27 lutego 2018: Dziś po 19.tej udzielałem wywiadu; link wkrótce

Wysłane przez VOTE_UPR 

23-04-2018 - 20:56:02

[korwin-mikke.pl]Pewien obywatel przesiedział w więzieniu 18 lat po niesłusznym wyroku, co jest aktualnie na tapecie, czyli jest skandalem na cały kraj. Słusznie całkiem, ale z gruntu polityki trzeba zwrócić uwagę, że chociaż ten przypadek jest tragiczny, to nie jest ani jedyny, anu wyjątkowy, gdyż polskie sądy dopuszczają się codziennie nie tylko pomyłek, ale i regularnych zbrodni. Te zbrodnie niekoniecznie kończą się odsiadką fizyczną, ale niewygodni świadkowie są jednak załatwiani na całego, czego skutek jest najsampierw taki, że w praktyce nie mogą już zeznawać w żadnej sprawie. Mamy więc sytuacje pomyłek ze strasznym skutkiem, jak i skutków niekoniecznie aż tak strasznych, ale na podstawie zbrodni sądowej. Uwagę na te okoliczności zwracać musimy z tego banalnego względu, że po przejęciu władzy to właśnie my będziemy musieli wysłuchiwać skarg osób pokrzywdzonych, a najlepiej jest wiedzieć z góry, z czym się człowiek będzie musiał zmagać. Temu konkretnemu pokrzywdzonemu należałoby się wysokie odszkodowanie, stosownie także do ilości dowodów na zaniechania organów ścigania i sądu. Sytuacja jest dość ciekawa, gdyż można było się już domyślać, że ekipa rządząca zatrzymała się w reformach, a tu pozwala, żeby wylazła aż taka afera. Trudno pomimo nawet takiej sprawy mieć jeszcze nadzieję, że ta ekipa zreformuje organa ścigania i wymiar sprawiedliwości, ponieważ poza pojedynczymi sprawami nie widać zaczątku efektu końcowego, czyli nie obserwuje się procesu wysyłania zbrodniarzy sądowych i innych zdrajców służby publicznej na zieloną trawkę. Po prostu po takim czasie od nastania nowej ekipy powinni już odchodzić i bez pytania, czy do nich też przyjdą smutni panowie.
Sprawa tego skazanego niesłusznie być może zakończy się przyznaniem mu ze trzydziestu melonów odszkodowania, chociaż wątpić, bo sądy nie są jeszcze na tyle niezawisłe, żeby nie miały na względzie interesu państwa. Właśnie przy takiej okazji warto przypomnieć sobie, że z takich paskudnych sytuacji istnieje wyjście takie, że można dać część odszkodowania gotówką, a część w naturze, czyli w nadaniu ziemskim. W końcu ziemi jeszcze władza ludowa sporo posiada, a że za krzywdy wyrządzone obywatelom powinna płacić adekwatnie, to niech zwyczajnie sięgnie do możliwości. Mieć to na względzie musimy i z tego powodu, że za naszych rządów roszczeń będzie najwięcej; obecnie ciągle jest strach złożyć skargę na funkcjonariuszy państwowych, bo to jednak nadal Okrągły Stół i nie ma żadnej gwarancji, że nie dogadali się na nowo, najwyżej zmieniając proporcje wpływu. Takiej nie raz przywoływanej tzw. Policji, która w zbrodniach sądowych ma największy udział, nadal nie zreformowało, czyli że większość poszkodowanych nie ma co się wychylać, czyli że właśnie za naszych rządów wezmą się i zwalą nam na głowę.
Cienko widzę to odszkodowanie dla poszkodowanego także z tej przyczyny, że nasza kochana władza ludowa ogłosiła, że sądy będą skuteczne. Nie ogłosiła, że będą niezawisłe, tylko że skuteczne właśnie, co nie daje nam nadziei na reformę, tylko najwyżej na podmiankę, nawet niekoniecznie personalną. Złośliwcy mogliby zaraz zauważyć, że sądy były skuteczne i dotąd, gdyż koncertowo radziły sobie z niewygodnymi dla silnych ludzi świadkami, zgrabnie przeskakiwały przez najmocniejsze dowody, jakby to były kałuże szczyn, aby efekt był zamierzony, a nie inny. Zmiana pozorna jest tym bardziej jest prawdopodobna, że władza ludowa nieustająco i uparcie tresuje masy w zawiści wobec osób posiadających duże pieniądze, nadyma sprawy związane z ukrywaniem dochodów, a przy okazji wyłudzeń kamienic sugeruje, że mieszkania były własnymi mieszkaniami lokatorów – już do tego się posunęli, bo dotychczas wskazywali na interes lokatorów ogólnie, czyli na utratę możliwości wynajmowania lokalu od danego właściciela. Gdyby tak zapytać władzę ludową, czy może udowodnić, że to były lokatorów własne mieszkania, to by się wykręcała, że to się tylko tak mówi. Ale tu właśnie o to chodzi, że się tak mówi i mówi. Złośliwcy mogą tu zaproponować, żeby poczekać i zapytać władzę ludową, dlaczego nie uwłaszczyła lokatorów, skoro już wiadomo, że spadkobiercy się nie zgłoszą, bo umarli i nie żyją.

Tymczasem pogoda nas nie rozpieszcza, bo sypie śniegiem i zimno jest, a potem zaraz upały, co rasa nordycka na razie znosi z trudem. Obserwacja pogody też ma znaczenie polityczne, albowiem Siły Postępu walczą ze zmianami klimatu. Obserwuje się ostatnio, że po latach mokrych nadeszły lata suche, a teraz znowu poziom wód się podnosi i różne zbiorniki dochodzą do miejsc, z których ustąpiły. Czyli że postępacy nie mają władzy nad klimatem, albo może walczą ze zmianami klimatu okresowo. Podejrzewalski jestem, że kiedy postępacy widzą takie zmiany, to się tylko cieszą i wcale sprawy nie dotykają, aby nie popsuć takiej pięknej d*pokrytki.

I znowu wyłazi sprawa ubytku substancji narodowej. Nawet nasza kochana władza ludowa, co sukcesy zalicza i zalicza, wzięła i poczęła lamentować, że brakuje rąk do pracy. Czyżby geniusz niziny mazowieckiej nie pomyślał o tym, kiedy zaklepywał zakaz niedzielnego handlu? A ubyło – jak jasna cholera ubyło, i jeszcze ubędzie. Ratować sprawę trzeba, bo przecież ten cymbał może wprowadzić nawet zakazane soboty, czego przecież domyślają się co bardziej rozgarnięci obywatele, czyli akurat ci, co są krajowi najbardziej potrzebni, czyli jednocześnie ci, co zaraz wyjadą. Nie da się sprawy załatwić po linii PiS-owskiej, co jasne, a że waga sprawy jest wyjątkowa, trzeba sięgnąć po wyjątkowe środki. Musimy po prostu wystawić tym ludziom weksel – pełna wolność gospodarcza i obywatelska za pomoc w obaleniu Okrągłego Stołu.
Względem programu nie mogą się z nami równać, bo ten ichni program to są reformy, o ile sitwa wyrazi na nie zgodę, a nasz nie jest osłabiony tym warunkiem.

Ratować trzeba sytuację, ale to adekwatnie i z całą konsekwencją, czyli kiedy ekipa rządząca zadaje cios krajowej gospodarce, to środki obrony muszą być ostrzejsze niż dotąd. Także w przekazie nie możemy już tak oszczędzać tej ekipy, bo chociaż są sprawy ponadpartyjne, jak np. obrona narodowa, to nie można pozwolić, żeby socjalizm z demokracją trwał za długo, gdyż jeśli przetrwa do pewnego momentu, to nastąpi przechył w złą stronę, czyli że ubytek ludności zostanie uzupełniony taka masą elementu obcego, że powrót może być zaprowadzony tylko ogromnym kosztem. Kiedy więc ten pacan skończony zmniejsza wewnętrzne obroty handlowe o kilka procent nawet w momencie, kiedy sam potrzebuje wielkiej forsy na comiesięczne wypłacanie za głosy, to nie tylko walić trzeba w niego bez pardonu, ale i stosować mocniejsze środki trzeźwiące wobec obywateli, wykładając im m.in., że jeśli ktoś nie wierzy w zwycięstwo, to nie ma sensu, żeby inwestował w kraju.

Tymczasem nasza kochana władza ludowa ogłosiła, że mamy „niedzielę wolną od handlu”. Jakby się to słyszało, bo chociaż wtedy szło o „wolność do posiadania mieszkania”, to jednak tu jest podobny przekręt myślowy obliczony na efekt w postaci otumanienia nie tylko słabszych intelektualnie obywateli, ale i tych raczej leniwych, no i wykorzystania tych zdemoralizowanych - czyli że skoro są już zdemoralizowani, to żeby władza ludowa miała z tego jakiś demokratyczny pożytek. Jakby tego było mało, to władza ludowa zapodała, że mamy się do tego przyzwyczaić. I to poprzez reżimową telewizję, na którą obywatele łożą pod przymusem. Nie jest to tak źle dla naszego obozu, bo to zawsze łatwiej będzie wskazywać, że reżimówka jest banalnym narzędziem wprost. Gdyby kto chciał stanąć w obronie reżimówki, to zaraz mu to utrudni Patryk Jaki, który znów się ukazał ze starą śpiewką potępiającą kupowanie tanio i sprzedawanie drogo. Nie chodziło mu o o oszustwa, tylko właśnie znowu o to kupowanie tanio i sprzedawanie drogo. Mógł wyjaśnić, że nie tylko o to idzie, ale widać nie zależało mu na tym, tylko na czymś innym, a najprędzej na tym, co się nasuwa, czyli na codziennym ćwiczeniu w zakresie wielkiej tresury ogólnonarodowej mającej na celu napuszczenie jak najszerszych mas na grupę społeczną, która władzy ludowej popierać nie musi, bo władzy ludowej na tym tak nie zależy, a w każdym razie lachę na tej grupie kładzie, jeśli za to masy będą pompować słupki.

No i stało się. Internet zbliżył się znaczeniem do telewizji, chociaż nie osiągnął jej siły przekazu, a chodzi o to, że niewiele osób pofatygowało się na konferencję. Każdy woli obejrzeć w internecie, czyli prawie jak w telewizorze, a nawet lepiej. Do tego akurat trzeba będzie się przyzwyczaić, bo to nie jest demonstracja, ani nie przewrót, więc obecność po tej stronie kamery nie jest obowiązkowa.


…..................


Poniżej jest link do odgrzewanego materiału filmowego, co pozornie jest do śmiechu, ale i o polityce, a szczególnie o sztuce manipulacji.

[www.youtube.com]................................................................................................................................Sprzętu nie przechowujemy w domach.


Biały Człowiek
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6259, Posty: 45490, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 719, Posty: 2057.