13.04.2013: Gdzie moja wpłata ?

Wysłane przez mpg 

13-04-2013 - 14:11:18

Wpłaciłem na konto Funduszu Wyborczego 500,00 PLN w dniu 24.02.2013.
Niestety z przykroscią nie odnalazłem, mojej wpłaty w zestawieniu podanym we wpisie !
A może by tak Pan Prezes podał, sumę: darowizn, wydatków, saldo konta i główne wydatki.
W przeciwnym wypadku będzie smród jak z p.Bokunem i wypłatami gotówkowymi (sic !!!) na zapłatę za Salę Konkresową PKIN.
Sympatyk KNP - czy wydymany ? zobaczymy !

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-04-2013 14:19 przez mpg.

13-04-2013 - 17:51:39

Jasne. 500,00 zł - już tu byli tacy "sympatycy KNP", co to niby wpłacili 10.000,00 zł. Dajcie spokój z tymi głupkowatymi żartami.

14-04-2013 - 12:44:42

Redarmy, wyobraź sobie chociażby, że niektórzy ubecy żyją ponad stan, ale boją się jednocześnie że niedługo może się to skończyć.

14-04-2013 - 20:03:54

To nie jest dział pytań. Wątek trzeba przenieść.

Biały Człowiek

05-10-2013 - 18:55:59

d

05-10-2013 - 21:04:35

Dzień dobry.

Ostatnio badzo zaintrygowała mnie pańska postać, ale przede wszystkim poglądy i pomysły jakie miałyby być naszą rzeczywistościa .
Niestety miejsce gdzie można do pana w miarę normalnie, szybko i cywilizowanie dotrzeć działa w 20% i szansa że pan to przeczyta wynosi jakieś 1:7500, ale mimo to spróbuje napisać i może nawet doczekam się odpowiedzi winking smiley

OK...
Uważa pan, że cała demokracja jest do przemielenia i wyrzucenia w kanał. Rzeczywiście, patrząc na miejsca w których działa ten ustrój, można dojść do takiego wniosku, a niepodważalnym argumentem na to jest kryzys i bieda.
Jednak odnosze wrażenie że nie wziąl pan pod uwagę faktu, że to nie demokracja może być zła, a najzwyczajniej w swiecie ludzie którzy myślą że są bezkarni i wszystko im wolno bo mają tytuł prezydenta.
Parafrazując.
-Teraz to będziecie mieli za to dokuczanie w szkole! smiling bouncing smiley

Czy nie uważa pan, że byłoby prościej surowo karać tych którzy nie wywiążą sie ze swoich objetnic wyborczych niż tracić cenny czas i robić nikomu niepotrzebną rewolucję?

Uważam, że burdel w Poslce nie jest przez demokracje czy prawo ktore zawsze szybko można zmienić, tylko dlatego że taki Donald Tusk wie że może kłamać, kraść i mówić co mu sie podoba bo nikt go potem z tego nie będzie rozliczał , a jak skonczy sie jego czas wygodnie sobie usiadzie na jakimś innym stołku.

Nie uważa pan że to jest główna przyczyna, a nie demokracja?

29-11-2013 - 22:41:37

Moje pytanie do p. JKM,

Dlaczego pan nie zacisnie zębów,i nie połączy sie z p.Palikotem razem wejdziecie,zrobicie porządek,wsadzicie kogo trzeba wsadzić,
Nie chce do konca zycia pracowac za granica....

30-11-2013 - 11:14:51

Poniewaz Palikot niczego takiego nie zrobi.

Komentarze, audycje, propozycje - Forum Wolnościowe
Dyskusje: [forumwolnosciowe.cba.pl]
Facebooku: [facebook.com]

03-05-2014 - 09:27:37

Witam

Kryzys na Ukrainie. Dlugoterminowa zaslona dymna dla nadchodzacego, zamierzonego kryzysu gospodarczego w kraju, a wprowadzenie euro ? Kolezenskie oczekiwania, stosunki europejskie,ogolem mowiac czy mozna spac spokojnie?

Pozdrawiam

Artur Sz.
Kopenhaga

03-05-2014 - 16:26:54

Pierw trzeba zmienić Konstytucję.

Komentarze, audycje, propozycje - Forum Wolnościowe
Dyskusje: [forumwolnosciowe.cba.pl]
Facebooku: [facebook.com]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45456, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 10, Posty: 161.