Prawa homoseksualistów nie są w Polsce naruszane.

Wysłane przez pagodzik 

31-03-2009 - 09:35:31

Miałem kiedyś okazję dyskutować na temat "praw homoseksualistów". Na sugestię, że "homoseksualiści w Polsce są dyskryminowani" odpowiedziałem mniej więcej tak:

Proszę mi pokazać jakikolwiek przepis obowiązujący w Polsce, według którego prawa homoseksualisty i heteroseksualisty są inne. Przecież nawet w przypadku małżeństwa - nic nie stoi na przeszkodzie, by mężczyzna homoseksualny wziął ślub z kobietą homoseksualną. A że ślubu nie może wziąć ze sobą dwóch mężczyzn lub dwie kobiety? No cóż - w przypadku heteroseksualistów istnieje identyczne ograniczenie - dwóch heteroseksualnych mężczyzn nie może wziąć ślubu. Gdzież więc tu dyskryminacja?

31-03-2009 - 16:53:36

Naprawdę dobre, ale powinno się znaleźć w dziale humor.

grinning smiley Świetne po prostu.

Sapienti sat.

02-08-2009 - 09:40:10

muszę zapamiętać - być może kiedyś się przyda winking smiley

•••
Svoboda! 자유! Kalayaan! Libertà! !آزادی Vabadus! Слобода! Uhuru! Freiheit! 自由!Rhyddid! อิสรภาพ!

10-10-2009 - 19:57:09

homoseksualisci nie sa w Polsce dyskryminowani, nikt im nie zabrania sie sadzic przed sadami, chodzic na wybory, nikt im nie zaglada do lozek a, ze slubow nie moga brac ? coz ja np nie moge wziasc slubu z 3 kolezankami smiling smiley

13-10-2009 - 16:48:13

Monsieur_Joseph
homoseksualisci nie sa w Polsce dyskryminowani, nikt im nie zabrania sie sadzic przed sadami, chodzic na wybory, nikt im nie zaglada do lozek a, ze slubow nie moga brac ? coz ja np nie moge wziasc slubu z 3 kolezankami smiling smiley
Podobnie w Młodzież Kontra, Konrad Berkowicz odpowiedział p Senyszynowej

•••
Svoboda! 자유! Kalayaan! Libertà! !آزادی Vabadus! Слобода! Uhuru! Freiheit! 自由!Rhyddid! อิสรภาพ!

21-10-2009 - 22:42:56

Berkowicz ta prosta i celna riposta rozwalila Senyszynowa, az mlaskala ozorem bo nie wiedziala co powiedziec smiling smiley

30-10-2009 - 18:15:30

Bardzo dobry argument. Zapamiętam!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6247, Posty: 45436, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 36, Posty: 158.