Petycja o wcześniejsze wybory

Wysłane przez lufix 

25-01-2012 - 21:23:57

Witam wszystkich serdecznie, nie wiem czy piszę to w dobrym miejscu, ale wydaje mi się, że pan Janusz Korwin-Mikke jest odpowiednią osobą, która ma odpowiednią moc, aby tego dokonać. Mianowicie chodzi mi o zebranie podpisów pod petycją o wcześniejsze wybory - powodem są oszustwa PO. Od wyborów minął niedługi czas, a ilość oszustw jest wręcz przerażająca, więc chyba najbardziej zagorzały zwolennik PO je widzi. Ten moment wydaje się być najlepszy, wiele grup społecznych jest wkurzonych (bo zdenerwowanie, rozczarowanie już dawno minęło). Piszę to tutaj, bo myślę, że pan JKM ma wystarczające środki do zebrania tych podpisów, czyli wielu działaczy Nowej Prawicy, wielu zwolenników, którzy są w stanie zebrać te podpisy (chyba 500000), oraz wystarczające zaplecze prawne do stworzenia takiego wniosku. Ten czas wydaje się dobry z tego powodu, że nie ma teraz wakacji i ludzie są na miejscu i chętnie pomogą w zmianie.

Ludzie już wyszli na ulice manifestować - internauci i przeciwnicy ACTA, kierowcy, ludzie niezadowoleni i przeciwnicy PO.
Przeciwników ACTA są setki tysięcy - którzy z chęcią podpiszą tą ustawę. Kierowcy również są wkurzeni - widać, że protestują, ale nie tak dużo, bo Ci ludzie pracują i nie mają czasu na protesty - a każdy chciałby tańszej, a przynajmniej nie droższej niż rok temu. Ludzie będący dość blisko emerytury też nie chcą podniesienia dla siebie tego wieku. Każdy kto ceni sobie wolność, czy demokrację też na pewno podpisze ten wniosek - ponieważ wprowadzenie ACTA narusza wolność i jest niedemokratyczne (wprowadzenie ustawy lobbowanej przez jakieś korporacje za plecami obywateli jest dziwne i przy protestach nieustąpienie, poza tym jeżeli zdanie korporacji stawia się wyżej niż obywateli to sytuacja jest przynajmniej dziwna). Jednak w tym miejscu nie będę pisał o moich odczuciach, a raczej o rzeczach, przez które czuję się oszukany, bo każdy chyba potrafi wymienić 10 kłamstw i oszustw Tuska - jak chcecie to opiszę dokładniej jak mnie Tusk oszukał.

W internecie krąży wile wniosków o odwołanie Tuska, rządu, wcześniejsze wybory, ale nie są to zorganizowane akcje. Chodzi mi o akcję zorganizowaną, zarządzaną, za kogoś znanego.
Proszę pana, panie Januszu, aby pan zorganizował taką akcje, działacze i sympatycy pana partii na pewno zbiorą te podpisy. Wystarczyłoby napisanie odpowiedniej petycji, udostępnienie jej na internecie i kontakt do osób, którym można dać wypełnione strony. Ważne, żeby petycja nie była polityczna, a była jedynie za przyśpieszeniem wyborów.
500 000 podpisów nie wydaje się dużą liczbą, biorąc pod uwagę ilość osób wkurzonych, do tego trwa rok akademicki - studentów jest ponad 1 800 000, a z doświadczenia wiem, że pod petycją puszczoną podczas wykładu podpisze się zdecydowana większość, do tego można by zbierać podpisy na stacjach benzynowych - wielu kierowców z chęcią by podpisało dokument mający przyczynić się do zmniejszonych cen - a poza tym można podpisy zbierać wszędzie!

Gdyby pan przewodniczył w tej akcji to mógłby pan zostać zaproszony do różnych telewizji, a na pewno przełożyłoby się to ma wynik wyborów - po skojarzeniu Nowej Prawicy z tą akcją. Tym razem udałoby się zebrać podpisy - na uczelniach czekają dziesiątki tysięcy podpisów - wystarczy na to, żeby mieć wielki zapas, aby nikt nie mógł wykluczyć Nowej Prawicy z ogólnopolskich wyborów.
Piszę to do pana i do Nowej Prawicy, bo jesteście chyba jedyną ogólnopolską organizacją, która jest w stanie to zrobić - ponieważ partie poza parlamentem wcale nie działają, bądź są to "grupy ekstremistów", które zniechęcają ludzi do siebie.

Bardzo proszę o rozważenie mojej propozycji, wydaje mi się, że jest to dokładnie to, czego Polacy teraz chcą, oraz zapraszam do dyskusji.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6247, Posty: 45437, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 98, Posty: 1082.