Zaufanie nas zgubi a jego brak uratuje.

Wysłane przez tabtwo 

03-05-2011 - 20:55:48

Pierwszy raz pisze tu. Nie jestem jeszcze tak zwaną konserwą ale chyba będę winking smiley. Do rzeczy. Mamy ustrój który dąży do coraz większej kontroli nad ludźmi. Mieszkam od kilku lat w UK. Co mnie ostatni przestraszyło. Wiara Anglików że prawo wprowadzone jest dla ich dobra. Przykład dziecko w przedszkolu tutejszym musi otrzymać krem przeciw słoneczny z faktorem 30 najmniej bo inaczej nie wyjdzie na podwórko i nie będzie się mogło bawić na świeżym powietrzu. Zacząłem zgłębiać dalej ten temat i doszedłem do wniosku, że chodzi tu o kasę. Z wykształcania jestem logistykiem. Dlaczego UE chce prostych ogórków lub jabłek o odpowiednich wymiarach. Odpowiedź jest prosta -koszty transportu i magazynowania. Prawo służy korporacją byśmy kupowali więcej tego co one wyprodukują. Prostych ogórków jest zmieści się więcej w jednym pojemniku, jabłek ten samej wielkości przechodzą przez maszynę pakującą. Na rynku w UK pozostało z 4 odmiany jabłek plus jedno przeznaczone tylko do wypieków. Bóg dał nam różnorodność jabłek. Do tej pory wspominam papierówki które z Polski też już prawie zniknęły. Podobno firmy pracują nad nasionami by z roślin wieloletnich zrobić jedno roczne rośliny.
Mogę stwierdzić, ze urzędnicy są forpocztą koncernów. Stwarzając im dobre warunki do rozwoju. Tak się dziej w Polsce. Najgorsze jest to, że wprowadzają coraz więcej zakazów i nakazów po cichu. I człowiek się budzi z ręką w nocniku. Dziś budząc się już możesz być przestępcom robiąc to samo co wczoraj lub możesz być wykluczony ze społeczności. Jak za komuny tylko różnica jest taka że wtedy jak coś powiedziałeś a teraz jak czegoś nie kupisz.
Najlepsze jest to, że lud pracujący tak ciężko pracuje, że nie ma siły na to by się buntować lub kontrolować co się dziej. Albo jest przekonany, że tamci co rządzą robią dla nich samo dobro i o nich dbają. Jesteśmy jak stado baranów, które już tak zostało wyćwiczone, że się boi brać odpowiedzialność za swoje życie. Co lepsze rozpad rodzi wielopokoleniowych. Dzieci wychowywane przez obce osoby według prawa ustalonego przez firmę lub rząd. Produkuje nowe pokolenie totalnie nie myślące ze sprasowanymi mózgami pod system wypracowany prze korporacje pośrednio a bezpośrednio przez prawo wprowadzone przez instytucje państwowe.

Reklamy naszej przyszłości:
[www.youtube.com]
[www.youtube.com]
Po obejrzeniu tego chce mi się wymiotować.

W UK po za tym widziałem eksperyment można powiedzieć. Jak przyszedł kryzys obniżyli VAT z 17.5% na 15%. Jak tylko gospodarka zaczęła się rozkręcać wrócili na 17.5% i sytuacja się ustabilizowała. Od tego roku konserwatyści wprowadzili VAT 20% i ponieśli akcyzę na paliwo. Jaki efekt gospodarka znów zwolniła a co lepsze pojawił się problem inflacji. Ja nie wiem gdzie oni się uczyli ekonomii. VAT to taki fajny podatek którym można zahamować rozwój kraju. Jak to niektórzy mówią by się nie przegrzała gospodarka z powodu rozwoju. the finger smiley

Na koniec każdy powinnien obejrzeć film na Youtube "Rewolucji nie pokażą w telewizji" [www.youtube.com].
Nie wiem jaką opinie macie na temat systemu władzy w Wenezueli. Ale jedno mi się podobało co tam zrobiono każdy musi znać konstytucje.
Trzeba sobie uśwaidomić korporacje rządzą. Zaś my myślimy, że rzędy. Tak było chyba do 2 wojny światowej a może do pierwszej. Kiedy istniała jeszcze etyka w biznesie.

Jako osoba nie widząca alternatywy zaczełem przyglądać się UPR. Ale pierwszy kontakt dał mi taką opinie. Wiecie co jest złe w tym systemie, ale nie wiecie jak spokojnie przejść między tym co jest a tym co ma być. Zawsze nowy system powstawał po wojnie lub po rewolucji. A ludzie są zbyt zmęczeni i nie wiedzą kogo tak naprawde bić by się zangażować w zmiany. Za komuny było łatwiej milicjant był przedstawicielem wroga, więc go bić. Teraz co mam Policjanta bić jak mu też do pierwszego nie starcza.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-05-2011 08:29 przez tabtwo.

04-05-2011 - 08:40:34

Widzę, że nikt nie jest wstanie odpowiedzieć z mojego posta lub polemizować, więc może skrócę do pytań:
- Jak UPR chce przejść z obecnego systemu do nowego by ludzie nie ze strachu rewolucji nie zrobili w obronie starego porządku? To ważne pytanie bo media z UPR robią straszaka który pozbawi środków utrzymania wiele osób. Ludzie mają tak wtłoczone, że im się należy, że są zszokowani jak mój ojciec że musi iść do sądu aby wywalczyć rentę dla siebie bo ma raka. W UK jest jeszcze lepiej tu już lekarz może Cię skasować jak się mu nie podobasz i walczysz o swoje prawa. Bo tu istniej system komputerowy dzięki któremu każdy lekarz widzie twoją historie medyczną. Jak się zbuntujesz wobec postępowania lekarza to Ci wpisze w historie "niewspółpracujacy", czyli inaczej sprawiający kłopoty. Od razu lekarze nie chcą Cię leczyć. Z resztą tu lekarze Polscy sobie chwalą Anglików pacjentów bo nie ważne jaką bzdurę zrobi Anglik przyjmuje to z pokorą bo on jest specjalista. Z Polakami zawsze jest problem bo wymagają.
- Co myślicie o ustroju w Wenezueli? To przecież coś podobnego do komuny.

04-05-2011 - 08:53:04

tabtwo
A ludzie są zbyt zmęczeni i nie wiedzą kogo tak naprawde bić by się zangażować w zmiany.

Przetestowany w II Wojnie Światowej przez dr Mengele i zalecany obecnie model żywienia oraz doświadczenia komunistów radzieckich w aplikowaniu fluoru ludziom dla otępienia ich umysłów (podobnie jak w wojsku stosowało się brom dodawany do kawy celem przyhamowania popędu płciowego) powoduje, że ludzie zachowują się jak tępe bydło i nie są w stanie nic zrobić przeciwko swojemu właścicielowi. No chyba, że jest na rzeź prowadzone to wierzga wtedy kopytami. Jednak przykład Żydów z II WŚ ukazuje, że nawet tego nie robili i pokornie szli do komór gazowych.

Fluor jest obowiązkowym dodatkiem past do zębów jako "środek przeciwko próchnicy", a wystarczy cukru nie jeść i próchnicy nie będzie. Dezynfekuje się też nim wodę i wszystko jasne.

04-05-2011 - 10:23:38

Tak jak bis-fenol-a który masz w białych plombach dentystycznych ,w kremach , plastikach zmienia układ hormonalny męski na żeński. Dlatego też jest coraz więcej homoseksualistów tak sądzę.

04-05-2011 - 11:04:11

tabtwo
Tak jak bis-fenol-a który masz w białych plombach dentystycznych ,w kremach , plastikach zmienia układ hormonalny męski na żeński. Dlatego też jest coraz więcej homoseksualistów tak sądzę.

W 95% o tym wszystkim decyduje najważniejszy czynnik środowiskowy jakim jest stosowany przez daną osobę model żywienia. Oczywiście można wprowadzać (świadomie lub nie) różne świństwa do organizmu człowieka (wódkę, narkotyki, cukier rafinowany - pokarm raka, słodziki, fenole, brom, fluor itd.), a tym samym osiągnąć określony cel. O tym władza dobrze wie, a durnowate społeczeństwo nie za bardzo.

04-05-2011 - 12:06:13

Dzięki za odpowiedź. Ale to odejście od tematu dla mnie. Nadal czekam na odpowiedzi na moje pytania od członków UPR. Czy to jest jednak prawda, że UPR to grupa krzyczkaczy jak jest źle i zlikwidować ten system. Każdy wie jak świnia wygląda nie trzeba o tym krzyczeć. Ludzie to wiedzą, ale nikt nie wie jak to zmienić, a mówienie to zlikwidujemy i tamto nie dając żadnej alternatywy co w zamian. Ludzie nie chcą być wykorzystywani, ale ciągle są. Człowiek chce wiedzieć jaki pomysł macie na transformacje. Bo jak UPR nie ma planu to wyjdzie jak zawsze dorwie się dyktator do władzy. W taki sposób UPR jest widziana jako nie poważna partia, która krzyczy tylko jest źle i trzeba to zlikwidować. I co zlikwidujecie i co dalej?

05-05-2011 - 21:59:44

Najpewniejszą taktyką jest uświadamianie ludzi, rozsyłanie informacji po necie itd... i liczenie na mądrość wyborców.

Próbowałem kiedyś uświadamiać ludzi odnośnie GMO (organizmy Modyfikowane Genetycznie) oraz korporacji mn. Monsanto produkującej ten syf - bardzo małe zainteresowanie tym problemem. Wolnościowcy uważają, że powinna być wolność rynkowa i każdy może produkować co chce. Ale nie uświadamiają sobie tego, że tej wolności rynkowej w ogóle nie ma (więc nie ma konkurencji) ... i w związku z tym praktyki monopolistyczne niektórych korporacji wykańczają nas (i kilka pokoleń jeszcze nieurodzonych) swoimi "cudownymi" produktami, nie mówiąc już o kwestiach ekonomicznych .... Rząd robi wrażenie, że na półkach sklepowych jest mnóstwo artykułów spożywczych do wyboru ... ale ludzie pewnie nie wiedzą, że są to śmieci a nie jedzenie i wszystko takiej samej jakości (tego głodne zwierzęta nie zjedzą a ludzie TAK). Niestety, ale praca naszych mózgów zależy od zjadanych potraw - im lepsze, tym człowiek mniej choruje i łatwiej ogarnia otaczającą go rzeczywistość.

Najlepiej pod tym względem trzymają się jeszcze ludzie, którzy mają indywidualne gospodarstwa i próbują się jakoś uniezależnić od innych "producentów" pożywienia. Ale UE nie bardzo już na to pozwala - wszystko jest rejestrowane, każda sztuka bydła czy owca kolczykowana - nie wolno już samemu zabić zwierza dla swoich potrzeb..... a jeszcze nie tak dawno zwierzęta hodowlane należały do hodowcy. UE "rozdaje" dotacje na które MY się składamy i zachowuje się tak, jakby to wszystko do niej należało.

A drzewo, który sam posadziłeś na swojej posesji nie należy już do ciebie - jeżeli chcesz go wyciąć, musisz pisać prośbę do gminy o wyrażenie zgody na wycięcie twojego drzewa (za co jeszcze musisz zapłacić). Ale wracając do tematu...

Problem z pożywieniem jest taki: położysz na półce sklepowej 2 takie same jakościowo artykuły tylko inaczej opakowane i z inną nazwą i ... l klient nie ma wyboru !! Musi coś kupić bo inaczej zdechnie i zagłodzi rodzinę. "Planiści" naszego żywota o tym wiedzą i skrzętnie to wykorzystują. Np.kiełbasa w supermarkecie ma teraz ok. 20% mięsa, więc z czego składa się reszta? Izolat białka sojowego ze soi modyfikowanej genetycznie po której testowane szczury chorują a później zdychają, niektóre stają się bezpłodne itd...
Czy po takim żarciu ludzie mogą MYŚLEĆ? Chyba tylko o swojej śmierci !

06-05-2011 - 08:50:20

mwaza1
A drzewo, który sam posadziłeś na swojej posesji nie należy już do ciebie - jeżeli chcesz go wyciąć, musisz pisać prośbę do gminy o wyrażenie zgody na wycięcie twojego drzewa (za co jeszcze musisz zapłacić).

No to tutaj przyda się wieloletnia praktyka budowlańców.
Jakbyś miał takie drzewo to spokojnie zapraszam po radę jak takie drzewo wyciąć za darmo ewentualnie na koszt gminy smiling smiley.

06-05-2011 - 09:58:21

Tokkotai
No to tutaj przyda się wieloletnia praktyka budowlańców.
Jakbyś miał takie drzewo to spokojnie zapraszam po radę jak takie drzewo wyciąć za darmo ewentualnie na koszt gminy smiling smiley.

No dokładnie zapłacisz dwa razy drożej w podatkach. System tak zmasokrował nasze myślenie.Człowiek myśli, że ma za darmo coś za co zapłacił już w cześniej płacąc podatek. Co lepsze musi kombinować by to dostać.

06-05-2011 - 10:07:58

mwaza1
Problem z pożywieniem jest taki: położysz na półce sklepowej 2 takie same jakościowo artykuły tylko inaczej opakowane i z inną nazwą i ... l klient nie ma wyboru !! Musi coś kupić bo inaczej zdechnie i zagłodzi rodzinę. "Planiści" naszego żywota o tym wiedzą i skrzętnie to wykorzystają. Np.kiełbasa w supermarkecie ma teraz ok. 20% mięsa, więc z czego składa się reszta? Izolat białka sojowego ze soi modyfikowanej genetycznie po której testowane szczury chorują a później zdychają, niektóre stają się bezpłodne itd...
Czy po takim żarciu ludzie mogą MYŚLEĆ? Chyba tylko o swojej śmierci !

No dobra jak zmienić system bez rewolucji? Zmieniając myślenie ludzi można doprowadzić do rewolucji. Sytuacja wygląda tak, że uświadamiasz, że ktoś ma rękę w nocniku i co grosza musi ją tam trzymać bo system tak każe. No to się zbuntuje, ale nie kontrolowanie. To jak wybuch bomby atomowe i reakcja termo-jądrowa w elektrowni. Obecnie mamy taką reakcje termo-jądrową w społeczeństwie tylko jest studzona przez emigracje i dopływ kasy od emigrantów.
Nie mówisz mu jaką ma alternatywę, a mówienie głosuj na UPR to nie jest alternatywa.
Człowiek nie wie, czy jak to zrobi czy drugiej ręki do nocnika mu nie wsadzą. OPRÓCZ UŚWIADAMIANIA TRZEBA DAĆ ALTERNETYWĘ. BO TAK TO TYLKO MOŻNA MIEĆ REWOLUCJE W KRAJU. Tak właśnie doszło do pierwszej rewolucji we Francji.

06-05-2011 - 22:13:19

Najgorsze jest to, że większość Polaków uwielbia socjalizm (zasiłki, rozdawanie nieswoich pieniędzy, państwowa "opieka" i króciutka smycz). Ludzie kiedyś pracowali po 30-40 lat, więc są dziś na marnych emeryturach ale młode pokolenie zarzuca emerytom, że to oni muszą na nich pracować. A na kogo obecni emeryci pracowali? Przecież ich też okradano!

System został tak zaprojektowany przez socjalistów aby nie można było tego tak łatwo rozmontować. Emeryci i ci, którzy za kilka lat nimi będą - prawdopodobnie boją się zmiany systemu, gdyż nie chcą zostać bez środków do życia - więc nie głosują za zmianami (a tego elektoratu jest sporo więc sporo głosów przepada, które to głosy byłyby do przechwycenia). Dodatkowo liderzy prawicy dość często wypowiadają się o różnych warstwach społecznych w dość obraźliwy sposób. Niestety media reżimowe to wychwytują i nagłaśniają czego skutkiem jest blokada medialna tychże partii oraz nie zbyt poważne traktowanie ich członków i programów partii prawicowych.

Dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie kilku partii prawicowych o zbliżonych programach .... a podczas wyborów zakładanie koalicji wyborczej.

07-05-2011 - 22:15:25

mwaza1
Najgorsze jest to, że większość Polaków uwielbia socjalizm (zasiłki, rozdawanie nieswoich pieniędzy, państwowa "opieka" i króciutka smycz).
Dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie kilku partii prawicowych o zbliżonych programach .... a podczas wyborów zakładanie koalicji wyborczej.

Ja widzę to tak. Polacy boją się nieznanego, a już im jest strasznie ciężko. Przestali wierzyć, że ktoś coś zmieni.
Stan naszego państwa przypomina stan przed rozbiorami.
Zastanawiam dlaczego nie może powstać jedna silna partia prawicowa. Sam Korwin Mikke tak formułuje swoje poglądy ,że nikt tego nie przyjmie. Sprawa jest tak można sprzedać społeczeństwu prawicowe myślenie, ale mówiąc tak by się to społeczeństwo nie poczuło zagrożone. A nasze społeczeństwo czuje się słabe z dużymi kompleksami , skłócone i zawistne. Bo jak można nazwać to , że Polacy unikają się nawzajem zagranicą i nie chcą mówić po Polsku. W narodzie nie ma dumy z bycia Polakiem tak jak było przed II wojną światową. Jeżeli nie będzie dumy naród będzie jak szczur i myślał tylko jak dorwać kawałek sera.
Jak to powiedział mi mój był szef (korporacja zachodnia) na moje stwierdzenie, że powinniśmy się wspierać jako Polacy. "To jeszcze nie ten czas.".
Jeżeli ludzie inteligentni na stanowiskach tak myślą. A ludzie z zachodu sprawnie potrafią nas skłóci. Nie będzie Polski. Nie ma autorytetu, który by zjednoczył Polaków. Każdy autorytet jest opluwany i podejrzewa się go niecne czynny. Jak tu na forum było pytanie "dlaczego Korwin Mikke wydał tyle pieniędzy na sekretariat".

Tu wiele mówi Rafał Ziemkiewicz [www.youtube.com]

Tu mogę powiedzieć tylko jak Rosja przejęła pałeczkę w obronie zachodu przed wschodem. Polska stała się nie potrzebna dla zachodu. Nasz rozbiór rozpoczął się od porażki Szwedów z Rosją i Augusta Mocnego który był Niemce i nie chciał by Polska była silna.
Jak Rosja upadnie to Polska ma szanse odzyskać swoją pozycje w Europie. Obecnie Polska nie ma nic do zaoferowania Europie. Nie możemy jej obronić bo przed kim. Nie jesteśmy spichlerzem Europy. Jak to Rafał powiedział jesteśmy elementem destabilizujacym.
Emigracja to ludzie wykształceni i się wtapiają w dane kraje nie chcą być już Polakami. Moja matka chrzestna jest w Niemczech i już nie używa Ł w swoim nazwisku. A powiedzieć je nazwisko z Ł jest oburzona. Jako naród zaczynamy przypominać grupę etniczną jak Kaszubi czy Górale.
Na koniec. Sądzę, że Ci co teraz walczą o władze wiedzą, że za chwile może nie być Polski, więc trzeba się nachapać. Wiedzą, że naród jest zgnębiony i nie powstanie tak łatwo przeciw władzy. Bo myśli, że ustrój mimo wszytko zapewni im normalne życie. Nie wiem skąd taka wiara w bajki w tym narodzie.
To co dzieje się z cenami w Polsce to przypomina trochę II rozbiór Polski. Wtedy państwa ościenne Rosja i Prusy zabrali nam ziemie by powetować sobie straty w nie udanych konfliktach. Teraz zachód ściąg z nas kasę jak może by powetować sobie straty jakie przyniósł kryzys.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować