Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-06-2018 06:15:00

Singapur zarobi na spotkaniu Dzong Una z Trumpem?

INFO: Podczas szczytu przywódców Korei Północnej i USA, który odbył się kilka dni temu w Singapurze, nastąpił gwałtowny wzrost zainteresowania tym państwem na całym świecie.


W dniu spotkania JE Donalda Trumpa i JE Kim Dzong Una słowo "Singapore" było najczęściej wpisywanym w USA do wyszukiwarki Google. Bardzo dużo zanotowano też w wyszukiwarkach i portalach społecznościowych pytań o położenie Singapuru czy obowiązujący tam czas.

Singapur na organizację szczytu wydał ok. 20 mln dolarów singapurskich (54,5 mln zł), co wywołało sprzeciw części obywateli.  Specjaliści od marketingu twierdzą jednak, że koszty te mogą się zwrócić nawet dziesięciokrotnie. Chodzi tu głównie o zwiększenie ilości odwiedzających państwo turystów, którzy zainteresowali się tym miejscem, oglądając transmisje ze spotkania przywódców.

Według p. Andrzeja Darlinga z agencji West Pier Ventures, aby zapewnić reklamę, którą zapewnił szczyt Dzong Un-Trump, trzeba by ponieść wydatki sięgające 200 mln USD (736 mln zł).

 

Zobacz także: Dzong Un Superstar

 

Źródło: www.reuters.com

Opracował: Kuba Klimkowicz

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Korea Północna.

    Dlaczego USA podtrzymuje ten reżim?
  • Rynek pracy - otwarty czy zamknięty ?

    Jak to jest z otwieraniem rynku pracy dla obcokrajowców - czy to pomaga czy przeszkadza mieszkańcom państwa? Jeśli się nie mylę to nie ma państwa , któremu zaszkodziłoby otworzenie rynku pracy...

Poczytaj również