Pytania 4 - termin 22.11.2009

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 
Anonimowy użytkownik

10-11-2009 - 08:14:31

Nowa seria smiling smiley

09-11-2009 - 23:50:01

Witam.

Ja tak krótko. Jakie ma Pan zdanie oraz wiedze na temat urządzenia HAARP (jego ingerencji w życie człowieka), o Nowym Porządku Świata (NWO) i Project BlueBeam, czy szczepionki na świnką grypę są trucizną (nie mówił Pan nt. nic- oprocz tego, że są droższe i by nie panikować z chorobą...)

Jak sie Pan odnosi do wydarzen, które maja sie wydarzyc w 2012? (tych wiarygodnych, z dowodami)
Czy wie Pan dlaczego ONZ buduje obozy koncentracyjne?
Dlaczego w Norwegii budowany jest schron nasion w miejscu tak neutralnym i wysoko bezpiecznym? Chroniacym przed jakim kolwiek kataklizmem?
Czy ma Pan jakąs wiedze nt powstania ludzkosci, jej historii?
Czy przeczytał Pan ksiazke "Ręce precz od tej książki" albo "Bogowie Edenu"? Jak się Pan odnosi do informacji w nich zawartych?
Co ma oznaczać All Seeing Eye i podpis na dolarze amerykańskim, oraz ukryta sowa na nim?
Jak Pan odnosi się do nagran z Bohemian Grove, ukazujace kult Molocha przez czolowych ludzi z USA?
Czy jest jakaś szansa by obalić Nowy Porzadek Świata, zanim elitom uda się go wprowadzić w życie? (kontrolowanie chipami, jedna moneta, jeden bank etc)
Jak Pan ustosunkowuje sie do wiadomosci, ze w USA w nie ktorych stanach przeprowadzane sa MASOWE SZCZEPIENIA na swinska grype; natomiast jesli dana osoba sie sprzeciwi, wysylana jest do kwarantanny albo specjalnych obozow...

Prosilbym o zapoznanie sie z tymi wszystkimi rzeczami (Jane Burgermaister, dr Piotr Bein, NWO etc) i wyglaszaniu tego na blogu...
Jest Pan dla internautow naprawde wazna osobistoscia, ktora moglaby uswiadomic tych ktory nie wiedza wcale co sie dzieje...

Jeśli ma Pan czas, proszę zobaczyć to video (to tylko minuta) YouTube - Kto jest kim w UE?

Czy wiedział Pan, że tego typu słowa, to nie bezpodstawne zarzuty?

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 21-11-2009 02:50 przez pasQd.

10-11-2009 - 12:49:50

Witam,

Nie potrafiłem nigdzie odnaleźć Pana nazwiska w Herbarzu przy herbie Korwin. Nie znalazłem także Pana wypowiedzi w tym temacie, a ataków na Pana jest w tej kwestii sporo. Czy mógłby Pan powiedzieć kilka słów na temat Pana powiązana z tym herbem? Nie od zawsze Pan go używa - dlaczego?

Pozdrawiam!

10-11-2009 - 13:04:03

Zadłużenie Polski wobec banków zagranicznych rośnie - zdaje się szczyt spłat to były lata 2008 i 2009; może będzie coś lepiej?
gdzie szukać danych o zadłużeniu - a może to jest utajnione?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-11-2009 13:24 przez szyba.

10-11-2009 - 15:31:45

Jak z perspektywy czasu ocenia Pan rozpoczęcie blogowania? Czy to dużo pomogło w dotarciu do ludzi?

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziewiczość lasu świadczy o impotencji wiatru!

11-11-2009 - 11:11:14

Obecna konstytucja pozostawia wiele do życzenia, a język polski (i inne używane na co dzień) zmieniają się, szczególnie teraz, przy globalizacji języka.
Co Pan myśli o tym, żeby napisać konstytucje (albo różnorakie ustawy) w języku matematycznym, albo w innym języku martwym?

11-11-2009 - 18:41:09

Traktat lizboński został uchwalony nielegalnie( powtórne referendum,zrzec się niepodległości może tylko suweren);czy mógłby Pan lub ktoś w partii zainicjować akcję zbierania podpisów celem zaskarżenia traktatu do trybunału konstytucyjnego?

12-11-2009 - 01:19:44

Co sądzi Pan o propozycjach nowej nazwy i symbolu partii PJKM (teraz WiP), które zostały umieszczone na forum?
[korwin-mikke.pl]
Czy pomysłowość zwolenników pańskich poglądów szła w dobrym kierunku? Któreś były szczególnie interesujące?

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 15-11-2009 15:45 przez Adamsky.

12-11-2009 - 15:16:35

Panie Januszu, pytanie banalne, ale potrzebne. Proszę o uszeregowanie aktualnie obecnych w sejmie partii w kolejności od najbardziej do najmniej lubianej, bądź jak Pan woli - od najmniej do najbardziej przez Pana nie-lubianej. (pytanie inspirowane ciekawością z którą z obecnych partii najprędzej mógłby Pan wejść w koalicję gdyby dowodził Pan UPR)

13-11-2009 - 11:26:26

Czy jest Pan za zniesieniem lub renegocjowaniem Konkordatu?
Jeśli nie - to jakie wg. Pana wymierne korzyści przynosi państwu, regionom i społeczeństwu takowa umowa?

14-11-2009 - 21:34:29

•Jaki jest Pana stosunek do narodowości śląskiej?
•Jaki powinien być zakres uprawnień króla? Monarchia absulatna? Bo moim zdaniem - jakieś ograniczenia muszą być, bo może zrobić taką rewolucję, że do władzy socjalisty dojdą, obalając władzę.
•Co zrobił by Pan, jako król, gdyby: a) Polskę zaatakowało obce mocarstwo, a Pan wiedziałby, że Polska nie ma szans odeprzeć inwazji? b) Gdyby jeden z regionów Polski ogłosił secesję?

•••
Svoboda! 자유! Kalayaan! Libertà! !آزادی Vabadus! Слобода! Uhuru! Freiheit! 自由!Rhyddid! อิสรภาพ!

15-11-2009 - 13:23:23

Panie Januszu, jak ocenia Pan takie podejście do tematu euro? Fragment z wywiadu z Jesusem Huerta de Soto:

Pozostańmy przy euro. W Polsce trwa wciąż debata na temat przystąpienia do strefy euro. Z politycznego punktu widzenia integracja taka jest zrozumiała, natomiast czy może być uzasadniona ekonomicznie?

Nie, nie chciałbym mówić o polityce. Uzasadnienie jest ekonomiczne - ważne jeśli chodzi o euro jest to, że wchodząc do euro eliminują Państwo wszelką możliwość interwencji i czynienia szkód przez Waszych polskich polityków.

No tak, ale wtedy to bank centralny będzie kontrolować euro.

Tak, ale regulacja euro, po pierwsze, kontynuuje tradycję niemiecką, która jest raczej nastawiona na stabilność, a po drugie, jest odpowiedni organ z proporcjonalną reprezentacją wielu państw, który zajmuje się tą sprawą. Szkody, które mogą być uczynione są znacznie mniejsze - euro jest o wiele bardziej stabilne niż waluta, której Państwo używacie, czy też dolar lub liwr. Choć jednym z celów polityki pieniężnej jest zwiększanie podaży pieniądza i ogółem ekspansji kredytowej, to jednak dzieje się to w bez wątpienia mniejszym stopniu niż w Stanach Zjednoczonych. Euro jest przede wszystkim dla krajów średniej wielkości jak Portugalia, Polska albo Hiszpania. Osobiście myślę, że jest pewną wartością i jedną z fundamentalnych spraw, które powinna regulować Unia Europejska.
źródło: [www.mojeopinie.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-11-2009 13:23 przez kwantl.

15-11-2009 - 17:54:47

Co Pan sądzi o karze banicji ?
Czy mogłaby być stosowana w dzisiejszych czasach i czy byłaby skuteczna ?

15-11-2009 - 21:07:54

Witam. Gdy przed momentem rejestrowałem się na Pańskim forum moim oczom ukazał się taki mniej więcej cytat : "Jestem za obroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci" Ale czy nie jest to absurd? Jest pan przecież zagorzałym zwolennikiem kary śmierci więc gdzie tu jest obrona życia? Jak to się ma do wyznania katolickiego w pana przypadku? winno się wybierać te aspekty, które są dla nas wygodne a te, które nie odrzucać? O ile mi wiadomo religia katolicka nie ( na pewno nie jawnie ) pochwala zabijania.
Pytanie 2 : Uważa się pan za człowieka dla którego liberalizm i wolność jednostek to wartości nadrzędne. Czy np. : Prawny zakaz nałożony na kobiety w kwestii decyzji o aborcji i niemożności poddaniu się jej nie jest zamachem na wolność człowieka i ingerencją w osobistą sferę ludzką do, której państwo wpycha się ze swoimi brudnymi buciorami? Pozdrawiam.

EDIT : Proszę o przeniesienie mojego postu do Tematu Pytania 4. Za pomyłkę przepraszam.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-11-2009 21:12 przez Rav.

18-11-2009 - 16:07:58

Witam Panie Januszu
Chciałbym zapytać Pana czy jest Pan w stanie precyzyjnie zdefiniować pojęcie "prawica" i "lewica". Stosując do tego Swoja wiedzę z zakresu cybernetyki.
Jak Pan ocenia różne działania i poglądy i ich stopień prawicowości lub lewicowości? Czy jest Pan w stanie obiektywnie to ocenić?

Nieprzypadkowo ten temat poruszam. Kilkukrotnie próbowałem uruchomić dyskusje na ten temat. Niestety temat rozmywa sie jako "a czy to istotne?" " a po co to?".
Poruszam ten temat również dlatego, że sadzę że moje własne przemyślenia pozwoliły mi na precyzyjne zdefiniowanie tych pojęć (tak się "chełpnę" ;-) ). Z definicji tej wynikają dalsze istotne cechy obu poglądów politycznych (nie tylko politycznych) i skutki ich funkcjonowania w życiu.

Mam nadzieję, że nieco Pana zaintrygowałem i jestem niezmiernie ciekaw czy istnieją jakieś sensowne podejścia cybernetyczne do tego tematu.

Pozdrawiam

"Tolerancyjni nie tolerują nietolerancyjnych"