misja specjalna - odcinek ostatni

Wysłane przez cwiekol 

03-03-2009 - 22:50:35

dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W telewizji publicznej nadano program ostro krytykujący obrady okrągłego stołu i stawiający przed myślącym oglądaczem wiele pytań i wątpliwości.. ciekawe czy zdecydowali się wyemitować to dlatego, że na antenie byli po raz ostatni??

Najbardziej podobała mi się scena, o której tylko słyszałem, a którą dziś widziałem po raz pierwszy:
Michnik: wy się odpieprzcie od generała [jaruzelskiego]..

03-03-2009 - 23:44:57

Cwana robota bezpieki ...ten program Jeśli chodzi o zdjęcie z ramówki to dziennikarz prowadzący zapowiedział nowy ,śledczy robiony zapewne przez tych samych ludzi... W tym programie padło ciekawe zdanie które wyłuskałem. Mianowicie jakoby "Mędrzec" miał jechać do Moskwy prowadzić dialog z Gorbaczowem (vel Globusem hehe) Jak to niby TW Bolek ,głupio cwany jełop miał prowadzić dialog z przywódcą jeszcze potężnego państwa -człowiekiem który bezpośrednio czy pośrednio miał w swoich rękach KGB ,która miała SB ,a ta SB miała Bolka. A do tego miał w swojej szafie jego teczkę... Gorbaczow to mógł mu polecenia wydawać ,i to i tak nie osobiście ale przez podległych sobie którzy to mieli kolejnych podległych którzy to dawali instrukcje "naszym" oficerom SB A na koniec to juz Wachowski mówił "Mędrcowi co i jak ma robić"...

04-03-2009 - 16:17:13

Tak działa propaganda. Żeby ukryć prawdę na marginesie telewizyjnych ćwierćprawd podaje się od czasu do czasu wybrane półprawdy. I już ludzie myślą, że oto poznali prawdę. Taka jest misja telewizji publicznej: SKUTECZNIE robić ludzi w balona. Nie to jest jednak naszym największym kłopotem. W dziedzinie masowej propagandy najgorsze jest to, że masowe ogłupianie ludzi zaczeto wykonywać z pozycji tzw. nadawców prywatnych. Wygląda na to, że dla wolnego słowa pozostał tylko internet. Korzystajmy więc póki jeszcze można, bo nie wiadomo jak długo jeszcze...

07-05-2009 - 01:27:03

chyba już niedługo, ale nie ma się co załamywać, jak by co to będziemy drukować
ulotki, trzeba tylko na zapas schować w piwnicy kilka drukarek, trochę żarówek wolframowych
parę termometrów rtęciowych - żywcem nas nie wezmą!