3 czerwca :Co w TVP-Szczecin?

Wysłane przez admin 

03-06-2009 - 21:57:23

W każdym razie w tvp1 kompletne milczenie. Teleexpres i wiadomości-nic.

03-06-2009 - 22:52:04

No świetnie, zachęca nas Pan do udziału w zabawie na [www.e-glosowanie.org] — ale tam będzie się wybierać spośród celów wybranych przez świadomą mniejszość. Co jeden cel, to głupszy, więc po co głosować?

1. Reforma systemu edukacji - nauczanie zasad współpracy, kształtowanie postaw otwartości i zaufania oraz nowoczesne metody kształcenia (oczywiście nikt nie zapyta np. o przymus szkolny)
2. Stworzenie silnych centrów naukowo-innowacyjnych (z podatków)
3. Realna demokracja, wolny rynek, Polska państwem prawa, mechanizmy gwarantujące ochronę praw człowieka i obywatela (realna demokracja jest w opozycji zarówno do prawa jak i do wolnego rynku; chyba że chodzi o wolność każdego do ubiegania się o koncesje)
4. Rozwój infrastruktury drogowej ,kolejowej, lotniczej i energetycznej (przez urzędników)
5. Polityka prorodzinna - zachęcanie pracodawców, by zatrudniali kobiety; powszechny dostęp do żłobków i przedszkoli; brak konieczności wyboru - sukces zawodowy czy dziecko; prorodzinny system podatkowy (pracuj — rząd wychowa twoje dzieci)

04-06-2009 - 19:26:18

> Nie wiem, czy UPRowi grozi, wg. prawdziwych sondaży (bezpieka takie robi - oczywiście nie są one publikowane!)

Prawdziwe sondaże są publikowane łgarzu Mikke - i niemal zawsze zgadzaja się z późniejszymi wynikami prawdziwych wyborów. Za to nie zgadzają się oszukańczo wykliwane przez mikkooszustów wyniki sond internetowych - oszuści głosowali wielokrotnie i kłamali (do czego namawiał Mikke.

> wszystko było doskonale widoczne - a ja, stojący na betonowym kwietniku, widoczny jeszcze doskonalej.
> Operator starannie kręcił mnie od dołu (bo wtedy człowiek wygląda na ekranie śmiesznie...)

A jak miał cię "kręcić" łgarzu Mikke, gdy ty sam wlazłeś na kwietnik? Miał sobie przynieść drabinę, czy zamówić helikopter?

> nakręcał wnętrze betonowej skrzynki na kwiaty (da się pokazać, że to JKM je zapewne rozdeptał...)

Mikke usiłuje wmówić frajerom, że lewitował, nie depcząc tego, na co wlazł :-)

> - i nagle skoczył robić zdjęcie jakiegoś rozpryśniętego na ziemi jajka. Mnie nawet do głowy nie przyszło, że mogłoby to być jajo rzucone we mnie

Mikke usiłuje wmówić frajerom, że kocha go 100% wyborców. Pewnie żenujące wyniki J.Mikke w prawdziwych wyborach fałszują ONI (krasnoludki, diabły, kosmici itp.)

> jestem więc głęboko przekonany, że było to jajko rzucone przez specjalnie podstawionego (przez telewizję lub jakiegoś wroga...) człowieka.

Skoro Mikke działa na zlecenie (kremlokomuny) to myśli pewnie, że wszyscy są przez kogoś opłacani i podstawiani.

> Jednak układ rozprysku wyraźnie pokazuje, że było rzucone z boku - tak, aby nie trafiło we mnie, tylko wylądowało na pustym kawałku trotuaru, by operator mógł zrobić jego ujęcie.

Łgarz Mikke usiłuje wmówić frajerom, że wszyscy ludzie w Polsce celniej rzucają, niż Bielecki do bramki i Pluta do kosza - i każde rzucone jajko MUSI trafić w tego, w kogo sie rzuca :-)

> Oczywiście mógł to rzucić jakiś spontaniczny wróg konserwatywnych liberałów

Wróg liberałów to by ci komuchu Mikke wręczył kwiaty, za wieloletnie notoryczne ośmieszanie liberalizmu i promowanie komunistycznych zamordyzmów typu Białoruś i Chiny Ludowe.

> I wiadomość z ostatniej chwili: podobno pokazano nas zupełnie przyzwoicie.

Skoro jak sam twierdzisz "pokazywali przyzwoicie" - to po co ten stek łgarstw, łgarzu Mikke

> Jutro jestem w Krakowie. Wielka impreza mająca ukazać prawdę o "Okrągłym Stole" i "Magdalence"

Założę się, że komunistyczny łgarz Mikke nie powie prawdy o Okrągłym Stole i UPR - a dokładniej o tym, jak to kumple-komuchy zalegalizowały mu UPR w ekspresowym tempie - już drugiego dnia po zakończeniu obrad Okrągłego Stołu - gdy prawdziwa opozycja, czyli Solidarność musiała czekać na ponowną legalizację jeszcze kilka tygodni.
Prawdę o okrągłym stole znają tylko jego uczestnicy, a Mikke co najwyżej może się tylko i wyłącznie domyślać a potem manipulować słuchaczami sprzedając swoje domysły jako rzekomą prawdę. Ot taka propaganda znana z występów komucha Mikke.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-06-2009 19:38 przez liberal.

04-06-2009 - 20:18:59

Właśnie dałem im swojego maila, ale jeśli to rzeczywiście głosowanie na jakieś mgliste "cele", z których żaden mi nie odpowiada, to nie będę brał w tym udziału.

04-06-2009 - 22:20:32

liberal, stosujesz dokładnie te same sztuczki psychologiczne co JKM.

Bardzo jestem ciekaw, jaką masz dla JKM'a alternatywę?
Anonimowy użytkownik

04-06-2009 - 22:23:01

Dimitroff Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> liberal, stosujesz dokładnie te same sztuczki
> psychologiczne co JKM.
>
> Bardzo jestem ciekaw, jaką masz dla JKM'a
> alternatywę?

Nie karm trolla. To troll znany jako 'Andrzej_Nowak' pod innym nickiem. Można bylo sie spdoziewac ze predzej czy pozniej sie tacy tu pojawia. Juz zostal przeze mnie zaraportowany.

04-06-2009 - 22:52:37

Nie karm trolla. [...] Juz zostal przeze mnie zaraportowany.

Patrzcie no hipokrytę. Za komuny słynna była tzw. "schizofrenia bezobjawowa", wmawiało się ją osobom które nie bały się głośno sprzeciwiać reżimowi i wyrażały własne zdanie. UPRaczki krętaczki często to wypominają, w kontekście gdy ktoś dziś nazywa ich oszołomami i zamilcza w mediach. Twierdzą że to wynik tego że ktoś się ich boi, czy boi się prawdy i takie tam. Nie lubią jak spycha się ich na margines i przedstawia się ich jako śmiesznych nieszkodliwych oszołomów.

Nie lubią... i dlatego właśnie robią to samo z innymi. Gdy ktoś ma swoje zdanie, diametralnie różniące się od UPRackich poglądów - w duchu których zostali zindoktrynowani przez UPRackie pisma i propagandę Janusza Mikke - i nie boi się ich głośno wyrażać, nazywają go trollem (taka nowomowa), dewaluują jego zdanie, ośmieszają, lekceważą, spychają na margines, a NAWET JUŻ raportują! Robią to bo się po prostu boją prawdy którą głośno mówimy. Brak im kontrargumentów, ciężko im przyjąć gorzką prawdę, więc chwytają się brzytwy, stosując stały chwyt: nazwać trollem, zdewaluować, ośmieszyć, zbanować. Aż strach pomyśleć co by było gdyby ci zamordyści rządzili Polską. Skończyłoby się na więzieniu czy kulka w łeb za własne poglądy?

Tak więc za komuny była słynna "schizofrenia bezobjawowa" i sadzanie na nogach taboretu, a teraz mamy "trolli" i "raportowanie".
Ehhh... te komuchy nigdy nie zmądrzeją...

PS. Nie jestem Nowak, tylko cytowałem m.in. jego słowa.

04-06-2009 - 22:52:47

Przepraszam, zapomniałem o tej złotej zasadzie.

Swoją drogą to naprawdę ciekawe zagadnienie z punktu widzenia psychologii. Co mu daje takie psioczenie na wszystko dookoła? Jakąś perwersyjną przyjemność? No bo zmienić niczego nie ma zamiaru. Inaczej by chociaż na mojego posta odpowiedział.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-06-2009 22:53 przez Dimitroff.

04-06-2009 - 23:01:46

Dimitroff Napisał(a):
> Przepraszam, zapomniałem o tej złotej zasadzie.
>
> Swoją drogą to naprawdę ciekawe zagadnienie z
> punktu widzenia psychologii. Co mu daje takie
> psioczenie na wszystko dookoła? Jakąś
> perwersyjną przyjemność? No bo zmienić niczego
> nie ma zamiaru. Inaczej by chociaż na mojego
> posta odpowiedział.

A co wam i Mikkemu daje psioczenie na wszystko? Jakąś perwersyjną przyjemność?
Zauważ że każdy kij ma dwa końce misiaczku. Wszystko co piszesz może być użyte przeciwko Tobie - tu wychodzi wasza hipokryzja. Być może w poprzednim komentarzu napisaem prawdę i ubodło?

PS. Alternatywą dla Mikkego i jego kanapowej partii jest niegłosowanie na nich. Ignorowanie tego zakłamanego, obłudnego zamordyzmu pod przykrywką wolności.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 04-06-2009 23:05 przez liberal.

04-06-2009 - 23:06:00

Co ->konkretnie<- nazywasz zamordyzmem?

04-06-2009 - 23:14:31

Nie wiem co daje JKM'owi, nie znam go osobiście i nigdy z nim nie rozmawiałem. Jak Cię to interesuje - zapytaj. Sam jestem autentycznie ciekaw. W niektórych momentach nawet mogę przyznać Ci rację.

Co mi daje? Hmm... Złe samopoczucie. Wkurzam się, że w takim syfie żyję. Ale to mija. Ustępuje chęci do działania, chęci do wprowadzania zmian. Nie tylko w "systemie", na świecie, w Polsce, ale w moim własnym życiu. Czuję się lepszy od większości, a chcę być najlepszy. Właśnie dzięki temu, że narzekam, znajduję siłę, by kombinować jak zbudować jak najlepsze otoczenie dla moich dzieci.

Dostałeś odpowiedź na moje pytanie. Odpowiesz na moje czy dalej będziesz udowadniał, że jesteś trollem?

Co do PS. - śmiech na sali. Według Ciebie alternatywą dla nic nierobiącej partii jest nic nierobienie? Tutaj się nie popisałeś.
Anonimowy użytkownik

05-06-2009 - 01:37:41

masz szczescie ze admin juz poszedl spac grinning smiley
Chcesz dyskutowac - prosze bardzo, nawet jak jestes z SLD
Jak masz pier***ic obelgi i wyzwiska to zabieraj swoja lewacka du*e z tego forum i nie przeszkadzaj w wymianie pogladow.

05-06-2009 - 07:45:51

xsior Napisał(a):
> masz szczescie ze admin juz poszedl spac grinning smiley
> Chcesz dyskutowac - prosze bardzo, nawet jak
> jestes z SLD
> Jak masz pier***ic obelgi i wyzwiska to zabieraj
> swoja lewacka du*e z tego forum i nie przeszkadzaj
> w wymianie pogladow.

Jak już ktoś nie kładzie się krzyżem przed ich zasranym guru i nie kadzi mu 24h/dobę ten jest "lewakiem". Bylibyście znakomitym materiałem do analiz psychologicznych. Pierwsze co się nasuwa to kompleks względem lewicy. Czujecie się gorsi od nich czy co?

PS. Nie jestem z SLD, który raz mam już powtarzać: czy nie wystarczy reprezentować SIEBIE i WŁASNYCH pogladów? Jeszcz etrzeba się podczepiać pod jakąś jedną z tzw. "głównych" partii? Wy nie znacie takiego czegoś jak działanie samodzielne wg wlłasnych wartości? Musicie pozwalać sobie narzucać poglądy przez jakąś partię? Nie można być samodzielnym indywidualistą? A myślałem że popieracie liberalizm i indywidualizm... sad smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 05-06-2009 07:48 przez liberal.

05-06-2009 - 08:03:39

> Dostałeś odpowiedź na moje pytanie. Odpowiesz
> na moje czy dalej będziesz udowadniał, że
> jesteś trollem?

Daje mi to, że spełniam swoją potrzebę sprzeciwienia się obłudzie i hipokryzji którą widzę będąc neutralnym obserwatorem waszej partii i waszego guru. Wy może tego nie widzicie, bo jesteście subiektywni jako miłośnicy UPR i waszego guru Mikke, ale ja obserwuję to wszystko z boku i po prostu skręca mnie gdy widzę waszą obłudę i hipokryzję. Oskarżacie ludzi o wiele rzeczy a nawet nie widzicie że robicie to samo. Denerwuje mnie że jest to tak bezkrytycznie przyjmowane w internecie, że młodzi naiwni wam wierzą zamiast pomyśleć i zanalizować. Szlag mnie trafia i czuję moralny obowiązek ukazać absurdy waszego działania, by ludzie mieli dwie strony medalu zamiast klakierni.

05-06-2009 - 13:15:20

Panie Januszu, na wykopie pojawił się link do artykułu, który jeśli jest prawdziwy wyjaśnia skąd w mediach ta cała akcja służąca zwiększeniu frekwencji.

[interia360.pl]

05-06-2009 - 15:35:17

Masz rację w niektórych kwestiach. Rzeczywiście istnieje coś takiego, jak kult JKM. Każdy myślący człowiek przeżywa okres zafascynowania JKM, Ty pewnie też tam byłeś. Być może się zawiodłeś, rozczarowałeś czy jak Ty zapewne twierdzisz przejrzałeś na oczy. Nie jest to jednak ważne.
Problem jest taki: wytykasz nam hipokryzję, mówisz, że jesteśmy zakłamani, zapatrzeni w JKM. W tym samym czasie krytykujesz nas za brak tolerancji dla Twoich poglądów. W międzyczasie oburzasz się, że młodzi (starzy zresztą też!) przyjmują to bezkrytycznie, bezmyślnie. Ok, masz do tego oburzenia prawo. Jednak moim zdaniem szkodliwość tego omamienia jest znikoma w porównaniu z tym, jak mydlą nam oczy media i pierwszoplanowi politycy. Szczególnie, że są tacy jak Ty, którzy stoją na straży i dzielnie uświadamiają młodzież. Uważam, że i bez Twojej pomocy większość przejrzy na oczy i zacznie wypracowywać swoje własne poglądy. Ale jednego JKM'owi nie odbierzesz - gdyby nie on 90% obecnych wolnościowców nadal myliłoby pojęcie "libertarianin" z "libertynem" i związani byliby z PO.

05-06-2009 - 15:36:18

Mikke
Pogardzam typem, który całkowicie świadomie, wiedząc, że kłamie, oskarżył mnie (zapewne wykonując polecenie swoich germańskich mocodawców?) w poprzedniej kampanii wyborczej o to, że bodaj oszkalowałem - czy jakoś tak - niepełnosprawną dziewczynkę

"Pochylił się nad moją córką i zapytał: A ty ćwiczysz na lekcjach wychowania fizycznego? Przecież ty nie jesteś w stanie ćwiczyć?" Ona odpowiedziała, że ćwiczy. Korwin zapytał: "Ale jak? Na wózku"? "Odpowiedziała, że owszem"" - opowiada matka.

Sam Korwin-Mikke LAKONICZNIE wydarzenie opisał na blogu. "Podleciała do mnie jakaś narwana Partyjna Kobieta i zaczęła mnie ciągnąć do stoiska Partii Ekshibicjonistek, żądając, bym podszedł do ich namiotu i powiedział to w oczy jej córce, siedzącej na wózku inwalidzkim. Poszedłem. Powiedziałem.

A czy nie uważa, że skrzywdził dziewczynkę? "Nie. Ja z tym dzieckiem rozmawiałem i bardzo miło nam się rozmawiało, dopóki jej matka nie przerwała" - stwierdził. I dodał: "To rodzice powinni decydować, do jakiej klasy poślą swoje dzieci, a nie jacys faszyści"

Ograniczył się do lakonicznego stwierdzenia "rozmawiałem z dzieckiem", ale o czym? Tego już bał się powiedzieć..No i CO TO ZNACZY: "Nam się miło rozmawiało"? Może jemu się miło rozmawiało, skąd wie że dziewczynce się miło rozmawiało? To zwykły faszysta dla któreo liczą się tylko jego emocje i odczucia. W d... ma uczucia innych.

Poza tym skoro uważa że "to rodzice powinni decydować, do jakiej klasy poślą swoje dzieci, a nie jacys faszyści" to dlaczego głupio się dziwi że rodzice tej dziewczynki posłali ją do klasy integracyjnej? Odpowiedź jest jasna jak Słońce: Mikke jest faszystą.

05-06-2009 - 16:59:54

Liberał, niestety Twoje wywody dedukcyjne są błędne. A polegają na tym, że najpierw zbierasz różne wypowiedzi JKM, a następnie z góry zakładasz, iż na ich podstawie udowodnisz kłamstwa JKM. Nigdy nie udowodnisz prawdy za pomocą takich metod. Musisz być bardziej subiektywny, a nie na siłę próbować wykazać swoją słuszność.

Dziwi Ciebie fakt, iż JKM potępia faszystów, próbujących decydować, gdzie mają chodzić do szkoły dzieci, a jednocześnie twierdzi, że matka tej dziewczynki nie ma racji, posyłając swoją córkę do danej szkoły. Czy jedno wyklucza drugie? Przecież JKM chce, aby to rodzice decydowali o swoich dzieciach, ale czy to oznacza, że nie ma prawa krytykować rodziców? To są własnie skutki błędnej dedukcji.Więc może źle zrobiłeś "wyzwalając" swój umysł spod jarzma wszedlkiej ideologii i tym samym wkraczając na drogę samotnego wojownika, gdyż wyraźnie widać, że nie jesteś jeszcze na to gotów. Musisz jeszcze dużo się nauczyć, zanim będziesz zdolny do patrzenia z góry na innych ludzi. Polecam grę w szachy albo studia fizyczno-matematyczne - po nich na pewno polepszy się Twoja zdolność do logicznego myślenia.
Pozdrawiam
Stanley

05-06-2009 - 17:22:34

Jeszcze jedno. Liberała zastanawia sens zdania "nam się miło rozmawiało", i jednocześnie sugeruje, iż jest to zdanie błędne z logicznego punktu widzenia. Jeżeli ja rozmawiam z jakąś osobą, która jest chętna do wymiany zdań ze mną i nie próbuje jak najszybciej jej skończyć, ale dodatkowo swoim zachowaniem i wypowiadanymi zdaniami pokazuje, że pragnie ze mną dalej rozmawiać, to można wtedy powiedzieć "nam się miło rozmawiało".
Pozdrawiam
Stanley

05-06-2009 - 21:17:26

Bardzo proszę o kulture w wypowiedziach. Chcemy żeby forum było różnorodne i mogli się na nim wypowiadać zwolennicy i przeciwnicy autora portalu, ale chamstwa tolerować nie będziemy, Proszę o kulturalne wyrażanie się i szacunek dla wszystkich. Ostrzegam Liberala, że następnym razem zostanie zbanowany.
Pozdrawiam

06-06-2009 - 08:36:48

Stanley Napisał(a):
> Jeszcze jedno. Liberała zastanawia sens zdania
> "nam się miło rozmawiało", i jednocześnie
> sugeruje, iż jest to zdanie błędne z logicznego
> punktu widzenia. Jeżeli ja rozmawiam z jakąś
> osobą, która jest chętna do wymiany zdań ze
> mną i nie próbuje jak najszybciej jej
> skończyć, ale dodatkowo swoim zachowaniem i
> wypowiadanymi zdaniami pokazuje, że pragnie ze
> mną dalej rozmawiać, to można wtedy powiedzieć
> "nam się miło rozmawiało".
> Pozdrawiam
> Stanley

Z tym że ja wolałbym usłyszeć to z ust tej dziewczyny, bo mówić za kogoś to on se może.

07-06-2009 - 19:20:04

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czemu liberał czy też Andrzej Nowak tak mocno się udziela na tym forum i to jak widzę z niezmienioną mocą od dłuższego czasu?
Chce zbawić UPR-owców?
Nienawidzi JKM?
Nie ma co robić w domu?
Ktoś mu płaci ?

Nie mogę zrozumieć dlaczego. Teksty typu, że jesteśmy zaślepieni wiarą w JKM czy twardogłowi są śmieszne. Każda ideologia ma swoich mentorów, każdy kto ma poglądy będzie ich bronił. To jest normalne, ale siedzenie non stop na forum ludzi, z którymi się nie zgadza i bablanie jacy oni głupi już normalne NIE JEST.

08-06-2009 - 10:13:30

Ja tylko zapytam Pana Liberal'a - jakie są wobec tego Twoje poglądy? Stosujesz taktykę atakowania cudzych wartości nie prezentując swoich, przy okazji całkiem zajadle.. Poza tym, masz do powiedzenia coś więcej niż szydzenie, czy może jednak zechcesz podyskutować o tym co uważasz za złe i dlaczego? (Bez obrażania kogokolwiek..)
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45454, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 224, Posty: 2116.