ZACZNIJCIE WRESZCIE DZIAŁAĆ PROFESJONALNIE !!!

Wysłane przez cammilo 

01-05-2014 - 14:28:21

Ostatnio oglądałem wywiad z jakimś panem z Nowej Prawicy który kompromitował się broniąc Korwinna Mikkę w sprawie gwałtu na kelnerce i tej całej sprawie. Uważam że powinniście wprowadzić partyjną zasadę że Korwinn Mikke jest wolnym strzelcem mówi co chce i kiedy chce bo jest na tyle przygotowany że jakoś tam się obroni ale cała reszta polityków zapraszanych do telewizji mówiąc oględnie nie doruwnuje mu, dlatego pozostali powinni w rozmowach wypowiadać się tylko i wyłącznie o sprawach merytorycznych, załatwcie gościa który zna się na gospodarce i niech nawija o gospodarce i niech punktuje czerwoną chołotę za ZUS , KRUS itd. Po cholere wysayłacie gościa do Polsatu News by bronił niefortunnej wypowiedzi pana Prezesa o gwałcie, przeciesz nawet debil lub kretyn wie że nie ma szans w starciu z dwoma laskami. Dlaczego ja idiota z małego miasteczka mósi wam mówić takie banały, podstawy marketingu. Jestem waszym zwolennikiem ale czasami zachowujecie się jak kliniczni debile, Ludzie z PO atakują was bo tak naprawdę jesteście dla wielu jedyną alternatywą. Wystarczy jeden atak 2 partyjniackich osiłków i leżycie na łopatkach. Czasami żal mi tego waszego prezesa, chłop wytrwale jeździ po jakichś dziurach i stara się przekonać do swoich racji a potem wyjdzie gość i w telewizji o 20:00 powie że ta sprawa o gwałcie to był taki banalny żart.

PS.
Partia Palikota 5 %, byli zwolennicy PO 5 %+ plankton z tych partyjek "prawicowo-patriotycznych" 2 %
Nowa Prawica spokojnie może być spokojnie 3 siłą polityczną w Polsce, nie spierdolcie tylko tego

02-05-2014 - 05:15:35

Słuszna uwaga. Nie ma sensu usprawiedliwiać cudzych wypowiedzi nieprogramowych.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45465, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 396, Posty: 3944.