Polskie Onionforum w sieci Tor - najbardziej wolne i anonimowe miejsce. Przeczytajcie uważnie!

Wysłane przez onionforum 

12-06-2009 - 15:36:43

Drodzy Sympatycy Wolności, Prawa, Własności, Libertarianizmu i Pana Janusza Korwin-Mikke,

W dobie narastającej inwigilacji oraz cenzury Internetu trzeba się jakoś bronić. Forum, o którym teraz napiszę jest właśnie pierwszą realną próbą takiej obrony. Liczę na Was, że niezależnie od Waszych zastrzeżeń co do treści pojawiających się na tym forum, z uwagi na Wolność (w tym zwłaszcza Wolność Słowa) włączycie się w promocję tego typu inicjatyw. O to samo osobiście proszę Pana Janusza Korwin-Mikke, wielkiego przyjaciela Wolności i niestrudzonego piewcę Zdrowego Rozsądku.

Nie pozwólmy IM na kontrolę sieci i cenzurę! Nie pozwólmy IM na ograniczanie wolności wypowiedzi.

Być może słyszeliście już nazwę „Onionforum”. Jest ona bardzo popularna w wielu kręgach. Onionforum to po prostu największe na świecie forum działające w sieci Tor. Na tym forum jest także polska część, gdzie użytkownicy rozmawiają ze sobą anonimowo po polsku. Obecnie jest ponad 4000 wiadomości polskich użytkowników Onionforum. Jak na anonimową sieć to naprawdę dużo. Polskie Onionforum rozwija się bardzo szybko, pojawiają się tam bardzo ciekawi ludzie, których normalnie nie spotka sę na zwykłych forach internetowych. Dyskutowane są tam niezwykle interesujące tematu. Dlatego warto dołączyć do polskiego Onionforum.

Serwer, na którym znajduje się Onionforum jest ukryty i nie da się na niego wejść przez zwykły internet. Aby wejść i używać Onionforum trzeba zainstalować sieć Tor. (Zobacz na Wikipedii hasło "Tor sieć anonimowa.)

Na Onionforum rozmawia się absolutnie o wszystkim! Wszystkie tematy są dopuszczalne. Ponieważ jest to forum anonimowe, więc poruszane są często tematy kontrowersyjne i nielegalne, niedopuszczalne na innych forach dyskusyjnych. Na przykład, rozmawia się o przestępstwach i sposobach zabezpieczenia się przed nimi, ale także o sposobach ich popełniania (wypowiadają się często prawdziwi, zawodowi przestępcy). Na przykład, rozmawia się o nadużyciach władzy, policji i służb specjalnych, wielkich aferach, o których normalnie nikt nie mówi. Panuje absolutna wolność a ponieważ jest całkowicie anonimowo, dlatego rozmowy są bardzo ciekawe, o wielu rzeczach można się dowiedzieć.

Warto zainstalować Tora, wejść na polskie Onionforum, poczytać co piszą inni, podyskutować. Na pewno trzeba zobaczyć to forum. Możesz tam poruszać tematy, jakich na innych forach byś się bał czy wstydził. Jesteś całkowicie anonimowy, więc rób co chcesz.

Szczegóły na pro-kapitalistycznej stronie: [www.kapitalizm.org]
(Tam znajduje się dokładna instrukcja obsługi oraz szczegółowe wyjaśnienia.)

Bezpośredni link do Polskiego Onionforum to: [l6nvqsqivhrunqvs.onion]
(Żeby jednak na niego wejść, trzeba mieć zainstalowanego i uruchomionego Tora.)

Pozdrawiam wszystkich, w tym szczególnie Pana Janusza Korwin-Mikke
Onionforum

Onionforum - prawdziwe oblicze wolności słowa
[l6nvqsqivhrunqvs.onion]

Instrukcja obsługi: [www.kapitalizm.org]

16-06-2009 - 15:08:59

Wszedłem na stronę www.kapitalizm.org/teksty/onion2/onion2.html i z wielkim zainteresowaniem przeczytałem tekst o Onionforum. Później zainstalowałem sobie i wszedłem na stronę [l6nvqsqivhrunqvs.onion] czyli na to właśnie Onionforum i muszę przyznać, że uczciwie cieszę się z istnienia tego miejsca. Może zbyt dużo tam nawiedzonych i wierzących w spiskową teorię dziejów ludzi, może zbyt wiele naprawdę nienormalnych czy wręcz zboczonych osób, ale niektóre tematy na faktycznie wysokim poziomie, bardzo ciekawe a co najważniejsze wszystko anonimowo i bezpiecznie. Uważam, że takie miejsce powinno istnieć na wszelki wypadek, gdyby pewno dnia zaczęto mocno prześladować nieprawomyślnych i cenzurować internet. Zgadzam się także, iż Pan JKM mógłby zainteresować się Torem i napisać ze dwa słowa w temacie "Polskie forum w sieci Tor - Polskie Onionforum", na pewno pomogłoby to propagować ideę wolności słowa.

16-06-2009 - 18:33:33

Nie ma co czekać, że wszystko zrobi JKM. Do klawiatury i zamieszczać teksty i instrukcje na wszystkich prawicowych portalach. A kto się trochę zna na aplikacjach sieciowych niech otworzy tam forum konserwatystów i liberałów; np. "Wolna Polska".
Anonimowy użytkownik

16-06-2009 - 21:55:20

JKM reklamujący psychopatów i zboczencow.*
To się nazywa PR smiling smiley
Ludzie naprawde prosze was - skonczcie z ta masowa schizofrenia. Słuzby dzialaja ale idac tropem tych bajek to JKM to jest agent, Michalkiewicz to jest agent, UPR to przybudowka zydowsko-masonsko-komunistyczno-ufoludkowo-ch*jwiejeszczejaka a wy w ciagu 48h zostaniecie zlikwidowani za oderwanie od systemu.
Za dużo filmów smiling smiley
* nie watpie ze na tym cebulkowym forum wypowiada sie tez wielu madrych ludzi. Ale jakiekolwiek powiazania polityka z pedofilami czy innymi podludzmi sprawilyby ze bylby skonczony. Dlatego - ukrywajcie sie po sieci, ale nie radzcie dla JKMa politycznego harakiri smiling smiley.

17-06-2009 - 13:28:38

xsior Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> JKM reklamujący psychopatów i zboczencow.*
> To się nazywa PR smiling smiley
> Ludzie naprawde prosze was - skonczcie z ta masowa schizofrenia.
> [...]
> Ale jakiekolwiek powiazania polityka z pedofilami czy innymi podludzmi sprawilyby ze bylby skonczony.
> Dlatego - ukrywajcie sie po sieci, ale nie radzcie dla JKMa politycznego harakiri smiling smiley.

xsior od jak dawna należysz do UPR? Bo ja od 9 lat. Jestem prawie na wszystkich akcjach, manifestacjach, wielokrotnie dumnie trzymałem sztandar UPR chociaż obok mnie stało tylko 5-6 osób a dookoła otaczał nieprzyjazny tłum prowokatorów, agentów, policji i dziennikarzy. Ty i Tobie podobni, z całym szacunkiem, nie wiecie jak to jest. Ja wiem...
My w UPR wierzymy w wolność. W wolność słowa także. Do wolności słowa ma prawo każdy, nawet ten, kim pogardzamy, jak pedofil, zboczeniec czy socjalista. Tak, onie też mają prawo do wolności. Przeczytaj trochę książek i program UPR a zrozumiesz o czym mówię. My w UPR wiemy, że o wolność trzeba walczyć, stawać w jej obronie. Wiemy też, że dziś wolność słowa w internecie jest zagrożona. Dlatego pomimo milionów zastrzeżeń jakie osobiście mam do Onionforum, popieram je z całego serce. Popieram Onionforum, Tora i wszystkie podobne projekty - w imię wolności.
Ale my w UPR wiemy także co to jest propaganda. Wiemy co to manipulacja i prowokacja. Dlatego zdajemy sobię sprawę, że cała ta histeria medialna wokół pedofilii, terroryzmu, globalnego ocieplenia i tym podobnych głupot to tylko mydlenie oczu ludziom i pretekst do zabierania im wolności.
Pan Prezes Janusz Korwin-Mikke wykazuje się zawsze niezwykłą odwagą. Ryzykując procesami sądowymi wypowiada niepopularne wśród L*du opinie. Ja go za to podziwiam. Jest człowiekiem z charakterem i odwagą cywilną. Staram się być taki sam jak On, chociaż wiem jak wiele mi brakuje... Dlatego również mam odwagę powiedzieć głośno i otwarcie: POPIERAM ONIONFORUM. Niezależnie od tego w co ONI chcą abyśmy wierzyli. ONI robią czarny PR, złą propagandę takim miejscom jak ONIONFORUM. To oni tam i gdzie indziej prowokują, podszywają się i chcą żeby wszyscy wiedzieli, że tam niewolno wchodzić, bo to jest ZAKAZANE MIEJSCE. Tymczasem jest to miejsce prawdziwej wolności słowa a to dla mnie wielka wartość. Dlatego właśnie staję w obronie i popieram Onionforum. Dlatego jestem za tym, aby promować i reklamować to forum. Kto wie... Może wszyscy będziemy musieli tam się znaleźć szybciej niż myślimy, gdy wrogowie wolności, gdy ONI, nie pozwolą nam już pisać w zwykłym internecie.

17-06-2009 - 18:08:32

Panie [bdyllo] moje serdeczne gratulacje!
A może ktoś wie:
- na czym technicznie opiera się możliwość cenzurowania internetu w jego dotychczasowej formie? oraz
- jakie techniczne cechy sprawiają, że cenzurowanie Onionforum jest niemozliwe?
Polecam wszystkim, którzy się na tym znają upowszechnianie w Onionforum wszystkich wartościowych tekstów pojawiających się w tradycyjnym internecie. Przecież to tylko {kopiuj - wklej}. Nie musi tego robić sam Korwin. Tym bardziej, że wartościowe teksty to nie tylko teksty Korwina.
Anonimowy użytkownik

17-06-2009 - 22:26:33

Ależ ja też uważam że każdy ma prawo do wolności słowa i korzystając z niej napiszę tylko że wykolejeńcy typu pedofile to podludzie i powinni być gazowani smiling smiley Ale to moje osobiste odczucie, zasady zobowiazuja do tego zeby tych zwierzakow nawet nei wieszac, bo odejscie od zasad mogloby byc o wiele gorsze. Dlatego - ogranicze sie do ignorancji tego czegos.
Chciałbym tlyko zauwazyc ze nei postuluje nie pisania na tym forum, postuluje tlyko zeby pod zadnym pozorem JKM tego nie sponsorowal własnym nazwiskiem. Ja osobiscie kocham wolnosc a nie walke o wolnosc, i mnei interesuja najbardziej korzystne z punktu widzenia politycznego dzialania, a nie zamykanie sie w ultraelitarnych gronach. Bo to tylko ułatwia agenturze walke z nami smiling smiley

19-06-2009 - 14:53:48

Pewnie, że nie wolno wszystkiego zwalać na JKM a samemu trzeba działać. W pełni się zgadzam Freeman. JKM zrobił już naprawdę dużo. Natomiast nie widzę żadnych przeciwskazań, żeby chociaż wspomniał o takiej sieci jak Tor i o Onionforum. Niekoniecznie popierając, ale po prostu informując o tych sprawach, przełamując ciszę medialną. Ciekawe, że wszyscy chcą o tym milczeć a nie rozmawiać, nawet jeśli mają negatywne zdanie.

xsior Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Chciałbym tlyko zauwazyc ze nei postuluje nie
> pisania na tym forum, postuluje tlyko zeby pod
> zadnym pozorem JKM tego nie sponsorowal własnym
> nazwiskiem.

Panie Xsior ale Pan chyba źle zrozumiał przedpiśców. Albo zrozumiał ich Pan inaczej niż ja. Nigdzie nie było napisane o "sponsorowaniu" Tora i Onionforum nazwiskiem JKM. Była sugestia, moim zdaniem słuszna, że mógłby o nim wspomnieć na zasadzie "jest coś takiego" i tyle. Na pewno nie byłoby to bardziej kontrowersyjne od innych rzeczy, o których mówił a pozwoliłoby większej liczbie ludzie dowiedzieć się o anonimowych alternatywach w sieci i zwiększyłoby liczbę normalnych (prorynkowych i prowolnościowych) osób w Torze i na Onionforum. A to jest chyba gra warta świeczki. A więc nie sponsorowanie tylko neutralna informacja, czemu nie? Poza tym w większości zgadzam się z waszymi opiniami i w ogóle uważam, że to bardzo ciekawa dyskusja. Oby więcej takich na tym forum.

Pozdro,
Jekkk

12-08-2009 - 12:28:05

Jak dla mnie to Pan Janusz dobrze pasuje do Onionforum i środowiska jakie tam jest reprezentowane. Wystarczy przeczytać Jego wpis z blogu "Jak szympansy w ZOO" na Onecie [korwin-mikke.blog.onet.pl] i można zrozumieć, że Pan Janusz wspiera działania terrorystyczne. Zupełnie jak większość ludzi na Onionforum. Ciekawe, że nikt ze zwolenników UPR tego nie zauważył. A może zawiadomienie do prokuratury? Wolność słowa musi iść w parze z odpowiedzialnością, tymczasem zarówno Pan Janusz jak i całe Onionforum chcą mówić co popadnie, ale już nie chcą odpowiadać za swoje słowa. Postawa ta jest niegodna wolnościowca.

Patrycja Bilewska
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45454, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 454, Posty: 5435.