21 lutego 2013: Mam już dość ludzi uważających mnie za fantastę!

Wysłane przez VOTE_UPR 

22-02-2013 - 17:18:59

[korwin-mikke.pl]


Ponieważ przez działalność pewnego aktywisty wrogiego obozu, udającego debila, grozi usunięcie przez Administrację niektórych wątków, znów zastosuję wyjątek i wkleję temat dodatkowo.

Swoją drogą, to oni lubują się w udawaniu. Jak nie imbecyla, to kobiety, a najchętniej "Europejczyka".


...


Z penetracją przestrzeni kosmicznej nie ma wcale żartów. To może być interes. Nasza Ziemia jest gęsto obsiana satelitami, czyli skok w przestrzeń nie jest już wyczynem. Podróż statku kosmicznego w stronę pobliskiej - i niecko podobnej do Ziemi - planety też rozbija się w sumie o forsę, a jeśli idzie o uzupełnienie statku załogą ludzką, to właściwie problemem jest strach - i to też nie o życie, tylko na zasadzie "co ludzie powiedzą" w razie się stanie katastrofa; albo, jak to mówi SM: "co powiedzą w Paryżu". Na takie problemy okresu ząbkowania receptą jest po prostu bogaty i odważny człowiek. Nie musi być na tyle odważny, żeby sam się pakował do statku, ale właśnie na tyle, żeby mu nie przeszkadzało gęganie postępaków. Niektórzy śmiali się z planów uruchomienia stałej linii handlowej Anglia-Indie, a jednak okazało się, że inwestycja przyniosła kompanii krociowe zyski. Może i akcje linii międzyplanetarnej pomnożą majątki śmiałych inwestorów, a podejrzewać można, że skoro są jeszcze na świecie bogacze, to niejeden zdecyduje się kupić jaki habitat na Marsie, aby w razie groźby uderzenia asteroidy w Ziemię, przeczekać w bezpieczniejszym miejscu, a nawet w razie czego tam pozostać. Nie ma się co śmiać. Może komu uda się powołać do życia na Marsie ziemską atmosferę i może wiatr słoneczny jej nie zdmuchnie. Tanie to nie będzie, ani od razu, ale opłacalne jak cholera. Lepiej w to zainwestować niż w spółki zakładane przez bezpiekę.



Tak, tak, dzięki tym znienawidzonym przez lewiznę bogaczom jeszcze nasza cywilizacja się odrodzi. Na szczęście Siły Postępu nie zagarnęły całej Ziemi i znajdą się miejsca na bazę śmiałych zamierzeń. Ciekawostką jest, że powstają z tego silne dowody na bezsens socjalizmu/interwencjonizmu, a jednak wykształciuchostwo nadal chodzi po sznurku prymitywnej lewicowej propagandy. Skoro ludzi rzekomo inteligentnych można latami robić w wała za pomocą tak prostych środków, to znaczyć się musi, że z tą inteligencją to nie jest do końca prawda. Inteligencja - jako ogólnik - nie wszędzie pasuje jako klucz. Do takiej np. polityki nie pasuje, i człowiek oficjalnie wykształcony, czytający Gazetę Wyborczą itd., może być politycznym frajerem ostatnim, pożałowania godnym.



...........


Ze spraw bardziej przyziemnych przypomina się o zaopatrzeniu w sprzęt. Bo bez tego argumentu stoimy w szachu i możemy jedynie czynić uniki.




Biały Człowiek

23-02-2013 - 08:53:07

Ciężka jest praca moderatora. Znów trzeba zapodać wyjaśnienie.


Termin usunięcia pewnego upośledzonego osobnika, który rozprawia ze sobą, zależy od cierpliwości Administracji. Ogólnie można podpowiedzieć, że taka jest wada wrodzona internetu i nie trzeba zwracać specjalnej uwagi, kiedy widać, że ktoś zachowuje się tak nieadekwatnie.
Kiedy widzimy na chodniku psią minę, omijamy ją.



Biały Człowiek
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6138, Posty: 45249, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 698, Posty: 2033.