28 października 2013: Mówią o nas?

Wysłane przez VOTE_UPR 

29-10-2013 - 22:39:48

[korwin-mikke.pl]No, Siły Postępu odetchnęły. Nie z powodu zmian w zarządzie KNP, ale skuli przejścia na czas zimowy. Bo wiadomo, że wiosna nasza, a więc konsekwentnie kampanii zimowej się nie wytoczy. Zima to są takie polityczne wakacje - przynajmniej w naszym klimacie. W zimie może uderzyć tylko ekipa rządząca. A, właśnie - no bo walka klasowa zaostrza się, co się obserwuje po wzroście agresji merdiów, a szczególnie wspomnianego Polsatu. Różne się jarzą koncepcje przyczyn tej wzmożonej agresji. Nerwy, zapewne w dużej mierze nerwy, bo sytuacja zagęszcza się i sitwa nie jest już hegemonem - no, może jeszcze trochę jest, ale to stan przejściowy, a że nie zatrzymało trendu, to i nie dziwota, że się zrobiło nerwowe. Jednocześnie widzimy, że coś knuje. Nawet dość konsekwentnie, chociaż na konkretne pomysły może wpadać na bieżąco. Zapewne jest tak, że marionetki uznały, iż muszą przyzwyczaić obywateli do akcji doraźnych. Już to uderzyło w dopalacze, już to uderzyło w kibiców, a w międzyczasie systematycznie szykuje się do uderzenia w opozycję, a to pod oczywistym wezwaniem walki z faszyzmem. Widać uznało, że trzeba uderzyć nagle i stąd się wzięły te wystąpienia o bezpardonowym się rozprawieniu z handlarzami dopalaczy, chociaż brakowało podstawy prawnej, z tymi kibicami wygrażania i okazywanie nadzwyczajnej siły własnej, niby że odwagi, a co najmniej determinacji. Teraz próbują na przestępcach już osadzonych - też będą gwałcić prawo. Ale niech tam się gwałci, a chociażby zapowie zgwałcenie, aby tylko kandydatów na działaczy opozycyjnych wystraszyć, że z polityką nie ma żartów, a i obywateli przyzwyczajać, żeby potem łatwiej przyjęli ogłoszenie uderzenia w opozycję - w "faszystów", czyli. Udowodnić opozycji faszyzm nie będzie łatwo, bo chociaż iluś tam narodowych socjalistów się znajdzie, ale przecież tylko u wrogów mniej szkodliwych, z którymi dało się żyć, a w KNP to ani jednego złamanego. Czyli trzeba będzie znów nakłamać, a że to może nie wystarczyć, to trzeba będzie dobrze nastraszyć - ale że to znów może się nie spodobać, to musi być skojarzone, że to przecież nie wyjątek, bo się już walczyło z dopalaczami, kibicami, pedofilami itd.


No i właśnie wydaje się, że zamierzenia sitwy ujawniają się z każdym jej ruchem. Partia Palikota idzie w odstawkę, już ją sponiewierało w telewizorze, ośmieszyło. Musi wykoncypowało, że sodomia się nie przyjmuje w narodzie i obrona sodomitów, kastratów różnych, przed tzw. faszystami też nie będzie za dobrą d*pokrytką. Czyli trzeba by bronić obywateli przed tzw. faszystami z jakiegoś innego powodu, czyli najpraktyczniej jest bronić kogoś innego, niż tych śliskich sodomitów. Postanowiło uczepić się pedofilii, gdyż akuratnie nastał nowy papież i mówi coś nowego, co się daje zawsze przekręcić na własny użytek. Będzie więc broniło dzieci przed pedofilami - a że to znów za mało, to wykoncypowało, żeby się trzymać propagandy księdza-pedofila i bębnić o tym do upadłego. I właśnie Polsat w tej agresji celuje, chociaż reżimówka stara się nie zostawać w tyle. Jeszcze tylko trzeba popracować nad skojarzeniem księży z prawicą - względnie odwrotnie - ale to już sitwa ma obcykane od wielu lat.

Dalej to się też zgadza, gdyż wymyśliło, że znów PO będzie udawała partię wolnorynkową. Ma tylko udawać, bo jakże inaczej, a więc ograniczyło się do atakowania PiS-u za nastawanie na przedsiębiorców - że PiS chce komunizmu - co jest znów uzupełniane szerokim komentarzem przez tzw. dziennikarzy i zawsze usłużnych ekspertów oraz celebrytów. Celebryci to mniej, ale eksperci od ekonomii nadają się doskonale, gdyż i tak wiedzą, co trzeba w telewizji nawijać, a wcale nie muszą być kojarzeni z rządem. Na Tubie można sobie wyszperać takie wypowiedzi, bo niektórzy złośliwi obywatele w ogóle nie chcą iść władzy na rękę i zgrywają z telewizora różne kwiatki, po czym pchają w internet. Jeśli więc sitwa uzna w końcu, że PO jeszcze się nada do nowej koncepcji rządu porozumienia, czy jak tam im się nazwie, to będzie PO grała rolę pierwotną, czyli gospodarczych liberałów. Może nie jako jedyna, ale na tym też da się wjechać. W końcu obywatele sami prawie nic nie mogą i najczęściej najmniejszym wysiłkiem wykonują byle jaki ruch. No to jest szansa, że i tym razem zaklepią. Byle tylko to nie wyglądało na Okrągły Stół, co się oznacza, że merdia muszą się przyłożyć. I tu właśnie nasza jest robota, żeby pilnować rzeczy i na czas popsuć szyki zimnym draniom.A czy ogólnie mówią o nas? Mówią. Ludzie już mówią - poszła wieść o przebiciu progu i słychać plotki. Tu jest też ważna okoliczność, gdyż wiemy nie od wczoraj, jak to massmedia potrafią się rozprawić z takim niebezpieczeństwem. Co więc zrobić? Trzeba zwyczajnie zrobić więcej, niż za poprzednimi razami. Trzeba przyjmować te wieści od ludzi jako już mniej znaczące. Hardym trzeba być i odpowiadać, że to i tak już końcówka komuny - że jak nie wyborami, to inaczej się rozprawimy. Wtenczas z miejsca rośniemy w obywatelskich oczach podwójnie, co znów nakręca zainteresowanie itd., a jak zaskutkuje przybyciem nowych działaczy, gotowych na wiele, to czegóż można chcieć więcej.Biały CzłowiekZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-10-2013 14:01 przez VOTE_UPR.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6258, Posty: 45483, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 718, Posty: 2056.