Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-08-2012 22:50:18

...et Veritas liberabit vos!

 

 

 

PiS robiło ostatnio karierę, z pomocą JE Donalda Tusk i posłusznych Mu mediów oszukując Polaków, że to „Ruskie” zrobiły sztuczną mgłę, wielkim magnesem ściągnęły „Tupolewa” na ziemię prosto w bańkę z helem i dobiły dwoma wybuchami bomb – a kto w to nie wierzy, nie należy do Prawicy.

 

 

 

Niedawno – co reżymowe media przemilczają - JE ks.abp.Józef Michalik, przewodniczący Konferencji Episkopatu, rozbił tę bańkę kłamstw i obrzydliwych insynuacyj mówiąc: „Człowiek mądry (...) opiera się na faktach a nie na teoriach, zaś człowiek sumienia rozważa każde słowo i troszczy się, aby nie naruszało prawdy. Żeby o kimkolwiek, największym nawet wrogu, powiedzieć tak mocne słowa, trzeba znać fakty, mieć pewność. Tymczasem tej pewności nie ma. Dlatego ci, którzy posługują się takimi teoriami i hasłami robią sobie i tragedii smoleńskiej największą szkodę! (...) Można mieć postulaty, żądać powołania takich czy innych międzynarodowych komisji i dochodzeń, ale dopóki nie przyniosą one efektów, nie wolno używać zbyt mocnych słów, bo w ten sposób robi się krzywdę prawdzie i w niewłaściwą stronę ukierunkowuje się ból osób oraz myślenie całego społeczeństwa”.

 

 

 

I co się stało? Na ks.Arcybiskupa posypała się lawina takich samych oskarżeń, jak na mnie. Cytuję internautę o ksywce {~genowef}:

 

"Michalik okazuje się być jeszcze jednym małym człowieczkiem; dokopać opozycji nic nie kosztuje i ryzyko żadne. A chwaląc władzę zawsze można liczyć na ochłap, który spadnie z pańskiego stołu …"

 

 

A są i bardziej obrażające ks.Arcybiskupa komentarze.

 

 

 

Polacy ponad dwa lata karmieni byli kłamstwami produkowanymi przez WCzc.Jarosława Kaczyńskiego i WCzc.Antoniego Macierewicza & Cons. Miejmy nadzieję, że teraz uczciwi i rozsądni ludzie z PiS przepiszą się do Kongresu Nowej Prawicy – a ci oszuści (oraz naiwni, którzy im wierzyli), zejdą wreszcie ze sceny politycznej.

 

 

 

Bo w polityce nie powinno być oszustów. Ale jeszcze ważniejsze jest pobycie się naiwnych. Bo człowiek, który dał się oszukać Macierewiczowi - tym łatwiej, jako przedstawiciel Rzeczypospolitej, da się oszukać takim cwaniakom, jak p.Aniela Merkel, JE Włodzimierz Putin, JE Barak Hussein Obama, JE Franciszek Hollande i inni.

 

 

 

Oszust może być użyteczny. Oszusta można w razie konieczności użyć do tego, by oszukiwał naszych wrogów. Naiwniak jest zawsze zagrożeniem.

 

Pora skończyć z bajędami o „zamachu” . Pamiętajmy: tylko Prawda nas wyzwoli! Wyzwoli z Kredowego Koła nakreślonego przez bezpiekę: albo Kaczyński, albo Tusk.

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 23-08-2012 13:03:22 | odpowiedz
    IMO, to jest bardzo zły pomysł żeby wrzucać na raz wszystkie artykuły, a nie w miarę po kolei: ja na przykład tego nie przeczytam (i żałuję) - za dużo na raz!

Poczytaj również