Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
64008 komentujących
168632 czytających
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

Najnowsze wpisy z bloga JKM w Twoim czytniku RSS

14-11-2012 00:44:00

Pochwała terroru

 

Jadąc samochodem słuchałem (we wtorek o 20.30) audycji TOK FM, która w okolicach Płocka zastąpiła nieoczekiwanie RMF-Klasykę. Dyskutanci wydziwiali nad niskim poziomem wykształcenia młodzieży – ze szczególnym uwzględnienie narodowców – i wyrażali zdumienie, że można uważać Unię Europejską za państwo komunistyczne.

Cóż: odróżnianie trockistów, komunistów, plechanowców, leninowców, hitlerowców, stalinowców, strasserowców, kim-il-sungistów, liebknechtowców-luxemburgistów, maoistów, euro-socjalistów, polpotystów i innej swołoczy wymaga istotnie pewnej wiedzy – ale każdy cowboy ma wiedzieć jedno: „Good Red – is dead Red!”

Howgh!

I jeśli narodowcy to wiedzą – to bardzo dobrze. Jakby zaczęli rozszczepiać włos na czworo – straciliby energię.

Jednak jeden z dyskutantów jako przykład nieuctwa radnych – bodaj m.st.W-wy – przytoczył fakt, że chcieli zmienić ulicę śp.Stefana Okrzei, uznając Go za komunistę – a przecież to socjalista, działacz niepodległościowy, autor zamachu na oberpolicmajstra...

Taki dureń nie zdaje sobie sprawy, że propagując zamachy na władzę, usprawiedliwia zamordowanie pp.Donalda Tuska czy Jarosława Kaczyńskiego – a może tylko naczelnika policji m,st.Warszawy?

Jak można czcić pamięć bandyty, który z bombą w ręku zaatakował – no, nie oberpolicmajstra, tylko...cyrkuł policji na Pradze!!? W dodatku: tak nieudolnie, że nie trafił w budynek (!!), a bomba jego samego ogłuszyła. W związku z czym zastrzelił bezbronnego rewirowego Czepielewicza. S***syna oczywiście powieszono w szybkich abzugach, co spotkało się z poparciem prawie całej Warszawy i polepszyło wizerunek śp.Karola barona Nolkena, owego-ż ober-policmajstra, który został raniony przez innych zamachowców.

Ulica może nazywać się ulicą Stefana Okrzei – zamazywanie historii nie ma sensu – po to, by prowadzono tam wycieczki szkolne z tekstem: „...i tego łajdaka oczywiście powieszono”. Natomiast publiczne wypowiedzi pochwalające terror powinny być surowo potępione!

Od 1925 roku imię Okrzei nosiła organizacja dzielnicowa PPS na Pradze. Jak wspominał jej działacz Bronisław Lipiński:

W rocznicę jego stracenia Dzielnica składała wieniec szarfą na miejscu straceń na stokach Cytadeli, a tabliczki z nazwą ul.Brukowej zamazywała i umieszczała nazwisko swego patrona. Na drugi dzień z rozkazu dzielnicowego policji dozorcy starannie zacierali nazwisko Okrzei, a przywracali nazwę poprzednią, zgodnie z wolą Rady Miejskiej. Wnioski klubu radnych PPS o zmianę nazwy nie były brane pod uwagę przez radę.

Niestety: w 1926 roku Polska wpadła w łapska ludzi "bandyty spod Bezdan" - i nastawienie się zmieniło. W 1930 roku Okrzeja został pośmiertnie odznaczony przez prezydenta Ignacego Mościckiego orderem Odrodzenia Polski III klasy „za wybitną, ofiarną pracę dla Niepodległości w szeregach Organizacji Bojowej PPS” oraz 19 grudnia 1930 r. Krzyżem Niepodległości z Mieczami.

Nic dziwnego: śp.Ignacy Mościcki został zrobiony prezydentem za wybitne zasługi świadczone na rzecz PPS-Frakcja Rewolucyjna (Piłsudskiego); konkretnie: jako chemik robił im bomby...

W tym samym roku odsłonięto pamiątkową tablicę przy ul. Czerwonego Krzyża (siedziba Związku Zawodowego Kolejarzy) w Warszawie. Odsłonięcia tablicy dokonał Tomasz Arciszewski. Na tablicy zapisano:

Stefan Okrzeja - Syn Ludu roboczego - Chluba i zaszczyt PPS - Dzielny pracownik sprawy proletariatu - Mężny żołnierz rewolucji oddał swe młodzieńcze życie w walce o Socjalizm i Niepodległość - Stracony na stokach cytadeli dnia 21 lipca 1905 roku.

No, dobrze: Czerwoni tego bandytę chwalą - to rozumiem; ale dlaczego miałoby to robić Państwo Polskie???!!??

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 14-11-2012 01:04:51 | odpowiedz
  Jak to pogodzić? -
  "Taki dureń nie zdaje sobie sprawy, że propagując zamachy na władzę, usprawiedliwia zamordowanie pp.Donalda Tuska czy Jarosława Kaczyńskiego – a może tylko naczelnika policji m,st.Warszawy?"
  i
  "ale każdy cowboy ma wiedzieć jedno: „Good Red – is dead Red!”"

  ps
  http://news.yahoo.com/humans-becoming-less-intelligent-173400651.html
  • 14-11-2012 07:32:01 | odpowiedz
   Korwin ginął pół godziny, iskry z oczu się sypały
   Gdy w końcu puściły liny, z czaszki wystrzeliły gały
   Toczyły się po podłodze, on już padał na kolana
   Olej cieknął mu po nodze, sam już blady był jak ściana
   Taki koniec był Ozjasza, cyborga, kapitalisty
   Czas na nowego mesjasza aby objął tron świetlisty
   Już zlatuje Aśtar Śeran by nam wskazać nową drogę
   On ma przeszłość bohatera, ale teraz jest jak Boge
   Stworzy u nas raj na ziemi, komunistyczny Babilon
   W którym ślepi, głuchoniemi widzą słyszą liczą bilon
   Lecz to senne jest marzenie, z którego budzę się zaraz
   Korwin plecie życia wieniec i nie ma jeszcze Aśtara
   Patrzy więc na swój monitor, który chodził dnie i noce
   Tam poparcia słupek gibł o Januasz Korwin jeden procent Jansusz Korwin jeden procent
   Janausz Korwin jeden procent
   Jansusz Korwin jeden procent
   Jasnusz Korwin jeden procent
   Januasz Korwin jeden procent
  • Ludzie stają się mniej inteligentni? Na pewno ci, którzy oglądają TV i jej ogłupiające programy. Jak można nie zdebilnieć oglądając na scenie np. 40-to letniego faceta prowadzącego jakiś teleturniej i zachowującego się jak nastolatek? Czy pewną panią sędzię, która wydaje się sądzić jedynie debili?
   No ale to jest celowa praktyka siepaczy Systemu, którzy karmią swych niewolników tą ogłupiającą papką po to by dalej tyrali i płacili 50% podatku i nie myśleli o tym, że nie mają własnego życia. Bo nawet jeśli go nie mają /bo pracują do późna/ to mogą sobie jakieś wybrać z danego serialu.. :)
   Inna sprawa to wciąż spadający poziom edukacji. Władza nie lubi mądrych ludzi w państwie.
  • 14-11-2012 14:18:27 | odpowiedz
   @:"Jak to pogodzić? "

   No właśnie. Chyba nasz mistrz logiki trochę się zagalopował. Czyżby jakieś podwójne standardy? Jak "czerwoni" u władzy, to wolno podkładać bomby?
   • 14-11-2012 20:28:15 | odpowiedz
    @hes
    Her Hes! Czyście towarzyszu z rozumu całkiem obrani !? Czy możeście z policji !? Gdzie wy widzicie sprzeczność!? Tu nie chodzi o PODKŁADANIE lub NIEPODKŁADANIE lecz o TO, ŻE N I E W O L N O (!!!!) takich aktów GLORYFIKOWAĆ na poziomie państwa czy innym "oficjalnym !!! I TYLE !!!
  • 14-11-2012 14:44:38 | odpowiedz
   Jest roznica pomiedzy propagowaniem lub pochwala terroru, a stwierdzeniem okreslajacym stan modelowy. Good red to dead read nie jest formalnie nawolywaniem do zgladzenia czerwinych. Moga oni po prostu wyginac tak samo jak zrobily to dinozaury, czyli z przyczyn naturalnych, w nastepstwie samego faktu ze ideologia komunistyczna stanie sie zapiskiem historycznym, bo straci moc oddzialywania na wyedukowanego obywatela a potencjal czerwonych do przyciagania nowych ludzi do swoich szeregow stopnieje do zera.
   • 14-11-2012 16:01:44 | odpowiedz
    A co do "stanu modelowego" mają cowboye?
    Czy to przypadkiem nie cowboye "pomogli" Indianom osiągnąć "stan modelowy"?
    Czy "stan modelowy" nie kojarzy się w tym kontekście z "final solution"?
    • 14-11-2012 17:36:54 | odpowiedz
     Cowboye zajmowali sie ochrona wlasnosci prywatnej, stada, dobytku farmerow. To glownie indianie napadali na nich w celu kradziezy koni, bydla. Indianie przeciwstawiali wlasnosci prywatnej, wlasnosc trybalna traktujac wszystko gdzie ich oko siegalo jak swoje. Cowboje wlasnie z tego powodu odnosili sie do indian z niechecia, ale to nie oni zajmowali sie gonitwa za czerwonoskorymi. Robil to rzad USA w podobnym zakresie jak mialo to miejsce w Europie w wiekach srednich, w okresie ksztaltowania sie wladzy panstwowej.

     Poza tym, analologicznie do twierdzenia Korwina o marrtwych czerwonych, w twierdzeniu ze najlepiej smakuje zywnosc za ktora sie nie placi nie kryje sie od razu nawolywanie do kradziezy. Niepryskane plony z wlasnego ogrodka, jajka z wlasnego kurnika, niepodlegajace obrobce termcznej i biologicznej mleko od wlasnej krowy, kanapka podarowana dziecku przez mame, ciacho u cioci na imieninach, pachnace grzyby z lasu, swiezy pstrag z potoku, to wszystko sa przyklady dobr za ktore 'nie placimy' jednach nie uzyskiwanych wbrew woli innego czlowieka. Logicznie rzecz ujmujac ktos kto twierdzi ze zawolanie 'dobry czerwony to martwy czerwony' jest nawowywaniem do terroru jest w bledzie i dokonuje totalnego skrotu myslowego. Uzywa szblonu propagandowego niemajacego wiele wspolnego z logika semantyczna. Ujmujac sprawe inaczej, szanujacy prawo rybak z Mazur moze sobie twierdzic ze dobry kormoran to martwy kormoran, i nie oznaczac to bedzie ze biega on po nocach i niszczy gniazda kormoranow (ktore akurat tak jak i zycie ludzkie, w tym zycie czerwonych podlegaja ochronie) lub tez rozdaje dzieciakom proce, aby te zawabialy sie w odstrzal szkodliwych z punktu widzenia rybaka ptakow.
     • 14-11-2012 18:08:29 | odpowiedz
      Siny pulok,

      Sposób obrony godzien samego JKM-a. A raczej tej jego wykastrowanej emocjonalnie i doszczętnie odhumanizowanej logiki dla myślicieli wąskotorowych.
     • 14-11-2012 21:45:30 | odpowiedz
      Skoro własność Indian to "wszystko gdzie ich oko siegalo jak swoje." była taka przed przybyciem cowboi, to wszystko co stało się własnością cowboi było wcześniej własnością Indian. Czy uważasz, że Indianie nie mieli prawa do ochrony swojej własności?
      Rybak z Mazur może sobie pleść dowolne bzdury podobnie jak dentysta z np Józefowa ale kiedy robi to osoba publiczna chcąca uchodzić za polityka i lidera partii to już nie za bardzo...
      • użytkownik usunięty | zgłoś naruszenie
       14-11-2012 23:32:13 | odpowiedz
       GUPI LUDZIU,

       Siny Pulok za bardzo miał ruszaną skórkę, dlatego zsiniał i pisze głupoty o Indianach i kałbojach w Europie.

       A Indianie w States wyznawali słuszną zasadę, Bo nieważne czyje co je, ważne to je co je Moje. Bo na Moim terenie wszystko jest Moje, szczególnie te żubry (po indiańsku - bizony).

       Pozdrowienia dla Indianerów,
       szczególnie dla Winnetou,

       Stary Baca
       • 15-11-2012 06:12:49 | odpowiedz
        @stary kacaP i IdzieglupiluJ
        Otoz przypominam ze indianie naparzali sie miedzy soba o kontrole nad ziemiami na dlugo zanim w Ameryce wyladowali biali ludzie. Legitymacja nowych osadnikow do kontrli nad preriami byla taka sama jak Polan do kontroli nad ziemiami zajmowanymi przez Krzywiczan lub Goleszycaow czy Anglosasow nad terenami wczesniej zajetymi przez Celtow. Wszedzie na swiecie odbywaly sie zabawy w przejmowanie kontroli nad ziemia przez kultury ktore w danym momencie gorowaly nad kulturami bardziej prymitywnymi. Kiedy w Ameryce ladowali osadnicy, kultura bialego czlowieka, byla juz w stadium wczesnikapitalistycznym, kultura plemienna indian tkwila o jakies 700 lat w tyle. Ne widze powodow dla ktorych w zageszczonej Europie mialyby wybuchac co chwile konflikty o dostep do ziemi rolnej i zywnosci, podczas gdy na innych kontynentach zachowanoby plynne (bo co chwile podwazane przez sasiednie plemiona) prawa indian do ekstensywnej kontroli nad terenem ktory moglyby 'zarzadzany' przez bardziej sprawnych dierzawcow i wyzywic sto razy wiecej ludzi.
 • 14-11-2012 01:24:13 | odpowiedz
  To akurat proste, bo propaganda unijna socjalistyczna chwali wszystko co socjalistyczne (w tym i swoich bohaterów z przeszłości) pod etykietką "dobrej prawicy" i "dobrej demokracji".

  Proszę zwrócić uwagę, jak podaje się newsy w wiadomościach, faktach czy informacjach w TVP INFO. Wiem, że Pan nie ogląda telewizji, ale warto na to zwrócić uwagę:

  - 95% Polaków jest święcie przekonanych, że PO, PIS itd to partie prawicowe.

  - W każdym wydaniu wiadomości chwalą demokrację.

  - W każdym wydaniu wiadomości (media które powinny podawać suche informacje obiektywnie) cieszą się bo Unia "daje" pieniądze.

  - Informacje o tym ile i jakie kary w danym dniu nałożyła UE są podawane na końcu lub pomijane.

  - Każdy program telewizji publicznej przejął już dawno rolę "matki Polki" i notorycznie zajmuje się doradzaniem skąd wziąć zasiłek, jak polepszyć emeryturę, skąd wysępić dodatkowe pieniądze.

  - branie kredytów i zaciąganie długów jest CHWALONE!

  - bez ZUS naród wyginie! Nie będzie opieki zdrowotnej, rent, emerytur - ZUS to zbawienie i trzeba go wspierać wyższymi podatkami w trudnych chwilach!

  - panuje niesamowita propaganda SOCJALU, DEMOKRACJI itd.

  Notorycznie wpaja się durnemu narodowi, że bez pieniędzy z UE nie są w stanie sobie poradzić, że podwyżki podatków są DOBRE dla WSPÓLNEGO DOBRA, że TUSK to zbawiciel bo sępi kasę na prawo i lewo.

  I kilkadziesiąt milionów Polaków dzień w dzień bombardowanych jest takimi bzdurami zewsząd: telewizji, internetu (onet / wp), radia, gazet (wyborcza). To jak w tym kraju ma być dobrze? Jakim cudem ma się cokolwiek zmienić?

  Jedynki, dwójki i TVN nie oglądałem od dawna, zawsze wydawało mi się, że jedynymi rzetelnymi dziennikarzami są Ci z TVP INFO. Do dnia, kiedy zobaczyłem brodatego pajaca pseudo ekonomistę Witolda Modzelewskiego zachwalającego podwyżki podatków i Chojecką podskakującą w piskach na stołku i klaszczącą z radości... Zwątpiłem.

  Podziwiam Pana za wytrwałość w oświecaniu tego ciemnogrodu, bo trzeba mieć do tego siłę, cierpliwość i nerwy.

  Pozdrawiam!
  • użytkownik usunięty | zgłoś naruszenie
   14-11-2012 01:59:56 | odpowiedz
   JURIJ,

   Ale Ty jesteś frajerem. Jasze nieźle przygrał z Tobą w c/h/u/j/a, jeżeli Ty sądzisz, że On nie ogląda telewizyji.

   Ogląda nałogowo - to widać, słychać i czuć.

   Co innego Baca. Na hali to nawet nie ma prądu, więc nie ma do czego tej telewizyji podłączyć.

   Pozdrowienia,
   Stary Baca
   • 14-11-2012 02:28:02 | odpowiedz
    Tak, a te setki wpisów i bluzgów to wyrzygujesz z góralskiego liczydła na naftę :-)

    JKM wielokrotnie mówił publicznie, że nie ogląda telewizji (chyba że w niej występuje) ale ostatnio przyznał się, że oglądał dynastię Carringtonów. I wolno mu było.

    Tylko dlaczego cały naród wraz z emigracją na TV Polonia i w internecie jest skazany na wysłuchiwanie tych eurosocjalistycznych bredni?

    Dla mnie to jest tragikomedia, bo ze wszystkich krajów Eurolandu sypią się tragiczne wieści na temat totalnej kompromitacji polityki opiekuńczej (socjalnej) i chorego tworu zwanego Unią Europejską, a wszyscy się cieszą bo Unię trzeba ratować, doić, pożyczać kasę, jednoczyć się. A debile słuchają i się cieszą, bo Donald bohatersko walczy o miliardy...

    Na koniec dla trochę poezji dla:

    - wszystkich kochających Unię Europejską,
    - biorących zasiłki,
    - liczących na socjal,
    - wyznających ZUS,
    - dających się doić 85% podatkami,

    http://www.youtube.com/watch?v=ZsMM4Ue84cQ

    Z dedykacją od Jurija.
    • użytkownik usunięty | zgłoś naruszenie
     14-11-2012 09:40:02 | odpowiedz
     JURIJ,

     Jasze, i nie tylko On, mówił wiele rzeczy i co z tego wynika. Ano, z tego wynika nie to, że Jasze nie ogląda telewizji, ale, iż MÓWI, że nie ogląda telewizji.

     A jak chodzi o ludzi, to wcale nie są skazani na eurosocjalistyczne brednie. Istnieje Baca wraz ze Swoim blogiem.

     To już wybór ludzi czy chcą słuchać komucha Korwina, czy wolą czytać wpisy Bacy.

     W wolnym kraju, wolny wybór.

     Pozdrowienia,
     Stary Baca


  • 14-11-2012 16:36:20 | odpowiedz
   Nikt nikogo nie zmusza do ogladania telewizora i czytania stron internetowych dla idiotow. Ja nie ogladam telewizji, nie czytuje "the sun" i nikt nigdy nie robil mi z tego powodu problemow. Ponadto niemalze cala wiedza jaka zostala zgromadzona przez ludzkosc jest dostepna DARMO i bez wychodzenia z domu, a ludzie nadal wola serial i dziennik telewizyjny.
   Do sedna: to nie telewizja, ani demokracja, ani nawet socjalizm sa problemem. To ludzie sa spierdoleni - cala reszta wynika wlasnie z tego. Publicznosc ssie, wiec telewizja, edukacja i sprawowanie wladzy musi wygladac tak, jak wyglada.
 • użytkownik usunięty | zgłoś naruszenie
  14-11-2012 01:54:37 | odpowiedz
  JASZE,

  Przestań słuchać tego pedalskiego radia w postaci TOK-FM, RMF-FM czy innych badziewij. Wtedy nie będzie Ci tak jebać na mózg.

  Baca zawsze był i jest przeciwny terroryzmowi, z tym, że kiedy ktoś Bacy podskocy, to Baca Mu przypierdoli ciupazecką, a siekiercką krew cerwonom wytocy.

  Howgh,
  Stary Baca
 • 14-11-2012 09:17:22 | odpowiedz
  Olaf Wojak w Radio WNET - 12.11.2012 - Przedsiębiorczość w innych krajach Europy - Wielka Brytania, Niemcy, Słowacja
  http://www.youtube.com/watch?v=m2IfXlCWsk0

  Zapraszam do subskrybowania tego kanału! Od teraz na tym koncie będą regularnie publikowane kolejne wystąpienia radiowe Janusza Korwin-Mikkego, Olafa Wojaka, Tomasza Dworzyńskiego i innych prawicowych polityków i komentatorów.
  http://www.youtube.com/user/JKMKNPTV
  • 14-11-2012 09:40:17 | odpowiedz
   Nie reklamuj tu wojaków i innych judaszy, którzy zdradzili prezesa.
  • 14-11-2012 09:43:40 | odpowiedz
   Słuchać się tego nie da. Ten Wojak to się nadaje na spikera Radio Maryja albo Gejzer FM. Pedalski głos i takie miekkie kluchy, że mi sie udzielają bacowe wymioty.
 • 14-11-2012 13:48:46 | odpowiedz
  Rafał Ziemkiewicz kontra lewak Kurkiewicz

  http://www.youtube.com/watch?v=bwi6dKq5DBE
 • 14-11-2012 14:14:49 | odpowiedz
  Namawiam do przeczytania"Myśli nowoczesnego endeka"-Rafała A. Ziemkiewicza.Świetna książka-dużo trafnych diagnoz i spostrzeżeń -lekka w lekturze .
  • 14-11-2012 18:01:42 | odpowiedz
   Narodowe demokrata to prawie taki sam jednorożec jak liberalny socjalista.
   • 14-11-2012 20:16:06 | odpowiedz
    Demokracja w rozumieniu ND oraz stańczyków końca XIX i pocz. XX w. :
    równość wobec prawa, prawo do zawierania stowarzyszeń itp., organizacja samorządu lokalnego.
    Demokracja w rozumieniu współczesnych im socjalistów oraz demokratów: To, co mamy dziś.
    • 14-11-2012 20:38:50 | odpowiedz
     Hmm z tego co podałeś, to nie widzę różnicy. Twierdzisz, że nie ma obecnie zasady równości wobec prawa? Nie wolno zawierać stowarzyszeń? itd. Może w egzekucji prawa jest różnica, ale co do zasady jesteśmy równi.

     Zresztą jeśli JKM tak lubi np. ortografię przedwojenną, to czemu nie mówi, że jest demokratą, ale w przedwojennym rozumieniu?
     • 14-11-2012 22:11:24 | odpowiedz
      Nie było jednego przedwojennego rozumienia demokracji, jak to zresztą zaznaczyłem wcześniej... Demokraci rozumieli ją tak jak dziś większość. Środowiska prawicowe natomiast mówiły o "prawach demokratycznych", składających się z tych wszystkich "wolności", których wtedy jeszcze zwykli ludzie nie mieli lub dopiero niedawno otrzymali(wolność osobista, ochrona własności, wolność ekonomiczna). Demokrację w rozumieniu dzisiejszym nazywali anarchią.
      Czy jesteśmy równi w świetle prawa? Prawo to nie tylko zapis, ale także, a raczej przede wszystkim, jego egzekucja.
      Obecnie mamy w społeczeństwie grupę, która jest bezkarna. Nawet nie dlatego, że ma w rękach sądy! Przede wszystkim posiada inicjatywę ustawodawczą ! Wraz z odejściem od zasad typu "prawo nie działa wstecz", "chcącemu nie dzieje sie krzywda", może w połączeniu z tą inicjatywą zrobić wszystko.
      Podsumowując, "prawa demokratyczne" w XIX i na pocz XX w. to poszanowanie podstawowych zasad wolności i własności i ich ochrona(Czyli tak naprawde republika, a nie demokracja. Niestety pod naporem demokratów narodowcy i konserwatyści musieli pójść na ustępstwo terminologiczne).
      • 15-11-2012 01:42:38 | odpowiedz
       A ja myślę, że Korwin z tym swoim obrzydzeniem do demokracji wpisuje się w ogólny medialny show na szukanie pojęciowego Żyda. Kaczyński umoczył publicznie liberałów, jako zło wcielone, Szczuka i feministki gardzą narodowcami itd. Dorabianie pejoratywnej gęby takim terminom jest niestety coraz częstsze i utrwala się w "telewidzach".
 • 14-11-2012 15:26:05 | odpowiedz
 • 14-11-2012 18:53:50 | odpowiedz
  "INTERNETOWY SZERYF Z POZNANIA" PODDAJE SIĘ... PRZEGRAŁ WALKĘ Z BEZPRAWIEM W OBLICZU BEZPRAWIA JAKIE PANUJE W POLSCE...

  ----> http://www.epoznan.pl/news-news-36486-Glogowska_%22szeryf_internetu%22_zamyka_swoj_sklep_Mikrus
  • użytkownik usunięty | zgłoś naruszenie
   14-11-2012 22:18:28 | odpowiedz
   ALEKSANDRZE,

   Bo to jest dupa, a nie żaden szeryf. Kiedyś kilku takich małolatów podskoczyło Bacy. Wtedy Baca spuścił im wpierdol. Kiedy już jęczeli, to Baca wywiózł ich do lasu i kazał im kopać sobie groby.

   Małolaty jęczały, to dostały kolejny wpierdol, po czym Baca darował im życie. Od tego czasu gówniarze kłaniają się Bacy nisko i padają Mu do nóg.

   Szeryf to musi być szeryf. Dobry wpierdol, to musi być dobry wpierdol.

   Trzeba brać sprawy w swoje ręce i omijać tych półgłówków zwanych policją.

   A tak w ogóle, to wpierdol powinien dostać ten oszust i złodziej Owsiak, który okarada chore dzieci.

   Pozdrowienia dla prawdziwych szeryfów,
   w tym dla Chucka Norrisa
   Stary Baca

   p.s Za komuny, to Stary Baca spuszczał wpierdol milicjantom. Niektórzy zostali pochowani pod smrekami.

   p.p.s. Dopóki narody świata nie zrozumieją, że TYLKO BACOWIE są gwarantem PRAWORZĄDNOŚCI i DOBROBYTY, dopóty będą na świecie takie patologie.

 • 14-11-2012 19:28:39 | odpowiedz
  Wy tutaj rozmawiacie sobie spokojnie o dyrdymałach a nasi kochani posłowie z PO i PSL serwują nam ustawy powodujące oddanie Polskiego nasiennictwa i przemysłu paszowego (czyli całkowitej kontroli nad naszym żywieniem i zdrowiem) firmie MONSANTO a nas Polaków skazanie na powolne WYMIERANIE !!!

  http://katerina.nowyekran.pl/post/79545,zbrodniarze-w-sejmie-zatwierdzaja-kolejna-ludobojcza-ustawe-gmo-to-smierc
 • 14-11-2012 19:43:51 | odpowiedz
  No to teraz już się zupełnie pogubiłem. Skoro Okrzeja to bandyta co występuje przeciw władzy zaborczej, to i całe dajmy na to AK to bandyci występujący przeciw władzy hitlerowskiej. I teraz powstaje następujący problem: albo Kurwin najwyraźniej uważa że blietzkrieg z '39 był legalnym przejęciem władzy nad II RP i wszelki opór jest bandytyzmem, co w sumie zgadza się z poglądem Goebbelsa na te sprawy i pokazuje że taki z Kurwina narodowiec jak z koziej dupy lokomotywa (tylko po co wtedy śpiewa "Boże coś Polskę.."?), albo jest fanatykiem władzy po prostu i prawa silniejszego, że w sumie nie ważne kto rządzi, ważne że rządzi i to jest święte, co pokazywałoby (po raz kolejny) że jest poprostu idiotą (tylko w takim razie skoro zastana władza jest święta to czemu chce obalić legalną demokrację?). Jest jeszcze trzecia opcja: Okrzeja jako działacz PPSu nie przypada Kurwinowi do gustu i dlatego można znim zrobić co się chce, bo wiadomo socjalista to gorzej niż pies. To z kolei pokazywałoby, że Kurwin nie kieruje się żadną praworządnością, czy logiką ale własnym widzimisie i tylko bajki opowiada ideologiczne, bo z tego żyje.
  • 14-11-2012 20:47:00 | odpowiedz
   Korwin niedawno powiedział, że jest politykiem a polityk nigdy nie przyzna się do błędu, bo nikt mu już więcej wtedy nie uwierzy. Nic tylko podziękować w imieniu troli ;-) Wszystkim innym trochę komplikuje to owocną dyskusję.
   • 14-11-2012 20:56:20 | odpowiedz
    Chyba jednak ta siedemdziesiątka mocno Janka posunęła, bo już nawet logizmy mu nie wychodzą jak kiedyś.
    • użytkownik usunięty | zgłoś naruszenie
     14-11-2012 21:49:59 | odpowiedz
     CAŁE NIEPOROZUMIENIE WYNAKA STĄD, że kiedy Jasze coś gada, to połyka sylaby. To samo ma przy pisaniu i czytaniu.

     Dlatego kiedy Jasze widzi słowo POCHWA-ŁA, to zwraca tylko uwagę na słowa POCHWA, natomiast ŁA już nie ogarnia.

     A wiadomo, że kto c/h/u/j/e/m wojuje ten od pochwy ginie.

     Dlatego każdy rycerz miał pochwę przy zbroi.

     Pozdrowienia dla miłośników pochwy i miecza,
     Stary Baca
  • 14-11-2012 21:55:25 | odpowiedz
   Mój wpis z przed kilku dni -
   No właśnie, jakie znaczenie dla wolnego człowieka ma suwerenność jakiegoś aparatu biurokratycznego albo język w jakim policjanci pokrzykują? Czy to przypadkiem nie nasze głupie zwyczaje (imponderabilia) narodowe przeszkadzają w ustanowieniu sprawnej i mało uciążliwej machiny państwowej?
   Gdyby prezydentem/królem Polski był Niemiec ale np programowo 100% JKMowiec to czy JKM by się buntował?
 • 14-11-2012 21:05:49 | odpowiedz
 • 14-11-2012 22:50:53 | odpowiedz
 • 15-11-2012 22:31:48 | odpowiedz
  Korwin na krakowskim Marszu Niepodległości!


  http://www.youtube.com/watch?v=NFUXCP8Mdog
 • 17-11-2012 11:21:14 | odpowiedz
  Wikipedia to nie najlepsze źródło ale podaje, że imienia Stefana Stanisława Okrzei, porucznika pilota Wojska Polskiego, poległego w kampanii wrześniowej, noszą ulice kilku polskich miast, ja nigdy nie słyszałem o Stefanie Aleksandrze Okrzei, natomiast o Stefanie Stanisławie i owszem, także może to jest pewien pomysł...
  • 17-11-2012 11:24:21 | odpowiedz
   tak to jest jak sie cos za szybko czyta, to byli bracia... W sumie więc sytuacja nieco kuriozalna