Kara śmierci

Wysłane przez samuraj1092 

04-11-2010 - 09:44:17

Prawo, jest dla obywateli, a łamiący prawo powinni się bać. Dlaczego my mamy utrzymywać morderców w więzieniu? Dzięki socjalistycznej UE mordercy muszą mieć lepiej niż bezdomny na wolności?? Kto jest za tym, by wprowadzić KS dla morderców?? Jak zebrać 100.000 podpisów?? Ktoś by pomógł?

04-11-2010 - 16:18:32

Ja!

Samu -- aleś sie urwał!
Twa misja skazana jest na porażkę w tak okurwiałym narodku jak nasz! Słowa pisanego 80 % nie kuma to rozumiem, bo analfabeci . A słowo mówione kumają w 10%!!

A na pytanie "Dlaczego tak???" odpowiadają popaprańcy : "Bo tak"

Temat oklepany, prosty i oczywisty, że szlag może trafić. Jestem za eliminacja skurwieli morderców , zboczeńców ciężkich [ale bez wędkarzy i cyklistów] z tym że darcie końmi nie!

Jestem za usypianiem jak psy i koty! nie bawi mnie krwawa egzekucja i zemsta.
Hej!

04-11-2010 - 21:31:45

W 99 bodaj JKM z Michalkiewiczem zebrali nie 100 a ze 400 tysięcy, do laski marszałkowskiej zanieśli i ... tyle.

12-11-2010 - 20:45:10

Prosilbym jednak o nieobrazanie ani Mnie ani Moich rodakow ,to ze nie sa swiadomi mechanizmow polityki to wina rownierz Panska i Panu podobnych wiecznie gniewnych na wszystko malkontentow ,bo zamiast tlumaczyc im spokojnie tajniki tego gowna wokol ,wyzywacie ich od debili ,idotow itp.itd. ktory to fakt ,niedosc ze jest na reke naszym Przeciwnikom w Polsce i Wrogom w UE ,bo Oni marza o slabej ,skloconej Polsce ,to uzywajac tak wulgarnych epitetow potwierdzasz Pan automatycznie wszystkie klamliwe mity ... Moj dobry kolega ,popelnia ten sam blad ,wiec wkleje tu po prostu moj apel do Niego:

jak uwazasz ,ze ktos sie myli to zaraz z niego kpisz i szydzisz ,zamiast sprobowac pokazac mu na czym polega jego blad ,wysmiawasz biednego zagubionego zuczka ,przez co wydaje im sie ze wszystko jest w nich glupie ,Tego nie powinienes robic moim zdaniem nieskromnym zreszta ,tylko zbesztac te wlasnie wade u kolesia czy kolesiowy ,ale przed zjebka podkreslic te jego zalete ,ktora wydaje ci sie w nim pozytywna ,a nawet wmowic mu jakas :np widze ze masz silny charakter ,ale zachowujac sie tak i tak niweczysz twoj niesamowicie pozytywny wizerunek ... Caly problem z jednostkami i ze spolecznosciami ,polega na tym ,ze niesamowicie latwo jest im wmowic cechy zarowno pozytywne ,jak i negatywne.
To wlasnie jest Nasz Polski problem : Rosja ,Niemcy i Austria ,zaraz po rozbiorach Polski ,ktory to czyn hanbil zaborczych wladcow w oczach Europejskich elit(przeciez nie tak dawno Polacy uratowali Wieden) musieli jakos to usprawiedliwic ,gdyby ich honor okazal sie chuja wart ,inne kraje moglyby bez konsekwencji politycznych zlamac podpisane z tymi krajami uklady ,wypowiedziec wojne itp. Wiec wymyslili : zaczeli rozglaszac po europie ,ze Polacy nie potrafia sie sami rzadzic ,potrafia tylko chlac i wszczynac burdy ,ze jestesmy banda nietolerancyjnych prowicjonalnych ksenofobow ,gnebiaca mniejszosci religijne ,narodowosciowe itp. pozniej ,zaczeli twierdzic ,ze Polska Krew czyli Twoja tez ,obniza wartosc czlowieka ,nawet mala domieszka ,ogolnie jesli chcesz wierzyc tym plotom ,to wyporzycz sobie Konstytucje 3-ego Maja ,przeanalizuj ,reformy tam zawarte i odpowiedz sobie na pytanie ?: czy nietolerancyjni ,ksenofobiczni ,niewyksztalceni ludzie ,mogli by stworzyc akt prawny zapewniajacy wolnosc nie tylko szlachcie roznych wyznan i narodowosci ,ktora w tym czasie zamieszkiwala Rzeczypospolia ,ale rowniez dajaca wolnosc osobista chlopom ,Do tego powolano Komisje Edukacji Narodowej ,ktora miala zajac sie zwalczaniem analfabetyzmu ,rownierz matematycznego ,naszego spoleczenstwa .Rozsiewanie tych klamstw odnioslo niestety skutek ,wlasciwie to nawet sukces ,Stalin stwierdzil raz ,ze gdy powtarzac klamstwo odpowiednio czesto-stanie sie ono prawda ,tak tez stalo sie i w tym przypadku ,klamstwo roslo ,stereotypy o Nas utrwalaly sie nie tylko za dawnymi granicami Polski ,ale zaczely wrastac w nasze pojmowanie siebie ,potem staly sie nieomal wykladnia prawdziwej natury polskiej ,Uratowala Nas praca u podstaw ,ciezka ,zetelna praca ,polegajaca na odnalezieniu w sobie dumy ze swojego pochodzenia ,Praca u Podstaw bylo forma obrony przed Rusyfikacja i Germanizacja.Niestety obrona przed nacjonalizmem niemieckim czy rosyjskim ,mogla udac sie tylko dzieki popieraniu idei nacjonalizmu Polskiego ... Az do dzis ,wszystkie te klamliwe stereotypy ,uwazane sa za prawdziwe i to przez Nas Samych ,wielu ludzi poszukujacych swojego miejsca i drogi ,slyszac te glupoty zaczyna w nie wierzyc i :staja sie rasistami (bez zdania racji bo w zyciu na oczy moze raz niemca widzieli) ,albo zaczynaja sie wstydzic swojego pochodzenia ,osmieszonego przez stereotypy ,przestaja sie przyznawac do swoich korzeni ,wysmiewaja sie z tradycji obyczajow i moralnosci naiwnie wierzac ,ze wysmiewanie sie z wlasnego kraju zmyje wstyd do ojczyzny ,wstydza sie oni tych stereotypow wlasnie ,ktore nie maja nic wspolnego z prawda ,tak ze prawde mowiac wstydza sie klamstwa w ktore uwierzyli do tego stopnia ,ze nie zauwazaja prawdziwego oblicza Polski i Polakow dzis.
Moral jest prosty i tylko jeden ,trzeba odwrocic proces ,przypominajac mozolnie naszym Rodakom nasze sukcesy ,kulturalne ,polityczne ,wojskowe ,naukowe oraz podkreslac na kazdym kroku ,ze Polskosc byla synonimem niewymuszonej spontanicznej tolerancji innych pogladow ,wyznan i Narodowosci . A ze jest to prawda ,nie musisz obawiac sie splamienia swojej moralnosci rozsiewaniem klamstw.
Prosze ,dobrze sie zastanowic ,spojrzec w siebie i postarac sie naprawic Nasze Spoleczenstwo ,pomoc znalezc im dume z Siebie Samych ,Sasiadow etc. Pozdrawiam i zycze Panu ,aby zwracal sie Pan do oponentow zawsze z Kultura i Cierpliwoscia ,zapominajac o szacunku do Innych ,odbieramy Go rowniez Sobie . Piotr Labiszewski

12-11-2010 - 21:31:24

Sz. Panie @laton. Prawdopodobnie przebywając gdzieś tam na tzw. "obczyźnie" nie ma Pan dostępu do polskiej klawiatury. Tym samym nie ma sensu się przedtsawiać, bo nikt się nie połapie, czy jest Pan Labiszewski, czy Łabiszewski. Póki co, to na pewno nikt tutaj Panskich Rodziców nie ma zamiaru obrażać. Proszę wziąć kilka głębokich oddechów i spokojnie pomyśleć. Ten wątek dotyczy kary śmierci - trzeba wybrać: czy zbrodniarzy trzymać w luksusowym więzieniu, czy po prostu ich zlikwidować (aby następnych nie było). Co Pan na to?

13-11-2010 - 00:43:54

A jeśli chodzi o karę śmierci ,to Tak ,ale najpierw trzeba zmienić system sądownictwa ,który skazuje ofiarę za samoobronę ,bo narzędzie nieadekwatne ,bo był po alkoholu [też wytłumaczenie] czy też za to ,że broniąc Naszego życia czy mienia uszkodziliśmy ,lub zabiliśmy [gołymi rękami ,chociażby]biednego napastnika.
Bez totalnej przebudowy sądownictwa i prawa ,skonstruowanego tak ,że to napadnięty ,a nie napastnik ,ma większe prawa ,tak naprawdę nie zrobimy nic.Należy ,również rzecz jasna sprecyzować różnicę między morderstwem ,a zabójstwem. Osobiście jestem za karą śmierci za Zdradę ,za taki np.Traktat Lizboński gdzie wyrok za ten czyn nie ulegałby przedawnieniu , niestety ten miecz ma dwa ostrza ...

Łabiszewski ,nie chodzi mi o obrażanie rodziny ,tylko o to ,że wyzywając się od debili przy byle okazji ,w końcu zaczniemy się za nich uważać ,nazywając tak naszych rodaków przy obcokrajowcach ,sprawimy że oni zaczną tak o Nas myśleć o Wszystkich proszę tylko o nawyk niewypowiadania obelg ,bo to szkodzi w propagowaniu liberalizmu ,bo nie powinniśmy zrównywać się do poziomu politykierów z Wiejskiej . Ktoś powinien w końcu zakończyć te gówniarskie podejście ,a najlepiej zrobić to okazując rozmówcy szacunek nie tylko w cztery oczy ,ale również podczas jego nieobecności.

08-12-2010 - 02:01:45

Laton ma rację. Niestety wielu wolnościowców nie ma cierpliwości w tłumaczeniu oczywistości. Nie da się nakłonić nikogo do zmiany poglądów gdy używamy napastliwego tonu lub obrażamy przekonywanego. Tylko spokojne tłumaczenie, kierowanie przekonywanym tak aby sam doszedł do odpowiednich wniosków wymaga cierpliwości i znajomości psychologii. Jest to trudne, mnie też puszczają często nerwy - i wiem że w takich przypadkach nikogo nie zmusiłem do refleksji a jedynie wywołałem reakcję obronną u "ofiary". Łatwiej jest przekonywać kogoś kogo znasz bo nie chcemy na niego naskoczyć i inwestujemy więcej cierpliwości.
Właśnie taka jest rola trolli internetowych. Używając na forach przekleństw, chamskiego tonu wywołują niechęć u każdego niezaznajomionego z ideą wolności i środowiskiem. Żółtodziób po prostu ucieka i utożsamia chamstwo i napastliwość z całym środowiskiem i woli trzymać się z daleka.

Co do konopnego sznura, to wiadomo. Najbardziej denerwuje mnie pytanie "a ko by wykonywał wyrok, ty może?". Co takiemu odpowiedzieć?

08-12-2010 - 12:39:19

Forum bez złośliwości , wyzwisk, szyderstwa i ostrej jazdy po oponencie -- to co to za forum???
Na dokładke takie endemiczne jak to! 15 zawodników -łysych koni-- i kilku przyjezdnych tzw. turystów.
Kilka epitetów celnie wstrzelonych nikomu krzywdy nie uczyniło.
I nie ma sie co obrażać.
W temacie:
-- na debilne pytanie "A kto by mial dokonywac egzekucji??? Może ty?? " odpowiedź jest szybka
"Tak , ja ! Ale zaczynam od ciebie by nabrac wprawy"
Na koniec dyskusji kopniak wskazany za argumentacje poniżej pasa.
Od egzekucji jest kat. Całkiem nieźle opłacany.
Hej!
Anonimowy użytkownik

08-12-2010 - 17:21:01

"Od egzekucji jest kat. Całkiem nieźle opłacany." który zgłosił się do takiej pracy.

08-12-2010 - 22:28:42

Leszek, cycu, w Polsce sa kaci na etacie, ze 2 obecnie. Pracuja jak zwykli ludzie jako urzędnicy, czy inni. Wykonuja wyroki jak "prace zlecone" .
Nie jest łatwo zostac katem. A twoje pytanie bylo ....nieprzemyślane. Głupawe.
Hej!
Anonimowy użytkownik

09-12-2010 - 00:11:01

A gdzie i kogo ja o coś pytałem?

09-12-2010 - 02:05:58

Nie no baco, na forach wolnościowców to sobie można pozwolić na ostrzejszą dyskusję. Mam raczej na myśli przekonywanie ludzi na forach, gdzie przewija się mnóstwo zbłąkanych/zlewaczonych owieczek. Przede wszystkim mówię jednak o rozmowach w cztery oczy. Taki kontakt daje szansę na przekonanie do idei lub chociaż nakłonienie do refleksji.

"głupawe pytanie" chyba dotyczyło mojego postu. No pewnie, że głupawe, i dlatego mnie wnerwia. Ale twoja odpowiedź jest właśnie przykładem złego podejścia, o którym mówię. Gdybym komuś tak odpowiedział jak baca proponuje to z pewnością jegomościa bym nie skłonił do przemyślenia sprawy.

09-12-2010 - 18:29:22

Leszek
"Od egzekucji jest kat. Całkiem nieźle opłacany." który zgłosił się do takiej pracy.
--no wybacz, graficznie to wyglądało jak pytanie bez znaku zapytania.

Twój wpis to takie masło maslane ale lepiej teraz. No wiadomo że sie zgłosiłl i zostal wybrany do tej pracy.

Lucid, nowy, bądź dzielny i uważaj na starych tyfusów!
NIe sa tacy groźni!
Hej!

08-01-2011 - 04:33:39

Laton, jeśli jeszcze żyjesz: jak będziesz takie tasiemcowe teksty sadził to wiedz że nawet Leszek tego nie przeczyta! Hej!

18-01-2011 - 04:57:46

Poparcie dla KŚ w Polsce jest dosyć spore. Ale jeśli chcesz pomocy "naukawej" i, jak piszesz, spokojnie ludziom tłumaczyć, to najlepiej podsyłając im sznurka:
[www.youtube.com]
Nowe, świeże i świetnie zredagowane. O karze śmierci i dostępie do broni.

21-01-2011 - 22:04:34

Jestem za karą śmierci. Ale jestem za wprowadzeniem kary śmierci po przeprowadzeniu ogólnopolskiej akcji zabijania urzędników z urzędów skarbowych, zus-ów i ministerstwa finansów.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 21-01-2011 22:08 przez tezet.

01-02-2011 - 16:12:24

@tezet
I co później urzędnika w formalinę czy przybijamy łeb do dechy i robi za trofeum na ściance z rodzinnymi pamiątkami?

A już poważniej:
Kara śmierci a i owszem, ale wybiórcza i tylko przy niezależnym sądownictwie i niezwykle jasnych przepisach. Żeby sędzia nie mógł zabijać według swojego widzi-mi-się.
Sposób śmierci to powinien sobie móc sam więzień wybrać w pewnych warunkach(tylko z odpowiednich paragrafów).
A w innych wypadkach wieszać - dla przykładu. Nawet pewna doza brutalności działałaby pozytywnie. Bo jak facet ma fiknąć bezboleśnie to sobie myśli " e tam najwyżej mnie zabiją " , a jak będzie miał przed sobą trochę cierpienia... to się zastanowi nie kilka a kilkanaście razy.

05-02-2011 - 18:35:36

Gówno sią zastanowi! Każdy bandyta uważe że się nie da złapać.
KS --tak!
Egzekucja --do wyboru skazańca --to jest dobre! Ma przestać żyć i basta. Osobiście jestem za usypianiem jak psy i koty. Hej!

06-02-2011 - 15:58:43

@baca351

usypianie jest najdroższą formą śmierci... A w pewnych warunkach co nam zależy w jaki sposób facet umrze? Wyrok : skazany na śmierć. Dać mu listę do wyboru: powieszenie/strzał w łeb czy serce. Dla sądu to obojętne.

06-02-2011 - 22:53:05

Kulę zarezerwował bym dla szpiegów i zdrajców.
Jeśli zechcą.
Ile kosztuje uśpienie??? A nawet niechby 50 zł. Można załatwić w celi podając "Ostatnia kolacyjkę skazańca"
Kat kosztuje, pluton egz. jeszcze więcej, a trutkę może dosypać woźny . Hej!

02-03-2011 - 21:42:19

Ja bym wolała żeby taki skazany na dożywocie ciężko pracował do końca życia np. w kopalni, na swoje utrzymanie i ludzi przez niego poszkodowanych. Im więcej przez niego poszkodowanych tym cięższa dla niego praca. Pewnie sam by się w końcu powiesił.

03-03-2011 - 09:03:30

Kija, ty jesteś sadystka! Po wała sie znęcać nad ...człowiekiem??
Jak pies jest jebnięty i zagryzie dziecko, to kazała byś go włóczyć za koniem??
A wiesz ile kosztowało by pilnowanie i nadzór specjalny nad takimi więźniami?? Tyle co by zarobili!

Bez sęsu!

Szybko i do celu! Należy unieszkodliwić zabójcę?? To ciach ! Najlepiej bez bólu[jesteśmy ludźmi!] i skutecznie.

Co ci to da że będzie cierpiał?? Nic!
Jedynie bogom należy się zemsta, która jest ich rozkoszą! Co o nich źle świadczy!
Hej!

03-03-2011 - 10:05:18

baca351
Kija, ty jesteś sadystka! Po wała sie znęcać nad ...człowiekiem??
Jak pies jest jebnięty i zagryzie dziecko, to kazała byś go włóczyć za koniem??
A wiesz ile kosztowało by pilnowanie i nadzór specjalny nad takimi więźniami?? Tyle co by zarobili!

Bez sęsu!

Szybko i do celu! Należy unieszkodliwić zabójcę?? To ciach ! Najlepiej bez bólu i skutecznie.

Co ci to da że będzie cierpiał?? Nic!
Jedynie bogom należy się zemsta, która jest ich rozkoszą! Co o nich źle świadczy!
Hej!

Wydaje mi się.. (ale się nie upieram)
.. że nie chodzi o znęcanie. Chodzi o zadośćuczynienie rodzinie pogrążonej w bólu i rozpaczy. Ciężka praca zbrodniarza (takiego który zasługuje na karę śmierci - np zabił i zgwałcił 30 kobiet i dzieci) na rzecz poszkodowanej rodziny miałaby zrekompensować ból poszkodowanego. Kara śmierci jest za łagodna dla niektórych.. Zabijanie jest chyba bardziej okrutne i mniej rekompensuje straty poszkodowanych, a to ich rozpacz powinna być złagodzona.
Jeśli chodzi o koszt.. Egzekutor też za darmo tego nie zrobi, tak jak strażnik w kopalni.

03-03-2011 - 10:22:31

Kiya
Egzekutor też za darmo tego nie zrobi, tak jak strażnik w kopalni.

Baca ma rację. Ewentualne koszty upilnowania takiego zbrodniarza przewyższają jakiekolwiek zyski z jego ewentualnej pracy.
A koszt egzekucji jest jeden i to o ile się nie mylę nie jest zbyt duży.
Właściwie to jedynym poważnym kosztem jest zbudowanie budynku, zapadni, haka i sznura.
Cała reszta jest znikoma w porównaniu z dożywotnim utrzymaniem zbrodniarza.

03-03-2011 - 11:33:09

Tokk, dzięki za poparcie!
Kija, jak morderca jest golec, to pociąg pojechał. Jaka rekompensata poza tym za zagwałcone na śmierć dziecko?? Chcesz śmiercia dziecka kupczyć??? Kalectwo dziecka to inna bajka, tu jest racja.Takie dziecko kosztuje.
Za śmierć męża, żony to tak!

Ad rem: kara śmierci, słuszna i wyważona ,wykonana elegancko i skutecznie-- jest dobrodziejstwem ludzkośći!!!!!

A wszelkie pipy i łyczki co głoszą innaczej sa niedorobieni i nie wiedza co prawią!

Ponadto ile np. u nas było by wyroków śmierci??? 5-10 /rok??? I o co tu kopie kruszyć??
Hej!
[Kija, tylko sie nie obrażaj przypadkiem, bo to świadczyło by o wyjątkowo złym wychowaniu!Bo stare repy forumowe to juz nie reaguja na moje zaczepki]

03-03-2011 - 12:26:39

Sama egzekucja jest darmowa. Zawsze znajdzie się chętny zrobić to za darmo.

03-03-2011 - 12:36:47

Ixi-- wała! Kat brał niezła kasę za gotowość, a za egzekucje ekstra. czytałem w "Przekroju" 30 lat temu.
Hej!

03-05-2011 - 14:31:59

Zastanawiam się dlaczego nie wnikacie głębiej w problem przestępstwa, tylko roztrząsacie komu uciąć głowę! Czy wiecie ile jest wyroków skazujących "niewinnie". Ostatnio oglądałem reportaż o dziewczynie, która dostała 25 lat za usiłowanie zabójstwa swojego męża i próbę przejęcia jego majątku. Jak sie po latach okazało była to zmowa jej siostry i jej narzeczonego, którzy mieli w tym swój interes (podstawieni i dobrze opłaceni świadkowie zrobili swoje). Dziewczyna odsiedziała 15 lat a oni dostali po 2,5 roku w zawiasach.
Ja wolałbym abyście zadawali raczej tego typu pytania: DLACZEGO?
Dlaczego ludzie mordują, zabijają, krzywdzą innych .....??? Bo ucięcie głowy komukolwiek niczego nie zmieni - jeżeli przyczyna nie została usunięta - nadal będą na ich miejsce inni....

03-05-2011 - 17:35:15

Waza! Kurde! Ale zadałeś pytanie!
Rozczulać sie nad mentalnością chwasta???
Chwasta się wyrywa! Aby juz na 100% nikogo nie skrzywdził!

Pomyłki sądowe??? Każda wątpliwość na korzyśc oskarżonego.
Ja piszę o przypadkach bez wątpliwości.

Waza--tematy ci sie skończyły?? Hej!

11-05-2011 - 11:06:48

Powinniście zmienić język. Bo jak by wam się rozmawiało z człowiekiem co by co chwila mówił ale jesteście głupii. Przeciez potrzebujecie jego poparcia. Wyrażanie złości na obecny ustrój w ten sposób jest bezsensowny i sami sie kaleczycie. Osobiście przepraszam za swój bład z 2007 roku ze oddałem głos na PO przepraszam wszystkich polaków również was. Pamjętajcie że nietrzeba sie odgryzac bo wywołując złe emocje znięchęcacie słuchacza do siebie. .....
Moze kiedys zapanuje wolność .....
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6254, Posty: 45467, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 198, Posty: 1077.