Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64094 komentujących
52689 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Najnowsze wpisy z bloga JKM w Twoim czytniku RSS

06-11-2017 22:35:00

Prawda o tak zwanej rewolucji

7-XI-1917 roku miała rzekomo odbyć się „Wielka Socjalistyczna Rewolucja Październikowa”. Jak widać nie była ona „październikowa” (w Rosji stosowany jest kalendarz juliański, o 13 dni późniejszy od gregoriańskiego), nie była „socjalistyczna” (żadnego socjalu nikomu po niej nie przyznawano), nie była „wielka” (objęła tak naprawdę tylko St.Petersburg i w ogóle nie była to „rewolucja”). Strzał z „Aurory” oddano ślepakiem i na to hasło wyznaczone przez Swierdłowa oddziały wojskowe dowodzone przez bolszewickich oficerów bez walki przejmowały poszczególne punkty w mieście. Pałac Zimowy, w którym nie było nikogo z rządu, broniony był przez postępowy batalion kobiecy (wszystkie zostały zgwałcone przez żołnierzy, którzy weszli po prostu przez okienka piwniczne). W całej tej „wielkiej rewolucji” zginęło przez pomyłkę, bo odbywało się to w nocy, sześciu ludzi. Włodzimierz Eliaszewicz Uljanow (ps. „Lenin”) dowiedział się o tej rewolucji o 11-tej rano od swojej służącej, która przyszła robić Mu śniadanie – bo Leon Bronstein (ps. „Lew Trocki”), Jakób Swierdłow (też Żyd) i inni wojskowi (też Żydzi) zabronili informować Go o planie przejęcia władzy, bo bali się, że, jako polityk i publicysta, zaraz to rozgada.

Dopiero po przejęciu władzy bolszewicy z'organizowali „rewolucję” – czyli pozwolili ludowi mordować wszystkich lepszych od siebie i grabić ich majątki. Wymordowali podstępnie eSRów (to eSRzy mieli większe poparcie w ruchu rewolucyjnym!), potem mieńszewików – i z'organizowali CzeKę, czyli Nadzwyczajną Komisję, która już planowo mordowała każdego, kto nie miał rąk spękanych od fizycznej pracy...

Wszystko to, oczywiście za pieniądze niemieckie (Niemcy przetransportowali Lenina i towarzyszy do Rosji w zaplombowanym wagonie dyplomatycznym – „jak zarazki dżumy”, w/g określenia Winstona Churchilla). Potem już za pieniądze ze sprzedaży amerykańskim bankierom carskich skarbów i zrabowanego w bankach złota.

Bolszewicy wypowiedzieli wojnę Rosji, która toczyła już wojnę z Cesarstwem Niemiec i CK Monarchią. Ten trzeci wróg, nazwany potem „Związkiem Sowieckim” okazał się najgorszy i najokrutniejszy. Ani Niemcy, ani Austriacy po ewentualnym zwycięstwie nad Rosją tak nie zniszczyliby Rosji, jak zrobił to Związek Sowiecki. P.Włodzimierz Żyrynowski twierdzi, że gdyby nie ta rewolucja, dziś Rosjan byłoby 300 milionów – i niewiele przesadza. Parę dni temu JE Włodzimierz W.Putin złożył hołd Rosjanom i przedstawicielom innych narodowości wymordowanych w latach bolszewickiego terroru.

Położył mu kres dopiero Józef Wissarionowicz Djougashvili (ps. „Stalin”). Skończył z chaotycznym ludobójstwem, bolszewików (na ogół Żydów; w kierownictwie było: 448 Żydów, 34 Łotyszów, 30 Rosjan, 22 Ormian, 12 Niemców, 3 Finów, 2 Polaków, 2 Gruzinów, Czech i Węgier) kazał polikwidować i od tej pory mordował tylko tych, którzy zagrażali Jego władzy; niestety również Polaków. Dlatego Stalin jest przez postępowe koła na Zachodzie znienawidzony niemal tak, jak Hitler – natomiast Lenin, to wielki postępowy polityk.

Rada Najwyższa Związku Sowieckiego zdążyła przed rozwiązaniem tego Związku przeprosić za tę rewolucję (a także przeprosić Polaków za Katyń!!). Natomiast Francja do tej pory nie przeprosiła za mordy i rzezie anty-francuskiej rewolucji z 1789 roku, a wzywająca do mordów i rzezi „Marsylianka” do dziś jest oficjalnym hymnem Republiki Francuskiej!!

W Rosji w tej chwili lekka większość opinii publicznej (nie mówię o prostym ludzie!!) uważa tę rewolucję za coś dobrego; mniejszość uważa za tragedię, która zniszczyła Rosję. Natomiast francuska klasa polityczna niemal bez wyjątku uważa się za dziedziców rewolucji 1789 roku!!

Dlatego, jako reakcjonista, politycznie wolę Rosjan od Francuzów.

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 07-11-2017 16:13:29 | odpowiedz
    „Stalin” skończył z chaotycznym ludobójstwem ... i od tej pory mordował tylko tych, którzy zagrażali Jego władzy."
    Tyle, że wg tego podejrzliwego socjopaty, jego władzy zagrażali wszyscy, więc mordował milionami. A miliony "kułaków", których zginęło w czasie kolektywizacji, były zapewne zachwycone, że ludobójstwo przestało być "chaotyczne" a stało się zorganizowane.