Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64077 komentujących
123065 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Najnowsze wpisy z bloga JKM w Twoim czytniku RSS

25-11-2015 00:12:00

UWAGA! Zaczynamy Wielką Zbiórkę!

Zgodnie z zapowiedzią  zaczynamy Wielką Zbiórkę Podpisów pod czterema projektami ustaw: o wycofaniu się z Konwencji Dublińskiej (chodzi o ograniczenie przyjmowania „uchodźców”) o przywróceniu kary śmierci, o poszerzeniu dostepu do broni i o zakazie finansowania partyj politycznych z budżetu.
Zbieramy to razem – bo jak się zlapie sympatyka, to machnie od razu cztery podpisy i nie trzeba się potem cztery razy fatygować. Czysta oszczedność.
W sprawie dostepu do broni szybka akcja jest wskazana, bo Komisja Europejska chce akurat wykorzystac ataki terrorystyczne by zaostrzyć (!!) dostęp do broni w Europie. Na ten temat wypowiadam się tu:

https://www.youtube.com/watch?v=xDZVgOR3hDw

Oczywiście niektórzy mogą niektórych projektów nie popierać – trudno. Zobaczymy przy okazji, które mają największe poparcie.
PiS obiecało, że wszystkie projekty obywatelskie dopuści do dyskusji w Sejmie i do komisji ustawodawczej. Liczymy, że dotrzyma obietnicy.
Wzory kart do zbierania podpisow znajdą Państwo tu:
ustawa_konwencja_dublinska.pdf
ustawa_bron.pdf
ustawa_finansowanie.pdf
ustawa_kara_smierci.pdf
Po ich wydrukowaniu (jakby coś nie działało – proszę wejść tu:
http://www.partiakorwin.pl/zbiorka-podpisow-pod-projektami…/
i zebraniu dziesięciu (można i sto i więcej, bardzo prosimy – a można i mniej) podpisów prosimy je przysłać na – adres:
Biuro Poselskie Janusza Korwin-Mikkego
ul. Piękna 3 lok. 8, 00-539 Warszawa
Dodatkowa atrakcja: dziesięć osób, które nadeslały najwięcej podpisow (a także wylosowanych pięć z pozostałych) otrzyma w prezencie moje książki.
Amunicję propagandową będę zamieszczal tu – oraz na swoich blogach i portalach
Dziekuję za uwagę – proszę o ostry start! PiS działa BARDZO szybko – musimy mu dorównać!

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 25-11-2015 08:52:16 | odpowiedz
  To może, skoro jesteście przeciw finansowaniu partii politycznych, po prostu zrezygnujcie z tych 4 mln rocznie, podobnie jak już to zrobił Kukiz? Tak, oczywiście, że żartuję, wiem że tego nie zrobicie, przecież Przemo musi dostać jakąś partyjną posadkę - do uczciwej pracy przecież nie pójdzie ...
  A już na poważnie: może jeszcze do tego referendum dołączyć pytanie o JOWach (JOWy też są w programie partii KORWIN). Co z tego, że już referendum na ten temat było, o finansowaniu przecież też.
  Zresztą, mniejsza o pytania, chodzi przecież o to, żeby dać jakieś zajęcie gimbazie - niech zbierają podpisy. Inaczej się wszystko rozlezie.
 • 27-11-2015 01:41:16 | odpowiedz
  No a gdzie te projekty?
  • 27-11-2015 12:25:31 | odpowiedz
   Jakie projekty? Przecież nie ma żadnych projektów, są tylko karty do zbierania podpisów. Tłumaczę jeszcze raz - nie chodzi o uchwalenie żadnych ustaw (a już na pewno nikt nie zrezygnuje z 4 mln zł rocznie dotacji z budżetu), tylko o danie jakiejś roboty gówniarzom - niech zbierają podpisy. Inaczej się wszystko rozlezie, młodzież przejdzie do Zandberga, do Światków Jehowy albo zacznie uprawiać sport czy, nie daj Boże, czytać książki.