprawy będą trwały 30 sekund." smiling smiley

Oraz radosna nowina: JKM wyprzedził Kaczyńskiego na Facebook i "wchodzi" z Komorowskim do drugiej tury

[wiadomosci.wp.pl]

Ruszyła znowu strona "Nie dla prezydentury Komorowskiego" na Facebook

[www.tvn24.pl]

oraz ciekawy sondaż - 41% dla Korwina?

[frizona.pl].-!!!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-05-2010 20:54 przez Paracelsus.

16-05-2010 - 18:46:55

Od trzech dni nie ma ani jednej wzmianki o JKM w mediach!!!

Heloł ?!

Is anybody out there?

16-05-2010 - 19:02:24

Przed chwilą wydarzeniach pokazywali komitety honorowe Kaczora i Komoruskiego. W komitecie JKM-a jest Krystyna Sienkiewicz.

16-05-2010 - 19:25:21

No proszę, super! To przesympatyczna, przeinteligentna i przeutalentowana osoba.

16-05-2010 - 19:31:56

Skąd ta wieść o pani Krystynie? I czy źródło tej wieści wie coś o innych VIP-ach?

16-05-2010 - 19:34:39

Wydarzenia czyli Polast. Mówili coś więcej? winking smiley

16-05-2010 - 22:28:39

Że niby w programie informacyjnym nie tylko wspomnieli o JKM jako o kandydacie ale o tym, że ma jakiś komitet honorowy? Nie chce mi się wierzyć smiling smiley
Jeśli to jednak prawda, to super. Tylko jak dla mnie to trochę dziwne, żeby jedynym źródłem informacji na ten temat był Polsat, a w sieci kompletna cisza.

Taki Komitet to świetna rzecz, i niezmiernie potrzebna. Kiedy człowiek zobaczy szereg poważnych i znanych ludzi u boku "niepoważnego" kandydata, to od razu zacznie go inaczej traktować. Mam nadzieję, że taki komitet honorowy przy JKM powstanie i pomoże odnieść sukces w tych wyborach (problemem jest zapewne wstyd przed przyznaniem się do takiego kandydata, ale jeśli zgłosiłoby się kilkoro chętnych to dalej poszłoby z górki).

No i pojawia się pytanie czy bastek66 wszystko dobrze zrozumiał i czy na przykład nie wspominali jak to bywało w przeszłości. Z tego co znalazłem pani Sienkiewicz wchodziła w skład komitetu JKM w 2000r. Przy okazji dwie ciekawe wypowiedzi, ach ta demokracja:

"Małgorzata Potocka

tancerka i choreograf, założycielka grupy baletowej Sabat, popierająca Janusza Korwin-Mikkego

Popieram Janusza Korwin-Mikkego, ponieważ jest najlepszym tancerzem wśród polityków, co udowodnił występując na scenie warszawskiego klubu Tango. Jest on również dżentelmenem wobec kobiet, kolorową postacią i radykalnym politykiem z wyrazistymi poglądami. Nie związuję się z tą ideową opcją. Mnie interesuje nie polityka, lecz sztuka. Nie widzę żadnego ryzyka, które wiązałoby się z moim poparciem dla prezesa UPR."

"Krystyna Sienkiewicz

aktorka popierająca Janusza Korwin-Mikkego

Zgodziłam się poprzeć Korwin-Mikkego, ponieważ prosił mnie o to Jan Tadeusz Stanisławski. Nie przynosi mi to żadnej ujmy, gdyż ten kandydat na pewno ma niefałszywą biografię. Zgadzam się z wieloma jego poglądami. Na co dzień nie interesuję się polityką, ale muszę przecież na kogoś głosować. Przy okazji może odbiorę kilka punktów innym kandydatom, których nie lubię. Nie biorę czynnego udziału w kampanii wyborczej. Dotąd wystąpiłam tylko raz ze swoim monologiem o politykach i nie zamierzam tego kontynuować. Naprawdę moim ukochanym politykiem jest Jacek Kuroń. Szkoda, że przepadł gdzieś z termosem."

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 16-05-2010 22:37 przez kwantl.

17-05-2010 - 08:06:01

Jak by ktoś nie zauważył, to p. Sienkiewicz widnieje już od czasu powstania WiPu na stronie partii - w składzie Rady. Pamiętam czasy, gdy występowała w klipach wyborczych UPR - w 2004 roku (eurowybory, już za prezesury Wojtery) i 2002 (samorządowe) - to bez wątpienia był najlepszy klip wyborczy UPR, który zresztą przyniósł całkiem niezły wynik w sejmikach - 2,27% (lepszy od Unii Wolności). Pani Sienkiewicz może niezwykle mocno wpłynąć na wynik JKM, chociażby z powodu płci (przy wizerunku jaki ma JKM jest to już sporym atutem).

17-05-2010 - 08:34:42

Dziś rano JKM był gościem Programu 1 Polskiego Radia. Więcej tutaj - http://www.polskieradio.pl/jedynka/sygnalydnia/?id=21702&p=go

17-05-2010 - 10:36:48

Nie wiem czy to: "Jakiś tam Ziętek, Kaczyński czy inny tam pan Napieralski. Przecież to PiS mówi głównie o prawach ludzi pracy i tak dalej." było potrzebne ale na + jest to że umieścił w tej grupie Kaczyńskiego i Napieralskiego tzn. nie szydził z osób tylko dlatego że mają niskie notowania.

Moim zdaniem występ dobry. Obyło się bez żadnych prowokacjiwinking smiley

17-05-2010 - 13:02:12

Z tymi ludźmi pracy to zdecydowanie niedobre posunięcie. Proszę zwrócić uwagę, że prawie każdy pracujący Polak się z tą grupą utożsamia. Jeśli już się na takie coś porywać to trzeba wytłumaczyć o co w tych całych "ludziach pracy" chodzi. A tak poza tym występ - kolejny raz - bardzo przyzwoity.

17-05-2010 - 17:57:23

witekz
Jak by ktoś nie zauważył, to p. Sienkiewicz widnieje już od czasu powstania WiPu na stronie partii - w składzie Rady.

To ja szczerze mówiąc tego nie rozumiem: co w radzie partii politycznej robi osoba, która otwarcie twierdzi, że brzydzi się polityką?

17-05-2010 - 18:10:59

A jej ulubionym politykiem jest Jacek Kuroń...

17-05-2010 - 21:15:56

kwantl
Jak by ktoś nie zauważył, to p. Sienkiewicz widnieje już od czasu powstania WiPu na stronie partii - w składzie Rady.

To ja szczerze mówiąc tego nie rozumiem: co w radzie partii politycznej robi osoba, która otwarcie twierdzi, że brzydzi się polityką?

JKM też brzydzi się polityką, dlatego chce ją zmienić.

17-05-2010 - 21:22:09

Rozróżnijmy politykę obecnie od polityki w ogóle. Ze słów p. Sienkiewicz można wywnioskować, że ma na myśli to drugie.

17-05-2010 - 22:19:52

Miałem nagrać wystep w Superstacji to oczywiście mi się coś spierdzieliło ;/ Złośliwość rzeczy martwych w tym moim gruchocie:]

Jakby ktoś miał to byłbym wdzięczny za nagranie!

17-05-2010 - 23:08:08

[www.youtube.com]
[www.youtube.com]

17-05-2010 - 23:16:36

Podział na dwie części dość symboliczny, już w trakcie oglądania na żywo naszła mnie taka myśl. Do momentu tej wzmianki o równouprawnieniu bardzo dobry występ, utrzymana forma z ostatnich wywiadów. Natomiast druga część to może i ciekawa pogadanka, ale tematy kobiet (jakiekolwiek, no chyba że to podkreślanie ich wpływu na gospodarkę - bardzo słuszne) czy kolonizacji wschodnich Niemiec to już zdecydowanie nie tematy na wypowiedzi JKM podczas kampanii. Ale to tylko taka sympatyczna (jak zawsze z p. Michalik) pogadanka w Superstacji, więc można na to przymknąć oko (machnąć ręką).

18-05-2010 - 13:32:53

A tutaj chyba najsympatyczniejszy wywiad z JKM smiling smiley

Janusz Korwin-Mikke w Superstacji 17.05.2010 1/2
[www.youtube.com]

Janusz Korwin-Mikke w Superstacji 17.05.2010 1/2
[www.youtube.com]

Natomiast co do kolonizacji Niemiec to się JKM zagalopował!!! Kolonizacja wschodnich landów co prawda już się odbywa pełna parą, ale wspominanie o tym w kampanii prezydenckiej to strzał samobójczy, radze tego nigdzie więcej nie powtarzać, gdyż jest to, mówiąc eufemistycznie, mało dyplomatyczne.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-05-2010 13:46 przez Paracelsus.

18-05-2010 - 18:06:14

Baba w trójce chyba szukała guza winking smiley

Zgrywa Bóg wie kogo a użycie słowa "rozbisurmanione" już pokazało jak wielką zgrywa znawczynie przed wielkim wariatem Korwinem-Mikke. Nie można było powiedzieć rozkapryszone? No ale do rzecz.

Pan Korwin-Mikke i tak zaprezentował się dobrze. Chciała z niego zrobić wariata, od razu zaczęła od kobiet (czyli chciała go udupić na wrjściu ) później kazała wymieniać wariatów w państwie a na koniec chciała dowodów że zieloni to łapówkarze i tu ją pan Korwin-Mikke zgasił.

Chyba lepiej żeby pana Janusz nie zapraszali do radia skoro mają taką wiochę robić.

18-05-2010 - 18:13:50

Moim zdaniem pan Janusz dał się temu babsku nabrać. Może i udało się uniknąć kompromitacji - bo do tego ewidentnie prowadząca zmierzała - ale występ i tak był fatalny. Słysząc takie wystąpienie kandydata na prezydenta od razu machnąłbym na niego ręką. Było wszystko, co u JKM najgorsze: kobiety, demokracja, gwałcenie (przykład dobry ale nie do kobiety, a już na pewno nie takiej!), idioci, oszołomy itd. Zero programu kandydata na prezydenta. ZERO. A do tego aroganckie odpowiedzi "a co mnie to obchodzi" etc.
Fatalnie, a to chyba dość "posłuszna" audycja...

18-05-2010 - 18:31:47

kwantl
Moim zdaniem pan Janusz dał się temu babsku nabrać. Może i udało się uniknąć kompromitacji - bo do tego ewidentnie prowadząca zmierzała - ale występ i tak był fatalny. Słysząc takie wystąpienie kandydata na prezydenta od razu machnąłbym na niego ręką. Było wszystko, co u JKM najgorsze: kobiety, demokracja, gwałcenie (przykład dobry ale nie do kobiety, a już na pewno nie takiej!), idioci, oszołomy itd. Zero programu kandydata na prezydenta. ZERO. A do tego aroganckie odpowiedzi "a co mnie to obchodzi" etc.
Fatalnie, a to chyba dość "posłuszna" audycja...

To już drugi fatalny występ w radio. Wczoraj w PR1 raczej też nikogo nie przekonał. Po wczorajszym wywiadzie w pamięci zostawały głównie "bandyci", "więzienie", "aferałowie" i "bezpieczniacy"...

18-05-2010 - 18:32:42

No niestety Korwin-Mikke nie miał wielkiego pola manewru. Nie mógł wycofać się ze swoich poglądów (bo stracił by stały elektorat) a jako tako z tego wybrnął.

Jedyne co można mu zarzucić to ten stan wyjątkowy (chyba też baba specjalnie go w konia robiła) i odpowiedź "a co mnie to obchodzi" (chyba już był wku*****). A przykład z gwałtem to jak inaczej to wytłumaczyć głupiemu babsku? Może zrozumiała.

miejmy nadzieje że powodzie spowodowały że ludzie nie słuchają radia tylko zajmują się czymś pożytecznym.

ehhh...

A występ w jedynce był nawet dobry.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-05-2010 18:33 przez Raku.

18-05-2010 - 18:45:58

Występ w jedynce to była zupełnie inna liga. Spokojnie i konkretnie. I jak kandydat na prezydenta. A tutaj to było niewiadomoco. Oby ostatni raz w tej kampanii...

18-05-2010 - 21:13:22

No, no... widzę, że pani redaktorka Michniewicz jest godną następczynią i wierną uczennicą swojego "oficera prowadzącego" - pani redaktorki Moniki Olejnik.

A tak na poważnie - ten wywiad to porażka!

Wstęp z szalikiem - super!
Potem niestety JKM chwytał każda przynętę podsuwaną przez redaktorkę.

Mam propozycję dla sztabu, żeby przećwiczyli takie napastliwe wywiady z panem Januszem. PR, PR i jeszcze raz PR! JKM, musi się pan raz na zawsze tego nauczyć. Proszę brać przykład z amerykańskich polityków albo z pana Jana Kulczyka, co to się zamknął z doradcami przed występem przed komisja śledczą i ćwiczył, ćwiczył, ćwiczył każde potencjalne pytanie; albo z pana Leppera - najlepsza reklama skuteczności neurolingwistycznego programowania.

Panie Januszu, nie musi nam się pan zwierzać z każdego poglądu!

A prawa do głosowania nikt już kobietom nie odbierze, nawet pan jako prezydent RP, więc po co za przeproszeniem pieprzyć takie głupoty? Jaki to ma cel? Proszę natychmiast zmieniać temat i mówić że te pańskie wypowiedzi miały tylko charakter ogólno-światopoglądowy, ale jako polityk w pełni pan respektuje prawa kobiet, i skończyć temat! Eh sam pan sobie nawarzył piwa, dziennikarki mogą teraz czerpać garściami z tych pańskich "wynurzeń".

Proszę samemu kierować dyskusją, a nie tańczyć jak panu redaktorka zagra! Tak się dac podpuścić kobiecie? Wstyd! Pomyśleć tylko co by było u Olejnikowej.

Proszę kierować dyskusje na tematy w których jest pan mocny, które interesują Polaków i na które będzie miał pan wpływ. Wywiad ma służyć do przedstawienia pańskiego programu (bdb w TVP info, Superwizji i w radiowej jedynce) a nie do tłumaczenia się z tego co się kiedyś powiedziało. Natychmiast ucinać takie prowokacje i tylko: ZUS, Grecja, Sądownictwo, Podatki, Wojsko, Służby. itp

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-05-2010 21:29 przez Paracelsus.

18-05-2010 - 21:45:05

Cieszmy się że to była audycja trójki (jakieś 6% na rynku radiowym) a sam rynek radiowy tak wielu odbiorców nie ma. Do tego dochodzi powódź czyli ludzi wali w takim momencie jakaś polityka.

Nie promujemy nigdzie tego nagrania i tyle. W każdym razie taki występ chociażby w TVP Info SKREŚLIŁBY KORWINA NA DOBRE. NIE MOŻNA SIĘ TAK DAWAĆ PODUSZCZAĆ! TRZEBA BYŁA SCHRZANIĆ BABSKO ŻEBY JEJ W BUTY POSZŁO I KONIEC TEMATU.

Ja promuje pana za frajer na lewo i prawo, w domu, u znajomych i w internecie. Nawet na tym żałosnym portalu nasza klasa. A pan w taki sposób odbiera sobie mniej więcej tyle głosów ile ja wywalczyłem? Może to i nie dużo ale morale upadają....

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 18-05-2010 21:47 przez Raku.

18-05-2010 - 22:23:51

I teraz na TVN24 wybrali jakąś 2 sekundową wypowiedź Korwin-Mikke o powodziach (niestety nie zrozumiałem) i się śmiali że jego zdaniem powódź powodują wały przeciwpowodziowe.

Teraz poszerzyli wypowiedź (po 5 minutach przerwy) i przyznali że pan Korwin-Mikke ma TROCHĘ racji.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-05-2010 22:28 przez Raku.

19-05-2010 - 11:07:13

Informacja

[czateria.interia.pl]

JKM na czacie

pozdrawiam

19-05-2010 - 11:18:35

Bardzo obiektywny opis....

19-05-2010 - 16:17:10

[czateria.interia.pl] Od kiedy to Korwin chce sprywatyzować armie?!
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6254, Posty: 45467, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 151, Posty: 2001.