Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-07-2012 21:45:00

Lewacy czują strach

OPINIA: WDost. Jan Kerry z Partii Demokratycznej wezwał do przekazywania większych datków na kampanię prezydenta Baraka Obamy, przestrzegając przed jego ewentualną klęską w listopadowych wyborach i przejęciem władzy przez prawicę.

 

"Nie chcecie obudzić się po wyborach z prezydentem Romney'em i republikańskim Senatem, a później żałować. Ale to możliwe. W ostatnich sondażach NYT/CBS prezydent Obama miał niższe poparcie niż Romney" - napisał p. Kerry w e-mailu do Demokratów.

 

Polityk, który w 2004 r. przegrał walkę o prezydenturę z p. Jerzym W. Bushem, zaapelował więc do Demokratów o dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 5 USD, aby w ten sposób pomóc w wyborze p. Obamy i innych "postępowych kandydatów", którzy zapobiegną "radykalnemu przejściu władzy w USA na prawo".

 

Źródło: www.newsmax.com

Opracował: Jarosław Wójtowicz

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Ateizm trzeba tępić!?

    Odnośnie wypowiedzi w Roninie powiedział pan,że Ateizm należy tępić.Jako agrument użył pan taplane się w smole itp. Czyli uważa pan, że z powodu przezorności i bezpieczeństwa od którego...
  • Faszym - Lewica czy Prawica

    Właściwie na 99% uważam że to lewactwo, ale chciałbym poznać wasze opinie. Załamał mnie ten wykop: http://www.wykop.pl/link/169938/polscy-europoslowie-przeciw-rotmistrzowi-pileckiemu Niektórym...

Poczytaj również