14 lipca 2009 "Rozważania z polskich dróg"

Wysłane przez Bogo 

14-07-2009 - 21:37:08

[korwin-mikke.blog.onet.pl]

Chciałbym wiedzieć jaka duża próba była poddana badaniu smiling smiley

Z wywodów gejów wynikałoby, że co 10 osoba mijana na ulicy jest homoseksualistą. Pytanie czy jest jakaś granica wieku??? Czy to 10% to 3,7mln osób (10% populacji) czy np. 10% dorosłych (lub tych co się już opowiedzieli, że są) czy jak??? Chciałbym po prostu dociec wartości liczbowej ilości gejów a nie procentowej.

Jeżeli byłoby ich tak dużo, to co za problem założyć partię i wygrać wybory??? Mieliby 20% stołków w sejmie i pojawiłby się może nowy prezydent.

Eh, nie tędy droga do wolności drodzy homoseksualiści....nie tędy

Xsior: dodałem link. Pamiętajcie o tym!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 14-07-2009 21:46 przez xsior.

14-07-2009 - 21:52:20

Witam!

Niestety p. JKM popełnia błąd logiczny obliczając stosunek homoseksualistów do heteroseksualistów za pomocą stosunku liczby prostytutek męskich i żeńskich na poboczach dróg.

1) Przede wszystkim i na szczęście, w Polsce nadal bardziej wstydliwie jest być pederastą niż prostytutką. :-) Dlatego prostytutki żeńskie widać, a pederaści się chowają. Może w lokalach zamkniętych ten stosunek jest inny? Podważam zatem tezę, że liczba prostytutek danej płci przy polskich drogach jest wprost proporcjonalna do popytu na te usługi.

2) Wniosek wyciągany na podstawie liczby kobiet-prostytutek może równie dobrze brzmieć, iż stosunek normalnych kobiet do lesbijek jest 0 (bowiem na kobiety nie czekają na poboczach męskie prostytutki, a jedynie żeńskie). Widać z tego, iż autor domyślnie przyjął założenie, że z prostytutek na poboczach korzystają wyłącznie panowie. Pewnie słuszne, ale należałoby to jawnie napisać i choć kilkoma zdaniami uzasadnić.

3) No i ostatni argument. Stosunki pomiędzy kobietą a mężczyzną przez tysiąclecia polegały na zdobywaniu niewiasty przez zalotnika. To samiec musiał nakłonić kobietę do kopulacji. Nasz temperament jest po wielokroć wyższy od temperamentu kobiet, co wynika z oczywistych przesłanek ewolucyjnych. Dlatego jeżeli mężczyzna szuka niezobowiązującego seksu z kobietą - musi tej ostatniej np. zapłacić. W relacji męsko-męskiej nie ma chyba takiego problemu, bo obaj partnerzy mają wysoką potrzebę seksu. Zatem zamiast płacić męskiej prostytutce wystarczy iść do klubu gejowskiego. Co oznacza, że popyt na męskie prostytutki dla mężczyzn pederastów jest nieproporcjonalnie mniejszy niż popyt na żeńskie prostytutki u normalnych chłopów.

Szanowny Panie Januszu! Rozumiem, że komentowana przeze mnie wypowiedź była pisana z pewnym "przymrużeniem oka", ale Panu akurat wypada argumentować ściśle i bez błędów metodologicznych.

Link do wpisu: Rozważania z polskich dróg

Pozdrawiam,
Mendel

Xsior: Post doklejony do istniejącego tematu. Mendel, na przyszłość zwracaj uwagę czy temat na jaki chcesz napisać nie został już założony.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 14-07-2009 22:16 przez xsior.

14-07-2009 - 22:27:42

Xsior napisał:
-------------------------------------------------------
> Mendel, na przyszłość zwracaj uwagę czy temat
> na jaki chcesz napisać nie został już założony.

Kiedy klikałem w "Nowy wątek" jeszcze nie został założony. :-)
Po prostu długo pisałem swojego posta.

Pozdrawiam,
Mendel

--
Mendel

14-07-2009 - 22:56:34

Zgadzam się z panem Mendlem. Faceci, niezależnie homo-, czy heteroseksualni są bardziej promiskuityczni. Chętniej kopulują z kim popadnie.
Kobiety są znacznie bardziej wybredne, co jak słusznie zauważył pan Mendel, wynika z tego że więcej ryzykują. Albo raczej ryzykowały w przeszłości, zanim zaczęła się antykoncepcja. (Oczywiście kobiety-lesbijki są mniej roziwązłe od mężczyzn-gejów, choć wcale nie wiedza dlaczego.)

15-07-2009 - 07:10:25

Aloo smiling smiley

Jest u nas 0,5% gejów.
W śród zwolenników JKM liczba ta jest o ile nie zero to z pewnością mu bliższa.
T dlaczego do jasnej cholery co rusz na blogu można znaleźć zdięcie geja !!!!!!?????
Kogo to ciekawi ? Kto to ogląda z przyjemnością ? (jaką jest niewątpliwie czytanie bloga JKM)
Również czytając od niepamiętnych czasów Najwyższy Czas - RAZ znalazło się foto seksownej panienki
a geje goszczą tam o wiele częściej (relacje z każdej ich parady)
Panie Januszu!!!!!!!!!!!!! Luuuuudzie !!!!! Płeć piękna jest piękna !!!!!!! Geje precz z prawicowych łamów !!!!!!!

15-07-2009 - 10:26:17

widocznie Redakcja wychodzi z założenie ,że mam zdrowych odbiorców ,którzy piękno kobiet dostrzegają codziennie i u siebie w domu i na ulicy , cudowny czas lata smoking smiley, i dla równowagi "ładuje" nam " piękno " płci brzydkiej grinning smiley

15-07-2009 - 11:12:26

No jakby prześliedzić treść ostatnich postów na blogu JKM, to ze stosunku wyjdzie, że tych homoseksualistów jest nawet więcej niż 10% tongue sticking out smiley

15-07-2009 - 12:15:46

Liczba męskich prostytutek przy drogach to nie najlepszy wskaźnik. Kto wytrzyma cały dzień na czczo i po lewatywie?
Lepszym wskaźnikiem była by popularność męskich lalek w seksszopach (tak się powinno pisać i dodatkowo jak pasuje!). Tego nie widać z drogi, ale nie wydaje mi się żeby szły jak woda. Tymczasem powinny, szczególnie w środowisku tak trudnym dla pedałów jak my.

Xsior: Doklejony do istniejącego tematu. Panie ruszalaj, proszę na przyszłość pisać w istniejących wątkach.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 15-07-2009 12:24 przez xsior.

16-07-2009 - 07:58:54

Panowie !!!!!!!!!!
wszystko jasne, odpowiedz znalazłem w nowym "NCz" w artykule p.W.Grzelaka .Cudowny toast "gruziński" pod ,którym się podpisuję iw przyszłym roku idę na Paradę Równości w Krakowie , chętnych zapraszam .
Będę popierał homosiów ,gejów ale nie lesbijki !!!!!!!!!!!!
Będę popierał pod hasłem
" za gejów aby było ich jak najwięcej .Wtedy więcej dziewczyn zostanie dla nas !!!"
kto ze mną ???????
pozdrawiam kuzynsmileys with beerthe finger smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 16-07-2009 08:00 przez kuzyn.

16-07-2009 - 08:01:20

oczywiście stokrotne podziękowania dla Pana Wojtka Grzelaka.smileys with beersmileys with beersmileys with beer

16-07-2009 - 12:31:09

A ja myślę nieco bardziej perspektywicznie i popieram tych gejów i te lesbijki, które się nie rozmnażają.

Dzięki 'emancypacji' gejostwa złe geny mają szansę wyginąć w 100%.

Dawniej - dzięki temu, że kryli się w normalnych związkach - mogli przekazywać swoje geny z pokolenia na pokolenie.
Teraz nie będzie takich wypadków.

smileys with beer
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6138, Posty: 45245, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 224, Posty: 2116.