Wpis o gwaltach na blogu

Wysłane przez rzadzins 

28-06-2009 - 19:49:01

Witam,

Az zalozylem sobie tutaj konto - ponoc nie ma trolli. Wpis odnosi sie do [korwin-mikke.blog.onet.pl] a dokladniej do fragmentu:

Najbardziej p.MM zdumiewa wyjaśnienie, że „gdy wyrażają swoją złość fizycznie, stają się podniecone seksualnie”. Ten p.Mikołajczyk to chyba jakiś homoś?!? Każdy mężczyzna wie, że gdy kobieta rzuca się nań z pięściami, to trzeba chwycić w pół (nie zważając na pięści...), rzucić na łóżko i „zgwałcić”. Przecież ona po to to robi! Nie zdarzyło mi się, by któraś po takim „gwałcie” zgłaszała pretensje – wręcz przeciwnie...

FAKT: czlowiek publiczny (a szczegolnie walczacy o pewna sprawe, wnoszac po 1% glosow, sprawe "na krawedzi zapomnienia" ) zdaje sobie sprawe, iz pewnych rzeczy nie moze robic ani wypowiadac publicznie. Pan Mikke jest inteligentny, a więc nalezy domniemywac, ze zdaje on sobie z tego sprawe i zrobil to z premedytacja.

TEORIA: jedna z funkcjonujacych, mozliwie bardziej prawdopodobna, niz ze komunisci oddali nagle wladze elektrykowi, jest taka, ze w Magdalence zapadl pakt, iz prawica w Polsce nigdy do wladzy nie dojdzie.

MOJ DODATEK DO TEJ TEORII: Jesli tak, to tym bardziej prawdopodobne jest, iz w Magdalence zdecydowano sie na wykreowanie przywodcy prawicowcow, ktory bedzie budowac zaufanie poprzez gloszenie slusznych pogladow, a jednoczesnie regularnie bedzie zrazac wyborcow. W wyniku tego dzialania nie tylko prawica, liberalowie i wolnorynkowcy nie dojda do wladzy, a wrecz nie wyjda z 1% glosow. Dotychczas, co pare wpisow na blogu zwyczajnie zniecheca zwolennikow podobnymi wypowiedziami. Jakze cennych zwolennikow!

Post scriptum: oczywiscie normalnie nikt nie glosuje na czlowieka i jego sposob bycia. Udziela sie poparcia idei i osobom inteligentnym, ktore sa danej idei wierne i moga sie przysluzyc jej jak najlepiej. Jak wiadomo jednak, w Polsce glosuje sie na czlowieka, ktory najlepiej sie prezentuje.

WNIOSEK: Mozliwe, ze dopiero teraz nastaly czasy, kiedy niezaleznosc finansowa pozwoli mlodym liberalom stworzyc nowe ugrupowanie wolnorynkowe, odcinajace sie od UPRu i JKM? Czy znajda sie osoby zainteresowane takim projektem? Ja po prostu nie widze alternatywy. I nie podzielam wiary, ze ten system musi upasc. Systemy upadaja dopiero wtedy, gdy juz nie da sie zyc.

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 28-06-2009 21:23 przez rzadzins.

29-06-2009 - 13:28:50

Juz sie tworzy coś takiego jak ruch.pl .

Nie wiem, czy to jest ruch prawicowy czy centro-prawicowy.
Faktem jest, że współtworzą go młodzi ludzie zrażeni do tego bagna politycznego które toczy Polskę.

Myślę, że patrząc na zaawansowany wiek u wielu magdalenkowców będziemy mieli szansę ten cały spisek niedługo zakopać i posadzić nad nim trawkę. I żadna ustawa/zastawa tego nie zmieni. A Wszystkim spiskowcom, życzę Nowego Życia pod przywództwem Kim Dzong Un'a.

Wtedy się dopiero zacznie rozwój Polski.

Nie jakiejś zasranej RP czy RP(A) ale zwykłej Polski.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-06-2009 17:41 przez Tokkotai.
Anonimowy użytkownik

29-06-2009 - 17:06:07

Tokkotai Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Myślę, że patrząc na zaawansowany wiek u wielu
> magdalenkowców będziemy mieli szansę ten cały
> spisek niedługo zakopać i posadzić nad nim
> trawkę. I żadna ustawa/zastawa tego nie zmieni.
> A Wszystkim sposkowcom, życzę Nowego Życia pod
> przywództwem Kim Dzong Un'a.

Ja bym tym wiekiem to sie nie pocieszal. Do sytuacji z ZSRR na przleomei lat 70/80 nam daleeeeeeko. Z tym ze jak nam historia pokazuje stetryczale betonowe dziadki w koncu mlodych wkurzyli i w Mateczce Rosji zapanowal (pseudo)kapitalizm.

29-06-2009 - 19:14:12

ruch.pl - 403 :-(

BTW, nie wiem, na ile potwierdzona jest ta teoria, natomiast tak jak u nas mowi sie o Magdalence, tak w Bulgarii mowi sie o podstawieniu Putina przez lobby Zydowskie. Troche odbiegam od tematu, ale czy ktos sie z tym zetknal? Powinienem miec troche wiecej informacji na ten temat pod koniec lata.

Wracajac do rzeczy - ciekaw jestem, czy tez jakas czesc UPRu bylaby chetna sie odlaczyc. A szczegolnie liczylbym na tych, którzy zrazili się do UPRu i odeszli (ale nie dolaczyli do PO np.).

Ja osobiscie za wiele czasu nie mam, ale jestem gotow wspierac finansowo takie zalozenie na miare mozliwosci, tak jak to robie obecnie z UPR. Zainteresowanych bardzo prosze o kontakt, moze uda sie zebrac konkretna grupe ludzi i cos wreszcie zdzialac. Mam tez pewien plan co do ewentualnej kampanii. Bede tez jutro na Nowym Swiecie...

29-06-2009 - 19:34:13

rzadzins
W wyniku tego dzialania nie tylko prawica, liberalowie i wolnorynkowcy nie dojda do wladzy, a wrecz nie wyjda z 1% glosow. Dotychczas, co pare wpisow na blogu zwyczajnie zniecheca zwolennikow podobnymi wypowiedziami. Jakze cennych zwolennikow!

Hehe...Typowe nie zrozumienie wypowiedzi p.Janusza. Jemu nie chodziło o to, że jak facet coś zawini np ( zdradzi ją, przyjdzie pijany do domu, przepuści w pokera wszystkie pieniądze itp) i kobieta się rzuci na niego z pięściami ( mając do tego prawo oczywiście) to ją zegnie i zgwałci. p.Januszowi chodziło o przykład nietypowy.Gdy np. kobieta bez powodu rzuci się na faceta z pięściami to wtedy... Może to troche skrajny przypadeksmiling smiley ale coś w tym jest bo jak laski są napalone to lubią w ten sposób prowokować. Może nie kończy się to gwałtem ale stopień niżejsmiling smiley Za obopólną zgodą. Warto wziąć pod uwagę fakt, że w naturze kobiet nie leży okładanie mężczyzn pięściami i vice wersa.Więc wszystkie inne przypadki są skrajnościami lub zboczeniami jak kto woli. I wcale nie chodzi tutaj o racjonalne rozwiązanie...

"Zniechęca zwolenników". Jeżeli Ciebie zniechęcają wypowiedzi JKMa to nie znaczy, że zniechęcają wszystkich. Każdy czasami palnie coś głupiego, ale popełnianie błędów leży w ludzkiej naturze.Rozsądny człowiek to wie i rozumie.Głupi będzie szukał ideału!

rzadzins
oczywiscie normalnie nikt nie glosuje na czlowieka i jego sposob bycia. Udziela sie poparcia idei i osobom inteligentnym, ktore sa danej idei wierne i moga sie przysluzyc jej jak najlepiej.
Znowu nie masz racji! Normalnie głosuje się na człowieka i na jego sposób bycia. Bo jeżeli on nie jest sztuczny a JKM nie jest sztuczny, to wzbudza zaufanie. Idee praktycznie każdy ma w d*pie. Bo dla jednego idea to zasiłek 500 zł a dla drugiego -5% tax.
Jeżeli masz pieniądze to możesz wziąć nawet debila ( Lepper,Kaczyński, Wałęsa, Tusk itp) wpompować w niego szkolenia sprzedaży siebie( dzienny koszt ok 5000-7000 tyś) I w ciągu 3 miesięcy zrobić z niego zajebiście dobrego kandydata. Tak wygląda rzeczywistość!

rzadzins
Mozliwe, ze dopiero teraz nastaly czasy, kiedy niezaleznosc finansowa pozwoli mlodym liberalom stworzyc nowe ugrupowanie wolnorynkowe, odcinajace sie od UPRu i JKM
Błąd i znów czysta teoria.Poza JKM nie ma żadnego człowieka, który miałby cechy wodza prawicy. Nie ma lepszego kandydata i nie będzie. Jest pan Michałkiewicz ale JKM jest najlepszy.
Śmiać mi się chce jak słyszę o niezależności finansowej młodego liberała w socjalistycznej Polsce. Wiesz jak wygląda ta niezależność.? Na samym szczycie są politycy- lewacy, niżej przedsiębiorcy mający wpływy i poważne pieniądze, jeszcze niżej ludzie z którymi są powiązani i ludzie powiązani z powiązanymi. A na samym samiutkim dole są Ci młodzi liberałowie, którzy dostają sraczki na myśl EATu- 5k.
Ci ludzie nic nie zrobią. Bo po to się winduje ceny by pospolici ludzie nie mogi się przebić.

Tokkotai
Myślę, że patrząc na zaawansowany wiek u wielu magdalenkowców będziemy mieli szansę ten cały spisek niedługo zakopać i posadzić nad nim trawkę. I żadna ustawa/zastawa tego nie zmieni
Zaawansowany wiek nie ma nic do tego. Bo jeżeli magdalenkowiec ma potomstwo to ono będzie kontrolować w dalszym ciągu ten proces i wmawiać ludziom w jakim pięknym i silnym kraju żyją.
Póki co jeszcze nie było:
1)Prywatyzacji
2)Rozbudowy infrastruktury
3)Obycia w UE
4)EURO
Do UE niebawem wejdziemy , EURO niebawem przyjmiemy. Prywatyzacja póki co jest nierealna ( układ przedsiębiorców z politykami + obecny poziom cen) a rozwój infrastruktury, czyli przede szystkim zamówienia publiczne to proces, który bedzie trwał przez nastepne 50 lat. I dopóty na tym nie zbiją ludzie interesu, dopóki to będzie nieprzerw nie trwać.

Gdybym miał dziś rządzić lewicą. Chodziłbym spać uśmiechnięty i bez zmartwień! To jest matrix.O którym wie 1% społeczeństwa. Reszta to bezmózgie woły
Anonimowy użytkownik

29-06-2009 - 19:41:18

NYSE Napisał(a):
> Na samym szczycie są politycy-
> lewacy, niżej przedsiębiorcy mający wpływy i
> poważne pieniądze, jeszcze niżej ludzie z
> którymi są powiązani i ludzie powiązani z
> powiązanymi. A na samym samiutkim dole są Ci
> młodzi liberałowie, którzy dostają sraczki na
> myśl EATu- 5k.

Politycy na szczycie? Ci, ktorzy naprawde nami rzadza na pierwszych stronach gazet? IMHO za proste i za malo rozbudowane.

30-06-2009 - 15:29:29

NYSE
> Hehe...Typowe nie zrozumienie wypowiedzi
> p.Janusza. Jemu nie chodziło o to, [...]

> "Zniechęca zwolenników". Jeżeli Ciebie
> zniechęcają wypowiedzi JKMa to nie znaczy, że
> zniechęcają wszystkich. Każdy czasami palnie
> coś głupiego, ale popełnianie błędów leży w
> ludzkiej naturze.Rozsądny człowiek to wie i
> rozumie.Głupi będzie szukał ideału!

NYSE, to nie byl zarzut.

Nie chodzi o to, czy JKM wypowiedz ma/nie ma sensu dla zwolennikow, chodzi o to, jak to odbiera "spoleczena opinia formowana przez media" -- i mozna sie domyslec, ze w tak uformowanej opinii raczej nie bedzie zrozumienia dla tego rodzaju argumentow;

Sam JKM w koncu zauwazyl: "demokracja to ustrój, w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych.”

Do osiagniecia danego celu, warto wybrac metody efektywne w osiaganiu tego wlasnie celu -- i o ile kontrowersyjne (w oczach uformowanej opinii...) wypowiedzi niewatpliwie zwiekszaja popularnosc bloga, moga one miec efekt wrecz odwrotnie proporcjonalny dla zwiekszenia popularnosci UPR.

Rozwazania pokroju "co autor mial na mysli" sa w tym kontekscie niemalze calkowicie bez znaczenia.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 30-06-2009 15:33 przez Polter.

30-06-2009 - 15:49:22

NYSE Napisał(a):
> Hehe...Typowe nie zrozumienie wypowiedzi
> p.Janusza. Jemu nie chodziło o to, że (...)

To jest niewazne, o co mu chodzilo. Nie jest tez istotne, czy ma racje, czy nie. O tym nie rozmawiamy. Rozmawiamy o wplywie. To tak jak w dyskusji o GMO - na pytanie, czy zabronic czy nie, ludzie sie rozpisuja, czy to jest dobre, czy nie. Prosze zwracac uwage, o co jest pytanie!

> "Zniechęca zwolenników". Jeżeli Ciebie
> zniechęcają wypowiedzi JKMa to nie znaczy, że
> zniechęcają wszystkich. Każdy czasami palnie
> coś głupiego, ale popełnianie błędów leży w
> ludzkiej naturze.Rozsądny człowiek to wie i
> rozumie.Głupi będzie szukał ideału!

Nic o sobie nie pisalem. Prosze zajrzec do komentarzy pod blogiem (odfiltrowawszy trolle). Znajdzie sie tam kilkanascie komentarzy w stylu "popieram wolny rynek, ale mam dosc tych bzdur". Pewnie skwitujesz slowami: debil, nie warto zabiegac o jego glos. No ale wtedy sie z 1% nie wychodzi wlasnie.

W programie UPRu (w tej ulotce) jest napisane: nie podoba nam sie demokracja, ale zgadzamy sie na reguly gry. Ale wychodzi, ze grac nie umiemy! I nie, nie uwazam, zeby alternatywa byla kielbasa wyborcza. Jakos Ron Paul zdobywa kilkadziesiat razy wiecej glosow.

(...)

> Mozliwe, ze dopiero teraz nastaly czasy, kiedy
> niezaleznosc finansowa pozwoli mlodym liberalom
> stworzyc nowe ugrupowanie wolnorynkowe, odcinajace
> sie od UPRu i JKM
>
> Błąd i znów czysta teoria.Poza JKM nie ma
> żadnego człowieka, który miałby cechy wodza
> prawicy. Nie ma lepszego kandydata i nie będzie.
> Jest pan Michałkiewicz ale JKM jest najlepszy.
> Śmiać mi się chce jak słyszę o
> niezależności finansowej młodego liberała w
> socjalistycznej Polsce. Wiesz jak wygląda ta
> niezależność.? (...)

Mam 25 lat, jestem Head of IT w miedzynarodowej grupie firm brytyjskich. Ludzie wokol mnie mowia, ze jeszcze pare lat temu to nie byloby mozliwe. Teraz jest - a jakos szczegolnie wyjatkowy nie jestem. Tak wyglada moja rzeczywistosc. Smiem sadzic, ze takich, jak ja jest wiecej. Mimo, ze wiekszosc czasu poswiecaja na prace, beda gotowi wesprzec finansowo ODPOWIEDNIA inicjatywe wolnorynkowa.

Podsumowujac - uwazam, ze tylko optymisci wciaz wierza w sukces UPR. Reszcie chce zaproponowac cos skuteczniejszego. Piszesz, ze nie ma innego kandydata. A co, jesli jest, ale go nie znasz jeszcze, bo nie stal sie osoba publiczna? Ostro sie ograniczasz.

30-06-2009 - 18:17:39

xsior
Politycy na szczycie?
Nie no oczywiście, że są ludzie którzy zlecają to politykom.Ale my tych ludzi nie poznamy. Poza tym to za głęboki temat i za mały danych. Narazie póki co głównym krupierem są politycy...

Polter
"spoleczena opinia formowana przez media" -- i mozna sie domyslec, ze w tak uformowanej opinii raczej nie bedzie zrozumienia dla tego rodzaju argumentow

Ale nie ma wyjścia po środku. Albo kłamiesz i jesteś pod publikę jak lewica albo jesteś czarną owcą, outsiderem. Trzeba wybrać jakąś drogę. Ta droga jest właściwa. Ani JKM ani ja ani ktokolwiek inny nie wierzy, że prawica wygra wybory. Ale za 10,20,30-40-50 lat. Może i to o to w tym wszytkim chodzi,. To pojedynek muchy ze słoniem.

Nic już nie ma większego wpływu na to co się dzieje. Poprostu ludzi trzeźwo myślących jest za malo.

rzadzins
Mam 25 lat, jestem Head of IT w miedzynarodowej grupie firm brytyjskich.

Ja codziennie otaczam się o bardzo duże grono executives i powiem ci, że właśnie po tym m.in oceniam słabość w optymistyczny bieg wydarzeń.

30-06-2009 - 18:50:57

NYSE
> Ale nie ma wyjścia po środku. Albo kłamiesz i
> jesteś pod publikę jak lewica albo jesteś
> czarną owcą, outsiderem. Trzeba wybrać jakąś
> drogę. Ta droga jest właściwa.

1. Albo mowisz prawde i tylko prawde w sposob pozwalajacy wygrac wybory -- gdy jezyk jest na tyle bogaty jak Polski, jest z czego wybierac. Najlepiej wybrac najbardziej przekonujacy wyborcow.

2. Trzeba poruszac tematy pozwalajace wygrac wybory -- gdy jest nieskonczenie wiele mozliwych tematow, jest z czego wybierac. Najlepiej wybrac najbardziej interesujacy (i przyciagajacy!) wyborcow. A jesli wyborcy nie sa zainteresowani tematami istotnymi -- to albo uzyc tematy i tak popularne do wygranej ("autostrady" -- szybciej/praktyczniej/taniej prywatnie) albo tak uksztaltowac opinie (patrz pkt 1.), aby pomoc w sformulowaniu priorytetow.

Ta droga jest wlasciwa -- o ile chce sie wygrac.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 30-06-2009 18:58 przez Polter.

30-06-2009 - 19:24:50

Dobra! Ale jak to zrobić mając ułamki sekund w mediach? Powiem ci szczerze, że na marketingu nikt nie zna się lepiej od lewactwa. Naprawde. Oni są mistrzami w języku korzyści. I w żaden sposób nikt nie jest w stanie ich przebić. Bo tej roboty ludzie się uczą latami.To wizerunek, który się długo buduje.Nie wygrasz z nimi.

Najrozsądniejszą drogą jest mówienie!

Polacy! Jesteście bankrutami.Będziecie płacić większe podatki. Dostaniecie bardzo małe emerytury. Jeżeli nas nie posłuchacie, dla wielu głód może zapukać do drzwi.
I to będzie przyjęte w sposób przeciwny do zaplanowanego. Ale to będzie miało realne uzasadnienie. Bo podatki będą wyższe, emerytury niższe i zwiększy się bieda jeżeli zwiększy się socjal. I ludzie to poczują na własnej du*pie.
Trzeba wzbudzić w ludziach strach i poczucie winy. A nie nadzieje na autostrady!

Jest jeszcze jedna kwestia. Nawet jeżeli UPR byłaby 3 to niczego by to nie zmieniło. UPR musiałaby zostać liderem. A to w demokracji jest nieosiągalne.

01-07-2009 - 10:01:58

Ja mam taki pomysl na kampanie: [dervish.wsisiz.edu.pl] . Przedstawilem go paru czlonkom UPR, ale zaczeli krecic nosami, ze to, ze tamto.

Sapienti sat, jesli ktos czuje, ze to dobra inicjatywa, to prosze o kontakt.

01-07-2009 - 16:47:19

NYSE
>Bo tej roboty ludzie się uczą latami.To wizerunek,
> który się długo buduje.

Zgadza sie -- i mozna go, wlasnie majac ulamki sekund, zniszczyc. Albo nieprzemyslana wypowiedzia w TV, albo nieprzemyslana wypowiedzia na blogu. Owszem, z dziesiejszego punktu odniesienia mogloby sie wydawac, iz lewica ma wiele odniesien/doswiadczenia w, powiedzmy, politycznych zastosowaniach lingwistyki /chocby Gramsci czy Chomsky/. Jednakze w dluzszym okresie to mysl prawicowa wydaje sie byc bardziej przemyslana, rozwijana poprzez lata i tradycyjnie skupiajaca intelektualistow, przy ktorych Marx, Chomsky itp. to grupka niedopierzonych amatorow. Zas dziedziny w rodzaju PR, marketing polityczny, etc. to zwykly biznes ktorego uslugi sie kupuje -- fakt, iz nalezy o tym pomyslec i uwzglednic to w strategii wyborczej, zamiast tracic czas na wpisy o 'gwaltach' na blogu. Doswiadczenia innych panstw pokazuja, iz lewice mozna pokonac -- patrz chociazby na zepchniecie Labour Party w UK poza trzecie miejsce przez eurorealistyczna UKIP w brytyjskich wyborach do PE w tym roku, czy tez wyniki w Holandii. Warto takze zauwazyc, iz w USA Republikanie, ktorzy trzymali sie fiskalnego konserwatyzmu w wiekszej czesci zostali wybrani na nastepna kadencje, w odroznieniu od kolegow ktorzy popierali wydatki i byli (R) tylko z nazwy.

Nadzieja zazwyczaj jest skuteczniejsza od strachu, zas wzbudzanie poczucia winy jest niemalze pewnym sposobem na przegrana. Mozna wzbudzic nadzieje na szybszy wzrost gospodarczy i plynace z tego korzysci, gdyz w wolnorynkowej gospodarce jest to po prostu fakt ktory dziala na korzysc ugrupowan takich jak UPR.

Zas co do winy -- ta doskonale sie przyda do kampanii negatywnej wobec konkurencyjnych partii. W odroznieniu od oderwanych od rzeczywistosci publicystow GW, Polacy lubuja sie w krytyce i szukaniu wroga oraz winnych -- znalezienie tych winnych i ukazanie ich w pelnym oswietleniu jest akurat w przypadku partii nie-rzadzacej dziecinnie proste i potencjalnie calkiem efektywne.

Podejscie odwrotne tylko zwiekszyloby poparcie dla partii lewicowych/socjalnych, ktore mogliby budowac wizerunek a'la "nadzieja na przyszlosc", "wszystko bedzie dobrze", etc. W przypadku tych partii jest to podejscie z jedna zasadnicza wada -- w ich przypadku jest to wizerunek falszywy, nie poparty dowodami. Za nami stoja prawda, dane, fakty i historia.

Z "lewica" mozna wygrywac -- i doswiadczenia w innych krajach daja przyklad "jak zwyciezac mamy."
A na poczatek -- wystarczy nie szkodzic :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-07-2009 16:57 przez Polter.

01-07-2009 - 23:55:54

@rzadzins
"Ja mam taki pomysl na kampanie: [dervish.wsisiz.edu.pl] . Przedstawilem go paru czlonkom UPR, ale zaczeli krecic nosami, ze to, ze tamto.

Sapienti sat, jesli ktos czuje, ze to dobra inicjatywa, to prosze o kontakt."

Kiedyś była już przymiarka chyba do tego, zresztą z "tej stajni" w gonitwie wystartował chyba p. RAZ, ale ponoć miał dośc ciągłego tłumaczenia wyskoków p. JKM. Jakoś tak na forum przeczytałem. Ale pomysł dobry, tylko co dalej i jak przekonać tych ludzi, kiedy czasem lęk przed etytkietka "korwinowca" powstrzymuje tych ludzi. Proszę zauważyć, że przedsiebiorcy, którzy juz działają w tym poj...ym systemie ( a za takowych można uznać pisarzy) niezbyt chętnie przyjmuja zmiany bo juz w nim (tym systemie) okrzepli i znaja wszytkie sztuczki na przebrnięcie "tego czy innego" problemu. Fabryka Słów wydała książkę p. JKM ale chyba tylko jedna. Przyczyny tego mogą być różne ale domysły też mają miejsce, dlaczego tylko jedną? czyżby to odpowiedz na Pana pomysł? Ale można by ten temat wyjaśnić ale jedynym sensownym sposobem jest spytanie samych autorów.

Pozdrawiam

02-07-2009 - 11:51:18

No wlasnie, wiec moze zupelnie sie odciac od Mikkego? Nie wiem. Wraz z Polterem uwazamy, ze chyba najroztropniej bedzie zatrudnic firme (moze tego goscia, co z Leppera-super-buraka zrobil Leppera-calkiem-calkiem), ktora zajmie sie:
- wykreowaniem wizerunku
- okresleniem strategii wobec innych partii
- okresleniem strategii wobec UPRu i wlasnie JKM
- zaplanowaniem kampanii, uwzgledniajac te pomysly (tu na forum widzialem tez pomysl na patronat p. Romana Kluski)
- wiele innych rzeczy, ktore powinni zrobic profesjonalisci. Ogolne podejscie jest tutaj takie, ze nie jest to nic trudnego dla ludzi myslacych - i moim zdaniem to jest bledne. Raczej powierzylbym te zadania profesjonalistom, co przy okazji moze miec funkcje jednoczaca czlonkow partii i niwelujaca spor o to "jak zaistniec".
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45464, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 454, Posty: 5435.