Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

Wysłane przez Pielgrzym 

23-03-2010 - 16:55:38

Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was :

[video.google.com]#

Film dokumentalny pokazujący i wyjaśniający jak społeczeństwo jest manipulowane.
Dokument podzielony jest na 3 części:

I. Religijna - pokazuje astro-teologiczne podstawy chrześcijaństwa. Udowadnia, iż religia chrześcijańska jest jedynie splagiatowaną wersją wcześniejszych mitów, głównie egipskich i opiera się na astrologii.

II. 11 Września - dotyczy najsłynniejszej akcji terrorystycznej służb specjalnych USA, dokonanej na własnych obywatelach.

III. Banki i plan zniewolenia świata - czyli kto stoi za kontrolą światowej gospodarki i polityki. Komu zależy na wywoływaniu wojen i komu się to opłaca, oraz kto dąży do wykreowania Jednego Ogólnoświatowego Rządu, Globalnego imperium: niewolników rządzonych przez garstkę Panów i kontrolowanych totalnie, rodem z Orwellowskiego "Roku 1984"...

Drugi link

[www.youtube.com]

Zeitgeist addendum dokończenie albo raczej dodanie nowych faktów do pierwszego dokumentu, niestety film jest na youtube przez co jest podzielony na 13 cześci.

Trzeci link

www.prawda2.info

Stronka z wieloma podobnymi filmami.

A teraz dla tych , którzy mają ogólny zarys tego o czym chce mówić - Czy naprawde jesteśmy tak glupi że tego nie widzimy? Wszystkie debilne nakazy i regulacje unijne , wojna z terrorystami którzy najprawdopodobniej są pierwszymi bojownikami wolności , delegalizacja marihuany , oddanie spraw rodzinnych w ręce pracowników socjalnych, to jest ***** wolność w 21 wieku. Zakazuja posiadania broni żebyśmy przypadkiem sie nie pozabijali, co de facto byloby im na ręke, majac na myśli to że boją sie żebyśmy ICH nie pozabijali jak już sie wkońcu wkurwimy! Można by o tym gadać godzinami, ja mam na myśli to że przyszedł czas z tym skończyć, musimy się w końcu obudzić zanim na wykończą, trzeba obalić kukielkowy rzad w naszym kraju - BO NIKT NIE MA PRAWA NAM NIC ZABRANIAĆ !!! Oni są naszymi pracownikami, maja NAM służyć nie my im, sprawy zaszły za daleko.

Pisze o tym na tym forum bo uważam ze P. Korwin-Mikke jest jednym z niewielu którzy rzeczywiscie maja na myśli wolność ludzi, wiekszość z was ma otwarty umysł, wiec zgłaszam się do was - Nasza przyszłość leży w naszych rekach, nadszedł czas by coś z tym zrobic.
Nie jestem ich niewolnikiem, i nigdy nie bede - musimy zbojkotować wybory dość hien decydujących o naszym losie, musi powstać jakiś ruch który przedstawi konkretny plan dla POLSKI i POLAKÓW.
Dość tajemnic , dość niedotrzymywania wyborczych obietnic , dość marnotrawienia majatku polski , to są zdrajcy narodu i tak ich trzeba karać, dość zbędniej polemiki gdy Oni rozkradaja kraj , ograniczają nasze prawa , zabierają nam dzieci.

Usuńmy ICH od władzy, to nasz kraj i musimy go odzyskać , TERAZ , nie potem, bo potem bedzie za póżno.


Pielgrzym.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-03-2010 16:57 przez Pielgrzym.

23-03-2010 - 18:12:32

1. Musisz wiedzieć, że nie jesteśmy komunistami, tak jak Zeitgeistowcy. Pragniemy wolnego rynku, a nie jakiegoś RBE.

2. Odnośnie pierwszej części Zeitgeist, the movie: Antyzeitgeist.weebly.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziewiczość lasu świadczy o impotencji wiatru!Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-03-2010 18:13 przez Vince.

24-03-2010 - 17:35:13

Pielgrzymie drogi, daj se luz z Zeitgeistem. serio. The Venus Project - wisienka na torcie owego ruchu - to poroniona czerwona brednia, będąca zmutowaną formą lewackich rojeń na temat powszechnej równości. ciary przechodzą, a kręgosłup zwija się w spirale.

wypuszcza się w eter różne historyjki celem ogłupienia widzów, którzy w razie "upublicznienia" prawdy w ogóle się nie skapną i potraktują całą sprawę jak każdą inną historyjkę. w zażenowanie wprawia mnie postawa łykania jak pelikan przez "nonkonformistów" wszystkich teorii negujących obecny ład. w rezultacie tworzy się coś na kształt antykonformizmu. wyższa forma manipulacji polega więc na tym, że na istnieniu "teorii spiskowych" najbardziej korzystają ci, którzy rządzą krajem/światem.

liberałowie, anarchiści, marksiści, katolicy, muzułmanie, geje, komuniści, ufolodzy, wyznawcy kultu voodoo oraz wszelkie inne "izmy" są święcie przekonane, że posiadły jedyną prawdziwą teorię. co najciekawsze, WSZYSCY bez wyjątku mają na to nieodparte dowody, które nie ujrzą światła dziennego, bo opanowane przez służby/mafię/kosmitów/rząd/korporacje/masonów (niepotrzebne skreślić) media nigdy na to nie pozwolą. kol. xsior fajnie to ujął: otóż jest to przykład przenikania się idei skrajnego komunizmu ze skrajnym liberalizmem, co można śmiało nazwać nowym kierunkiem myślenia ostatnich 30 lat XX wieku - spiskowszczyzmem.

w natłoku kilku tysięcy teorii, w zalewie kompletnie bezużytecznych informacji PRAWDA niczym się nie wyróżni. bardzo możliwe, że "ONI" sami prawdę opublikują. tak jak pokazują w TVN afery albo w BBC wyłapywanie na granicy Ameryki Łacińskiej przemytników. zgarną kolesia z kilkoma gramami, a obok idzie cichaczem parę ton. "ONI" doskonale znają mentalność tłumu. wiedzą, że lud musi się czymś zająć - zarówno ten głupi wierzący w każdą brednię, jaką usłyszy w wieczornych wiadomościach, jak i ten "mądry" - wszystko kwestionujący.

a prawda jest taka, że i to, i to jest warte tyle samo - czyli gówno.

Stalin wrogów likwidował. dzisiaj nikogo likwidować nie trzeba. ludzie, kierowani strachem i głupotą, sami się zlikwidują, przytrzymają w szachu dla "ogólnego dobra". spiskowcy i nie-spiskowcy, ateiści i wierzący, liberałowie i socjaliści - każdej z tych grup udało się zwerbować całe legiony ludzi, którzy obrażają się i szykanują w ich imieniu. lecz nie na zasadzie: ateista broni ateizmu. to byłoby zbyt banalne. odwrotnie: najbardziej zagorzałymi obrońcami wiary są ateiści, najbardziej krytycznie do teorii spiskowych podchodzą nonkonformiści, najbardziej skłonni do wytykania utopizmu wolnemu rynkowi są inteligenci, artyści i pisarze, najgłośniej w obronie służby zdrowia i składek emerytalnych krzyczą ci, którzy oddają 2/3 dochodów państwu.Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 24-03-2010 17:42 przez MARK13.

25-03-2010 - 16:09:59

Heh, Mark trzynasty ma zadziwiający talent do trafnego określania ogólnej sytuacji. Ale pomijając już ogólne spojrzenie, to cajtgajstowców ciężko połączyć z filmem Zeitgeist. Zdają się go nie rozumieć (co wcale nie jest aż tak poważnym paradoksem, jak się dłużej o tym pomyśli), a szczerze mówiąc mimo jego przesączenia teoriami spiskowymi wolałbym, żeby ludzie kształtowali poglądy na podstawie tego filmu, niż Gazety Wielkie Wu na przykład.

_________________________
STOP THE GLOBAL LAMING

31-03-2010 - 23:38:41

Cytuj
Vince
1. Musisz wiedzieć, że nie jesteśmy komunistami, tak jak Zeitgeistowcy. Pragniemy wolnego rynku, a nie jakiegoś RBE.

2. Odnośnie pierwszej części Zeitgeist, the movie: Antyzeitgeist.weebly.com

Hahaha dokładnie. Śmieszni są ci Zeitgeistowcy co chcą komunizmem obalić socjalizm. A tak wogole to śmieszne są gatki w stylu "OBALAMY RZĄD!!,,,,ZA MNĄ!!" - to mi brzmi jak "NA BAGNETACH PRZYNIESIEMY EUROPIE WOLNOŚĆ!!"
pffffffff tongue sticking out smiley

01-04-2010 - 00:57:53

Tak jak pisze MARK13, bardzo łatwo stać się nałogowym łykaczem teorii spiskowych. Myśli taki, że już zna "całą prawdę i tylko prawdę", a tymczasem to dopiero wierzchołek góry lodowej albo przeciwnie - historia zręcznie zmontowana przez jakiegoś fanatyka. Inna sprawa, że część tych teorii to już nie teorie, a fakty. I żadne tam spiski, tylko zwykłe głupoty wciskane naiwnemu ludowi, jak na przykład "znaczący wpływ człowieka na globalne ocieplenie/oziębienie". Choćby ze względu na ten tępy lud, czas na rewoltę jeszcze nie nastał. Musi być zdecydowanie gorzej, żeby ludzie zaczęli myśleć.

Jak już przy tym jesteśmy, to osobiście wierzę w to całe NWO z tą masońską, a nawet okultystyczną otoczką. I w dążenia do depopulacji, głównie przez osłabienie naszego układu odpornościowego (GMO nasiąknięte pestycydami, ograniczenie dostępu do witamin, wątpliwej przydatności szczepionki czy też tzw. "chemtrails" ). Ale już w UFO, Reptiliony (rządzi filmik, na którym Kwaśniewskiemu źrenice robią się podłużne) czy inne Motomyszy z Marsa... niekoniecznie.

04-04-2010 - 13:54:30

Witam, jestem nowym użytkownikiem portalu.

Generalnie jestem jeszcze młody, a o UPR i całej działalności Janusza Korwin-Mikke dowiedziałem się wczoraj od własnego ojca. Dzisiejszego poranka przejrzałem kilka stron m. in. Wikipedia. Wszedłem na forum, rozejrzałem się trochę tu i ówdzie. Muszę powiedzieć, że jestem zdruzgotany. Nie rozumiem dlaczego Polskie społeczeństwo posiada tak ogromne klapki na oczach. Przeczytawszy postulaty partii UPR zacząłem zastanawiać się, dlaczego procent głosów w wyborach parlamentarnych nigdy nie przekroczył 5% głosów? Nie wierzę w to, że partia ta jak i sam J. Korwin-Mikke jest nieznany i mało popularny. Zastanawiam się też czy może Polacy nie wiedzą o tej partii, ponieważ media, obecny rząd raczej wyśmiewa niżeli pomaga. Może Polacy nie chcą aby było lepiej. Kiedy czytałem na wikipedii wszystkie te informacje, widziałem same plusy. Proszę niech mnie ktoś oświeci, albo skieruje do odpowiedniego tematu, bo zaczyna mnie głowa boleć.

Pozdrawiam
Jakub

04-04-2010 - 14:50:30

Jakubie, czekaj, jesteś cennym przypadkiem i trzeba Cię przepytać. Ile masz lat? Jaki masz dostęp do mediów? Naprawdę nigdy nic nie słyszałeś o UPR i JKM? Jakie miałeś poglądy polityczne i w ogóle z pośród jakich znanych Ci poglądów je wybrałeś?

04-04-2010 - 17:03:13

Cytuj
Wizzy
1. Musisz wiedzieć, że nie jesteśmy komunistami, tak jak Zeitgeistowcy. Pragniemy wolnego rynku, a nie jakiegoś RBE.

2. Odnośnie pierwszej części Zeitgeist, the movie: Antyzeitgeist.weebly.com

Hahaha dokładnie. Śmieszni są ci Zeitgeistowcy co chcą komunizmem obalić socjalizm. A tak wogole to śmieszne są gatki w stylu "OBALAMY RZĄD!!,,,,ZA MNĄ!!" - to mi brzmi jak "NA BAGNETACH PRZYNIESIEMY EUROPIE WOLNOŚĆ!!"
pffffffff tongue sticking out smiley

Na moich gatkach mam tylko kieszenie, więc nie nie są śmieszne smiling smiley Takie zwyczajne , bym rzekł winking smiley

04-04-2010 - 19:41:37

Jakubie W, witamy.

Mnie też na początku zadziwiało to niezmiernie - ale po zrozumieniu idei demokracji stało się jasne niczym niebo nad Saharą. Świetna i dogłębna odpowiedź na Twoje pytanie jest tutaj. Czytaj więc dalej, pytaj o co chcesz na tym forum, to może poszerzysz w końcu nasze szeregi smiling smiley

_________________________
STOP THE GLOBAL LAMING

04-04-2010 - 19:50:47

Cytuj
Ixian
Jakubie, czekaj, jesteś cennym przypadkiem i trzeba Cię przepytać. Ile masz lat? Jaki masz dostęp do mediów? Naprawdę nigdy nic nie słyszałeś o UPR i JKM? Jakie miałeś poglądy polityczne i w ogóle z pośród jakich znanych Ci poglądów je wybrałeś?


Lat mam 18ście. Dostęp mam chyba taki jak wszyscy, internet oraz telewizja. O JKM słyszałem, ale nigdy o nim nic szczególnego nie wiedziałem. Zdarzyło mi się zobaczyć kilka urywek wywiadów, ale nic konkretnego. O UPR kompletnie nic. Jakie miałem poglądy polityczne? Nigdy takowych nie posiadałem. Może dlatego że nie interesowała mnie polityka, tak, jak sądzę, 90% Polskiej młodzieży. Może się mylę, ale z pośród moich znajomych nikt jakoś szczególnie nie interesował się polityką. Wszyscy woleliśmy narzekać niż cokolwiek z tym robić. Poza tym 2 lata temu wyjechałem wraz z rodzicami z Polski, więc tym bardziej mało mnie to wszystko obchodziło aż do chwili, kiedy złapała mnie nostalgia. W każdym bądź razie, wiem, że nie podoba mi się system polityczny jaki promuje PO i PIS.
Biorąc pod uwagę to, co powiedział mi ojciec, oraz to, co przeczytałem na wikipedii, wywnioskowałem, że gdyby UPR doszło do władzy, na pewno byłoby lepiej, a przynajmniej jestem takiego zdania. Denerwuje mnie przede wszystkim to, że w Polsce, ale i nie tylko, posłowie tylko targną do korytka, szukając zysku. Z tego co się dowiedziałem UPR jest odmienne.Patrząc przez pryzmat historii XX wieku, uważam iż, obalając komunę, nastała "nowa komuna" tylko pod inną nazwą. Co mam na myśli, chyba każdy rozumie. Może mnie teraz ktoś skarci za to co napisałem, ale chyba obowiązuje tutaj wolność słowa.
Przesłałem link z wikipedii swoim znajomym, i na pewno w przyszłym wyborach, na których obowiązkowo mam zamiar być, bezkompromisowo będę głosować na UPR.

Chętnie przeczytam odpowiedzi na moje pytania, napisane wyżej.

04-04-2010 - 21:31:01

Cytuj
JakubW
Może mnie teraz ktoś skarci za to co napisałem, ale chyba obowiązuje tutaj wolność słowa.

napisałeś prawdę, więc nikt cię nie skarci. i ogólnie fajnie, że w wieku 18 lat jesteś tak uświadomiony. możesz czuć się w pewien sposób "wyróżniony".

i tak, obowiązuje tutaj wolność słowa. nawet do pisania głupot, więc jak ci się kiedyś zdarzy takową palnąć, to bez obawsmiling smileyZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-04-2010 21:31 przez MARK13.
Anonimowy użytkownik

04-04-2010 - 21:52:45

@ JakubW
No normalnie jak ja - prawie kubek w kubek. Mi zmiana poglądów zajęła 2h czytania korwinowego bloga smiling smiley A wcześniej byłem zadeklarowanym pisiorem, dzięki Bogu że palca nie przyłożyłem na rzecz tamtej organizacji.
A i jeszcze jedno. Nie na UPR tylko na Wolność i Praworządność.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-04-2010 21:53 przez xsior.

04-04-2010 - 22:09:59

Dzięki.
Przeczytałem tą świetną i dogłębną odpowiedź, którą podsuną mi Fiend, za co wielkie dzięki. Nasuwa mi się tylko jedne teraz pytanie.
Czy w Polsce, kraju, gdzie ustrój jest demokratyczny, jest jakaś iskierka nadziei, że Wolność i Praworządność wygrają wybory?
Uważam, że nie ma najmniejszych szans. Ze względu na to, że "ciemna masa" posiada tzw. syndrom owczego pędu oraz ze względu na to, że ta "ciemna masa" boi się decydować o wszystkim samemu. Nie wiem, może jestem w błędzie, ale wg. mnie najlepszym, najszybszym oraz najbardziej efektownym byłby zamach stanu.

04-04-2010 - 22:37:42

Mamy jeszcze ostatnią szansę w Internecie. Dopóki to medium jest wolne, dopóty będziemy zyskiwać w nim poparcie. Kiedy natomiast Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zmieni nazwę na Krajową Radę Radiofonii, Telewizji i Internetu - pozostanie nam już faktycznie tylko zamach stanu.

P.S. Kącik uśmiechu - W ustawie o Radiofonii i Telewizji jest napisane dla żartu, że Krajowa Rada stoi na straży wolności słowa w radiu i telewizji, samodzielności nadawców i interesów odbiorców oraz zapewnia otwarty i pluralistyczny charakter radiofonii i telewizji.

_________________________
STOP THE GLOBAL LAMING
Anonimowy użytkownik

05-04-2010 - 09:24:59

Cytuj

Ze względu na to, że "ciemna masa" posiada tzw. syndrom owczego pędu oraz ze względu na to, że ta "ciemna masa" boi się decydować o wszystkim samemu. Nie wiem, może jestem w błędzie, ale wg. mnie najlepszym, najszybszym oraz najbardziej efektownym byłby zamach stanu.
Zauważ, że ci, których pomoc przy próbie zamachu stanu jest nieodzowna sami niestety stanowią w znacznej większości część "ciemnej masy"...
I odrobinę się jednak mylisz w diagnozie: otóż - jak sam przyznajesz - kilka dni temu sam stanowiłeś element "ciemnej masy" co się z jakiegoś powodu zmieniło (pozdrowienia dla ojca) a skoro tak - to już masz po części odpowiedź ma pytanie JAK?.
I teraz nie pozostaje Ci nic innego jak tylko:
Cytuj
JakubW
Przesłałem link z wikipedii swoim znajomym, i na pewno w przyszłym wyborach, na których obowiązkowo mam zamiar być, bezkompromisowo będę głosować na UPR.
Z tym, że doradzałbym dla uniknięcia rozczarowania nie brać pod uwagę UPR a Wolność i Praworządność

06-04-2010 - 16:53:55

Witaj Jakubie w naszym gronie!

Od siebie mogę powiedzieć, że być wśród wolnościowców jest naprawdę fajne - takie wyzwolenie. Wszelkie głupie teorie od Globcia do teorii lipidowej już przestają mieć znaczenie, bo wiadomo, że wymyślają ją lewacy.

Nieszczęście d***kracji i zmiany ustroju polega na tym, że l*d jest jak beton. Możesz mówić do niego, a on stoi na swojej pozycji. Jeżeli pytasz o zmianę ustroju, to po własnych doświadczeniach i opiniach nowicjuszy i zaawansowancyh mogę powiedzieć, że człowiekowni przychodzą do głowy takie pomysły(podczas poszerzania wiedzy ko-lib):

1. "O, rzeczywiście to jest dobre. Przekonajmy innych i wygrajmy!"

2. "L*d jest tępy, ale musimy próbować, bo inaczej nie da."

3 "No żesz k***a! Ręce odpadają. Tylko zamachem stanu się da."

Znając życie napotka Cię duży opór przed poglądami ze strony innych osób, np. na jakimś forum gdzie półinteligenci będą myśleli, że jest spoka, a poglądy JKM są "kontrowersyjne".

Jeżeli robimy tu jakieś wynurzenia o poznaniu JKM i UPR(później WIP), to powiem, że też byłem Pisuarem. Do zmiany poglądów, przyłożyła się trochę tvn24(samobója sobie strzelili) podając stronę euprofiler.eu. JKM jakoś znałem, ale nie znałem poglądów i nie byłem negatywnie nastawiony. Później, kiedyś widziałem jego filmik o czipach RFID, w którym mówił, że ludzie sami będą się ich domagać d***kratyczniej i sam podzieliłem ten pogląd, bo myślałem tak samo, ale nadal byłem d***kratą. Zwieńczeniem był występ JKM z Biedroniem. Spodobała mi się jego logika. Zacząłem czytać bloga, później portal, a w końcu "NCz!" wyhaczyłem w Empiku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziewiczość lasu świadczy o impotencji wiatru!

07-05-2010 - 09:15:27

Nie chce się skupiać na treści tego filmu która jest mało istotna lecz na odbiorcach. Jestem przekonany ,że ten film można śmiało puścić o 20 na tvp2 i nic się nie wydarzy. Na co dzień jesteśmy bombardowani różnymi istotnymi dla naszego kraju informacjami przeważnie negatywnymi i także z tym nic ludzie nie robią. Dzieje się tak na skutek dokonanym w naszym kraju procesie demoralizacji i zatarciu wartości które wyniosły cywilizację zachodnią ponad inne.

I teraz przechodzę do sedna - człowiek aby zrozumieć swój błąd jakim jest socjalizm, komunizm i lewactwo musi nie tylko ujrzeć to na własne oczy ale także poczuć to na własnej skórze. Wtedy niczym olśnienie zaczyna rozumieć niestety wtedy jest już za późno. Innymi słowy całkowite bankructwo może stworzyć nową szansę.

07-05-2010 - 09:19:47

I jeszcze jedno Vince piszesz ,że bycie "wolnościowcem jest naprawdę fajne-takie wyzwolenie" Nie wiem o jakim wyzwoleniu piszesz bo póki co jesteśmy skrępowani jak szczury w klatce. I ja akurat nie widzę w tym nic fajnego.

07-05-2010 - 10:11:48

Cytuj
dyIu
I jeszcze jedno Vince piszesz ,że bycie "wolnościowcem jest naprawdę fajne-takie wyzwolenie" Nie wiem o jakim wyzwoleniu piszesz bo póki co jesteśmy skrępowani jak szczury w klatce. I ja akurat nie widzę w tym nic fajnego.

Niemozliwe... Ktoś kiedyś na tym forum porównał to do "wyjścia z Matrixa" - tym postem tylko potwierdzasz trafność tej metafory smiling smiley

_________________________
STOP THE GLOBAL LAMING

07-05-2010 - 13:02:12

haha wyjście z matrixa no tak masz racjęsmiling smiley

Pamietaj jednak o tym że uświadomić sobie że jest się niewolnikiem we własnym domu to jedno a przestać nim być to zupełnie co innego. Ja bym to raczej nazwał przebudzeniem będąc jeszcze w kapsule podłączonej do matrixa.

07-05-2010 - 13:50:30

No, to miało być "odłączenie od Matrixa" smiling smiley

_________________________
STOP THE GLOBAL LAMING

08-05-2010 - 18:26:00

Cytuj
fiend
I jeszcze jedno Vince piszesz ,że bycie "wolnościowcem jest naprawdę fajne-takie wyzwolenie" Nie wiem o jakim wyzwoleniu piszesz bo póki co jesteśmy skrępowani jak szczury w klatce. I ja akurat nie widzę w tym nic fajnego.

Niemozliwe... Ktoś kiedyś na tym forum porównał to do "wyjścia z Matrixa" - tym postem tylko potwierdzasz trafność tej metafory smiling smiley

hub_lan o ile mnie pamięć nie myli jest autorem jakże trafnego i dobrze brzmiącego hasła smiling smiley
Nie kryję, iż używam go ale dając info, iż to cytat smiling smiley

10-05-2010 - 23:17:32

Zeitgeist - Addendum - jest ciekawym filmem, ale widać ewidentnie, że zmontowanym z trzech różnych. O ile z koncepcją banksterów i ekonomistów od czarnej roboty się zgodzę to proponowanie utopii technologicznej jest już mocno podejrzane. Przedstawienie tejże utopii kojarzy się z przedstawieniem pięknego świata po apokalipsie u Świadków Jehowy.

10-05-2010 - 23:23:26

Nie jest tajemnicą, że twórcy tego filmu to po prostu lewaki.

11-05-2010 - 00:10:16

tak jak ujął to wyżej kolega Wizzy - Zeitgeist to przykład obalania socjalizmu komunizmem. stawiam na to, że lewstwo czuje w kościach zbliżający się krach soc-sytemu i przygotowują w miejsce starego reżimu jakiś nowy - jeszcze bardziej wyrafinowany niż poprzedni. taki komunizm v3.0

10-06-2010 - 18:42:35

Chodzi mi o to, że dzięki poznaniu kilku faktów przestajemy sami popierać swoje niewolnictwo i przestajemy robić głupie rzeczy np. ograniczanie jedzenia tłuszczy(bo wolność tutaj jeszcze istniej, lecz jest atakowana).

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziewiczość lasu świadczy o impotencji wiatru!

10-06-2010 - 22:18:26

Cześć mam 25 lat jestem obecnie studentem informatyki. Piszę w tym wątku, gdyż prawdopodobnie się "obudziłem". Nigdy się szczególnie polityką nie interesowałem, jednak po ujrzeniu kandydatów jakich "oferują" nam media na dzień dzisiejszy (czyt. głównie chodzi o Komorowskiego - szok ), postanowiłem się przyjrzeć polityce uważniej. Powód ? No niestety, nie wiem czym Komorowski chce zaimponować Polakom, opowiadając nam w jakiej części Polski on nie mieszkał i czy siedział w więzieniu czy nie. Może by tak powiedział konkretnie co planuje zrobić : ) Nie podoba mi się to, że on już w zasadzie poczuł się jak Prezydent... Uważam, że jako obywatele naszego dumnego kraju nie możemy pozwolić, aby reprezentował nas zwykły prostak (przepraszam takie odnoszę wrażenie, słuchając jego wypowiedzi i mam do tego pełne prawo). Jestem jak na razie średnio obeznany z polityką, niemniej jednak, spędziwszy cały wczorajszy wieczór przysłuchując się wypowiedziom Pana Janusza na Youtube jakieś rozeznanie zdobyłem : P wzbudził on moją ogromną sympatię : P Jako jedyny z kandydatów (o którym się w zasadzie nie mówi-ubolewam) MA ARGUMENTY w swoich poglądach, na które jak na razie, nie zauważyłem, żeby jakikolwiek jego przeciwnik potrafił znaleźć solidne kontr-argumenty! Fascynujące. Być może Pan Korwin jest mało stonowany w swoich wypowiedziach, ale uważam, że ma rację. Ile można słuchać polityków, którzy gadają od rzeczy unikając trudnych tematów, jakimiś mało zrozumiałymi wypowiedziami w niby polskim, ale jakże pokrętnym języku. Pan Janusz przynajmniej mówi rzeczowo i tu ma u mnie plusa. Będę na niego głosował i to nie tylko z wyżej wymienionego względu. Po prostu uważam, że ma dużo racji w tym co mówi, odnośnie podatków, służby zdrowia, strefy €urolandi smiling smiley ograniczania nas przez UE ( w pewnym sensie niewolnictwa - czyż nie tak ? ) Wiadomo państwo musi z czegoś "żyć" , ale przecież obniżając podatki zwiększamy dochody obywateli, a co za tym idzie ludzie mają więcej monet (no i banknotówtongue sticking out smiley ), za które mogą kupować, przez co polepsza się gospodarka! Tak czy nie ? tongue sticking out smiley Poza tym nie jestem ekonomistą , ale wydaję mi się co najmniej dziwnym fakt, iż kupując zwykłe papierosy, muszę zapłacić połowę ceny jako akcyzę. Do tego nas doprowadziła Unia niestety... i to nie tylko jeśli chodzi o papierosy (benzyna, ropa, bla bla bla). Płacimy im kasę, żeby ją zgarnęła chociażby Grecja... a co my z tego mamy? nie orientuję się aż tak w tym temacie, ale czy Unia dopłaciła nam jakieś sensowne pieniądze na pomoc powodzianom, czy po prostu jesteśmy przysłowiowymi "białymi murzynami" (nie urażając murzynów)? Nie wiem, mało się na tym wszystkim znam (pewnie nie jest to aż tak proste). Liczę, że mnie jakoś naprowadzicie tongue sticking out smiley Głosuję na JKM smiling smiley

10-06-2010 - 23:21:56

Z kolei 22lata, student zaoczny kierunku dochodowego (studia takie jakie muszę mieć by awansować zawodowo na ciepłe krzesełko), a z zainteresowania informatyk. Również wcześniej polityką się zbytnio nie interesowałem i od lat mam niezmienny pogląd odnośnie tego co w Polsce się dzieje. Obecnie jednak jest już to szczyt możliwości, do tego doszły massmedia. JKM znam od czasów liceum gdzie miałem okazję uczestniczyć w debacie w III LO im. Adama Mickiewicza, gdzie w późniejszych czasach za popieranie jego poglądów i nie nazywanie go człowiekiem chorym zbierało się nie jedną pałę bo za powielanie jego treści odpowiedzi karne były spotykane. To pierwszy moment kiedy dano mi do myślenia jaka to jest demokracja i wolność w naszym kraju.

Nie obrażając Pana JKM spójrzmy na osoby które kandydują, ile mają lat? JKM jest jednym na którego zagłosuje większość myślącej młodzieży. Nie wiem czy jego poglądy od początku były jakie są (trafne w 100%), czy po prostu jako jedyny pomimo wieku idzie z duchem czasu, a wnerwia mnie gdy każdy redaktor tylko potrafi się doczepić jakiegoś wyrwanego z kontekstu zdania by go ośmieszyć. Co mogę powiedzieć reszcie! Spieprzajcie bawić wnuczki, macie tyle kasy i damy wam dwa razy tyle tylko nie wtrącajcie się już w sprawy kraju bo nie będzie za parę lat czego ratować!!!

Smutny morał: albo zaczną rządzić ludzie młodsi, po poziomie edukacji w Polsce powiedziałbym nawet że nie wykształceni, a obeznani w problemach i posiadający ogrom wiedzy praktycznej i zawodowej. Do czasu kiedy nie umrze ta banda złodziei nie zmieni się nic. Manipulacja, korupcja, kłamstwa itp. Tylko tyle spodziewajmy się wszyscy po kolejnych rządach jeśli nic się nie zmieni.

K**wa jak się ma zmienić gdy połowa moich znajomych dupy nie chce ruszyć bo po co pójdą głosować jak JKM i tak nie wygra. Rozwala mnie to i chociaż jak JKM z małą aprobatą społeczeństwa dalej będę otwarcie wszędzie mówił co myślę.

Panie Janusz, drodzy internauci - żyjemy w takich czasach gdzie zamach stanu nie jest wykonalny, a siłą nic nie wywalczymy. Jak już raz w komentarzach na blogu JKM pisałem stwórzmy własną internetową armię. Propagujmy prawdę ośmieszając z dnia na dzień media coraz bardziej. Nie wygramy w wyborach, może nie wygramy później, ale z czasem na pewno w imię słusznego celu osiągniemy cel. Ani telewizja publiczna, ani telewizja prywatna nie ma skrupułów kłamiąc, fałszując sondaże, posługując się black PR, itd. Dlaczego my internauci nie wykorzystujemy black PR, ostrego pozycjonowania stron etc. Czemu nie walczymy o swoje?

PS. doskonale wiemy co może zdziałać paru skutecznych praktycznych informatyków czyt. hakerów. Doskonale wiemy co możemy zdziałać razem. Chociaż propozycja jest nieco wątłej legalności spójrzmy prawdzie w oczy: Kto tak naprawdę jest złodziejem i kto powinien siedzieć dawno w więzieniu, a nie kandydować na prezydenta. Widać prawo jest nie dla naszej korzyści, a stworzone zostało po to by nas powstrzymać w propagowaniu PRAWDY!!Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-06-2010 23:26 przez adrianj.

12-06-2010 - 20:49:08

Zeitgeist jest o tyle ciekawy, że pokazuje nam jak jedna religia wypiera drugą (używanie przez Kościół Rzymsko Katolicki świąt pogańskich aby ich religia przyjęła sie łatwiej itp).

Ale te ich brednie o miastach w kształcie koła, czy braku pracowników bo każdy będzie mógł sobie brać co chce, że będą grupy (kolektywy?) ludzi które same (ochotniczo?) będą budowały co będzie potrzebne, to już parodia na miarę komunizmu hipisowskiego - ale wielu w to wierzy, kłóciłem się raz z jednym studentem z Litwy który rzeczywiście w to wierzył - w te miasta okrągłe itp, że będzie potrzebował IPODA i mu go zrobią za darmo, przypominało mi to slogan "każdemu wg potrzeb"...

Szkodzą oni realistom i naukowcom bo potem każdy argument jest od razy przyrównywany do tego typu grup...

Co do antyzeitgeist to też żałosna próba czepiania się małych skrawków i pierdółek, fakty są jakie są, nawet jak Jezus istniał to był politykiem a nie bogiem, a ubili go koledzy po fachu dla zachowania władzy.... Jego zwolennicy sprytnie zrobili z niego pół boga i tak powstało chrześcijaństwo (Christus - od tego słowa).

Naczelny pisma New Scientist kiedyś powiedział: Nauka jest fascynująca a jak się z tym nie zgadzasz to wypierdalaj!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6261, Posty: 45492, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 397, Posty: 3945.