a Twoje dziecko też mogą oddać gejom winking smiley

Wysłane przez Sosenkowski 

18-04-2009 - 08:41:59

Uwaga dla tych dla których "Nasz Dziennik" jest solą w oku - schowajcie pistolety - cytowany artykuł pochodzi z Dziennik.PL winking smiley

Zabrali dzieci dziadkom i oddali gejom

Cytuj
Dziennik.pl
Szokujący wyrok szkockiego sądu, środa 28 stycznia 2009 13:54
Sąd w Edynburgu odebrał szkockiemu małżeństwu prawo do opieki nad wnukami. Dzieci zostaną adoptowane przez parę homoseksualistów. Sędziowie uznali argumenty pracowników opieki społecznej, którzy przekonywali, że dziadkowie są za starzy na wychowywanie maluchów.
Dramat szkockiego farmera i jego żony trwał dwa lata. Bezskutecznie próbowali wywalczyć prawo do opieki nad dwójką wnuków, których matka jest narkomanką i przechodzi terapię w zamkniętym ośrodku. Kiedy sąd w Edynburgu wreszcie uznał, że 59-letni mężczyzna i młodsza o 13 lat kobieta są za starzy, by opiekować się dziećmi, dziadkowie przeżyli szok.

kiedyś rządy były brutalne, teraz są p...nięte - nie wiem co gorsze winking smiley

tekst oryginalny: Are These Grandparents Angry Over Gay Adoption?

a oto co szykują Polakom "nasi wybrańcy" z PO:
http://www.kprm.gov.pl/s.php?doc=1772
prawo.gazetaprawna.pl/

i komentarz Bronisława Wildsteina:
blog.rp.pl/wildstein
Cytuj
Bronisław Wildstein
Opisywane prawo jak w soczewce skupia chorobę “postępowego” prawodawstwa, które dewastuje Europę i zaczyna wdzierać się do naszego kraju. Oczywiście, należy walczyć z patologią w rodzinie. Tylko, że do tego wystarczy nam istniejące prawo. Można zgodzić się, że nie jest ono w Polsce stosowane konsekwentnie, ale odpowiedzią na tego typu kłopoty nie jest mnożenie go bez sensu. Tworzenie nowych, niezwykle arbitralnych ustaw niszczy prawo i rodzi kolejne problemy.
Gdyż projekt ustawy przeciw przemocy w rodzinie skierowany jest nie tyle przeciw przemocy, co przeciw rodzinie. Jest w tym jakaś logika. Jeśli zniszczymy rodzinę, to znikną także wszelkie towarzyszące jej schorzenia. I ta idea leży u fundamentów owych prawniczo-inżynieryjnych przedsięwzięć, co nie znaczy, że jej wykonawcy uświadamiają ją sobie w całej rozciągłości. Ale wyobrażenie, że państwo musi natychmiast zaradzić wszelkim bolączkom naszego życia społecznego, prowadzi do destrukcji fundamentalnych instytucji naszej cywilizacji. Jeśli chcemy definitywnie wyeliminować przemoc z rodziny, zlikwidujmy rodzinę.

życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-04-2009 18:26 przez Sosenkowski.

21-04-2009 - 20:40:21

terror poprawności winking smiley
Cytuj
Jacek Przybylski blog - rp.pl
Perez Hilton zapytał Miss Kalifornii o to, czy kolejne amerykańskie stany powinny legalizować małżeństwa homoseksualistów. „Obecnie można wybierać między małżeństwem homo i hetero. Ale wiesz co, sądzę, że w moim kraju, w mojej rodzinie, małżeństwo powinno być zawierane przez mężczyznę i kobietę. Nie chcę nikogo urazić, ale tak zostałam wychowana” – odparła Carrie Prejean. Ta szczera odpowiedź, zdaniem niektórych komentatorów, zdyskwalifikowała reprezentantkę Kalifornii.
Hilton był wściekły, a organizatorzy konkursu przeprosili za zachowanie długonogiej blondynki. – W ten sposób straciłam koronę – stwierdziła Carrie, która w końcu zajęła w konkursie drugie miejsce. Zresztą sam Hilton przyznaje, że wcześniej dziewczyna z Kalifornii była faworytką.
oryginalne źródło

23-04-2009 - 16:38:03

Mogą, mogą i nie jest mi do śmiechu ....

Przy okazji - te bezpośrednie linki do artykułów na www.dailymail.co.uk nie działają,
ale można tam bez problemu wyszukać inne artykuły.

W szczególności 'wolność słowa' tak się szerzy, że przyznanie się do niechęci do gejów
powoduje dyskryminację normalnych kandydatów na rodziny adopcyjne.

A ilość zboczeńców dostających dzieci do adopcji sięga aż 20% (liczby adoptowanych dzieci).
cool smiley

23-04-2009 - 18:30:31

rzeczywiście link nie działał, dzięki za info gunmeat.
btw. już zmieniłem link na artykuł w [www.babble.com]. może nie skasują w ramach dbałości o poprawności winking smiley

edit: choć na dailymail znalazłem inny artykuł o tym samym przypadku:
'You'll never see your grandchildren again': Social worker's warning to couple after they spoke out over gay adoption rowZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-04-2009 18:33 przez Sosenkowski.

05-05-2009 - 18:58:16

Jest coraz gorzej, to już nie są żarty.
W USA wprowadza się pojęcie myślozbrodni rodem z Orwella:


USA: burza ws. ustawy, która ma chronić "alternatywne życie płciowe"

Cytuj

"Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu przyjęła ustawę, która wprowadza pojęcie "zbrodni z nienawiści". Jak przekonują Demokraci, ustawa ma celu zapewnienie ochrony prawnej "547 formom rozmaitych "-filii" i dewiacji seksualnych uznanych przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne". Przeciwnicy ustawy określają ją jako "akt ochrony pedofilów" i ograniczenie wolności słowa - informuje serwis worldnetdaily.com."


Ustawa HR 1913, zwana także "Kartą zbrodni z nienawiści", została przyjęta w stosunku 175-149 głosów. Wcześniej Republikanie próbowali wprowadzić kilka poprawek do ustawy, w tym. m.in. wyłączenie spod jej ochrony pedofilów, jednak Demokraci odrzucili te propozycje.

Ustawa ta ma swoje początki w brutalnym morderstwie dokonanym na homoseksualiście w stanie Wyoming w 1998 roku. Dokument ten ma na celu ujęcie homoseksualistów i osób o "alternatywnym życiu płciowym" w osobnej kategorii, która ma być chroniona przed "nienawiścią".

Z takim stawianiem sprawy nie zgadzają się krytycy ustawy, którzy zwracają uwagę, że równie dobrze możnaby przed "nienawiścią" chronić takie kategorie jak np. "chrześcijanie", "starcy" czy "weterani"; w ich opinii ustawa narusza zasadę równości wszystkich obywateli wobec prawa. Jak przekonują, w rezultacie ustawa doprowadzi do kryminalizacji wszystkich osób i grup, które mają negatywne zdanie np. względem homoseksualizmu.

Najbardziej jednak przeciwników ustawy niepokoi fakt powiązania idei karania "zbrodni z nienawiści" z "orientacją seksualną"; w rezultacie grupą prawnie chronioną mogą stać się pedofile zaklasyfikowani przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne jako przedstawiciele "różnych orientacji seksualnych".

(...)


cool smileyZmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 05-05-2009 19:01 przez gunmeat.

05-05-2009 - 19:17:20

o k...

PS. oto doskonałe podsumowanie tolerancji dla rozbrykanych gejów, które znalazłem na blogu Rafała Ziemkiewicza:
Cytuj
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz
Wszelka homoseksualna agresja, zaczepki wykraczajace poza krag homo-, jak rowniez propaganda tego szkodliwego spolecznie nalogu powinny juz dawno podlegac penalizacji w stopniu nie mniejszym, jak sprzedawanie mlodziezy alkoholu, papierosow, czy narkotykow, a nawet ich reklama, tym bardziej, ze to reklama klamliwa, nazywajaca uzurpacje prawem. Domaganie sie ze strony homoseksualistow rownosci, w sytuacji, gdy nierownosc ich postawy, jej aspolecznosc jest oczywista, gdyz nie wnosza rownego wkladu w trwalosc cywilizacji ludzkiej, a poza tym ,,rozmnazaja sie ,, pasozytniczo, demoralizujac mlodziez i namawiajac do zycia nieodpowiedzialnego, do zycia, ktorego koszt w sumie ponosza odpowiedzialni, zwlaszcza rodzice dzieci, ktore odmawiaja im satysfakcji zyca spelnionego, zwienczonego radoscia z wnukow. Przypuszczac nalezy, ze homoseksualisci wykorzystuja przy tym swoje nieformalne zwiazki, wynikajace z ,,nadaktywnosci,, towarzyskiej, oraz wrecz tajne uklady dla stwarzania nieuczciwej konkurencji normalnym, ,,przejrzystym,, obywatelom, przez co maja i srodki materialne i moznych protektorow w przeciwienstwie do biednych, nawet bezrobotnych stoczniowcow, ,,roboli,, mowiac po tusku, wiec skazanych zaocznie na traktowanie jako niepoprawnych politycznie. Skoro ,,moralnosc Kalego,, ich, a wraz z nimi i zdradzieckich mediow, posluguje sie niesprawiedliwoscia i zakamaniem, to moze probowac wmawiac kazdemu co zechce, ale nikt normalny sie z tym nie zgodzi. Tolerowac mozna innosc, ale nie mozna wrogosci, szkodliwosci, krzywdy chociaz posredniej tak dla siebie, jak dla osob, za ktore sie jest odpowiedzialnym - rodzine, slabszych, Narod, a nawet namawiania do faktycznej obojetnosci na zlo, ktorego poczatki zazwyczaj bywaja mile, przyjemne, czy smakuja…Nigdy dosc nauki rozrozniania, co sluzy ochronie wartosci ludzkich, zaczynajac od zdolnosci przezycia rodzaju ludzkiego, a co jest tylko klamliwa manipulacja, oszustwem majacym na celu naklonienie nas do samozaglady, zwolnienia przestrzeni zyciowej naszym wrogom, czy wejscie wobec nich w role niewolnikow, zaspokajania ich interesu pod wmowionym pozorem wlasnego.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-05-2009 21:21 przez Sosenkowski.

15-05-2009 - 14:32:35

Polecam 3 rozmowy radiowe w tym temacie :

[lukaszadamski.pl]

[lukaszadamski.pl]

[lukaszadamski.pl]

winking smiley

------------------------------------
Demokraty za kraty!

15-05-2009 - 15:25:54

Przejmujecie się.

Gejów należy popierać.

Dla Hetero Geje nie stanowią żadnej konkurencji.
Zmniejszenie konkurencji zwiększa naszą szanse reprodukcyjną

My musimy się tylko postarać o minimum 3rójkę dzieci i żeby ZUS zbańczył jak najszybciej.

Natura zadba o resztę.

16-05-2009 - 09:15:35

ciekawe zjawiska socjo-inżynierii można zaobserwować w sferze polskiej polemiki nt. "Homo-internu"

Cytuj
http://chris1991.salon24.pl/
Redaktora Pacewicza z GW zaniepokoiła zapowiedź zorganizowania przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie konferencji naukowej pt. Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia.Najważniejszym uczestnikiem konferencji miał być Prof. Paul Cameron amerykański specjalista z zakresu psychologii społecznej,.
Wśród studentów UKSW - jak w każdej społeczności - jest wielu gejów, choć większość z nich to ukrywa, niejasno tłumacząc, dlaczego nie mają dziewczyny i czemu jadą na wakacje z kolegą. Naukowa konferencja, która ma być popisem zawziętego homofoba, w dodatku Made in USA, przysporzy im cierpień" -napisał Pacewicz w komentarzu pt. „Kompromituje katolicką uczelnię i krzywdzi".
Władze UKSW uległy presji Pacewicza i odwołały zapowiedzianą konferencję.
Znów policja polityczna z Czerskiej odniosła sukces. Ponownie władze niezależnej uczelni w popłochu ustąpiły.

bardziej drastyczny opis akcji sabotażowej tutaj: Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia

niedługo potem miała miejsce promocja poprawnej debaty na wiadomy temat:

Cytuj
http://chris1991.salon24.pl/
Dzisiaj na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbywa się konferencja "Prawa osób homoseksualnych do życia w rodzinie" , której współorganizatorem jest Grupa Studencka Kampanii Przeciw Homofobii, która tworzy filmy antydyskryminacyjne i prowadzi portal o szkodliwych efektach leczenia homoseksualizmu.
Prelegenci mówią m.in. o prawie osób homoseksualnych do wychowywania dzieci, prowadzone są też: panele "Od małżeństwa z duchami po związki jednopłciowe – funkcja społeczna i prawna małżeństwa" czy "Fakt społeczny tęczowych rodzin".

szczegóły POprawnej konferencji naukowej tutaj: Tęczowo na uczelni

POdziękujmy mentalnym nastolatkom za wybór mniejszego zła...

16-05-2009 - 09:50:12

Rozmowa z księdzem na temat Homofobów : [www.polskieradio.pl]

Swoją drogą przydała by się nam taka babka jak Joanna Najfeld w UPR thumbs up.


ps. coś mi się jeszcze przypomniało, kiedyś oglądałem Rozmowy w toku o pedałach, i była taka akcja - siedzi taki z wąsami doklejanymi i peruką aby twarzy nie pokazać i naprzeciwko niego taka super blond laska i wali do niego tekstem, że jej się wydaje, że w tym całym homoseksie chodzi o sex analny i że ona mogła by mu go zaproponować i go z tego wyleczyć, koleś walną koparę i powiedział, że się nad tym zastanowi...

eye rolling smiley

09-06-2009 - 21:12:09

jest już konkretny projekt rządowy w toku:
Cytuj
Rp.pl
Ewentualna szkoda, jaką może wyrządzić dziecku parę klapsów, jest bez porównania mniejsza niż urazy wynikłe z uprowadzenia go przez urzędników i policjantów

Sejm zajmuje się rządowym projektem ustawy, która ma wprowadzić zakaz karania dzieci klapsem oraz zezwolić urzędnikom na odbieranie dzieci rodzicom bez wyroku sądowego. To wielki krok w stronę podporządkowania rodziny samowoli władzy.

Prawdziwy charakter tej ustawy został chytrze zamaskowany hasłem troski o dzieci, które padają ofiarą przemocy. Jesteśmy oto świadkami bezczelnego szantażu moralnego. Zdaniem rzeczników ustawy kto jest przeciwko niej, ten popiera bicie dzieci. Szantaż działa skutecznie, gdyż głosy przeciw temu skandalicznemu projektowi są wyjątkowo stonowane.

Propagandowy charakter ma również formuła “przeciwdziałanie przemocy w rodzinie” - jakby to rodzina była miejscem podejrzanym (a nie szkoła czy ulica). A przecież rodzina jest koniecznym dla dziecka środowiskiem wychowawczym i oparciem dla wszystkich jej członków. Przemoc zaś, jak wiadomo, towarzyszy przede wszystkim konkubinatom.

Podejrzane intencje

Oficjalnie autorom projektu ustawy chodzi o powstrzymanie przemocy, która występuje w wielu rodzinach, i to nie tylko z marginesu. Projekt mówi jednak o zakazie stosowania kar cielesnych. Co to znaczy? Zwykle kary cielesne kojarzą się z uderzeniem dziecka.

Dotąd w prawie karnym wymienione są konkretne przestępstwa, jak pobicie, które są wystarczające, by można było ścigać wszystkie groźne przykłady znęcania się nad dziećmi. W projekcie chodzi o poszerzenie zakazu. Nic już nie stanie na przeszkodzie, by urzędnicy i sądy uznawali klapsa - i każde użycie siły wobec niesfornego dziecka - za przemoc i stosowali dotkliwe sankcje.

Nie jest to żadna pomyłka piszących ustawę. O problemie dyskutuje się od dawna i dlatego trzeba przyjąć, że takie ujęcie problemu jest w pełni świadome. Przedstawiciele rządu chcą, by przepis był dużo za szeroki i podlegał dowolnej interpretacji. Chce, by wszyscy rodzice mogli być uznani za winnych łamania prawa. Bo przecież prawie każdemu zdarzyło się powstrzymać nieznośne dziecko klapsem i przymusić je do czegoś.

życie trwa dopóty, dopóki nie jest wszystko jedno.
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6259, Posty: 45490, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 454, Posty: 5435.