UPR w Polsacie. Niemożliwe?

Wysłane przez Sebaci 

01-05-2009 - 13:05:16

Wczoraj minął termin składania PIT-ów, o czym informowała nas telewizja, biadoląc na dodatek, że znowu wielu ludzi odłożyło to na ostatnią chwilę. Po chwili zaczęli mówić o niezadowoleniu ludzi z podatków. Jakże się zdziwiłem, gdy pokazali grupę pikietujących UPR-owców pod urzędem skarbowym (w jakim mieście, to nie wiem). Młody UPR-owiec w odpowiedzi na pytanie o podatki powiedział mniej więcej, że "najlepiej gdyby ich w ogóle nie było". Ale za chwilę już wiedziałem o co chodzi. Niezależna, rzetelna telewizja, jaką jest Polsat, pokazała wypowiedzi jakiejś baby i faceta (takich w trochę starszym wieku) dających do zrozumienia, że mają gdzieś co tam UPR-owcy krzyczą przez ten megafon. I znów wyszło tak, że UPR to jakaś śmieszna partyjka snująca utopistyczne wizje, które każdy ma gdzieś. Lewicowe media wykorzystają każdą okazję, by ośmieszyć wrogą sobie partię. Nawet w tak nieładny sposób.

Ale zawsze jest ten jeden plus: być może co mądrzejsi widząc po raz pierwszy w TV transparent z napisem "Unia Polityki Realnej" zastanowią się, co to takiego jest i wpiszą w google tą frazę...

»W demokracji nie mówi się tego, co się myśli, lecz najpierw się myśli, co powiedzieć.«
Anonimowy użytkownik

01-05-2009 - 13:32:07

Sebaci Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale zawsze jest ten jeden plus: być może co
> mądrzejsi widząc po raz pierwszy w TV
> transparent z napisem "Unia Polityki Realnej"
> zastanowią się, co to takiego jest i wpiszą w
> google tą frazę...

To jest najważniejsze...