23 listopada 2009: Pierwsza akcja partii „Wolność i Praworządność”

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 
Anonimowy użytkownik

24-11-2009 - 12:42:31

[korwin-mikke.blog.onet.pl]

JKM
O północy z 30-XI na 1-XII następuje zmiana suwerena: okupację nad Polską przejmuje od Rzeczpospolitej Polskiej – Unia Europejska. Z tej okazji „WiP” podejmuje następujące działania:

1) Wzywamy do wywieszenia 1-XII przed domami biało-czerwonej flagi. Do przypięcia do bluzki lub klapy biało-czerwonej wstążeczki (lub po prostu wstążeczki białej i czerwonej). Zamieszczenia na swojej stronie lub blogu wstążeczki o wzorze jak obok – do ściągnięcia jako .png i .jpg stąd:

[img97.imageshack.us]

[img134.imageshack.us]

Proszę o rozpropagowanie tego po całej Sieci – i w Realu; gdzie się da.

2) W dn. 30-XI „WiP” organizuje konferencję prasową – a na godzinę 23.15 zapraszamy na smutną uroczystość ściągnięcia flagi RP i umieszczenia flagi Unii. Miejsce zostanie podane później, będzie to na pewno w Warszawie.

3) Jeśli pogoda i inne warunki pozwolą, 30-XI około południa odbędzie się publiczne spalenie flagi Unii – po 1-XII będzie to już przestępstwo, do tego czasu wolno...

Wszyscy chętni do pomocy lub po prostu deklarujący gotowość wzięcia udziału w tych swoistych happeningach proszeni są o zgłoszenie się na tymczasowy adres: wip.raszyn@wp.pl . Gdyby ktoś słyszał o sali na tę godzinę w nocy w centrum Warszawy – proszony jest o informację!

24-11-2009 - 12:04:54

Czy wywieszenie flagi przed domem nie podpada pod jakiś paragraf?

24-11-2009 - 13:06:38

Jeszcze ludzie pomyślą, że się zaczęło winking smiley

Z flagą trzeba zrobić próby, bo najprawdopodobniej sama z siebie się nie spali. Chyba najlepsza będzie nafta, bo nie hajcuje się zbyt szybko. I będzie z tego niezły film.

Podanie odpowiednio wcześnie miejsca jest istotne. Możemy nie zdążyć z rozlepieniem ogłoszeń, tak by było wiadomo, gdzie rozlepiać, aby przyszli na to mieszkańcy okoliczni.

Biały Człowiek

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-11-2009 16:08 przez VOTE_UPR.

24-11-2009 - 15:00:11

Swoją drogą to dziwne, że państwo 38mln, w miarę jednolite narodowościowo i wyznaniowo, oddaje swą niepodległość, tak jakby się oddawało jakiś pożyczony przedmiot...Po prostu "medialny letarg". Najważniejszy z nas powiada o "nowym patriotyżmie" !? Nasi Ojcowie, Dziadowie, Pradziadowie - nasi Przodkowie, nie wahali się postawić na szali własne życie w obronie Ojczyzny - a takie wzywanie do "nowego patriotyzmu" skwitowaliby jednym słowem: "HAŃBA!"
Życzę Wolności i Praworządności : "niech Wam Bóg błogosławi" ( wierzącym), "niech Wam szczęście sprzyja"( pozostałym)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-11-2009 15:01 przez szczerbiec.

24-11-2009 - 16:25:49

Spalimy coś w Krakowie?? Marzy mi się (***) ech, za myśl o tym można trafić do pierdla w tym faszystowskim kraju... No dobra, jest faszyzm, - ale to nasz biło-czerwony faszyzm! I trzeba go bronić, - bo ten niebieski może być o wiele gorszy! Jakaś akcja w Krakowie musi być! Co powiemy wnukom? Że siedzieliśmy przed kompami, gdy nam flagi pozmieniali?!

24-11-2009 - 20:46:11

"Jakaś akcja w Krakowie musi być"

jako mieszkaniec Krakowa w pełni się zgadzam Olexy
nie wiem tylko czy nowopowstała partia da radę zorganizować akcje poza Warszawą. Jedna manifestacja jak na tak poważną sprawę to za mało.

25-11-2009 - 07:42:33

Dodam jeszcze, by do wszystkich dotarło a szczególnie do p-osłów IIIRP, że Bundestag jest ponad Parlamentem Europejskim i że od 01.12.2009 mamy do czynienia z EINSHLUSS'em - ze zwyczajnym zaanektowaniem naszego terytorium wraz z jego majątkiem i obywatelami. Gadanie o jakimś "nowym patriotyźmie", to zwykły bełkot mający usprawiedliwić branie bogatych apanaży z byłej III RP.

25-11-2009 - 08:56:48

Spalcie w Krakowie także. Zróbcie z tego film i przyślijcie do bazy. Obejrzy masa ludzi.

Te flagi to oni nie nam pozmieniają, tylko sobie. Obecnie nasz kraj znajduje się pod zarządem ichniego państwa, a nie naszego. Jak my nastąpimy, to znów pozmieniamy flagi.

Biały Człowiek

25-11-2009 - 13:09:45

A może w przyszłości zajmiemy się sportem naszych dziadków? Oni robili sobie sztafety i na wyścigi zrywali flagi/szmaty okupantów. Przerabiali na onuce, ew. na czyściwo...Na przyszłość po co kupować jak można będzie zdobyć, - niech okupant ma świadomość naszego oporu! Jak będą wybory i te szmaty zawisną na szkołach to się obłowię, - a puki co trzeba będzie chyba kupić i jakoś zmodyfikować by się długo i dobrze paliła, - rzecz do przemyślenia... Taka tradycja: Przyszli brunatni i powiesili swoje szmaty, zerwaliśmy je i rzuciliśmy pod buty. Przyszli potem czerwoni, powiesili swoje szmaty, zawisły na długo - ale i je zerwaliśmy. I Nadchodzą teraz niebiescy i... już nasza w tym głowa by ich szmaty spotkał ten sam los!

Tylko gdzie w Krk można by urządzić taką akcję? Może na kopcu Krakusa, tj. Rękawce. Wyobraźcie to sobie niebieskie szmaty płoną na tle rozświetlonego Krakowa i taki przekaz idzie w Polskę... Ciekawe jak nas określą, - pewno, neo-nazistami smiling smiley Na przekór wypadało by się ubrać inaczej niż skinheads.

Jakieś inne pomysły? Może podzielmy ten temat na regionalne wątki? Bo to taka przymiarka, tak czy inaczej trzeba będzie to smutne wydarzenie jakoś upamiętnić. Bo potem powiedzą, że aneksja odbyła się bez słowa sprzeciwu, bez jednego wystrzału etc...

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 25-11-2009 13:26 przez Olexy.

25-11-2009 - 15:08:52

Przechodzimy do fazy oporu winking smiley Ale w knuciu nas nie powstrzymają, bo tak się zorganizujemy, żeby nie można nas było mietłą rozpędzić.

Biały Człowiek

25-11-2009 - 16:59:34

Ta wstążeczka ( na blogu onetowym) to kolory ma trochę pozamieniane. Ta czerwień to bardziej przypomina kolor z chińskiej flagi niż polskiej.

26-11-2009 - 00:23:10

lokacja raczej niezła Olexy, będzie klimat. Nie wiem jak z tym będzie, ale troszkę ludzi trzeba by było zebrać.

w razie szczegółów podaję GG: 11325761

29-11-2009 - 21:05:43

Dobrze jakby taka akcja miała miejsce też w Poznaniu. Czy w ogóle wie ktoś, czy coś na ten kształt ma mieć miejsce w innych miastach?

30-11-2009 - 17:39:28

I jak, już po akcji? Jak wyszło? Mam nadzieję, że było więcej niż te 20 osób...

30-11-2009 - 19:38:07

szczerbiec
Nasi Ojcowie, Dziadowie, Pradziadowie - nasi Przodkowie, nie wahali się postawić na szali własne życie w obronie Ojczyzny

Tylko, że tą Ojczyzną był ZSRR i nawet im się udało - przyłączyć Polskę do bloku sowieckiego,

Ja jakoś nie mogę zrozumieć, o co chodzi z tą utratą suwerenności. Znaczy się dzisiaj, gdy decyzja o tym, co ma być nauczane w państwowej szkole oraz co ma wisieć w publicznym urzędzie zapada w Watykanie, polska gospodarka jest sterowana przez niemieckie i duńskie banki, ustawy pisane przez różne Grupy Trzymające Władze a obronność zależy od USA - Polska jest suwerenna, a jutro, gdy te wpływy powinny osłabnąć (przynajmniej oficjalnie) to już nie będzie? To brzmi zupełnie jak lament komuchów po wyjściu wojsk radzieckich z Polski.
Anonimowy użytkownik

30-11-2009 - 20:31:49

Moje gratulacje. Akcja zakończona pełnym sukcesem. Jesteśmy na wszystkich portalach.

30-11-2009 - 21:16:38

xsior
Moje gratulacje. Akcja zakończona pełnym sukcesem. Jesteśmy na wszystkich portalach.
No właśnie nie wiem czy "my" czy raczej JKM jest. Onet na przykład przedstawia sprawę jakby to był indywidualny manifest Korwina, który ogłosił przy okazji, że zakłada nową partię...
Anonimowy użytkownik

30-11-2009 - 21:24:10

No właśnie nie wiem czy "my" czy raczej JKM jest. Onet na przykład przedstawia sprawę jakby to był indywidualny manifest Korwina, który ogłosił przy okazji, że zakłada nową partię...
Czy to tak trudno pojąć, że partia WiP jeszcze formalnie nie istnieje, więc nie może być mowy o tym, że to WiP coś zrobił?

30-11-2009 - 21:54:50

Leszek
Czy to tak trudno pojąć, że partia WiP jeszcze formalnie nie istnieje, więc nie może być mowy o tym, że to WiP coś zrobił?
Przepraszam najmocniej, ale co ma formalne istnienie partii do opisu zdarzenia, w którym rzeczywiście istniejąca partia bierze udział? Rozumiem, że sam JKM posługując się hasłem "Pierwsza akcja partii >>Wolność i Praworządność<<" też miał problemy z pojęciem tej ważnej zasady?

Wracając do wcześniejszego pytania, czy mogę liczyć na jakieś informacje z pierwszej ręki? Jak było, ile było osób? Na razie jakaś dziwna cisza panuje tutaj na ten temat...
Anonimowy użytkownik

03-12-2009 - 10:13:55

Sami-wiecie-kto krytykuje akcję

Tak jak przewidywałem - integracja "prawicy" ma polegać na populistycznym bełkocie co właśnie pan prezes Chojecki sprezentował.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-12-2009 10:15 przez xsior.

08-12-2009 - 00:20:28

@xsior
Moje refleksje do artykułu były dla p. Chojeckiego ( chyba sie kiedys przejęzyczę) zbyt mocne i usunął mój wpis. Podobnie jak refleksję na temat logiki i fałszowania rzeczywistości przez PPablo. Pojawilo sie też troche filmików np. komentarz p. prof. Nowaka o odejściu p. JKM z UOR i parę jeszcze w tym klimacie z komentarzami , niejako z marszu jaki to ten Korwin to be....
Anonimowy użytkownik

08-12-2009 - 07:59:32

Moje refleksje do artykułu były dla p. Chojeckiego ( chyba sie kiedys przejęzyczę) zbyt mocne i usunął mój wpis.
No proszę, a ja myślałem, że to tylko ja dostępuję [http://l.blog.salon24.pl/142270,cenzura-wyznacznikiem-wolnosci-slowa]zaszczytu[/url] aż takiej uwagi ze strony nieugiętego acz mocno rozkojarzonego obrońcy wolności słowa.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-12-2009 09:39 przez Leszek.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45455, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 423, Posty: 1729.