pewnego razu..

Wysłane przez sprutygolf 

14-04-2009 - 23:26:01

..pisarz znany Alek Dumas popelnil powiesc o harbim Monte Christo. Piekna to powiesc, w ktorej nie tylko Edmund Dantes dzielnie staje, ale i opat Faria ma swoje miejsce spizem w stali wykute.. czy tak jakos? Opat jak opat.. caukiem niczego byl gosc. Strazniki oceniali go tak: na codzien gadal do rzeczy i z sensem, a od rzeczy tylko czasem.. gdy o skarbach nieprzebranych zaczynal nawijkie. Zresztom Edmund ocenial go tak samo.. i dopiero fakty surowe przekonaly go, ze bredzenie starca mialo sens gleboki.
Czemuz to pisze? Bom zzanadrza trzy pindziesiont wyjawszy Angore zanabyl i JKMa artykul przeczytal.. a tam masoni prawdziwe i te podrabiane wielgowschodnie siem szerzom niczem szarancza przebrzydla.. od wolnoliberalney mysli odstraszajac Czytelnika. Azali Czytelnik z ludu prostego sie wywodzacy da rade przebrnac przez opatofariowe fantasmagorie? I tak od razu skuma co Autor mial na mysli? Czy raczey precz ciepnie czasopismo lub chocby strone przerzuci, przezuwajac slowa niepiekne na usta sie cisnace? Oto jest pytanie.. kto mi odpowie na nie?

15-04-2009 - 00:13:23

Ja ci opdowiem, żebyś nazywał tematy poprawnie, zacny spruty golfie.

Sapienti sat.

15-04-2009 - 01:04:54

Styl pisania pokazuje zes "w prawie" by taki tytul nadac winking smiley
Przyznam, ze dopiero po tym wpisie zaczalem sie zastanawiac jak wyglada grupa docelowa, realna a nie w planach, ludzi czytajacych Angore. Nie znam za bardzo, bo kiedys drukowanej prasy raczej nie kupowalem (a w czytelniach wertowalem rozne ale Angory nie sad smiley )a pozniej juz nastal internet (tzn. latwy dostep do niego). Ale ryzyko niezrozumienia tematu jest. Zwazywszy, ze wewryfikacja pewnych spraw tylko bywa latwa, pomimo dostepu do sieci a mowia: "Jezeli czegos nie ma na google, to to nie istnieje" smiling smiley Czy ktos moze mi przyblizyc klimat Angory? Czy to jest jakas forma np. nczasu dla jakiegos ugrupowania?
Anonimowy użytkownik

15-04-2009 - 09:25:39

sprutygolfie
JKM a Angorze pisze i tak możliwie prostym językiem na tematy dość proste - nie da się (na szczęście) zejść poniżej pewnego poziomu.
Przy tym - nie ma znaczenia czy prosty lud zechce pomyśleć czy nie - jeśli zechce to dobrze (dla niego samego) a jeśli nie - trudno. Są w każdym razie ludzie czerpiący przyjemność z czytania felietonów JKM a poza tym - wierszówka leci a żyć z czegoś trzeba smiling smiley
LeonProof
Angora to w 90% przedruki z prasy, głownie krajowej plus kilka stałych, autorskich rubryk. Rzeczy ciekawe (nieczęsto) takie sobie (zwykle) i mierne (nieczęsto).
Obok otwarcie lewackich autorów jest też miejsce na stały felieton JKM i to już od lat co (dla mnie) czyni Agorę godnym kupienia tygodnikiem do pociągu.
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6138, Posty: 45249, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 224, Posty: 2116.