Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-07-2011 12:30:00

Tusk oszukał wyborców ws. podatku Belki

INFO: "Nasz Dziennik" ustalił, że rząd chce zdążyć z projektem ustawy uniemożliwiającej zakładanie tzw. lokat antypodatkowych jeszcze przed wakacjami w Sejmie.

 

Dziennik przypomina, że JE Donald Tusk przed 4 laty, podczas kampanii wyborczej, obiecywał likwidację podatku Belki. Po niemal całej kadencji rządów PO można stwierdzić, że wyborcy zostali oszukani - podatek od zysków z bankowych lokat nie tylko istnieje, ale rząd przymierza się także do przypieczętowania zamknięcia furtki umożliwiającej uniknięcie zapłaty tego podatku od zysku z oszczędności - podkreśla "ND" i dodaje, że gra toczy się o 380 mln zł rocznie, czyli z punktu widzenia budżetu państwa o niewielką kwotę.

 

Źródło: naszdziennik.pl

Opracował: G.K.

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Zawracamy kijem Wisłę, czyli co gdybyśmy wygrali?

    No właśnie co? Przecież 90% naszych reform nie da się zrobić bez pogwałcenia "unijnych" przepisów. Czy da radę wyjść z UE? To gigantyczny manewr, stwiający nas w nieciekawej sytuacji...
  • Za Tuskiem pojde do piekla!

    wiadomosc z dziennika: http://www.dziennik.pl/polityka/article468567/Tusk_delegalizuje_drobny_hazard.html cytuje d.tuska: "Zastanawialiśmy się po pierwsze - jak ograniczyć i wyplenić gry,...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...
  • Emigracja do Kanady

    Nie jestem w stanie zmienić swoich poglądów ani ustroju politycznego panującego w Polsce i europie zachodniej więc zmieniam kraj zamieszkania. Dostałem pracę jako wiceprezes w pewnej firmie...

Poczytaj również

  • Prof. Gwiazdowski wchodzi do polityki | 22-01-2019 06:15:00

    INFO: Prof. Robert Gwiazdowski, komentator polityczny i ekspert w dziedzinie podatków, postanowił zaangażować się w politykę - informuje Interia.

  • JKM: Polacy są okłamywani ws. zobowiązań NATO | 21-01-2019 18:30:00

    OPNIA: P. Janusz Korwin-Mikke, lider Wolności, powiedział, że Polacy są okłamywani, że Polska ma jakieś zobowiązania wynikające z Paktu Północnoatlantyckiego.

  • Wegańscy fanatycy chcą mówić, co mamy jeść! | 21-01-2019 12:30:00

    INFO: W Oslo debatowała Komisja ds. Żywności, Planety, Zdrowia EAT-Lancet, której zadaniem było przygotowanie diety dla miliardów ludzi. Spotkanie krytycznie ocenia brytyjski Instytut Spraw Ekonomicznych.

  • Prof. Jaroszyński: Mowa nienawiści doprowadzi do totalitaryzmu | 21-01-2019 06:15:00

    OPINIA: „Mowa nienawiści” służy do niszczenia fundamentów naszej cywilizacji - ostrzegał w Radiu Maryja prof. Piotr Jaroszyński, filozof z KUL.

  • PolEXIT jedynym wyjściem? | 20-01-2019 15:15:00

    INFO: Unioposłowie KNP przekonywali do swojego nowego projektu - PolEXIT-u.

  • Sośnierz: PE znów zajmował się siusiakami | 20-01-2019 06:15:00

    OPINIA: W PE znów doszło do awantury z okazji kolejnego sprawozdania z pogranicza groteski i absurdu - pisze CEP Dobromir Sośnierz na Facebooku.

  • Max Kolonko wystartuje razem z Korwinem? | 19-01-2019 15:15:00

    INFO: Portal wp.pl donosi, że politycy KORWiN-y i Ruchu Narodowego namawiają do startu w wyborach do PE p. Mariusza Maxa Kolonko, popularnego dziennikarza mieszkającego na stałe w USA.

  • JKM namawia do protestów przeciwko "ACTA 2" | 19-01-2019 06:15:00

    INFO: P. Janusz Korwin-Mikke namawia do protestów ws. unijnej dyrektywy o prawie autorskim, tzw. ACTA 2 - podaje sejmlog.pl.

  • KE chce zerwania z jednomyślnością w polityce podatkowej! | 18-01-2019 18:30:00

    INFO: Komisja Europejska chce odejść od wymogu jednomyślności w przypadku kluczowych inicjatyw podatkowych. Oznaczałoby to, że KE mogłaby z większą łatwością dokonywać decyzji, nie bacząc na opór pojedynczych krajów członkowskich.

  • Powstaje policja... ekologiczna | 18-01-2019 12:30:00

    INFO: P. Paweł Ciećko, Główny Inspektor Ochrony Środowiska, poinformował, że tworzy silną policję ekologiczną - podaje polsatnews.pl.

  • Żółtek zakłada partię Polexit | 18-01-2019 06:15:00

    INFO: CEP Stanisław Żółtek, unioposeł KNP, mówił w PE o powołaniu partii Polexitu.

  • Cejrowski: Śmierć Adamowicza celebrowana, jakby zmarł Stalin | 17-01-2019 18:30:00

    OPINIA: Znany podróżnik Wojciech Cejrowski ostro skomentował celebrację śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - podaje nczas.com.

  • Brexit: Opozycja chce drugiego referendum! | 17-01-2019 12:30:00

    INFO: Grupa 71 laburzystowskich parlamentarzystów wystosowała list do swojego lidera WCz. Jeremiego Corbyna, wzywając go do skupienia się na walce o drugie referendum ws. wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

  • Walka z klimatem oznacza koniec jedzenia mięsa! | 17-01-2019 06:15:00

    INFO: Plan klimatyczny przyjęty w grudniu 2018 r. przez rząd Holandii oznacza, że z jadłospisów Holendrów prawie całkowicie będzie musiało zniknąć mięso - donosi "Telegraaf".

  • Będzie nowa opłata dla kupujących mieszkania! | 16-01-2019 18:30:00

    FUTURO: P. Marek Niechciał, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zapowiedział wprowadzenie Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego - informuje Interia.