Precz z ukraińskim bydłem !!!

Wysłane przez MiichalB 

29-01-2014 - 13:42:33

Nic mnie tak nie denerwuje jak wyciąganie ręki do ukraińców przez naszych pseudo polityków. Niech ta hołota się powyrzyna spokój przynajmniej będzie. Pomniki psychopatą z UPA stawiają, czczą ich jak bogów, tym samym wychowują w nienawiści do Polaków. Won z nimi! Niech przepraszają za Wołyń, odpowiadają za mordy bydlaki przeklęte. Polska powinna solidnym murem się od tych zwierząt odgrodzić.
Czemu się tak mało o Wołyniu mówi! Czemu nie żąda się przeprosin za okrutne mordy!
A tutaj zamieszczam link do artykułu z onetu o tym do kogo politycy rękę wyciągają [wiadomosci.onet.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-01-2014 22:36 przez MiichalB.

29-01-2014 - 17:11:40

Przydałoby się nawet pomóc najprzychylniejszemu Polsce stronnictwu (Partii Regionów).

Komentarze, audycje, propozycje - Forum Wolnościowe
Dyskusje: [forumwolnosciowe.cba.pl]
Facebooku: [facebook.com]

02-02-2014 - 16:30:21

[www.youtube.com]

17-03-2014 - 21:37:27

Witam wszystkich
Chciałem założyć taki sam wątek ale widze że już jest.Na temat ukrainy (celowo z małej) powiem to co moja babcia ukraińcy byli gorsi od Niemców i Rosjan.
Moi dziadkowie mieszkali na kresach w okolica Lwowa i przeżyli okupacje niemiecką jak i sowiecką ale uciekać musieli jak jak ukraińcy zaczeli robić porządki.Wszystkie informacje o rzezi polaków są prawdziwe.Ukraincy rozcinali brzuchy polskich kobiet i w rzucali noworodki do ognia bądź kopali jak piłkę.Dlatego jak słyszę o solidarności z ukrainą którą obecnie rządzi jakaś hołota która nie uznaje rzezi wołyńskiej lub rząda od polski terenów.Jest okazem głupoty lub zdrady.Mój Dziadek musiał uciekać z rodziną do lasu się chować bo ukraińcy uzbrojeni chodzili od domu do domu i szukali polaków by ich z progu zastrzelić.Dlatego apeluje do wszystkich którzy to czytają urkaińcy mordowali polaków,Rzeź wołyńska była i to ukraińcy mordowali polaków a nie odwrotnie.Moja babcia i dziadek już nie żyją ale w tym przypadku się cieszę z tego bo by im serce pękło gdyby zobaczyli co nasz rząd,media i niektórzy polacy wyprawiają wspierając banderowców i inną hołotę w Kijowie. Pozdrawiam wszystkich

17-03-2014 - 22:25:12

Dobra, mściwuchy, a Niemcy nam większy bajzel zrobili i teraz im jemy z ręki! Niby nasi kolesie?/
Ktos sprytnie skierował nienawiśc Polaków na Ukraine i trzyma ciśnienie na kotle byśmy naszych przyjacieli zza Odry nie wkurwiali wypominaniem.

Owszem, rżnęli Polaków na gładko , i co z tego?/ Ile będziemy im to pamiętać??

Pochodze z Przemyśla : pewien starzec Polak rzekł mi, że nasi nie byli lepsi , choc na mniejsza skalę. Konkretów nie podam bo za młody byłem by pytac głębiej, a on zmarł szybko .

A więc mściwcy : po ilu latach będzie amnestia??
Hej!

17-03-2014 - 23:55:46

Odpowiem ci tak jeżeli w Kijowie do władzy by sie rwali jacyś lewaki ala unia eu to by mnie to nie obchodziło ale jak widze nacjonalistów którzy ubóstwiają swoich kombatantów z upa i twierdzą że rzezi wołyńskiej nie było albo wprost odwrotnie że to my ich mordowaliśmy oraz widze naszych polityków i media które robią z nich bohaterów i bojowników o wolność to szlag mnie trafia.Dla ciebie może rzeź wołyńska to tylko rozdział w książce ale dla mojej rodziny jak i wielu rodzin z mojej miejscowości to był koszmar który wielu pamięta do dziś.Mówisz że jestesmy mściwi masz takie prawo ale nasze media i tzw.elity nie mają prawa nazywac ich naszymi przyjaciółmi mówie o następcach upa.Nie czuje nienawisci do przeciętnego ukrainca ale czuje nienawiść do każdego ukrainca który popiera upa i ich działalność.

20-03-2014 - 13:46:27

Panowie, poważnie uważacie, że jak pół wieku temu jakaś ukraińska organizacja coś robiła, to dzisiejsi Ukraińcy są za to odpowiedzialni? Serio uważacie, że jeśli w narodzie istnieją nacjonaliści gloryfikujący UPA, to wszyscy Ukraińcy mają takie same poglądy? I naprawdę myślicie, że nazywając cały naród bydłem, jesteście niż to przysłowiowe bydło lepsi?

Jeśli tak, to znak, że to forum już upadło poniżej wszelkiego dopuszczalnego poziomu.

21-03-2014 - 01:14:59

W ostatnim moi wpisie pisze kogo uważam za bydło.Przeczytaj bo może nie przeczytał Pan dokładnie.Dla mnie bydłem są banderowcy i ta cała hołota na majdanie opłacana przez Unie Europejską.Różnica jest taka że banderowcy dzisiejsi zdolni do pogromów na polakach.Sami deklarują że chcą odebrać Polsce część terytoriów.To fanatycy a nasz rząd codziennie robi ludziom sięczke z mózgu.Mówiąc te same słowa co Pan że to przeszłość trza zapomnieć.Jeśli dostaną się do władzy to będziemy mieli wroga po wschodniej granicy.

22-03-2014 - 23:08:25

Historię relacji polsko-ukraińskiej puszczam między palcami mimo że pokazali swojego czasu swoje bestialskie oblicze. Zastanawiam się z czego wynika medialna solidarność z ukraińskim narodem, zastanawiam się dla tego, że większość Polaków ma Ukraińców głęboko w du..e i nie pała do nich radością. Polska z obecnym rządem nie powinna się mieszać w ten konflikt bo tylko syfu narobią, nie ogarniają własnego podwórza a chcą robić porządki u sąsiadów. Mam nadzieję że nie dojdzie do zbrojnego konfliktu z kacapami i tyle. Pozdrawiam.

25-03-2014 - 21:59:35

[wiadomosci.onet.pl]

26-03-2014 - 01:28:47

Audycja o Ukrainie - Radio Wolnościowe

Komentarze, audycje, propozycje - Forum Wolnościowe
Dyskusje: [forumwolnosciowe.cba.pl]
Facebooku: [facebook.com]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6254, Posty: 45467, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 397, Posty: 3945.