Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-08-2018 16:15:00

Temer: Mój następca musi kontynować politykę oszczędności

INFO: Brazylijski prezydent wezwał swoich potencjalnych następców do kontynuacji zaczętej przez jego sztab polityki oszczędności i cięcia wydatków.

 

JE Michał Temer wspomniał na imprezie biznesowej w Sao Paulo, że zapoczątkowane reformy muszą być kontynuowane, aby kraj mógł wyjść z długoletniej stagnacji gospodarczej i w końcu "stanąć na nogi". Jego zdaniem przyszli kandydaci na prezydenta nie powinni być „radykalni” w kwestiach gospodarczych. Przywódca przypomniał, że rządzenie krajem bez poparcia Kongresu jest nierealne.

- Moim największym pragnieniem jest, aby to, co zostało rozpoczęte, udało się w pełni zrealizować. To wymaga 4-letniej kadencji, a może nawet 8 lat - dodał.

P. Temer, najbardziej znienawidzony i nielubiany prezydent ostatnich dekad, zasłynął z prywatyzacji niewydolnych przedsiębiorstw państwowych, a także cięcia wydatków publicznych.

 

Źródło: en.mercopress.com

Opracował: DK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


 • Sport

  No właśnie... W tej chwili nasze "orły" ogrywają piłkarską potęgę - San Marino, stadion pełny, w TV Szpaku ucieszony, a mi wstyd. W wakacje najliczniejsza w historii reprezentacja zdobyła na...
 • Granice Libertarianizmu...?

  Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
 • 24 kwietnia 2009: Kolejny postulat UPR spełniony!!

  Zapraszamy do dyskusji korwin-mikke.blog.onet.pl
 • Chcą podnieść VAT!

  Na tej stroni piszą o możliwej podwyżce VAT: http://podatki.onet.pl/1983056,1,0,wiadomosci.html Nie dajmy się i piszmy jak najwięcej, że UPR nie będzie prabować obywateli.
 • 24 czerwca 2009: kary po szwedzku

  Witam, nie muszę chyba dodawać, że Wolność jako taka to pojęcie czysto abstrakcyjne (przynajmniej dla mnie). "TajemniczyKleon" napisł/a cyt "Bo wolność jednego może być ograniczona tylko...

Poczytaj również