Re: Ateiści są wśród nas (Wydzielone uwagi odnośnie forum)

Wysłane przez Tosia 

09-07-2009 - 12:48:39

Jeśli kasujemy i czyścimy, to może i te perfidne zdjęcia i linki też by Admin wykasował. One nie powinny zostać, jeśli zostały wykasowane komentarze do nich, moje i jeszcze kilku osób, dla których nie są obojętne. To jest prośba do Administratora.

Xsior: Do nazwy tematu dodano "(Wydzielone uwagi odnośnie forum)". Temat przeniesiony z działu "Kwestie wiary i religii" z tematu "Ateiści są wśród nas"

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 12-07-2009 13:05 przez xsior.
Anonimowy użytkownik

09-07-2009 - 14:17:26

Nic nie zostało skasowane, wątek w całości trafił do innego działu. Nie kasujemy wypowiedzi użytkowników.

Pozdrawiam.

09-07-2009 - 14:54:41

Adminka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nic nie zostało skasowane, wątek w całości
> trafił do innego działu. Nie kasujemy wypowiedzi
> użytkowników.
>
> Pozdrawiam.

Rozmowa głuchego z niemową przez telefon. Nie ma możliwości wyrejestrowania się samemu, więc uprzejmie proszę o wyrejestrowanie mnie. Nie chcę brać udziało w tej "wolności słowa", jaka się tu zapowiada.

12-07-2009 - 12:32:58

@ adminka
Dlaczego na tym forum bez zgody użytkowników przenosi się wątki i wypowiedzi?

12-07-2009 - 12:57:31

Odpowiadam w imieniu administracji i jako moderator:
Bo na forum istnieje kilkanaście działów nie dlatego że administracja nie miała co robić i natworzyła takich działów, tlyko po to żeby odpowiednie tematy były w odpowiednim dziale. A jako że niektóre wypowiedzi (W tym także nalezy przyznać moje) podpadły pdo regulamin i netykietę wylądowały w śmietniku. Na forum istnieje pełna wolność słowa, jednak "wolność mojej pięści jest ograniczona wolnością Twojego nosa" dlatego wszlekiego rodzaju niemerytoryczne pyskówki, objawy chamstwa i argumenty Ad personam będą lądowały w smietniku a w przypadku recydywy będą kary przewidziane w regulaminie. \
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6138, Posty: 45249, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 79, Posty: 339.