Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-02-2011 13:03:25

Seks-misjonarki

Po łódzkich szkołach grasują – jak dowiedziałem się z „Gazety Wyborczej” dwie nawiedzone baby: p.Aleksandra Dulas i p.Anna Jurek. Ktoś je do tych szkół wpuszcza. Ktoś pozwala im robić to, co robią.

A co robią? Och, same raczej gadają. Robić mają dzieci. A to rysują narządy płciowe kobiety. A to zakładają prezerwatywy na ogórek. A to »Dostają zadanie - wypisać synonimy słów: "penis", "pochwa", "seks", włącznie z wulgarnymi. Dzięki temu dociera do nich, jak język kształtuje myślenie o partnerze i wzajemnych relacjach. Jakie wyraża emocje.« Uczą się, że onanizm „nie jest czymś złym. Przeciwnie! Rozładowuje napięcie, pozwala poznać swoje ciało i - dzięki temu - będziemy czerpać więcej radości z życia seksualnego.”

Te babsztyle są zboczone. To widać po tym co robią – i po tym, jak wyglądają. Widać na pierwszy rzut oka na zdjęciu: zboczki.

Ale ktoś te zboczki do szkół wpuszcza...

Te babsztyle czerpią satysfakcję seksualną z tego, że dzieci czerwienia się, gdy muszą rozmawiać o „tych rzeczach”. Podnieca je, gdy słyszą dzieci używające słów „penis”, „pochwa” - włącznie z wulgarnymi synonimami. Te pedofilki aż skwierczą, gdy z ust dzieci padają słowa „p***a” i „pie****ić”. Jakie to podniecające!

Tyle, że to One się podniecają. A w dzieciach zabijają radość, niszczą w nich to, co najpiękniejsze.

Normalnie dziewczyna jęczy w ramionach chłopaka:”Och! Kochany! Co Ty mi robisz? Kocham Cię, Kocham, Och, Och, Co Ty robisz! Boże, Boże – jak mi dobrze! Co Ty ze mną robisz? Kocham Cię!!”. Po przejściu przez Oświęcim uczuć, jakim jest lekcja z tymi dwiema pedofilkami, dziewczyna będzie myśleć: „”Dobrze, nawet nieźle – pobudza moją łechtaczkę, no – a może by teraz wprowadził mi wreszcie penis do pochwy.. no, nie – gra wstępna powinna trwać... zaraz? 20 minut? Ile to już minęło? No, niech wreszcie wsadzi i poszuka punktu G”.

Te dwie ponure pedofilki nieodwracalnie niszczą to, co najpiękniejsze: poznawanie dwóch ciała, badanie ich, odkrywanie Tajemnicy. Po ich przejściu kwiaty miłości więdną, rozjechane walcem obiektywnej seksuologii. Znika erotyzm, pozostaje tylko pornografia.

Te kobiety to psujonki - ale z dyplomami: „ Przy wsparciu edukatorów seksualnych PONTON gruntownie się przeszkoliłyśmy”. No, tak... proszę o konspekt zajęć!

Te edukatorki usprawiedliwiają się: „ Uczymy, jak podejmować mądre decyzje w jednej z piękniejszych sfer ludzkiego życia.”. Tyle, że ta najpiękniejsza dziedzina życia nie potrzebuje mądrości – lecz szaleństwa. Potrzebuje swobody uczuć, potrzebuje tego, by doświadczenie zdobywać indywidualnie – a nie, by wszystko było zestandardyzowane, wedle podręcznika.

Najsmaczniejszy befsztyk można obrzydzić, tłumacząc przed jedzeniem, jak wygląda mięsień wołu, jak tłuczkiem miażdży się komórki. Można obrzydzić marchewkę tłumacząc, zgodnie z prawdą, że „proces gotowania polega na rozpulchnieniu tkanki włókninowej”. Naukowcy niech się tym zajmują – ale normalni ludzie pragną jeść befsztyk z kartofelkami i karotką – bez naukowej podbudowy. Normalny chłopak wyczuwa, z pomocą kilku zasłyszanych aluzji, czego pragnie dziewczyna, jak jej ciało reaguje na pieszczoty – bez szczegółowej instrukcji. A dziewczyna takiej instrukcji w ogóle nie potrzebuje – ona czuje rozkosz, gdy oddaje się całą sobą. Ona potrzebuje czuć. Nie: myśleć!

W tej dziedzinie rację miał Adam Mickiewicz: „Dziewczyna czuje – odpowiadam skromnie (…) Czucie i wiara silniej mówią do mnie, niż mędrca szkiełko i oko”.

I na tym polega piękno. Na uczuciach.

A „mądrość” to niech sobie panie edukatorki wsadzą tam, gdzie sobie zapewne wsadzają wibratory!

Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po po pupie poklepie, biuscik pomaca, może popiesci i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknieciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napiecie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania.

Co prawda: uczniowie maja wspaniałą umiejetność zapominania, co było na lekcji...

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 09-02-2011 19:59:07 | odpowiedz
  Ostre słowa, trochę Pan przesadził, ale przypominam o absurdach programu europa 2020:
  chcą 60% dzici w wieku 0-3 poszłać w łapy takich "państwowych opiekunów" np dotując zus dla nianiek- czyli kobieta ma zostawić swoje dzieci innym aby zajmować się cudzymi dziećmi, albo przekładaniem papierków,

  ale to nie koniec bo proszę mi powiedzieć:
  Jeśil inteligencja, mądrość nie zwiększa się drastycznie. Czy postulat aby 45% osób miało co najmniej licencjat świadczy o obniżeniu wymagań czy podnoszeniu kwalifikacji?
  no i jeszcze: 3-5lat to kawał czasu przez który można dużo zrobić i ZAROBIĆ. A ONI chcą go zmarnować....
  • 09-02-2011 20:01:14 | odpowiedz
   "Jeśil inteligencja, mądrość nie zwiększa się drastycznie."
   Chodzi mi o rozkład w populacji, i zmiany z pokolenia na pokolenie.
 • 15-02-2011 18:16:41 | odpowiedz
  Zbyt ostro {bark opanowania}, końcówka totalnie przejaskrawiona i to takie wypowiedzi kreują JKMa na człowieka niespełna rozumu np. w TV.
  Osobiście uważam, że zajęcia z wiedzy o seksie powinny być dobrowolne jeśli ktoś ma ochotę tego słuchać niech sobie słucha {oczywiście nie powinno to być sponsorowane w żaden sposób przez obywateli, a jeśli charytatywnie chcą gadać te bzdety niech sobie gadają}. Kiedyś takie pogadanki były na zajęciach wychowawczych albo biologii i każdy oczywiście to olewał bo trzeba mieć wiadro zamiast głowy, żeby nie wiedzieć do czego służy i jak użyć kondoma. Podejrzewam, że dziś jest podobnie. A taka pogadanka nie zabierze radości z seksu bardziej niż lekcja biologii {o budowie mięśnia i komórek} nie zabierze radości z jedzenia.

  PS. Jeśli ktoś łudzi się, że 15-18 latki nie mają pojęcia o seksie i, że taka pogadanka zniszczy im psychikę to mogą posłać dzieci do prywatnych/katolickich szkół nie ma problemu!
  • 10-04-2014 14:29:06 | odpowiedz
   "PS. Jeśli ktoś łudzi się, że 15-18 latki nie mają pojęcia o seksie i, że taka pogadanka zniszczy im psychikę to mogą posłać dzieci do prywatnych/katolickich szkół nie ma problemu!"

   Ale zdaje Pan/i sobie sprawę, że tytułowe seks-misjonarki latają po podstawówkach i gimnazjach, a nie po liceach?
 • 24-05-2011 18:26:49 | odpowiedz
  Za takie teksty powinni pana wypieprzyć z partii na zbity pysk. Delikatnie mówiąc. Jest pan NAJWIĘSZYM hamulcem prawicy w Polsce.
 • 08-04-2014 09:11:50 | odpowiedz
  Kiedyś traktowałem JKM jako nawiedzonego ekscentryka, ale te słowa o pedofilii mógł napisać tylko niebezpieczny wariat!
 • 08-04-2014 13:20:38 | odpowiedz
  brak zrozumienia tego tekstu zwłaszcza końcowych słów o pedofilu,przypomina brak zrozumienia czytelników gdy JKM porównuje rządy UE z rządami Hitlera.
  Przecież określenie "wolałbym wybrać A zamiast B" nie oznacza, że uwielbiam A. Wynika z niego tylko tyle, że A jest lepsze B, ale oba rozwiązania mogą być bardzo dalekie od tego co bym chciał najbardziej.
  Mam przed sobą dżem i powidła, gdybym musiał wybierać czym posmarować chleb to wybrałbym dżem ponieważ jest szansa, że jeszcze to jakoś zdołam przełknąć, co nie oznacza, że robię to z przyjemnością.
  • 27-04-2015 15:27:47 | odpowiedz
   Twoje rozumowanie pod względem logicznym jest poprawne, jednak przegapiłeś część tekstu np. "...po zetknieciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napiecie erotyczne...". I w tym zdaniu jest zdecydowana afirmacja, a nie tylko wybór mniejszego zła. JKM ma ze swoim patrzeniem na seksualność problem, bo w tej kwestii bliżej mu do dzieci kwiatów, niż człowieka zasad. Być może jego problem jest mniejszy niż opisywanych pań, ale nadal jest to niezdrowe. Dowodził tego wiele razy swoimi wypowiedziami na ten temat i podejściem do instytucji małżeństwa.
 • 27-04-2015 02:45:56 | odpowiedz
  Bzdury. Oczywiście baby nie są potrzebne, ale nie dlatego, że coś niszczą. Tylko dla tego, że dzisiejsze dzieci w 5 minut znajdą w internecie to co ich interesuje i same sobie wyrobią poglądy. Nie te czasy co kiedyś.
  • 27-04-2015 08:41:11 | odpowiedz
   Jak im pozwolisz, to znajdą. Współcześni rodzice znają się na internecie. To już nie te czasy, że dzieci więcej wiedziały o technice niż dorośli.
   • 27-04-2015 10:37:54 | odpowiedz
    Współczesne dzieci obchodzą wszelkie programy zabezpieczające niczym bułkę z masłem. Musiałbyś siedzieć z pałą nad dzieckiem. Akurat to mój zawód, więc mogę z całą pewnością oświadczyć, że większość dzieci w wieku 9-naście lat, czasami młodsze, zna się na komputerach o wiele lepiej od rodziców.
 • 27-04-2015 03:30:00 | odpowiedz
  Szkoła powinna być prywatna i dobrowolna, a wpływ na program powinni mieć rodzice, dopóki dzieci są nieletnie.
 • 27-04-2015 08:45:41 | odpowiedz
  JKM - 100% racji. Szkoda, że nie działa Pan w KNP. Idiotyzm "edukacji seksualnej" trzeba piętnować. Nawet wśród nas, jak widzę z wpisów, są ludzie którym wbito w głowy że jak się dzieci nie "wyedukuje seksualnie" to będzie coś strasznego. A fakty są takie, że w Polsce młodzież zachowuje się statystycznie biorąc bardziej odpowiedzialnie niż w np. UK. I to nie dzięki ES, tylko dzięki jej brakowi.

  Ciekawe jednak co na to wszystko powie Wipler i niekonserwatywni liberałowie z parti KORWiN? Czy podpisują się pod słowami prezesa i "stoją przy nim i stać chcą"? Szczególnie, że użył potwornego i zakazanego słowa, obłożonego klątwą i tabu, tj "pedofil".
 • Miłośnikom historii i Historii polecam spojrzenie na datę tego artykułu, a potem gorliwe komentowanie postów sprzed ... lat :)))))))

Poczytaj również