Jak zrozumieć komuchów chwalących Kim Dzong Ila ?

Wysłane przez prawicowietz 

07-01-2012 - 22:23:55

Od pewnego czasu z ciekawości zaglądam na komusze strony i fora internetowe, np. tutaj: [www.komsomol.pl]
i nie mogę zrozumieć co oni biorą?? Według nich w KRLD przyczyną głodu były klęski żywiołowe, a rząd nie jest temu winny. Fajnie, tylko czemy wszyscy z rządu są pyzaci i utuczeni, a naród codziennie umiera z głodu? Zadałem im to pytanie, ale pojawił się komunikat że post czeka na sprawdzenie przez moderatora. No i oczywiście mój post się nie ukazał. Zapytałem ich w innym dziale, dlaczego skoro tak szczekają że "burżuazyjne media" wykrzywiają fakty na temat Korei Północnej (wg nich rzecz jasna) a sami kneblują nam usta na swoim forum i skrzętnie sprawdzają co kto napisał i co ma prawo przejść, a co nie? Po co im ta komunistyczna cenzura prewencyjna? Czego się boją? Również ten post nie przeszedł. Nawet nią ma możliwości pisania prywatnych wiadomości do osób na forum, jest to możliwe tylko po aktywacji tego przez administrację, oczywiście znów kłania się komusza cenzura.

To są bzdury, temat głodu i proszenia o żywność inne kraje, to nic innego jak manipulacja propagandowa burżuazji, która nie tylko ma oczernić i obrzydzić Koreę w opinii publicznej, ale także jest to atak wymierzony w ogólnoświatowy komunizm.

Haha, czyli mamy rozumieć, że te wszystkie przemycone filmy i zdjęcia robione z ukrycia to sfałszowane fotomontaże, burżuazyjna, wstrętna, zakłamana propaganda, obozy pracy widziane na zdjęciach satelitarnych to fake, uciekinierzy z KRLD opowiadają wymyślone steki bzdur, a łapanka w pobliżu granic to wymysł paskudnej, imperialistycznej nagonki? To w takim razie dlaczego szanowna Komunistyczna Młodzież Polski nie wyjedzie do Korei Północnej i nie zamieszka tam? Przecież tak im się tam podoba. To po co korzystają z paskudnych, zachodnich wynalazków i dóbr? Rozumiem, że ich dostawcą internetu jest północnokoreański operator, komputery sprowadzają z Korei Północnej, jeżdżą północnokoreańskimi samochodami,itd.? Porobiłem kilka fajnych obrazków, sami oceńcie:

[images41.fotosik.pl]
[images40.fotosik.pl]
[images37.fotosik.pl]
[images50.fotosik.pl]
[images47.fotosik.pl]

images50.fotosik.pl/1305/77e9a4bf4b39fcc4med.jpg
images39.fotosik.pl/1242/bedef5e45796fac3.jpg
images46.fotosik.pl/1253/323991fe627a296agen.jpg
images37.fotosik.pl/1258/7bed12f60ddcb202.jpg

Pomóżcie mi choć trochę zrozumieć jak to jest widzieć że jest jak jest, a twierdzić, że to nieprawda, że to zły zachód i zły kapitalizm zabija ludzi, a socjalizm i komunizm daje im dobrobyt i wszelaką wolność. A może jednak oni coś biorą?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 07-01-2012 22:35 przez prawicowietz.

07-06-2012 - 21:57:10

Up

11-06-2012 - 17:22:49

A po co ich rozumieć?

14-01-2014 - 22:57:00

Kiedyś jeden z chwalących komunizm zachodnich idiotów miał okazję pojechać na zaproszenie do kraju Rad. Wszędzie widział szczęście, rzeki miodem i mlekiem płynące (takie rzeczy potrafił chyba tylko ZSRR, kupić z zagranicy żywność by pokazać się paru ludziom jako kraj bogaty). Po powrocie zaczął tłumaczyć swojemu znajomemu jaki to piękny kraj ten ZSRR. Na to ten z przekąsem powiedział, trzeba było z pociągu wyrzucić przez okno jakąś kiełbasę - przynajmniej byś komuś życie uratował.
Nie da się zrozumieć pożytecznych idiotów vel gównojadów (tak nazywali komuniści ludzi spoza ZSRR chwalących komunizm). Oni są niezrozumiani zarówno przez "krwawych kapitalistów" jak i "pokój miłujących komunistów". Oni rozumieją tylko siebie nawzajem.

01-05-2015 - 15:13:10

Pojedź tam i zamieszkaj, wtedy zrozumiesz

Depilacja laserem w Krakowie [wydepiluj.pl]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6224, Posty: 45372, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 234, Posty: 616.