Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-01-2012

O najbliższym Konwencie Nowej Prawicy

 

czerwonyTowarzysz: Panie Januszu, mam pytanie, które zapewne nęka innego użytkownika tego czata. Czy na konwencie będzie można zakupić książki?

JKM: czerwonyTowarzysz: Sądzę, że tak. Na 99%

amikot: czy mógłby Pan poprosić prowadzącego FeniksTV żeby przy rozmowach z gośćmi przynajmniej chwilami dawał gości na pełny ekran? Taki podział ekranu w którym prowadzący zajmuje połowę ekranu i prawie w ogóle się nie odzywa jest mało profesjonalny i źle się to ogląda.

JKM: amikot:Już przekazuję

MrDestructive: Korwin: Czy Pan uważa, że sądownictwo cywilne czyli prokuratorzy, adwokaci i sędziowie powinno byc prywatne(pod nadzorem litery prawa) a sądownictwo wojskowe TEŻ???

JKM: MrDestructive: T powinna być wewnętrzna sprawa wojska. Sądy oficerskie chyba istnieją?

mateuszblaszczak: Panie Januszu – w temacie konwentu... Czy otrzymywał Pan zaproszenia sympatyków KNP z woj. lubelskiego i/lub czy Pan w najbliższej przyszłości zamierza odwiedzić miasto podpisania Unii 1569r i okolic tegoż miasta?

JKM: Nie przypominam sobie. Proszę zgłosić dezyderat

mateuszblaszczak: Panie Januszu – powrót do parytetu złota jest TERAZ możliwy?? Z jakim skutkiem?

JKM: Oczywiście, że jest możliwy. Pytanie, czy nie wprowadzić najpierw waluty "pozłacanej". I wolałbym to robić we większym towarzystwie...

mackooff: Panie Januszu jeszcze z ciut innej beczki , powiedzmy dochodzi do "wiosny ludów" i ten system robi kaput, pojawia się tu pewien dylemat czy zwolennicy liberalizmu czy ogólnie środowiska wolnościowe, powinny (jeśli zajdzie konieczność) uczestniczyć w takiej kontrrewolucji zbrodnie lub z narażeniem życia? Bo obawiam się że znów mielibyśmy w Polsce przypadek (bardzo ironiczny) że elita rzuca się by ratować kraj ale zostaje wybita i koło się zapętla- do władzy znowu dochodzą socjalistyczne mendy.

JKM: Kontr-rewolucje rzadko odbywają się na ulicach. W razie czego: poprosimy kiboli o pomoc!

mar219: czy na konwencie będą omawiane scenariusze przejęcia władzy?

JKM: raczej: scenariusze upadku reżymu

wolfenstein3d: kiedy Nowa Prawica w końcu wejdzie do Sejmu? jeśli nigdy to jaki sens jest tak pokrzykiwać

JKM: Zobaczymy, czy Sejm przetrwa ;)

MrDestructive: korwin: Panie Januszu, mam pytanie niepolityczne w związku ze wczorajszym video-czatem: Czy kojarzy pan grę gomoku lub renju?

JKM: Oczywiście. W Go-Moku gram nawet nieźle

amikot: Korwin: dobrze by też było by pan Olaf trochę oddalił od siebie kamerę, bo w tak bliskim ustawieniu twarz się deformuje, a oglądający ma wrażenie, że program jest prowadzony w jakimś schowku na miotły pod schodami.

JKM: Przekazałem

dcdawid: Jest szansa dla Rona Paula według Pana?

JKM: Zobaczymy jutro - będzie więcej wiadomo. Ale NH to chyba nie Jego stan...

MrDestructive: korwin: Panie Januszu, czy przyjąłby Pan zaproszenie do TV Trwam/Radio Maryja? Czy był przypadek, kiedy Pan odmówił zaproszenia?

JKM: Nikt mnie nie zapraszał

mateuszblaszczak: korwin: jaki jest Pana stosunek do Kaczmarskiego?

JKM: Dobry - ale po co mam "mieć stosunek" do sp.JK?

mackooff: Panie Januszu czy lubi Pan twórczość A. Asnyka? :)

JKM: Tak - to jeden z największych naszych poetów.

isaacvsgottfried: co będzie w ogóle na Konwencie?

JKM: ogólne policzenie sił, zbadanie nastrojów, wybór Rady Głównej, Zmiany statutu, wybór innych ciał statutowych...

R3PER: Słucha Pan może rapu? właściwie nie chodzi mi o muzykę, tylko o tematy jakie tam poruszają.. Ja po przesłuchaniu albumu PARIAS nabrałem kapitalistycznego podejścia

JKM: Rzadko

Tengu: Szanowny Panie Januszu... Zacznę od banalnego stwierdzenia: Podstawową zasadą walki jest robić to, czego przeciwnik NIE LUBI. Czyli jeśli kopie - dążyć do walki w parterze, jeśli jest dobry w parterze - kopać itd. Generalnie nie wolno pozwolić na to, by przeciwnik narzucił nam swój styl walki... Stylem, który obecnie nam panujący system władzy lubi (i jest w nim naprawdę dobry) są parlamentarne, demokratyczne wybory... Dlaczego Pan uparcie próbuje pokonać tego przeciwnika stosując jego własne metody... Przecież kolejne Pana próby dobitnie pokazały, że jest to nieskuteczne...

JKM: ale podczas wyborów o nas mówią - nieprawda-ż

kowi91: Panie Januszu, czy członek zwyczajny będzie miał prawo głosowania na konwencie ?

JKM: Głównie Członkowie zwyczajni. Natomiast Kandydaci mogą zabierać głos - ale glosować nie mogą

Wolverine: Co się jeszcze musi stać żeby ludzie wyszli na ulicę? Każdy narzeka, że jest drogo, że kryzys a po ludziach nie widać chęci zmiany. Już kiedyś Pan odpowiadał co jest tego przyczyną, ale mnie ciekawi co może być taką iskrą żeby ludzie jednak wyszli na ulice.

JKM: Ludzie nie wyjdą na ulice - przynajmniej nie z głodu. Ludzie mają dość braku rozwoju

wolfenstein3d: kapitalizm nie jest wcale dobrym systemem. Te kraje które posiadają złoża ropy - dominują. reszta ma mało do powiedzenia bo pieniądze są transferowane do tych krajów

JKM: Chce Pan powiedzieć, że Chiny maja mało do powiedzenia?

R3PER: a co będzie jak ludzie znajdą coś podobnego do ropy? np samochody na wodę?

JKM: To rządy nałożą akcyzę na wodę...

wolfenstein3d: wyciągają łapy po zasiłek, po rentę, po emeryturę wcześniejszą, po podwyżkę nauczyciel, pielęgniarka lekarz, górnik, a pozostali mają w dupie i nie chodzą do wyborów

JKM: Dokładnie tak!

MrDestructive: odnośnie tłumaczenie Katolików dot. "kary śmierci" i zapisu w Bibli/Stary Testament, Katolicy twierdzą, że Stary Testament się już wypełnił. Nie jest to prawda gdyż cytat z Ewangelii Mateusza rozdz. 5 - Jezus wyjaśnia, że "Ani jedna litera nie powinna się zmienić, dopóki Niebo i Ziemia nie przeminą". Dziwni są dziś ci biskupi a nawet papieże!!! Benedykt 16. jest przeciwny karze głównej!!!!

JKM: NIEKTÓRYCH katolików - tych postępowych, tfu!