Liberty English Camp 2010

Wysłane przez Spaniel11 

17-03-2010 - 11:27:09

Fundacja Instytut Globalizacji zaprasza na obóz językowy Liberty English Camp, który odbędzie się w dniach 1-6 lipca w miejscowości Milówka, w Beskidzie Żywieckim.

Liberty English Camp to projekt łączący praktyczną naukę języka angielskiego z niesztampową edukacją. Liberty, bo organizatorzy nie ukrywają, że sporo będzie o wolnym rynku i wolności osobistej. Formy będą zróżnicowane - od dyskusji w kilkuosobowych grupach, przez debaty oksfordzkie, po warsztaty z przedsiębiorczości

Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele (Amerykanie, Brytyjczyk, Australijczyk, Szwed) skupieni w The Language of Liberty Institute. Wszyscy bardzo otwarci i przyjaźnie nastawieni. Zresztą atmosfera na Liberty Campie jest unikatowa, przekonasz się. Nie martw się też o imprezy, będzie ich pod dostatkiem. Twój angielski nie jest idealny? Nie szkodzi, po to jest obóz żeby go szlifować.

Nie zwlekaj i zarejestruj się na stronie www.globalizacja.org/camp Koszt uczestnictwa wynosi 590 zł od osoby, w takiej cenie jedynie do końca kwietnia! W tym roku proponujemy Wam formułę ALL INCLUSIVE, czyli jedzenie i picie bez ograniczeń. Poza dyskusjami i debatami planujemy wycieczkę turystyczną, konkurs talentów i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Szczegóły na stronie internetowej. Zapraszam.

05-05-2010 - 11:42:09

Informacja prasowa, 5.05.2010

Rekrutacja Liberty English Camp 2010 na półmetku!

Sukcesem zakończyła się pierwsza faza rejestracji na Liberty English Camp 2010. Zostało tylko 15 wolnych miejsc.

Zakończył się promocyjny etap rejestracji na Liberty English Camp 2010. Do końca kwietnia uczestnicy mogli zapisać się na obóz po niższej cenie. Organizatorzy z Instytutu Globalizacji nie kryją zadowolenia z dotychczasowego przebiegu rekrutacji.

Wygląda na to, że tegoroczna edycja letniego kursu wolnorynkowej ekonomii po angielsku będzie miała praktyczny charakter globalizacyjny. Ku zaskoczeniu organizatorów większość zgłoszeń napłynęła z takich krajów jak: Nigeria, Armenia, Azerbejdżan, Kirgistan, Mołdawia i Ukraina.

Zaskakuje też struktura zgłoszeń. – Okazuje się, że poszerzeniem swojej wiedzy ekonomicznej oraz nauką angielskiego zainteresowane są głównie… dziewczyny. Aż trzy czwarte zapisanych stanowi płeć piękna – ujawnia Jacek Spendel z Instytutu Globalizacji.

Organizatorom udało się także nawiązać strategiczne sojusze z międzynarodowymi instytutami spraw publicznych, które obiecały przekazać wszystkim uczestnikom cenne nagrody książkowe.

Sponsorami materiałów edukacyjnych na Liberty English Camp 2010 zostały Heritage Foundation, Institute of Economic Affairs, CATO Institute oraz Foundation for Economic Education.

Aby zostać uczestniem Liberty English Camp 2010 warto się pospieszyć. Zostało tylko 15 wolnych miejsc i organizatorzy spodziewają się zamknąć proces rekrutacji jeszcze w tym miesiącu. Zgłoszenia można nadsyłać poprzez stronę [www.globalizacja.org]

Obóz odbędzie się w dniach 1-6 lipca w Milówce, malowniczej górskiej miejscowości u podnóża gór Beskidu Żywieckiego. W tym roku oferujemy naszym studentom obóz w opcji ALL INCLUSIVE. Głównym przesłaniem przedsięwzięcia jest nauka języka angielskiego oraz promowanie przedsiębiorczości i filozofii wolności wśród młodych ludzi.


Więcej informacji udziela:

Jacek Spendel, koordynator projektu
spendel [at] globalizacja.org
Tel.: + 48 668 447 877
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6137, Posty: 45237, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 234, Posty: 616.