Anonimowy użytkownik

17-02-2010 - 11:16:59

[korwin-mikke.blog.onet.pl]

17-02-2010 - 12:11:52

Dyskryminacja to coś do czego każdy ma święte prawo i nie powinno o niej być ani słowa w konstytucji, ani w żadnej innej państwowej dyrektywie. Co innego prześladowanie, tu chyba każdy z nas myśli podobnie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-02-2010 12:12 przez Ixian.

17-02-2010 - 12:42:43

***stytucja zapomina podać, o jaką chodzi dyskryminację. Domyślać się trzeba samemu, że o negatywną, połączoną z działaniem na szkodę.

Jednak nawet ten zapis jest gwałcony przez władze naczelne III RP. Przecież urzędowo podzielono Polaków na grupy społeczno-zawodowe i różne grupy podlegają różnemu traktowaniu. Wdrażanie neokomunizmu jest właśnie jawnym wystąpieniem przeciw przepisowi. Masowy transfer pieniędzy poprzez Koryto od grup ostatniej kategorii odśnieżania (brzydkie burżuje, fabrykanci) do grup uprzywilejowanych (rolnicy, górnicy) to jest oczywiście neokomunistyczna dyskryminacja.

Receptę na częściowe rozwiązanie problemu podaje kol.Krzysztof Komenda w lutowym numerze "Opcji na prawo" (artykuł pt. "Okupacja trwa" ).

Biały Człowiek

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-02-2010 15:27 przez VOTE_UPR.

17-02-2010 - 14:34:52

NA GORĄCO

Jako że od dzisiaj jestem wstępnie bezrobotny, to sobie mogłem obejrzeć.
Program dopiero się kończy, wiec na gorąco moje uwagi.

1) Panie Januszu - niestety - czas najwyższy wychować co najmniej kilku v-ce liderów. Oczywiście zapraszają Pana, bo ma Pan czas o 14:00 na chodzenie do studia. No i jest Pan, że tak powiem, charakterystyczny. Niemniej wszystkich akcji, programów i możliwości Pan nie obsłuży. Wyobraźmy sobie, że się Pan przeziębi. Kto będzie wtedy dyskutował z feministkami???

2) Wielokrotnie wspominałem. Agresja agresją, ale tylko spokój może nas uratować. Mówimy wolno, spokojnie, rzeczowo. Ćwiczymy dykcję i nie ekscytujemy się. Kończymy zdania i wątki, bo widz czy słuchacz nie nadąża za Pana tokiem myślenia. A gdy nie nadąża, wyłącza się. Nie zdobędzie Pan zrozumienia i poparcia u ludzi, którzy w połowie zdania tracą wątek tego, co Pan chce przekazać. No i trzymamy sie tematu rozmowy...

3) Kobieta, z którą Pana skonfrontowano w Superstacji, wyłożyłaby się sama. Wystarczyło jej dać szansę. Gdybym był na Pana miejscu, nie przerywałbym jej. Jej zachowanie w studio pokazywało wystarczająco, że do polityki się nie nadaje.
Oczywiście można założyć, że jej obecność na listach POPiSLDu skutecznie by te partie wyłożyła, co i dobrze.

17-02-2010 - 14:58:15

Moim zdaniem występ udany. Widać było, że słuchając tej idiotki Pan także dobrze się bawił smiling smiley
Niesamowite jest, że każda feministka jaką miałem okazję widzieć jest obciążona jakimś - nazwijmy to - defektem. Zazwyczaj poza nieopisaną głupotą feministki są po prostu brzydkie, więc kiedy dziś zobaczyłem, że rozmówczyni JKMa wygląda jako-tako to już się bałem, że moja teoria jest fałszywa. Na szczęście pierwsze słowa - które ledwo zrozumiałem - wypowiedziane z jej ust rozwiały moje wątpliwości.
I uwielbiam te argumenty w stylu Pieńkowskiej: "no to ja tak nie uważam..." smiling smiley

17-02-2010 - 15:43:03

Jeszcze lepiej zrobią zastępcy JKM, kiedy podejdą do proszonej dyskusji bez większego zainteresowania. Wystarczy mówić swoje spokojnie, a jak przerwą, to siedzieć sobie chicho, a jak w końcu zapytają, czemu się człowiek prawie nie angażuje w taki spór, to trzeba równie spokojnie odparować, że teraz i tak nic nie zatrzyma przejęcia władzy przez obóz K-L, to niech sobie tam działaczki, takie czy siakie, wnoszą dowolne pomysły racjonalizatorskie do samej laski marszałkowskiej, czy gdzie tam lubią. Kiedy redaktoreczka zapyta o przyczynę obojętności, to trzeba jej wyjaśnić, że wcale nie musi wiedzieć wszystkiego, co dotyczy naszych spraw organizacyjnych. Kiedy wskaże na widzów, to trzeba ich zaprosić do współpracy, jako obywateli, aby każdy mógł czynnie uczestniczyć w początku końca tego systemu.

Pożytek z tego będzie taki, że widzowie zostaną zaintrygowani i wejdą na nasze strony, sięgną po NCzas! oraz pofatygują się na spotkania, a to oznacza, że przybędzie nam działaczy, co jest dla nas najważniejsze.

Biały Człowiek

17-02-2010 - 17:47:25

Gdybym tylko mógł pojawić się w dyskusji z jakimkolwiek politykiem - zniszczyłbym jak psa.
Umiejętności naszych polityków są żałosne, oni ciągle leją wodę i zmieniają temat na wygodny dla nich w czym pomagają dzienniku#$% które zawsze zadają wygodne pytania a nie wygodne wątki spychają na tor boczny.

VOTE UPR twoja taktyka jest prawie idealna, niestety muszę wyjść ale Mikke też jest bardzo słaby w polemice - mowi nie wyraźnie, ma łatkę przylepioną oszołoma i za często powołuje się na Hitlera (czyli błędnie zakłada że jego słuchacze są inteligentni)

17-02-2010 - 19:53:20

VOTE UPR twoja taktyka jest prawie idealna, niestety muszę wyjść ale Mikke też jest bardzo słaby w polemice - mowi nie wyraźnie, ma łatkę przylepioną oszołoma i za często powołuje się na Hitlera (czyli błędnie zakłada że jego słuchacze są inteligentni)

Bzdura! Nikt nie ma tak ciętej riposty jak pan JKM. Po prostu roznosi przeciwnika. Tylko raz udało się Iwińskiemu zagadać cały program ględzeniu o niczym i słabo to wyszło.

ma łatkę przylepioną oszołoma

Ten kto nie ma takiej łatki jest albo lewakiem albo agentem SB, albo jednym i drugim.

i za często powołuje się na Hitlera (czyli błędnie zakłada że jego słuchacze są inteligentni)"

Za mało właśnie!!!! jest zdecydowanie za mało odwołań do Hitlera coś ostatnio!!!! Już się zaczynam niepokoić! grinning smiley (żart)

“The greatest advances of civilization, whether in architecture or painting, in science and literature, in industry or agriculture, have never come from centralized government” - Milton Friedman

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 17-02-2010 19:56 przez moraine.

17-02-2010 - 21:07:35

Niestety - muszę się zgodzić z przedmówcą. Oczywiście to przykre, gdy trzeba mówić prawdę na temat kogoś, kogo się np. lubi czy popiera. Ale fakty są jakie są.

JKM angażuje się emocjonalnie podczas dyskusji, co niestety znacząco wpływa na formę Jego wypowiedzi.

Już starożytni filozofowie zdawali sobie sprawę z tego, że by porwać tłumy, trzeba dbać o formę. Jeden (nie pamiętam a na goglach nie znajduję) z mówców chodził nad morze, gdzie z ustami pełnymi kamieni ćwiczył wymowę, którą miał szpetną. (Demostenes) Udowodnił nam to Lepper, że bez znajomości i przećwiczenia podstawowych technik i umiejętności jest się tylko harcownikiem.

Generał powinien dbać o formę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-02-2010 08:33 przez Leszek.

17-02-2010 - 21:08:41

Proponuję zatem zapoznanie działaczy i sympatyków z Pana technikami dyskusyjnymi. Chętnie nauczymy się czegoś nowego.

17-02-2010 - 22:06:34

confused smiley

Co ty sam ze sobą polemizujesz?

atakujesz siebie samego drugim postem? confused smiley

O co tu chodzi...

A jeżeli chodzi o formę:
JKM angażuje się emocjonalnie podczas dyskusji, co niestety znacząco wpływa na formę Jego wypowiedzi.

Właśnie dlatego że mówi prawde i robi to z sercem to go popieram. Ktoś kto właśnie tak mówi widać że mowi od siebie, prawde. Pewnie wolałbyś Obame.. któremu jak wyłączysz teleprompter to robi tak:

Każdy wie gdy wysyłasz dziecko na ostry dyżur do szpitala.. z takim schorzeniem jak astma to... [tu wysiada telepromter]
...yy...w szpitalu... to znaczy...kosztuje to... eee... znaczy więcej...znaczy jak dostanie leczenie wcześniej.. to dostanie...yy...noo... ten no...
jakieś leczenie... yyy...dostanie ten... inhalator.....eee...ja.. znaczy sie.... co oni mówią to.. że....yyy..kosztuje dużo.. ale wiecie...to by...
to by kosztowało...tyle.... eee....yy to by kosztowało...tyle ile...tak samo...eee...ile byś my wydali...to znaczy.. eee...yyy
przez 10 lat....to ee...yy by nas kosztowało... przez...yy...ile...hehe...dobra... dobra... yyy..zaraz... ee.. jeszcze nie odpowiedziałem nie..
musze odpowiedzieć...ee.. kosztowałoby ..eee...że... mam! to by kosztowało tyle ile kosztowałoby nas...mniej więcej...eee
zaraz zaraz... czekaj...nie słysze sam siebie!....eee...yy... by kosztowało..hehe...

tu originał:
[www.youtube.com]

tak wyląda debata z lewakiem na temat sluzby zdrowia bez telepromptera

“The greatest advances of civilization, whether in architecture or painting, in science and literature, in industry or agriculture, have never come from centralized government” - Milton Friedman

18-02-2010 - 11:39:06

Co do tzw. łatek, to trzeba je rozpatrywać z obu stron. Z jednej strony nadaje jest ktoś mający władzę nakazać wielkim nadajnikom uparte sugerowanie, że np. JKM jest oszołomem, a ideologia UPR/WiP została przez niego wymyślona z powietrza, więc jest "księżycowa". W merdiach mniejszych ktoś mający władzę nakazać tzw. dziennikarzom to i tamto wprowadził łatkę dyżurnego antysemity wobec Stanisława Michalkiewicza.
Dwóch czołowych działaczy obozu K-L, mających poważne ambicje polityczne, dostało łatki. A taki np. kol.Ziemkiewicz, który jawnie popiera obóz K-L, ale sam nie kandyduje i inaczej po władzę nie zamierza sięgać, łatki już nadanej nie ma i nawet w TVP go tolerują.

Z drugiej strony trzeba zauważyć, że na łatki nabierają się tylko głupcy i lenie. Na razie nie ma większych zmian co do przewagi medialnej bezpieki, więc każda dyskusja wygrana przez JKM może być zneutralizowana wielką kupą lewomyślnego materiału propagandowego, włączając w to nawet tasiemcowe szajsopery.

Na obecnym etapie najważniejsze jest kierowanie ludzi prosto do naszych struktur, a nie samo usiłowanie przekrzyczenia telewizora i zdobycie jakiegoś pojedynczego, chwilowego i niepewnego niby-zwolennika. Jeśli taki telewidz nie wejdzie głębiej w temat, to pożytek z niego będzie wątpliwy. Bo telewizyjny programik to za mało na przekonanie człowieka do jednoznacznego wsparcia ideologii innej niż oficjalnie słuszna.

Biały Człowiek

23-07-2016 - 19:37:54

Właśnie, odnośnie łatek, od myśli liberalnej oddziela mnie to, że naród to nie luźny zbiór jednostek. Państwo to organizm, w którym nie ma miejsca na dyskryminację, a każda człowiek ma przydzieloną sobie rolę. Piotrek Grochowski z Warszawy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45455, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 423, Posty: 1729.