Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

27-09-2010

Rząd Światowy, NWO...

endrju777: PYTANIE: Co to jest rząd światowy?

 

JKM: "rząd światowy" - czyli rząd panujący nad całym globem

 

jarlig: Czy wierzy Pan w to, że poprzez utworzenie FEDu kontrolę na systemem monetarnym w USA przejęła grupa spiskowców dążących do utworzenia rządu światowego?

 

JKM: Jarlig - Nie. Co więcej: nie wierzę w żaden "spisek". Spisek dawno zostałby wykryty. Są to działania licznych grup powiązanych jedną Ideą: właśnie Nowego Porządku Świata. No, a Porządek musi zaprowadzić KTOĆ

 

JKM: Tylko anarchiści wierzą, że Anarchia to mat' poriadka...

 

Yugo: Panie Januszu, może Pan wyjaśnić dlaczego ekolodzy inwestują w Krajach, które nie przyjęły prot. z Kioto aniżeli w Europie?

 

JKM: Yugo: proszę o dane! Natomiast jakoś nie inwestują w działki na Grenlandii... Czyli: nie wierzą w GLOBCIo!

 

zbyslaw: Co sądzi Pan o "Mapie Gomberga"?

 

JKM: Nie wiem, co to jest "mapa Gomberga",

 

sizzle: w jaki sposób rząd światowy chce kontrolować jednostki?

 

JKM: rząd światowy, jak każda biurokracja, będzie chciał zwiększać zakres swojej władzy. Do tej pory hamulcem było to, że ludzie mogli pouciekać do innych państw. Jeśli powstanie Państwo Światowe - nie będzie gdzie uciekać. Zaniknie wolna konkurencja - i nastanie "śmierć cieplna cywilizacji"

 

Szagi: Czy rząd światowy zapoczątkował Adam Weishaupt ?

 

JKM: Adam Weishaupt? Eeee, takie legendy

 

MK3: Czy wierzy Pan w rząd światowy albo NWO?

 

JKM: Co to znaczy: "Czy wierzę w rząd światowy"? Wiem, że są ludzie, którzy do tego otwarcie dążą - twierdząc, że to spowoduje zanik wojen. Tymczasem Ludzkość musi mieć z kim się bić - bo w cieplarni umrzemy - tak, jak wymierają wszystkie gatunki cieplarnianych roślin

 

historian: Jak Pan ocenia wpływy państwa Izrael a konkretnie jego obywateli rozsianych po całym świecie?

 

JKM: Izrael i fluoryzowanie wody nie ma nic do rzeczy

 

endrju777: Kto miałby tworzyć taki rząd światowy? Przedstawiciele najbardziej wpływowych państw? Czy może rząd taki ma powstać w skutek podporządkowania sobie świata przez jedno z mocarstw np Chiny, USA?

 

JKM: kto miałby tworzyć rząd światowy? Przypuszczalnie powstawałby w oparciu o ONZ - podobnie, jak UE powstała w oparciu o EWG.

 

JKM: Oczywiście prostsze. niż przez ONZ, jest zdobycie władzy na świecie przez np. USA. Tyle, że to ostanie 50 lat - USA zaczynają upadać, jak Rzym starożytny. Jeśli nie obejmą władzy nad światem teraz - to nie obejmą nigdy

 

SzLZ: No właśnie, panie Januszu, ale czemu nie doprowadza pan tego argumentu do jego logicznej konsekwencji, że państwo koliberalne (minimalne) nie może funkcjonować?

 

JKM: SzLZ: nie widzę wynikania?

 

satan666: PYTANIE: każdego dnia ludzie walczą o lepszą pozycję, o lepsze zarobki, o lepsze miejsca parkingowe, czy nie możliwe jest istnienie liberalnego rządu światowego? Globalne państwo very minimum (bo bez wojska, jedynie służby porządkowe)? Z drugiej strony czy gdyby pojawili się Aldebaranie z wrogimi zamiarami to wtedy rząd światowy mógłby istnieć??

 

JKM: Tak, gdyby pojawili się Aldebarańczycy, z wrogimi zamiarami, Rząd światowy mógłby powstać z pewnym uzasadnieniem

 

zbyslaw: Panie Januszu, czy prominentni politycy z mainstreamowych partii mogą celowo prowadzić zakulisowe działania zmierzające w kierunku rządu światowego? Jakie są ich motywacje?

 

JKM: Liczne grupy - w tym część masonerii i większość "Wielkiego Wschodu", także inne spiskowe grupy - marzą o władzy nad światem. Jako dziecko też o tym marzyłem. Problem, że marzą teraz o tym ludzie mający realną możność zrealizowania swego celu

 

Libertariator: Ostatnio w ONZ zaproponowano globalny podatek od wymiany walut, który w założeniu ma być przeznaczony na "globalne przedsięwzięcia". Czy to już zaczątek rządu światowego czy jeszcze nie ?

 

JKM: Tak, to na pewno krok w tym kierunku

 

look997: Pytanie: Skąd mamy wiedzieć, czy Pan nie należy do jednej z tego typu organizacji?

 

JKM: niech Pan sam sobie odpowie!

 

H3nio: Co wie pan coś na temat grupy Bildenberg? Jeżeli tak to co pan sądzi na ten temat?

 

JKM: Grupa Bilderbergu już straciła na znaczeniu. To drugorzędny teatr

 

Szagi: Czy Polska jest krajem, który skutecznie przeciwstawia się "NWO" , jeśli tak to jakie wydarzenia są tego dowodem?

 

JKM: Polska przeciwstawia się NWO? Nasza chata z kraja, jak sadzę

 

preczzwami: Czy polscy politycy mogą być uwikłani w powstawanie takiego Rządu światowego?

 

JKM: Tak - powtarzam: wielu polityków i nie tylko idea "Rządu Światowego" fascynuje

 

Yugo: Panie Januszu, czy uważa Pan, że Osama Bin Laden jest agentem USA? Jeżeli tak to na jakiej podstawie i do czego ma to służyć?

 

JKM: śp.Osama ibn Laden agentem USA? Nie, ale dostawał od USA pieniądze, póki walczył z Sowietami

 

Wolffik: Czy jest możliwe, by wszystkie kraje jednogłośnie zgodziły się na utworzenie rządu światowego ? Czy to będzie coś na zasadzie UE tyle że na całym świecie ?

 

JKM: jak widać: wszystkie 27 państw zgodziło się na utworzenie UE. Sama UE to NIE jest krok w kierunku "RzŚw", wręcz przeciwnie - ale zastosowana tu metoda może być skopiowana. Warto ją prześledzić. To były naprawdę diaboliczne, przemyślane zagrywki. NB. Liczbą szatana nie jest 666...

 

Ozjasz_Goldberg: Czy tajne stowarzyszenia jak Bohemian Club lub Skull & Bones mają w swej działalności cele polityczne?

 

JKM: Skull&Bones? tak, stwarza klimat kumplostwa na najwyższych szczeblach władzy. Ważniejsze jednak są tajne służby - CIA, FBI, FSB...

 

Frezer569: Co Pan sadzi o zamachach z 11 września? niewątpliwie może to mieć związek z powstaniem Rządu Światowego.

 

JKM: Zamach 11-IX? Podejrzewam, że ktoś tym Arabom pomagał wiedzą (podejrzewam służby francuskie) i ktoś z FBI po cichu do tego dopuścił - po to, by dzięki temu wziąć za mordę społeczeństwo. Natomiast NIE wierzę, by ktoś z FBI czy CIA to z'organizował: ryzyko wyjścia na jaw byłoby zbyt duże

 

heroEATER81: czy wierzy Pan w to, że paliwo samolotowe było przyczyną zawalenia się WTC??

 

JKM: oczywiście! Samo paliwo się nie pali - ale polana benzyną zawartość kilku pięter zupełnie wystarczy. Miałem w domu butelkę z Powstania Warszawskiego - stopioną w normalnym pożarze. Co dopiero w takim! Cała stalowa konstrukcja się po prostu roztopiła

 

zbyslaw: Panie Januszu, czy prominentni politycy z mainstreamowych partii mogą celowo prowadzić zakulisowe działania zmierzające w kierunku rządu światowego?

 

JKM: TAK

 

MK3: Czy zakaz posiadania gotówki może być kierunkiem w stronę NWO?

 

JKM: Tak, ujednolicanie pieniądza to krok w tym kierunku

 

Valdie68: Czy nie uważa Pan, że jedyną realną siłą zdolną przeciwstawić się powstaniu NWO jest Kościół Katolicki, potem Muzułmanie, jednym słowem religia? Stąd takie ataki w mediach na jakąkolwiek religie?

 

JKM: Nie. - religia może równie dobrze posłużyć do wzmocnienia RzŚw.

 

Endek150: Czy rząd światowy przeciwstawia się legalizacji narkotyków czy to zależy indywidualnie od każdego państwa? Jaki jest stosunek największych mocarstw finansowych do Ganji? (legalizować!)

 

JKM: na razie RzŚw nie istnieje, więc niczemu się nie przeciwstawia.

 

Ozjasz_Goldberg: Czy Protokoły Mędrców Syjonu to autentyk czy stek bzdur?

 

JKM: Protokoły Mędrców Syjonu" Si non e vero, e ben trovato

 

Furiat: PYTANIE: Jakim rodzajem dyktatury (bo musiałaby to chyba być jakaś forma dyktatury) byłby "rząd światowy"? I czy w ogóle jest się czego obawiać?

 

JKM: byłaby to łagodna dyktatura - w stylu "Nowy, Wspaniały Świat"

 

Yugo: Panie Januszu, czytał Pan zapewne literaturę p. W.Łysiaka. Czy akceptuje Pan jego koncepcję świata? Jest również Pan wyznawcą Bonapartyzmu?

 

JKM: Nie. Doceniam zalety Bonapartego (posłał jakobinów na wygnanie lub gilotynę), ale generalnie jestem anty-bonapartysta.

 

anarchist: Pytanie: czy monopol pieniądza w postaci standardu złota, byłby zły ?

 

JKM: Standard złota to nie jednostka monetarna. Przecież wtedy równie dobrze można płacić srebrem, uwzględniając dzienny kurs... Albo czymkolwiek. Jeśli walczymy przeciwko pieniądzom papierowym, to głównie dlatego, że rządy mogą nimi manipulować!

 

zzz: co Pan sadzi o ataku Chin na Rosję? czy ktoś może jeszcze chińczyków podporządkować? im rząd światowy na rękę chyba by nie był skoro ich siła tak szybko rośnie?

 

JKM: zzz Chiny nie zaatakują Rosji. Jeśli GLOBCIo będzie postępować, powoli zasiedlą Syberię i ruszą na zachód; jak Chan Czyngiz przy poprzednim GLOBCIu

 

kosmadeus: a'propos p.Łysiaka, w jednym z wywiadów powiedział, że współczesnym młodym ludziom brak autorytetów moralnych, kto w latach młodości a może teraz stanowi dla Pana wzór męstwa?

 

JKM: tak i istotnie brak autorytetów. Lewica świadomie "odbrązawia", zwłaszcza prawicowców

 

Yugo: Panie Januszu, słyszał Pan zapewne o takiej organizacji jak IPCC? Jakie jest pańskie zdanie na temat ich śmiesznych badań nt.Globcia?

 

JKM: IPCC? Grupa szmondziaków w pogoni za szmalem - i naiwnych frajerów. A pamiętacie Państwo słynne "Raporty Klubu rzymskiego"? Z jaką pewnością siebie wróżyły w 1865 katastrofę za 20 lat... Problem w tum, że na tych szmondziakach ludzie myślący robią business - czyli: okradają nas z forsy

 

kowi91: PYTANIE: Czy obecny system finansowy, który tworzy pieniądze jako dług, jest głównym sposobem Finansistów na wprowadzenie jednego rządu światowego ?

 

JKM: kowi91: nie, to w tej chwili rozpaczliwe drgawki.

 

IgorP: Pytanie: Czy uważa pan, że NWO będzie raczej w formie federacji szanującej odrębność społeczeństwa. Czy raczej z militaryzowany świat złudnie bezpieczny dążący do braku samoświadomości ?

 

JKM: polecam książeczkę "Drugi najazd Mars jam" b-ci Strugackich

 

Szagi: Czy w przypadku powstania rządu światowego prawdziwy władca by się ujawnił ?

 

JKM: jaki "prawdziwy władca"? za bolszewików nie było "prawdziwego władcy". Prawdziwi władcy - Napoleon, Stalin, Hitler - gdy pojawiają się rozpędzają naiwnych lewaków: jakobinów, bolszewików, SA...

 

Cybulski: Panie Januszu czy nie uważa Pan, że kiedy by na całym świecie istniał socjalizm to RzŚw sam by się utworzył?

 

JKM: Cybulski: nie jestem pewien. Przykład Związku Sowieckiego i ChRL pokazuje, że socjaliści między sobą kłócą się jeszcze bardziej. Tyle, że w Sowietach już nie było wtedy u władzy lewicowców-bolszewików

 

jarlig: Jak to się stało, że mikrofilmy z aktami komunistycznych TW dostały się do Niemiec zachodnich?

 

JKM: proszę się pytać, kto forował p.Anielę Merkel na fotel kanclerzyny...

 

Ozjasz_Goldberg: Czy polscy politycy należący do gr.Bilderberg i Komisji Trójstronnej, tj.Palikot, Olechowski, Waltz prowadzą politykę zgodna z ideą NWO?

 

JKM: Ozjasz_Gioldberg: kto jest w Komisji trójstronnej?

 

IgorP: Tak się zastanawiam, czy nie uważa Pan, że w dziejach historii mieliśmy już parę Imperiów z światową władzę np. Kościół katolicki u szczytu władzy obejmował cały znany świat

 

JKM: nie te imperia obejmowały cały ZNANY świat. Teraz może objąć naprawde cały.