Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64002 komentujących
145281 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Najnowsze wpisy z bloga JKM w Twoim czytniku RSS

12-03-2015 01:02:00

Prawa Rodziców

Pełen tekst listu, jaki otrzymałem od Fundacji i Stowarzyszenia "Rzecznik Praw Rodziców"

Witajcie,

Fundacja po raz trzeci złożyła wniosek obywatelski w sejmie. W sumie nasze inicjatywy zgromadziły 1,6 mln głosów poparcia. Domagaliśmy się wolnego wyboru dla rodziców w sprawie edukacji dzieci. Tu można zobaczyć całe http://www.rzecznikrodzicow.pl/rodzice-chca-miec-wybor-1#overlay-context=. A tu, co powiedzieliśmy posłom o demokracji: https://www.youtube.com/watch?v=LGJX4Ald4Ew 

Sejmowa większość PO-PSL po raz trzeci odrzuciła nasz wniosek, mimo poparcia go przez wszystkie kluby opozycji. Okazało się, że rządząca koalicja nie jest w stanie dać nam nawet tyle wolności, żebyśmy mogli decydować o edukacyjnym starcie naszych dzieci.

Nie damy sobie jednak odebrać wolności, bo jesteśmy obywatelami a nie poddanymi. Dlatego prosimy: przekażcie wszystkim, których to dotyczy, że możliwe jest odroczenie obowiązku szkolnego sześciolatka. Wszystkie informacje można znaleźć w naszym Poradniku
 codziennie dyżuruje też Infolinia Odraczania
Podajcie te namiary innym rodzicom.
Fundacja Rzecznik Praw Rodziców będzie działać dalej. Nie boimy się mówić prawdy, bo nie zależymy od łaski ministerstwa, rządowych czy unijnych grantów. Będziemy nadal wspierać rodziców w realizacji ich praw: w szkołach i przedszkolach, w sytuacji zagrożenia odebraniem dzieci i w przestrzeni publicznej. Prosimy, żebyście nam w tym pomogli. Przekażcie 1% podatku na nasze działania. Tyle jeszcze nam wolno. 
 
Fundacja Rzecznik Praw Rodziców KRS 0000347294 Można też przekazać darowiznę:

Nr konta 28 2490 0005 0000 4500 2748 0168
Fundacja Rzecznik Praw Rodziców, ul. Steinhausa 2/52; 02-747 Warszawa
Możliwe są również wpłaty on-line przez dotpay: 
tutaj

W najbliższym czasie nie będziemy zbierać podpisów. Jeśli 1,6 mln nie przemówiło do rządzących, to nie pomoże i 30 mln. Ale nie musimy siedzieć z założonymi rękami.  
Dlatego apelujemy - idźcie na wybory!

Pozdrawiamy

Tomasz i Karolina Elbanowscy, Małgorzata Lusar, Katarzyna Mastalerz-Jakus
Fundacja i Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców

 
Drodzy Państwo!
 
Partia KORWiN popiera Państwa w całości - bo według Prawicy dzieci należą do rodziców - i kropka. To rodzice powinni decydować o tym czy, w  jakim wieku, i do jakiej szkoły idą ich dzieci.
Mylicie się jednak Państwo zasadniczo. Gdybyście byli poddanymi jakiegoś monarchy, to na ogół do głowy by mu nie przyszło wtrącać się w sprawy rodziny. Miałby zresztą inne ważniejsze zajęcia: kochanki, polowanie... Natomiast jesteście "obywatelami" - a więc poddanymi najstraszliwszego Tyrana: WIĘKSZOŚCI. 
Większość (czasem potrzebna jest konstytucyjna Większość 2/3) może z nami zrobić WSZYSTKO. Może nam dzieci poodbierać, może kazać uczyć je homoseksualizmu... Większość nie ma czegos takiego, jak "sumienie". I Większości nie można przekonać (bo jest głupia), nie można jej otruć ani wbić jej skrytobójczo sztyletu. 
Chcieliście d***kracji? No, to ją macie! 
 
                 Z poważaniem,
 
                          Janusz Korwin-Mikke 
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze