conservative punk division polska

Wysłane przez Jurij77 

22-03-2009 - 18:55:38

Skoro jest miejsce na tym forum, żeby polecac ciekawe miejsca w sieci to ja zareklamuje www.conservativepunk.net . Jak widac na stronie, niewszystkie "punki" chodzą w sandałach, naciągniętych swetrach i nie katują muzyki gitarą akustyczną na kortarzu w akademiku cool smiley

Dla zaciekawinych kopiuje credo ze stronki.

Witamy Was na portalu conservativepunk.net, który powstał wbrew wrogiej propagandzie, napędzany entuzjazmem i zaangażowaniem garstki zapaleńców. Byśmy mogli ruszyć, potrzeba było poświęcenia czasu, pracy i pieniędzy - dzięki pomocy kilku osób udało się. Nie jest to nasza pierwsza próba zaznaczenia swojej obecności w sieci. Gdy na początku próbowaliśmy pisać na pewnym znanym tu i ówdzie "punkowym forum", okazało się, że nie dla wszystkich z nas jest tam miejsce. Założyliśmy więc własne forum, które rozwijało się z szybkością, która nas całkowicie zaskoczyła, a odzew, z jakim spotkała się nasza propozycja, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Niestety, znalazły się osoby "życzliwe", które jako najlepszy argument w politycznym sporze traktują donosy(pozdrawiamy gorąco niektórych użytkowników forum ibw.costam) . Ci, którzy najgłośniej krzyczą o wolności, nie każdemu przyznają do niej prawo. Nasze forum zostało usunięte z darmowego serwera przez admina, który w liście wyjaśnił nam, że przyczyną jego decyzji były groźby skierowania sprawy do prokuratury. Wolał więc nie ryzykować i bez sprawdzenia, na ile zarzuty są prawdziwe, po prostu wyłączył nasza stronę. Nikt nie musi nadstawiać karku za nie swoje ideały, więc czego wymagać... Postanowiliśmy zacząć od nowa, zachowując w życzliwej pamięci kilku konfidentów, mieniących się nie wiedzieć czemu anarchistami, i robiąc dalej swoje. Tym razem na płatnym serwerze i pod nowym adresem. Przez kilka tygodni trwały działania, których zwieńczeniem jest udostępnienie do Waszej dyspozycji tego portalu i forum.

Kim jesteśmy? Mamy różne poglądy, nie jesteśmy monolitem. Kilka spraw nas jednak łączy. Cenimy sobie prawdę i piszemy ją niezależnie od tego, na ile zgodna jest z obowiązującą w danym momencie polityczną poprawnością. Jesteśmy patriotami. Jesteśmy antykomunistami. Nie jesteśmy nazistami, choć są tacy, którzy bardzo chcieliby w nas nazistów zobaczyć. Brunatny i czerwony to bardzo podobne kolory - w polityce nie podobają nam się oba. Oprócz spraw politycznych łączy nas jeszcze jedna rzecz, dzięki której się spotkaliśmy i która jest równie ważna, jak wszystko wymienione wcześniej: miłość do punkrocka. Nie rezygnujemy z niej mimo prób zawłaszczenia naszej muzyki przez fanów Lenina, Stalina, Hitlera czy Che Guevary. Istotą punk rocka zawsze było łamanie zasad i prowokowanie do myślenia, nie zaś tworzenie schematów i politycznej poprawności.

Do rozmów zapraszamy wszystkich, którzy podzielają nasze poglądy, a także tych, którzy nie podzielając ich, potrafią czytać ze zrozumieniem i rozmawiać z użyciem bardziej skomplikowanych argumentów od przekleństw. Wirtualnym napinaczom i konfidentom dziękujemy. Resztę zapraszamy do rozmów o muzyce, polityce i wszystkim, co okaże się być warte zainteresowania.


Conservative Punk
Division Poland
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6258, Posty: 45483, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 234, Posty: 616.