Czy napadną IRAN? (RUssia+Iran+Syria) VS (US+EU) ?

Wysłane przez koVal 

03-11-2011 - 14:34:33

Do takiej wojny chcą doprowadzić? (RUssia+Iran+Syria) VS (US+EU) ?

od lat amerykańscy kłamcy kombinowali i w końcu napadną Iran. To jest ten projekt Wielki Bliski Wschód Busha...?! Napadać po kolei niezależne narody? Ciemny lud oczywiście łyknie, że to walka z terroryzmem. Atomowa bzdura.
Jak myślicie?
[fakty.interia.pl]

[www.iran-daily.com]
Russian Foreign Minister Sergei Lavrov said on Tuesday his country would oppose a Libya-style military intervention against Damascus.

“We have many questions… after the UN Security Council adopted the Libyan resolution,” allowing military intervention to protect civilian lives, and ‘after the Libyan drama’, he said in Abu Dhabi.

A month after the launch of an uprising against Muammar Qaddafi’s regime, the UN Security Council passed a resolution approving ‘all necessary measures’ to impose a no-fly zone and protect civilians in Libya.

“If it depends on us, I don’t think we will allow anything of that sort to be repeated” in Syria, Lavrov said after a Persian Gulf-Russian ministerial meeting.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-11-2011 15:51 przez koVal.

03-11-2011 - 16:19:46

[edition.presstv.ir]

'Iran's data on terror to topple US govt.'
A senior Iranian lawmaker says the release of evidence on the terrorist activities of the US against Iran will lead to the downfall of the Washington administration.


Secretary of Iran's Supreme National Security Council Saeed Jalili is due to release on Friday a number of documents detailing US involvement in acts of terror against the Islamic Republic.

“Once Tehran publicizes the evidence in its possession on the US being a terrorist [state] and [Washington's] massacres, the American nation would certainly unite to topple their [ruling] regime,” Fars News Agency quoted Deputy Chairman of the Majlis Committee on National Security and Foreign Policy Hossein Ebrahimi as saying on Thursday.

The revelations will come two days after Leader of the Islamic Revolution Ayatollah Seyyed Ali Khamenei described the US as the greatest terrorist in the world.

We possess one hundred pieces of irrefutable evidence that reveal the US role in directing terrorists for conducting acts of terror in Iran and the region, Ayatollah Khamenei said in an address to thousands of Iranian students on Wednesday.

Ebrahimi further said that there is nothing to refute the fact that all the terrorists in the world are either directly or indirectly linked to Washington.

On Sunday, world-renowned polymath Professor Noam Chomsky also condemned the United States' use of assassination drones in foreign countries, saying that the attacks amount to state terrorism.

03-11-2011 - 16:54:16

Jasne, że tak, taki przynajmniej jest plan. Ale wcześniej w kolejce jest chyba Syria. Poza tym nie wiadomo czy tak łatwo pójdzie im zainstalowanie tam "rewolucji", niemniej jednak plan jest niezmienny i znany od dawna.

06-11-2011 - 21:15:38

Pewnie, że napadną. Przeczytajcie to: [www.tmpw.com.pl]

09-11-2011 - 00:39:46

Zew krwi u Ludwika Dorna: [wpolityce.pl]

09-11-2011 - 10:00:29

Cytuj
Dagomeusz
Pewnie, że napadną. Przeczytajcie to: [www.tmpw.com.pl]

"Do wykonania tej brudnej roboty Amerykanie prawdopodobnie posłużyliby się Izraelem."
Niektórzy to są przerażająco krótkowzroczni i naiwni. A niby tacy błyskotliwi analitycy.

10-11-2011 - 15:47:15

Cytuj
Dagomeusz
Zew krwi u Ludwika Dorna: [wpolityce.pl]


Hmmm, to fajne, trzeba wszystkich takich mądrych inaczej politruków wrzucić w samolot z kilkoma granatami, jakimś starym kałachem i wiadrem amunicji. Ciekawe, czy się ucieszą możliwością prowadzenia działań zaczepnych ze swoim odwiecznym wrogiem Aryjczykami.

12-11-2011 - 21:47:39

Wczoraj p. Merkel "nie wykluczyła" udziału Niemiec w "ewentualnej" operacji przeciwko Iranowi. Nic dodać nic ująć.

14-11-2011 - 21:41:39

Cholera, żeby tylko Niemcy nie dostały w przyszłości jakiejś "nagrody" za tę pomoc.

14-11-2011 - 23:19:15

Spokojnie, przecież "my" też nie będziemy mogli pozostać bierni w obliczu takiego zagrożenia wobec braci w Izraelu. Chyba nie po to były wspólne posiedzenia instruktażowe rządów aby teraz się wszystkiemu przyglądać z boku?

15-11-2011 - 23:43:20

Ale "zasługi" Niemców prawdopodobnie znacznie przewyższą nasze, więc w hierarchii nagradzanych będą ponad nami. Nie sądzę, aby posłali do Iranu Wojsko Polskie, a Bundeswehrę mogą posłać (Merkel tego nie wykluczyła, więc coś jest na rzeczy). Pewnie nie tyle wojska lądowe, co lotnictwo, jak do Serbii.

17-11-2011 - 17:47:14

Cytuj

Obama informuje aliantów USA, że zaatakuje Iran przed jesienią 2012.

Barack Obama powiedział sojusznikom Ameryki, że Stany Zjednoczone zaatakują Iran przed jesienią 2012 chyba, że Teheran zatrzyma swój nuklearny program. Są to ramy czasowe, które sugerują, że Obama chce użyć wojny jako elementu kampanii prezydenckiej, pociągając za sobą ludzi oczekujących silnego przywództwa.

Raport wydany jedynie dla prenumerujących DEBKAfile (izraelska strona informacyjna wywiadu/wojska) mówi, że na początku tego tygodnia po zakończeniu NATOwskiej operacji w Libii “prezydent Barack Obama przekazał wyższym amerykańskim sojusznikom, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemcom, Włochom, Izraelowi i Arabii Saudyjskiej, informacje nt planu ataku na Iran, który miałby się odbyć nie później niż we wrześniu-październiku 2012 - chyba, że Teheran zatrzyma swój program nuklearny".

Według raportu, okazja do ataku przed przeniesieniem większości irańskich systemów jądrowego przetwarzania pod ziemię szybko wyparowuje.

Dyrektywa Obamy przyczyniła się w tym tygodniu do lawiny raportów na temat zatrzymania NATOwskich planów wojny z Iranem

[www.prisonplanet.pl]
[www.youtube.com]
Trzymaj się Ahmadineżad.

Precz z NWO!

17-11-2011 - 18:33:32

Precz z debilami co twierdza ze istnieje cos takiego jak NWO!
Niech zyje NWO!
Nuke the f....g Iran!

17-11-2011 - 23:15:27

Cytuj

Precz z debilami co twierdza ze istnieje cos takiego jak NWO!
Niech zyje NWO!
Wymowne.

Mnie zastanawia co by się stało, gdyby Iran rzeczywiście ogłosił teraz wstrzymanie programu atomowegosmiling smiley Przecież chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby napaść ten kraj i zainstalować tam swoich ludzi, a z Irańczyków wysysać wszystko co mają najlepsze - więc ciekawe co by wymyślili, gdyby Iran zagrał im w ten sposób na nosie.

21-11-2011 - 22:18:14

Ach, zastanawiałem się ile czasu yostefanowi z hasbary zajmie głupkowate ustosunkowanie się do mojego posta. Tym razem 46 minut. Nieźle, ale czekam na wyniki poniżej pół godziny.

-----------------

Cytuj
kwantl
Mnie zastanawia co by się stało, gdyby Iran rzeczywiście ogłosił teraz wstrzymanie programu atomowegosmiling smiley Przecież chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby napaść ten kraj i zainstalować tam swoich ludzi, a z Irańczyków wysysać wszystko co mają najlepsze - więc ciekawe co by wymyślili, gdyby Iran zagrał im w ten sposób na nosie.
I tak by napadli. Ich dominacja merdialna jest tak wielka, że rozgłosiliby światu, że Iran kłamie i większość świata by to kupiła (a ta część, która by nie kupiła i tak IM może skoczyć).
Ewentualnie (gdyby już rzeczywiście chciało IM się cackać), wywołaliby powstanie jakiejś mniejszości narodowej (lub kilku naraz), których tam nie brakuje, a potem zaatakowaliby Iran w ramach "misji stabilizacyjnej w obronie praw człowieka". [www.iranian.com] , [en.wikipedia.org]

23-11-2011 - 19:42:56

@ Dagomeusz z Der Stürmer,

Glupkowate to sa debilu twoje wykrzykniki typu "Precz z NWO!", "Trzymaj się Ahmadineżad" i inne tym podobne.
Calkiem debilne natomiast jest to cale twoje zydozerstwo pomieszane ze spiskami ktorym zasmiecasz to forum.

Zeby dostac moje "ustosunkowanie się" szybciej to musisz spelnic co najmniej dwa warunkii: wstrzelic sie z publikowaniem swoich smieci w moj lunch time i trafic na moj obnizony poziom tolerancji dla idiotow.

24-11-2011 - 23:27:31

Bardzo to zabawne być oskarżonym o koligacje z "Der Stürmer'em" ze strony przedstawiciela narodu, który właśnie na oczach całego świata ruguje z własności i eksterminuje inny naród i sam jest orędownikiem nazistowskiego państwa, jakim bez wątpienia jest Izrael. Wpierdalaj swój czulent i uważaj, żeby nie upaćkać sobie wielgachnego, garbatego nochala.

19-12-2011 - 17:19:11

Cytuj
kwantl
Wczoraj p. Merkel "nie wykluczyła" udziału Niemiec w "ewentualnej" operacji przeciwko Iranowi. Nic dodać nic ująć.

Myślę, że po ostatniej zbrojnej 'interwencji' NATO w Libii W.SZ Pani Merkel nareszcie będzie mogła odzyskać sprzęt pozostawiony tamże przez jednostki "Afrika Korps" Gen. Rommla. PO obsadzeniu go nowymi załogami śmiało może ruszyć na podbój pól naftowych Iranu.

24-12-2011 - 22:14:10

@Tokkotai
Tutaj jest napisane, że zbieranie złomu po Afrika Korps było istotnym źródłem dochodów Libijczyków przed dojściem do władzy Kadafiego. Jeśli to prawda, to nie sadzę, żeby coś tam jeszcze zostało.

19-04-2012 - 00:05:24

Ciekawy artykuł o przygotowaniach Rosji do zajęcia pozycji wobec wojny USA/Izrael kontra Iran: [wiernipolsce.wordpress.com]

19-04-2012 - 08:03:31

Co do Ahmadineżada, wiele wskazuje na to, że to też tylko podstawiona kukiełka. O Chomeinim już nie wspomnę, bo wiadomo kto i kiedy umieścił go na stołku.
[radtrap.wordpress.com]
[radtrap.wordpress.com]


17-06-2012 - 20:33:16

21 maja - Instytut Lecha Wałęsy na swojej stronie publikuje dość wymowny wywiad z ambasadorem Iranu [www.ilw.org.pl], na co psioczy pisowski portal WPolityce.pl [wpolityce.pl] (co ciekawe, pod tym tekstem zablokowali możliwość dodawania komentarzy, co pierwszy raz widzę na tym portalu).

22 maja - ten sam portal WPolityce.pl publikuje: "Sławomir Cenckiewicz dla wPolityce.pl: kilka dni temu otrzymałem pocztą dokumenty nt. współpracy Lecha Wałęsy z SB" [wpolityce.pl]

5 czerwca - w czeskich archiwach "odnajdują się" kolejne dowody na agenturalność Wałęsy [gpcodziennie.pl]

Lechu powinien szybko odwalić jakąś Kanossę (wkrótce kolejna rocznica Jedwabnego, więc będzie okazja), bo zaraz tyle dokumentów TW "Bolka" opublikują, że się nie pozbiera.

05-09-2012 - 22:19:04

Witam Serdecznie.

Śledziłem ten temat przez jakiś czas. I może i zgoda. Jak to jednak odbierać globalnie. Nasz europejski styl bycia plus ameryka.? Kontra wyznawcy Islamu? Po co się bić z kulturą, która możliwe, że zamieszka u Nas. Po to aby nie zamieszkała? Co pokazują zagraniczne media na ten temat, jak tamten region Świata żyje i jakie ma plany. Co do sojuszu z Izraelem, to w sumie globalnie trzymamy z USA i Narodem Żydowskim. Jeżeli sie mylę błagam wyprowadźcie mnie z błędu.

Lepiej trzymac z Rosją, Chinami i Iranem? Słowianie?

Nie są to moje ostateczne poglądy. Ciekawi mnie jaki mamy w Polsce stosunek to tych tematów.

Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6258, Posty: 45483, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 397, Posty: 3945.