Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

30-11-2016 06:45:00

Publiczna chłosta za stanięcie blisko mężczyzny

INFO: W indonezyjskiej prowincji Aceh wychłostano publicznie osoby za występki przeciwko konserwatywnej moralności. Wśród nich była kobieta, która... za bardzo zbliżyła się do mężczyzny - donosi wprost.pl.

 

Przestrzegając prawa szariatu, wychłostano m.in. parę studentów, którzy przyznali się do uprawiania pozamałżeńskiego seksu, a także kobietę i mężczyznę, w wieku ok. 30 lat, którzy... publicznie nie zachowali stosownego dystansu między sobą. Studenci otrzymali po 100 uderzeń ratanową pałką, natomiast trzydziestolatkowie za niezachowanie stosownej odległości otrzymali po 7 uderzeń. Piątym ukaranym publicznie grzesznikiem był mężczyzna, któremu udowodniono seks pozamałżeński. Wykonano na nim wyrok 22 uderzeń. Kobieta, z którą współżył, nie otrzymała kary, ponieważ była w ciąży. Decyzja o ewentualnym wykonaniu wyroku kary cielesnej ma zapaść po porodzie.

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...

Poczytaj również