Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Statystyka
62221 komentujących
1520 czytających
Konkurs
Magister PAFERE - konkurs na najlepszą pracę magisterską z ekonomii
Do końca roku przedłużony został termin nadsyłania prac do IV edycji konkursu Magister PAFERE, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Konkurs skierowany jest do absolwentów uczelni, którzy napisali
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

 • Przypominam o Marszu Wolności i Suwerenności 11 Października!
  http://marszwolnosci.pl/
  Ja lecę do Gniazda Euro-Komuny - zostawiam ładny obrazek:

  A w naszej księgarni kolejne nowości:
  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl
  Roman Dmowski – Myśli nowoczesnego Polaka

  Adam Wielomski – Filozofia polityczna francuskiego tradycjonalizmu 1796-1830

  Leszek Szymowski – Zabić komendanta – kulisy śmierci gen. Marka Papały

  Leszek Żebrowski – Paszkwil Wyborczej

  Paul Nisson – Dieta Biblijna, Dlaczego Żydzi żyją dłużej?

  Manuel F. Ayau – Paradoks wymiany, czyli gra o sumie dodatniej (z przedmową prof. Leszka Balcerowicza)

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

 • 22-09-2014 09:14:00

  Unijna anty-cywilizacja jest odwrotnością europejskiej

  Na prawie każdym spotkaniu mówię prostą, a przerażającą prawdę. Prawda zaś jest taka, że moja cywilizacja – mam na myśli cywilizację europejską z okresu +/- Napoleona – rządziła światem. Kolonizowała cały świat, bo miała zdrowe zasady. Dziś, po latach d***kracji, zasady zmieniły się na odwrotne: to, co w Europie było dobre, w Unii jest złe – i odwrotnie. A skoro unijna anty-cywilizacja jest odwrotnością europejskiej – to musi ona być jedną z najgorszych.
  I dlatego wszyscy: Arabowie, Chińczycy itd. obecnie nas kolonizują. I jeśli sami nie przywrócimy normalności, tj. nie obalimy d***kracji – to normalność przywrócą oni.
  Powtarzam: jeśli Europę podbiją mahometanie, wróci kara śmierci, zniknie koedukacja w szkołach (bardzo ważny, wbrew pozorom, czynnik upadku cywilizacji!!), zniknie VAT, podatek od kupna-sprzedaży, podatek dochodowy... Znikną „Parady Miłości i Równości”, znikną gdzieś (tfu!) „geje”. Nie, nikt ich nie wymorduje: Koran każe, zgodnie z Pismem Świętym, samcołożników karać śmiercią... ale pod warunkiem, że jest dwóch świadków. Więc homosie będą sobie spokojnie żyć – pamiętając tylko o zasłanianiu okien.
  Wróci normalność.
  Przypominam, że to wszystko było przecież było w mojej Europie. W unijnej jest oczywiście odwrotnie. Więc albo my to zrobimy sami – albo przyjdą Arabowie. I ich cywilizacja: o Niebo lepsza od unijnej, ale znacznie gorsza od europejskiej (gdzie np. kobietom nie kazano zakrywać włosów...)
  W USA do dziś niektórzy wierzą, że trzeba dać Arabom stypendia na uniwersytety – to wrócą do siebie i będą głosić pochwałę amerykańskiego stylu życia. Tak by było, gdyby była to cywilizacja amerykańska, ta z XIX wieku. Dziś panuje tam anty-cywilizacja – więc oni wracają do siebie, ale z mocnym postanowieniem:
  NIGDY TEGO U NAS NIE BĘDZIE!
  I niektórzy desperacko próbują pomóc nam wrócić do cywilizacji. Dokładnie tak samo, jak my w XIX wieku próbowaliśmy siłą zbrojną wprowadzić cywilizację wśród Indian, Murzynów itd.
  W dobrej wierze!
  PS. To dodaję dziewięć minut po zamieszczeniu:
  http://wmeritum.pl/udaremniono-atak-komisje-europejska/
  Doskonała ilustracja. Oni ryzykują życiem, by nas wprowadzić do cywilizacji. Podobnie, jak robili to np.konkwistadorzy Pizarra...

 • 22-09-2014 00:00:00

  Jest już dzisiejsza "Młodzież kontra" - dwa pytania

  Jest już dzisiejsza "Młodzież kontra" - dwa pytania:
  I - https://www.youtube.com/watch?v=mf-i77qf8HM
  II - https://www.youtube.com/watch?v=eZIvi96y48M
  Zgłosiłem prośbę o przyspieszenie (potrzebne mi w celach propagandowych) wyklikania 500.000 polubień. Widzę, że
  p.Aleksander Malinowski wziął się za to fachowo:
  https://www.facebook.com/events/710023609080543/
  Tylko proszę: nie kupujcie tego towaru - jak PO - w Turcji ani gdzie indziej..

 • 21-09-2014 16:27:00

  Co jakiś czas ludzi ogarnia szaleństwo

  Co jakiś czas ludzi ogarnia szaleństwo – i zamiast wierzyć w siebie zaczynają wierzyć, że Lud wyposażony w Zbiorową Mądrość ułoży im życie lepiej, niż oni sami. W porównaniu z takimi ludźmi p.Tomasz Lis, który na spotkaniu ze studentami Uniwersytetu Warszawskiego wyrzekł pamiętne słowa: „WYZBĄDŹCIE SIĘ ZŁUDZEŃ, ŻE LUDZIE SĄ TAK GŁUPI, JAK WAM SIĘ WYDAJE: SĄ O WIELE GŁUPSI!” - jawi się jako mędrzec.
  Co, oczywiście, nie przeszkadza p.Lisowi wychwalać d***kracji. Bo gdy rządzą głupcy, to p.Lis i inni mający w łapskach telewizję, mogą robić z ludźmi co chcą - i kraść ile wlezie.
  Śp.Hieronim Franciszek Konarski herbu Gryf, pijar lepiej znany pod zakonnym imieniem o.Stanisław od świętego Wawrzyńca – napisał w 1760 roku czterotomowe dzieło „O skutecznym rad sposobie” - gdzie wychwalał zalety d***kracji. Wychwalał je tak: „Wprawdzie raz przegłosują ciebie – ale za to dwa razy ty z innymi przegłosujesz onych”. I tak rzeczywiście jest – co ilustruje obrazek. Gdyby w Polsce rzeczywiście panowała d***kracja, to większością głosów wszystkim zakneblowano by usta. Może Kościół Rzymsko-katolicki miałby swobodę wypowiedzi – ale i za to bym nie ręczył...
  Dziś ta pseudo-d***kracja dochodzi do swoich ostatnich dni. Produkuje takie oto kwiatki:
  "Demokracja wymaga „demokratycznych pracowników”, dla których demokracja nie jest jedynie czymś odgórnie narzuconym, na przykład wpisanym do programu nauczania, ale oznacza osobiste zaangażowanie na rzecz demokratycznego projektu, który za wartość uznaje współistnienie i rozkwit różnych sposobów życia i perspektyw".
  ( https://pl-pl.facebook.com/WroclawskaEdukacjaDemokratyczna ) Autorem tego bełkotu („demokracja” występuje cztery razy w jednym zdaniu!!) jest niejaki Piotr Moss.
  Oczywiście „demokratyczny projekt” za jedyny możliwy uznaje „d***kratyczny” sposób życia. Pozostałe bezwzględnie tępi. Nawet tu przekonany jestem, że większość Czytelników najchętniej zakazałaby mi tłumaczenia imion i kazała pisać, „jak wszyscy”: „Peter Moss”.
  Tępienie odmienności nie wymaga od NICH wielkiego wysiłku. Dla d***kratów jest w Piekle przeznaczony największy kocioł. Diabły w ogóle nie muszą go z widłami w łapach pilnować – bo jak ktoś próbuje wyleźć, to inni sami go za nogi z powrotem wciągają.
  Co dobrze opisywał już śp.Fryderyk Nietzsche...

 • 21-09-2014 05:56:00

  Cóż: zadarłem z żydo-komuną, to muszę się nauczyć z tym żyć…

  P.Piotr Lisiewicz, znany głównie z podawania się za niezbyt świętej pamięci Włodzimierza Iljicza Uljanowa (ps.”Lenin”), urządził kolejny happening. Napisał w „Gazecie Polskiej” jajcarski tekst o mnie – p/t: „Korwin-Mikke, czyli nowy Wazelin Wazelinowicz”.
  ( http://niezalezna.pl/59588-korwin-mikke-czyli-nowy-wazelin-wazelinowicz )
  Warto to przeczytać – nie tylko dla pośmiania się. Bo tego typu teksty powstają masowo. Cóż: zadarłem z żydo-komuną, to muszę się nauczyć z tym żyć...
  I całkiem nieźle sobie żyję.
  Teza p.Lisiewicza – jeśli w ogóle można mówić o jakiejś poważnej tezie tego tekstu – jest taka:
  Przesłanka I: „Otóż III RP nie jest niepodległym państwem polskim, lecz czymś w rodzaju XIX-wiecznego Królestwa Polskiego. Brak rozbicia komunistycznej agentury spowodował, że Rosja panuje nad owym strategicznym dla siebie obszarem”.
  Przesłanka II: Korwin-Mikke robi, co może, by obalić III Rzeczpospolitą.
  Panalisiewiczowski wniosek: „Korwin-Mikke jest rosyjskim agentem”.
  Dalsze „wnioskowania”: „Ostatecznie jednak [pro-rosyjskie media] postawiły na Korwina, który zaczął być pokazywany w masowo oglądanych programach”. Zdumiewające: od 8 lat ani razu (poza okresem wyborów) nie pokazano mnie w TVP 1, TVP 2, TVN, PolSatcie – prawie nigdy w TVP INFO i TVN24; p.Lisiewicz żyje chyba w jakimś innym kraju, w którym mnie masowo pokazują.
  Reszta wywodów p.Lisiewicza jest równie poważna. Wali mnie po łbie jakąś broszurą jakiegoś faceta z XIX wieku (o którym nawet ja nie słyszałem...), przypomina, że byłem na przyjęciu w ambasadzie Federacji Rosyjskiej (byłem; gdybym był agentem na pewno bym się nie demaskował...), a także przypomina artykuł w moim własnym „Najwyższym CZAS!”ie p/t „Bal u Gawriłowa”. Niestety nie pamiętam ani balu, ani p.Gawriłowa, ani tego artykułu – ale gdyby p.Lisiewicz przez chwilę pomyślał, to by zrozumiał, że nie publikowałbym we własnym tygodniku czegoś dla mnie niekorzystnego.
  Przy okazji polecam dowcip o Stirlitzu (tak, znam rosyjski i przejrzałem większość dowcipów o Stirlitzu – jest ich w Sieci ok.4800). Chodzi mi o ten:
  „Stirlitz usiadł i pomyślał chwilę. Spodobało mu się. Pomyślał po raz drugi”.
  A teraz poważnie: bo, jak powiedział śp.Roman Dmowski, pełno jest Polaków bardziej nienawidzących Rosji, niż kochających Polskę – i w d***kracji trzeba, niestety, i z takimi „patriotami” się liczyć.
  Więc kolejny przykład: Ukraina. Było sobie takie państwo, balansujące w miarę udolnie między Wschodem i Zachody, wysysane przez oligarchów, z p.Wiktorem Janukowyczem na czele. I oto Polacy (i nie tylko) na zgodną komendę z Brukseli i Waszyngtonu, zaczęli to państwo podgryzać – aż wreszcie doprowadzili do załamania się reżymu. Kto na tym skorzystał: Rosjanie, którzy zajęli Krym (i bardzo słusznie), doprowadzili do oderwania się Doniecka i Ługańska (przypominam, że byłem temu przeciwny) i mogą (nie daj Boże!) doprowadzić do rozpadu Ukrainy.
  Gdyby p.Lisiewicz pomyślał po raz drugi, to by zrozumiał, że i ci wydający polecenia w Brukseli i Waszyngtonie, i ci wykonujący je w Polsce – to agenci Kremla. I On to zresztą wie – bo przecież sam napisał: „III RP nie jest niepodległym państwem polskim,(...) Rosja panuje nad owym strategicznym dla siebie obszarem”. Tylko nie pomyślał po raz drugi – i nie wyciągnął z tego wniosku, że obalenie p.Janukowycza zostało dokonane na polecenie moskiewskich szachistów.
  To tam są prawdziwi agenci.
  Albo idioci, dający sobą manipulować rosyjskim agentom.
  Tak czy owak: proszę pamiętać, że byłem przeciwko obalaniu p.Janukowycza – a więc i przeciwko wzbogaceniu się Rosji o Krym i Donbas.
  Trzeci przykład: z całą mocą potępiam tych, co wywołali Powstanie Listopadowe, a jeszcze mocniej tych, co wywołali całkowicie kretyńskie powstanie styczniowe. P.Lisiewicz słusznie przypomina, że w wyniku tych powstań Polska utraciła niepodległość, potem i autonomię – i nastąpiła fala rusyfikacji. Gdyby pomyślał po raz drugi, to by doszedł do wniosku, że ten, co jest przeciwny tym powstaniom, chciałby zapobiec rusyfikacji, utracie autonomii i niepodległości.
  Zgadza się?
  I teraz dam p.Lisiewiczowi kolejny powód do wrzasku, że jestem ruskim agentem. Otóż gdy warchoł z Korpusu Kadetów wzywały oficerów do objęcia dowództwa Powstania, siedmiu odważnych oficerów (generałowie: Ignacy Blumer, Maurycy Hauke, Józef Nowicki, Stanisław Potocki, Tomasz Siemiątkowski, Stanisław Trębicki - i pułkownik Filip Meciszewski), zdających sobie sprawę, czym to powstanie się zakończy, odmówiło. I zostało przez tych morderców zastrzelonych!!!
  ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_oficerów-lojalistów_poległych_w_Noc_Listopadową )
  Oczywiście w oczach tych Polaków, co to bardziej nienawidzą Rosji, niż kochają Polskę, tych Siedmiu Wspaniałych to „zdrajcy” - a śp.Piotr kretyn Wysocki to „patriota”. Tfu!
  Więc, p.Lisiewicz, przyznaję się Panu bez bicia, że gdybym rządził w Polsce, to bym postawiony ku Ich czci pomnik odtworzył. Pan powie, że dlatego, że chciałbym podlizać się Rosjanom – a ja, że należy cenić mądrość polityczną, odwagę i nieugiętość pod lufą pistoletu, oraz wierność przysiędze.
  Wszystko jedno, komu złożonej – cesarzowi Rosji, czy kacykowi Bambuko. Bo ja nie uznaję relatywizmu moralnego.
  Proponuję na koniec p.Lisiewiczowi, by dalej pisał hecne historyjki „Zyzio na koniu hyzio” i udawał Lenina. A jeśli chce napisać coś poważnego, niech da to potem do przeczytania komuś logicznie myślącemu. I zastosuje się do jego wskazówek.

  A w naszej księgarni kolejne nowości:
  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl
  Roman Dmowski – Myśli nowoczesnego Polaka

  Adam Wielomski – Filozofia polityczna francuskiego tradycjonalizmu 1796-1830

  Leszek Szymowski – Zabić komendanta – kulisy śmierci gen. Marka Papały

  Leszek Żebrowski – Paszkwil Wyborczej

  Paul Nisson – Dieta Biblijna, Dlaczego Żydzi żyją dłużej?

  Manuel F. Ayau – Paradoks wymiany, czyli gra o sumie dodatniej (z przedmową prof. Leszka Balcerowicza)

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

 • 20-09-2014 22:12:00

  Nasz kandydat P. Roman Dębicki zmierzy się w drugiej turze wyborów na prezydenta miasta

  W Radomiu według sondażu Echa dnia, nasz kandydat P. Roman Dębicki zmierzy się w drugiej turze wyborów na prezydenta miasta
  a z ciekawostek, znów dokręcają śrubę podatkową, obłożą akcyzą robienie papierosów w automatach http://tiny.pl/q61h6

   

  A w naszej księgarni kolejne nowości:
  http://ksiegarnia.korwin-mikke.pl
  Roman Dmowski – Myśli nowoczesnego Polaka

  Adam Wielomski – Filozofia polityczna francuskiego tradycjonalizmu 1796-1830

  Leszek Szymowski – Zabić komendanta – kulisy śmierci gen. Marka Papały

  Leszek Żebrowski – Paszkwil Wyborczej

  Paul Nisson – Dieta Biblijna, Dlaczego Żydzi żyją dłużej?

  Manuel F. Ayau – Paradoks wymiany, czyli gra o sumie dodatniej (z przedmową prof. Leszka Balcerowicza)

  Oficyna Konserwatystów i Liberałów
  Ul. 3 Maja 100
  05-420 Józefów

  PL 58 1140 2004 0000 3502 3589 9194

 • 20-09-2014 09:24:00

  Celowo nie komentowałem wyniku referendum w Szkocji

  Bo co tu komentować? 4 miliony ludzi, z czego 3,5 mln nie ma pojęcia, jakie będą skutki ich decyzyj, decyduje. Zdecydowało dokładnie tak, jak przewidywały sondażownie - i tyle o tym.
  Dlaczego miałoby mieć to wpływ np. na Katalonię?
  Celowo nie komentowałem składu nowej Rady Ministrów. To ostatnie miesiące rządów PO - i jej przedśmiertne drgawki są mało interesujące. Dziennikarze za pisanie o tym maja wierszówki - więc się rozpisują, a nawet podniecają.
  Odeszli pp.Bartłomiej Sienkiewicz i Radosław Sikorski Jedyny komentarz: za późno.
  JE Ewa Kopacz powiedziała, że jako kobieta boi się Rosji. Nie chcę, by Polska rządził ktoś, kto boi się Rosji. Rosjanie szanują tylko tych, którzy umieją się im odważnie przeciwstawić. Ale przecież na razie (to znaczy: za rządów p.Kopacz) nic nam nie grozi, więc niech sobie "rządzi".
  Ale proszę popatrzeć na zachowanie WCzc.Grzegorza Schetyny:
  https://www.youtube.com/watch?v=gs7BkjLaMD8
  A w ogóle mamy dowód, że jestem ruskim agentem: Rosjanie na polecenie p.Putina celowo przegrali drugiego seta o 21.30 - by cała Polska mogła przerzucić się na moją dyskusję w PolSat NEWS !!

 • 19-09-2014 22:02:00

  Od kilku lat domagam się utworzenia dwóch silnych partyj narodowych

  Od kilku lat domagam się utworzenia dwóch silnych partyj narodowych - narodowo-socjalistycznej i narodowo-liberalnej. I oto podobno ta pierwsza się tworzy - pod skrzydłami o.Tadeusza Rydzyka - a tu strona konserwatywno-liberalna, którą należałoby wzmocnić cytatami z Dmowskiego, Heydla, Rybarskiego, Taylora...
  https://www.facebook.com/KontrRewolucjaNarodowa?ref=hl
  A tu wypowiedź konserwatywnej feministki: http://tiny.pl/q651h
  Nagrania z dzisiejszej konferencji:
  SuperStacja TV: https://www.youtube.com/watch?v=3qVY3xFhGXk

  http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/_nowa_prawica__nowy_samorzad__konferencja_prasowa_1992014/2150

  Uwaga - BIAŁA PODLASKA: spotkanie członków i sympatyków KNP oraz zwolenników idei konserwatywno-liberalnej już jutro, w sobotę, 20 września, o godzinie 18:00, w piwiarni Perła przy Placu Wolności 12 w Białej Podlasce.
  https://www.facebook.com/events/464697210339254/
  a w Świdniku 23 września, godzina :
  https://www.facebook.com/events/888971057781594/
  a tu portal Historykon - o Bitwie nad Bzurą

  W najbliższy czwartek zapraszam do Grodkowa na 17,30 http://tiny.pl/q65tb
  i do Kędzierzyna Koźle na 20 http://tiny.pl/q65tz
  Jak wiadomo czerwone jest wredne, http://tiny.pl/q6f4h

 • 19-09-2014 02:29:00

  Murzynek Bambo na drzewie nie mieszka

  śp.Jacek Kuroń jaki był, taki był - ale całe życie walczył z cenzurą. Tymczasem jakieś szuje, które założyły Fundację im.Jacka Kuronia, z upodobaniem zajmują się cenzurowaniem m.in.... Juliana Tuwima! 
  Tu jest wierszyk "Murzynek Bambo" w wersji prawdziwej

  - i w wersji ocenzurowanej.

  Zniknął wers: "Mama powiada napij się mleka - a on na drzewo mamie ucieka". 

  Bo, jak wiadomo, po drzewach chodzą wyłącznie białe i żółte dzieci. Czarne - nigdy!

  O tym, jak Ministerstwo Prawdy cenzuruje - jeszcze napiszę. To podalem tu tylko dlatego, że nie umialem umieścić tych obrazków na FaceBooku...

 • 18-09-2014 23:09:00

  Jest już nagranie dzisiejszego TAK CZY NIE

  Uwaga: młodzieżówka d***kratyczna zaczyna doganiać naszą! Prośba o polubienie:
  https://www.facebook.com/smnowaprawica

  A przy okazji: byłoby dobrze (z istotnych powodów), bym w kilka dni przekroczył 500.000 polubień; kto zapomniał, a chce „polubić” – proszony jest… a, zapomniałem: również, a nawet zwłaszcza: „proszona jest”! (
  https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke
  )

  W najbliższą sobotę (20-IX) w Warszawie obchody 72 rocznicy
  powstania jedynej jako-tako prawicowej formacji, Narodowych Sił Zbrojnych:
  12.00 – Spotkanie z p.prof.Leszkiem Żebrowskim n/t:
  NSZ jako elita polskiego podziemia
  Café „Niespodzianka”, ul. Marszałkowska 7.
  15.00 Początek marszu pod pomnik śp.Romana Dmowskiego
  Oczywiście można tam maszerować w naszych koszulkach:

  http://allegro.pl/koszulka-nowa-prawica-wyprzedaz-i4608310867.html

  p.Jacek Cabaj nadesłał:

 • 18-09-2014 14:28:00

  O 21.30 jestem w Polsat News z prof. Tadeuszem Iwińskim

  w programie "Tak czy Nie" m.in na temat referendum w Szkocji.

  Zapraszam też do naszej księgarni po kolejne nowości. 

 • 17-09-2014 18:41:00

  Wirtualna Polska podała, że Prezydium PE ukarało mnie grzywną 10 x €3000

  http://tiny.pl/q6d3s To dziennikarska przesada: nie "Prezydium", lecz tow.Marcin Schultz, a od tej decyzji mogę się odwołać do Prezydium właśnie - i tylko 10 x €306. Natomiast decyzja tow.Schultza jest skandaliczna - i wyraźnie podyktowana chęcią wywarcia zemsty politycznej - i zastraszenia pozostałych prawicowych CEPów. Ja przecież nie ukrywam, że socjalizm uważam za największą groźbę dla Ludzkości - a socjalistów dzielę na idiotów (którzy w socjalizm wierzą...) i oszustów, którzy ich głupotę wykorzystują.
  O co chodzi?
  W przemówieniu n/t płacy minimalnej użyłem zwrotu "Młodzi są dziś Murzynami Europy" Tymczasem dzisiejsza "poprawność polityczna" zabrania używania słowa "Murzyn". W dodatku użyłem słowa "Negroes" trzy razy - i raz podobno brzmiało to jak "Niggers" ("czarnuchy") - co przypisuję mojej znakomitej wymowie (choć, oczywiście, mogły mi się kołatać po głowie słowa "Ol' Man River", pieśni śp.Pawła Robsona, lewicowego Murzyna zresztą, brzmiące właśnie : "Czarnuchy pracują, a biali ludzie bawią się").
  Nieważne: żadnego Murzyna nie obraziłem (chyba, że jakiś Murzyn uzna za obraźliwe porównanie go do młodego Europejczyka!!), parafrazowałem tylko słynne powiedzenie śp.Jana Lennona i p.Yoki Ono: "Kobieta Murzynem świata" (w rzeczywistości użyte jest tam słowo "nigger"!!).
  Dobrze to wszystko wyjaśnił p.Piotr Mwaba z Poznania na załączonym video.
  Tak, że nie chodzi o wymiar grzywny - tylko o zasadę.
  A najgorsze w tym wszystkim jest to, że tow.Schultz w przesłanym mi uzasadnieniu chwali się wręcz, że obecnie cenzuruje się książki i Ministerstwo Prawdy usuwa z nich rozmaite rzeczy - nie tylko Negrów, bynajmniej. Na szczęście Nigeria i Niger jeszcze istnieją.
  Język tego uzasadnienia znam dokładnie: to język lat 60.tych, gdy od członków PZPR żądano "samokrytyki". I właśnie to podobieństwo jest wstrząsające!
  Może by Państwo napisali do tow.Schultza i PT Członków Prezydium PE tłumacząc Im niewłaściwość i śmieszność decyzji Szefa PE? Można po polsku - maja automatyczne tłumaczki.
  Podaje listę:
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
  To może Nimi trochę wstrząsnąć!
  https://www.youtube.com/watch?v=3AbJZZqBTMU

 • 17-09-2014 08:06:00

  Demokracja to rządy chamstwa i barbarzyństwa

  Jak słusznie zauważył p.Juliusz Chojnacki: " Cmentarz wojenny w Tobruku powstał w Libii chyba za rządów tego wstrętnego dyktatora Kadafiego. Postępowe, demokratyczne siły NATO i USA doprowadziły do obalenia Kadafiego.
  Szlachetni powstańcy utworzyli "wolne, przyjazne wszystkim Państwo,
  gdzie religia jest najwyższą wartością".
  Co prawda cmentarz powstał za rzędów jeszcze wstrętniejszego króla Idrysa I, albo nawet jeszcze wcześniej - i w ogóle pokazany cmentarz nie jest w Tobruku (ten w Tobruku też zniszczyli...) - ale niczego to nie zmienia: demokracja to rządy chamstwa i barbarzyństwa.
  https://www.youtube.com/watch?v=RtgbvotqVFE

 • 17-09-2014 03:15:00

  Życzącym mi zdrowia odpowiadam

  A tu wywiad udzielony na Śląsku. https://www.youtube.com/watch?v=ZawnQ-brKrw&feature=em-upload_owner
  Życzącym mi zdrowia odpowiadam, że jak mnie ta Unia nie wykończy, to mam zamiar dożyć 120 lat. Medycyna chyba uczyni jakieś postępy?

 • 16-09-2014 15:48:00

  Dzisiejsze przemówienie w PE. Tym razem stałem prosto - i zaglądałem do ściągawki

  Znacznie lepiej chyba?
  PS. "Chrześcijański Demokrata", p.Stefan Füle, to b. członek Czeskiej Partii Komunistycznej, absolwent... Moskiewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych!
  ===
  By rozmawiać z kimś trzeba go rozumieć. Postarajmy się zrozumieć Rosję.
  Po pierwsze: Federacja Rosyjska jest prawnym następcą Związku Sowieckiego. Z ich punktu widzenia mają do czynienia z nieustanną agresją: NATO połknęło NRD, połknęło kraje RWPG, potem kraje bałtyckie, teraz stara się podporządkować sobie Ukrainę i, być może, zainstalować tam swoje rakiety. Oni bronią się przed silnym, agresywnym mocarstwem.
  Po drugie: Rosjanie pamiętaja, że gdy w 1983 roku na Grenadzie zainstalował się marxistowski, anty-amerykański rząd – Ronald Reagan posłał tam wojsko i wyrzucił demokratycznie wybrany reżym. Okrzyków oburzonych demokratów nie było.
  Po trzecie: Rosjanie są dobrymi szachistami. Wiedzą, że NATO nie chce Ukrainy. Tym samym NATO wysłało najmocniejszy z możliwych sygnał do JE Włodzimierza Putina, że może On zrobić z Ukrainą, co chce.
  Podsumowując: EU nie ma żadnych wojsk. Możemy tylko podrażnić niedźwiedzia. Niedźwiedź spoczywa na granicy z Ukrainą – nie z Polską ani z Francją. My możemy drażnić go bezpiecznie. Jednak pomyślcie, proszę, o Ukraińcach.
  Zagłosujemy przeciwko.

  To deal with anybody one must understand him. Let us try to understand Russia.
  First: Russian Federation is a legal successor of Soviet Union. From their point of view they see a constant aggression: NATO swallowed German Democratic Republic, then it swallowed COMECON countries, then Baltic States, now North Atlantic Treaty tries to subdue Ukraine and possibly install its missiles there. They are defending themselves against the strong aggressive Power.
  Second: Russians remember, that when in 1983 on Grenada there was installed a marxist, anti-american governement – Ronald Reaggan had sent troops and ousted the democratically elected governement. There was no general outcry of indignation from democrats.
  Third: Russians are good chess players, They know, that NATO does not want Ukraine. Thus NATO had sent the strongest signal possible to HE Vladimir Putin that he can do with Ukraine whatever he wants.
  Now: UE does not have any troops. We can only tease the bear. The bear is laying on the border of Ukraine – not of Poland nor of France. We can do it safely. But, please: think of Ukrainians.
  We shall vote against.

  https://www.youtube.com/watch?v=EoVhDNwQUd0

 • 15-09-2014 23:56:00

  Już wiem, dlaczego tak źle mi się gada w tym PE

  Dzisiejsze przemówienie w PE

  http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/_eng_janusz_korwinmikke_w_parlamencie_europejskim_15092014_/2135

  Już wiem, dlaczego tak źle mi się gada w tym PE: muszę stać - i być pochylonym do mikrofonu. Czuje się strasznie źle w takiej pozycji. Jutro wypróbuję inną

 • 15-09-2014 21:40:00

  Czy ci, co nałożyli na Rosję sankcje, przewidzieli, że będą kontr-sankcje

  Już jutro na zaproszenie Radomskiego oddziału KNP do Radomia zawita...
  p.prof. Robert Gwiazdowski! http://tiny.pl/q6c6j

  A ja siedzę sobie w Sztrasburgu – i słucham debaty n/t skutków rosyjskich kontr-sankcyj na rynek rolny. Każdy ma półtorej minuty. Najpierw przez minutę mówi, miej lub bardziej kwieciście, że rolnicy i sadownicy są obecnie w sytuacji trudnej, a nawet tragicznej. A potem mówi, że trzeba dać im znacznie większe rekompensaty – albo, że trzeba pamiętać o hodowcach grzybów, ryb i innych produktów. Domagają się by przerabiać mandarynki na dżem lub rozdawania ich w szkołach...
  Bo mandarynki nie zostały objęte programem rekompensat.
  Nikt, oczywiście, nie zająknął się, skąd brać na to pieniądze?
  Tylko stary (90 lat) komuch, p.Emanuel Glezos, zadał rozsądne pytanie, czy ci, co nałożyli na Rosję sankcje, przewidzieli, że będą kontr-sankcje – i zarezerwowali odpowiednie sumy na rekompensaty?
  Cóż: postępowiec Napoleon mawiał: „Najpierw trzeba wydać bitwę – a potem się zobaczy!”
  No, to widzimy.
  A tylko jedna osoba zaproponowała zniesienie sankcyj przeciwko Rosji.

  P.Arseniusz Jaceniuk, premier rządu Republiki Ukraińskiej, oświadczył, że „Tylko NATO może zagwarantować bezpieczeństwo jego krajowi”.
  To po co chce drażnić niedźwiedzia i podpisywać Układ o Stowarzyszeniu z UE? Przecież on (pod tym względem) NIC nie daje?
  P.Premier wyjaśnił: „Mam świadomość, że Zachód nie jest dziś gotowy na przyjęcie Ukrainy, ale jak powiada Biblia, »pukajcie, a będzie wam otworzone«. Więc pukamy”.
  Hmmm... Chciałem przypomnieć p.Premierowi słowa JE Radoslawa Sikorskiego (prawdziwe, bo powiedziane prywatnie - i podsłuchane):
  "polsko-amerykański sojusz jest nic nie warty. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa".
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1158636,Amerykanskie-i-rosyjskie-reakcje-na-slowa-ministra-Sikorskiego
  Jak powiedział p.Michał Kinsley, ceniony publicysta amerykański:. "Gafą nazywa się w Waszyngtonie mówienie prawdy bez ogródek". Więc może by p.Arseniusz Jaceniuk jeszcze chwilę się zastanowił: czy jest przekonany, że sojusz ukraińsko-amerykański bylby wart więcej, niż sojusz polsko-amerykański? Czy warto, będąc krajem frontowym, stwarzać fałszywe poczucie bezpieczeństwa? Czy nie lepiej dogadać się z Rosją?
  Jeśli uzna, że tak – ja za tym zagłosuję (choć oznacza to co najmniej miesiące „zimnej wojny”). Natomiast za Układem o Stowarzyszeniu – zdecydowanie NIE!

 • 15-09-2014 11:46:00

  USA i państwa UE zdawały sobie sprawę czym grozi przyjęcie Ukrainy do UE lub NATO

  Wikileaks ujawniło dokumenty z których wynika, że USA i państwa UE zdawały sobie sprawę czym grozi przyjęcie Ukrainy do UE lub NATO
  http://tiny.pl/q6cp4
  a W.Sz. Włodzimierz Bukowski, znany rosyjski dysydent przypomina czym jest ta UE http://tiny.pl/q6cpn
  Oraz odpowiednia koszulka od RiB
  http://tiny.pl/q2jvb

 • 14-09-2014 19:31:00

  Rano byłem w Bielawach, Boczkach Domaradzkich i Walewicach

  Rano byłem w Bielawach, Boczkach Domaradzkich i Walewicach – na uroczystościach upamiętniających 75.lecie Bitwy nad Bzurą
  Chat na
  http://nptv.pl/
  dziś o 20.00
  Jutro o 8.45, tuż przed odlotem do Sztrasburga, jestem w Radio PLUS:
  http://www.radioplus.pl/player

 • 14-09-2014 08:34:00

  Złodziejski liberalizm Platformersów

  Tytuł jest taki, jakby miał to PiSać jakiś PiSman. Tyle, że komuniści z PiSu bredzą o „złodziejskiej prywatyzacji”, postulują re-nacjonalizacje banków, a w ogóle to ideałem dla nich jest coś pomiędzy złodziejska, sanacyjną II Rzeczypospolitą – a siermiężnym socjalizmem śp.tow.Władysława Gomułki.
  A ja pokażę, GDZIE KL-D, a potem PO, odeszło od liberalizmu do złodziejstwa.
  Otóż w czasach PRLu było kilka szkół liberalizmu: krakowsko-poznańsko-warszawsko-wrocławska, raczej konserwatywna i prawicowa – i gdańska. Z tym, że i w Gdańsku było kilku ludzi, którzy rozumieli, o co chodzi w gospodarce.
  Gdy jednak doszło do praktyki, okazało się, że różnice sprowadzają się nie tylko do tego, że „gdańszczanie” latali drukować ulotki nawołujące do strajków (!) - ale też mieli dziwne inne pomysły.
  Przede wszystkim: my wierzyliśmy i wierzymy w grass-root capitalism. Od pucybuta – do milionera. Oni uważali, ze nowoczesny kapitalizm polega na tym, ze pożycza się milion, wynajmuje sklep przy głównej ulicy, wstawia oszklone wielkie witryny – a potem pyta speców od marketingu, co można by w nim sprzedawać.
  Co bardziej radykalne odłamy „gdańskiego liberalizmu” głosiły nawet hasło: „Pierwszy milion trzeba ukraść”.
  Hasło to budzi we mnie przerażenie. Nie chodzi nawet o oburzenie moralne – sam uważam okradanie socjalistycznego reżymu (broń Boże ludzi prywatnych – i broń Boże przez urzędników!) za miłe Bogu. Jak nie ukradniemy – to ONI to zmarnują.
  Problem w czym innym.
  Po pierwsze (i drobne) jak człowiek ukradnie milion – to stale w mózgu świdruje mu myśl: „Po co pracować? Nie lepiej ukraść drugi?”
  Ważniejsze jest jednak co innego. Młody człowiek, który dostanie nagle do reki milion – powiedzmy: nie ukradziony, lecz uczciwie wygrany w Totka – nie będzie wiedział, co z nim zrobić! Wyda na panienki, rozda rodzinie, „zainwestuje” w giełdę (nie mając o tym pojęcia; na takich czekają rekiny giełdowe...), kupi luksusowy samochód – i już. Po roku sprzeda go za ćwierć ceny.
  By umieć operować milionem – trzeba umieć operować 900 tysiącami; by mieć operować 900 tysiącami – trzeba nauczyć się operować 800 tysiącami... … by operować dwudziestoma tysiącami, trzeba najpierw umieć operować dziesięcioma tysiącami. Trzeba się po prostu uczyć.
  Inaczej: „Łatwo przyszło – łatwo poszło”. No, i: „Kradzione nie tuczy”.
  Co więcej: jeden z tych „liberałów gdańskich”, od kilku lat piastujący bardzo wysokie stanowiska w UE, przekonywał kolegów do następującej metody popierania prywatyzacji: „Trzeba pozwolić ludziom kraść; tylko w ten sposób powstanie warstwa zainteresowana prywatyzacją”.
  Otóż: prywatyzacja - to rzecz absolutnie słuszna. Tylko przy tej metodzie jedni się zdemoralizują – a inni zaczną potępiać prywatyzacje. Jest charakterystyczne, że gdy Kongres Liberalno-Demokratyczny z łaski p.Lecha Wałęsy obejmował władzę, 65% ludzi było za prywatyzacja, liberalizacja i kapitalizmem; gdy po niecałym roku odchodzili – już tylko 16%.
  Swoimi poczynaniami „gdańscy liberałowie” zadali morderczy cios idei liberalizmu w Polsce.
  To przyzwolenie na kradzież stało się normą.
  Teraz czytam: „ Hewlett Packard przyznał się do korupcji i doszedł do porozumienia z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Firma, w celu uzyskania kontraktów, korumpowała urzędników, między innymi w Polsce”.
  http://pikio.pl/hp-przyznaje-kupowali-polskich-urzednikow/
  Tam płacą – i idą siedzieć – u nas urzędnicy, którzy tę forsę wzięli, są bezkarni.
  „Pendolino”: Brytyjczycy ustalili, że koncern płacił łapówki równo 10%. A my chwalimy się tym „Pendolino” - i nic.
  A gdzie zginął, przywieziony w reklamowce, milion za zgodę na torturowanie ludzi w Polsce?
  A te celowo drogie autostrady – z przepustami dla nietoperzy za 2 miliony?
  Można spytać – z czysto gospodarczego punktu widzenia: czy to nie wszystko jedno, kto ma te pieniądze, czyli łapówki? Nie – bo pieniądze ukradzione nie mogą wejść do gospodarki – bo złodziej nie może się przyznać do ich posiadania. Więc idą na luksusową konsumpcję za granicą.
  I w rezultacie nawet kraje tak beznadziejnie socjalistyczne, jak Skandynawia, ale uczciwe – mają (w porównaniu z nami...) wcale nienajgorsze wyniki...

<< poprzednie
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 następne >>

Strona 1 z 115 [postów: 20 z 2296]