Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

05-10-2013 20:00:00

Zakazują Skype'a

INFO: Władze Pakistanu "ze względów bezpieczeństwa" zakazały internetowych komunikatorów Skype, Whatsapp oraz Viber w prowincji Sindh.

 

Zakaz będzie obowiązywał przez 3 miesiące. Jego powodem jest obawa, że z komunikatorów tych korzystać mogą terroryści oraz rebelianci planujący swoje akcje.

- Rząd po raz kolejny odbiera ludziom prawa, gdy sam nie jest w stanie kontrolować prawa i zajmować się problemami. Niestety, rząd odbiera ludziom podstawowe prawa - powiedziała p. Sana Saleem z pakiństańskiej grupy broniącej wolności Internetu, Bono Bhi.

 

Źródło: english.alarabiya.net

Opracował: jarosław Wójtowicz

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Internet

    JKM nie pierwszy raz sugeruje, że lada zień mogą zacząć się ograniczenia w możliwościach korzystania z internetu. To jest bardzo poważna sprawa, bo nie ma wątpliwości, że internet, jego niskie...
  • Co nas obchodzą inne kraje...

    Kiedyś powiedział Pan, że w zasadzie Nas Polaków nie powinno obchodzić to co się dzieje w Chinach czy gdzieś tam indziej. Szanującym się socjalistom zależy nawet na tym, żeby w Nairobi była...

Poczytaj również