Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-07-2018 13:15:00

Wielki sprzeciw wobec euro

INFO: Czesi są największymi przeciwnikami euro w całej Unii Europejskiej - wynika z sondażu Eurbarometru.

 

Przeciwko wspólnej europejskiej walucie jest aż 73% Czechów, a za tylko 22%. Jeszcze w 2005 r., czyli rok po wstąpieniu Czech do UE, za przyjęciem euro było ok. 63% mieszkańców tego kraju.

 

Źródło: www.radio.cz

Opracował: JW

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 12-07-2018 15:26:40 | odpowiedz
  To fajną mamy sprzeczność informacyjną ta tym bolszewickim świecie. Zgodnie z tym co można poczytać na internetach, wynika, że z lekkich zawirowań cenowych na Słowacji po wprowadzeniu jewro, mamy dziś zrównanie ekonomiczne z Republiką Czeską. Przecież to właśnie chce nam wmówić wszechobecna propaganda dobrobytu na Słowacji! To jak to w końcu jest, Czesi nie wiedzą, że dobrobyt Słowacji przyniosło im jewro i tym samy nie chcą euro a może Czesi wiedzą coś czego wszechmonopolistyczna internetowa propaganda nie mówi? Może Słowacja dogoniła by 5 lat wcześniej Czeską Republikę gdyby nie wprowadzono w 2009 roku jewro a wprowadzono je be ograniczyć rozwój Słowacji.

  Dla tych, którzy się nie interesują podatkami na Słowacji i w Czechach, to informuje, że ww. państwa są od Polski bogatsze o te kilka tysięcy PKB/osobę, bo mają o te 3 punkty procentowe niższe podatki, i to jest ich cud gospodarczy. Za 5 lat Rumunia zrówna się z Polską gospodarczo, ale w bolszewickich mediach usłyszymy to dopiero za lat 10. Wtedy będą idioci gadać, że Polska musie oszczędzać i zaciskać pasa, bo brakuje pieniędzy na emerytury, które zostały obniżone przez mafie z pis i to jest ich wina, i tak w kółeczko do usranej śmierci. A Rumunia, Czechy, Słowacja, Chorwacja, Litwa, Estonia będą się bogacić, bo będzie coraz mniej ludzi w tych państewkach, dlatego będą tu ściągać czarnych, żółtych, ukraińców, itp. Wtedy przyjdzie moment i wszech obecna propaganda, że nasi sąsiedzi musieli to my też musimy. Do 2030 roku w Polsce będzie około 15 % imigrantów, s takie liberalne kurwy jak Sariusz, powiedzą jak zawsze to jest prywatna sprawa gdzie kto mieszka, co toleruje, jakim mówi językiem w szkole, w domu, jaką ma religię, jakie zakłada kościoły i muzea w Polsce. Powie, że jeśli nie jest to z podatków wszystkich to go gówno obchodzi kto co robi u siebie w domu, bla bla blah. Powie jak zawsze, że w krulestwie korwinów, pewnie, były by łapani i bicie imigrantów, a tak mamy liberalną wolność.
 • 12-07-2018 15:36:48 | odpowiedz
  Mam pytanie do Sariusza, czy bez zgody katolickiej, Polaków, ktokolwiek ma prawo budować w miejscu publicznym, czyli widocznym dla innych ludzi przejeżdżających np. samochodem meczet w katolickiej Polsce bez zgody tychże katolików? Czy czarni, żółci, maja prawo chodzić po publicznych drogach, chodnikach bez zgody białych obywateli Polski na piśmie? TO znaczy, że jeśli Polacy wykupią chodniki i drogi to będą mogli zakazać każdemu imigrantowi chodzić po tych ww. obiektach? A co w takim razie z przestrzenią powietrzną, bo jak imigranci zaczną posiadać technologie latania?

 • efekty dodruku pieniądza w Anglii..

  no i stało się... http://ft.onet.pl/11,22617,bank_anglii_wpompuje_w_gospodarke_75_mld_funtow,artykul.html Jakie będą tego efekty? A jakie byłyby efekty "osuwania się gospodarki w deflację"?
 • Pytania 5 - termin 20.12.2009

  Z góry mówię, że odpowiedzi na pytania z tego tematu będą dopiero po świętach! Pozdrawiam.
 • Odpowiedzi 5.

  Pytanie 1. Jakie są nasze szanse po powstaniu UE i jakie ma Pan w związku z tym plany na zmianę sposobu działania, bo postanowiłem wstąpić do WiP-u, ale jedyną motywacją jest to, aby zadeklarować...
 • Kto udaje Greka?

  Kochana UE postanowiła się zająć nagle naszymi kochanymi Grekami. Przedupczyli marnotrawcy 300miliardów euro i nie mają jak oddać. Przy okazji okazuje sie,że wszyscy robili w konia wszystkich w...
 • Wyrzucenie Grecji ze Strefy Euro

  Dzień dobry! Już wiemy, że, jak to pisze pan Michalkiewicz, nasza złota pani Aniela, pogroziła palcem Grecji i zagroziła, że za ich kiepską sytuację finansowo-ekonomiczną, wyrzuci ich ze Strefy...

Poczytaj również