Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64008 komentujących
167806 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Najnowsze wpisy z bloga JKM w Twoim czytniku RSS

26-02-2017 22:32:00

Walczymy o powrót do normalności.

Po zamieszczeniu na FB tekstu o tym, że p.Barak Hussein Obama nakazał szkołom, by pozwalały uczniom korzystać z toalet w/g tego "kim się czują"  - a JE Donald Trump chce ten dekret anulować - {Agatha Naga} (najprawdopodobniej mężczyzna...) napisała: 

Znowu jakieś głupoty, jak w poprzednim poście. Prywatne szkoly powinny same decydować. A teraz, poniżej, znów powstanie jakaś durnowata dyskusja o d**ie Maryni. Doprawdy, poruszanie spraw obyczajowych, przy ilości i skali prawdziwych problemów, które targają naszym Krajem, pozwala mi przypuszczać, że ma Pan Polskę w głębokim poważaniu. Temat idealny na okładkę wakacyjnego szmatławca.

Na co odparłem: Absolutnie sie nie zgadzam!! Gospodarka jest pochodną obyczajów. Naprawić gospodarkę potrafię w półtora roku - naprawa obyczajów to dwa pokolenia. A jeśli nie naprawimy obyczajów to po dwóch miesiącach naprawiona gospodarka zostanie znów spieprzona.

Wyjaśniam: i co z tego, że podatki będą minimalne i zachęcające do pracy, że ustawy nie będą w pracy przeszkadzać - gdy Kowalski weźmie rower Wiśniewskiego, a przed sądem on i dwóch przekupionych  świadków zeznają, że to rower Kowalskiego, a sędzia będący ukrytym kochankiem Kowalskiego mu ten rower przyzna? Z takiego kraju wszyscy rozsadni ludzie uciekną. 

Przecież takie zarządzenia (nb. to przecież p.Obama wydał dekret coś szkołom nakazujący - a nie p.Trump!!) nie są po to, by ułatwić życie jakimś dziwakom - tylko po to, by podkopać podstawy "patriarchalnego społeczeństwa", którego Lewica nienawidzi ("Klątwa" to kolejny aktualny przykład!). To przemyślany plan by stworzyć Nowego Człowieka - pozbawionego moralności. Pozbawionego korzeni - a więc dającego łatwo sobą manipulować. Obawiam się, że {Agatha Naga} jest na dobrej drodze do takiego przepoczwarzenia się... 

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 27-02-2017 07:11:03 | odpowiedz
    Szczęśliwy kraj, który ma tego typu problemy. Gdzie "dobra zmiana" związana ze zmianą reżimu może dotyczyć co najwyżej szkolnych kibli.
  • 28-02-2017 12:58:03 | odpowiedz
    Właśnie na podstawie tego dekretu Obamy jedna ze szkół dopuściła chłopca do rywalizacji w zawodach sportowych dziewcząt.Oczywiście chłopiec bieg wygrał.Rodzice dziewcząt byli jednak oburzeni co dobrze świadczy o obywatelach Alaski.Dorośli jeszcze reagują normalnie,a dzieci za Obamy uczą się,że nie ma sensu się starać,ciężko pracować nad sobą skoro to samo można osiągnąć oszukując innych i nie poniesie się przy tym żadnych negatywnych konsekwencji.
    Odnośnik do materiału zamieszczonego przez Fakt co by nie było,że to jakieś prawicowe manipulacje:
    http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/chlopiec-wygral-zawody-dla-dziewczat-transseksualna-afera-na-alasce/nsvb1ty