Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-12-2016 06:15:00

Starsi bracia w wierze ujawniają swoje prawdziwe oblicze

INFO: Izrael zastosował środki odwetowe względem Senegalu. Izraelczykom nie podoba się, że afrykański kraj na posiedzeniu ONZ-owskiej Rady Bezpieczeństwa śmiał zagłosować przeciwko żydowskiemu osadnictwu na okupowanym terytorium palestyńskim.

 

Izrael oficjalnie poinformował władze Senegalu o podjętych krokach dyplomatycznych, nakazanych przez WCz. Benjamina Natanjahu, premiera żydowskiego kraju. Izrael zamierza ukarać Senegal poprzez odwołanie swojego ambasadora, anulowanie programów kooperacyjnych pomiędzy krajami oraz odwołanie wizyty ministra spraw zagranicznych Senegalu w Izraelu.

Senegal w odpowiedzi na kroki agresywnych żydowskich ekspansjonistów wystosował oświadczenie, w którym stoi na stanowisku, że wspiera "sprawiedliwe i godziwe rozwiązanie konfliktu izraelsko-palestyńskiego, które podkreśli egzystencję dwóch krajów w ramach bezpiecznych i uznawanych przez społeczność międzynarodową granic".

 

Zobacz także: Żydzi obrażają się na cały świat

 

Źródło: www.africanews.com

Opracował: MCH

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 31-12-2016 08:13:06 | odpowiedz
  Czy partia Korwin poprze Senegal przeciw agresywnym żydowskim ekspansjonistom?
  • 31-12-2016 12:06:52 | odpowiedz
   Jeden kraj może być "poparty" jedynie przez inny kraj - a nie przez jakąś niedużą partyjkę, z obcego kraju (w dodatku poza parlamentem).

   Tak więc poprawne pytanie brzmiałoby: "Czy Polska poprze Senegal przeciw agresywnym żydowskim ekspansjonistom?". Moim zdaniem Polska powinna udzielać poparcia wtedy, gdy się to Polsce w jakiś sposób opłaci, a nie "tradycyjnie" wyrywać się przed orkiestrę na zasadzie: "za wolność waszą i naszą". Może już starczy tego frajerstwa?
   • 31-12-2016 12:45:09 | odpowiedz
    Szkoda. A tam mi zaimponował naród senegalski swą pryncypialna postawą przeciw agresywnym żydowskim ekspansjonistom.
 • 31-12-2016 15:11:31 | odpowiedz
  Agresywni zydowscy ekspansjonisci?

  Czy wy ludzie na glowy poupadaliscie? Izrael zajal Zachodnie Wybrzeze w czasie wojny 6 dniowej, broniac sie przed Jordania, Syria i Egiptem.

  To jak nazwac Polakow agresywnymi ekspansjonistami, bo budujemy domy we Wroclawiu, bo Wroclaw to przeciez bylo niemieckie miasto przed 2 wojna.

 • Wpływ narodu żydowskiego (syjonistów) na geopolitykę.

  To na początek wklejam ciekawy wątek, na powyższy temat: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&highlight=%BFydzi Admin forum dopilnował, aby nie było tam chamskich komentarzy, a jedynie...
 • Relacje polsko-niemieckie

  Przeczytałem dzisiaj interesujący artykuł w Rzeczpospolitej - Wina niewinnych Niemcow - nt. polityki historycznej, dotyczący zmiany sposobu myślenia Niemców o II Wojnie Światowej i jej...
 • Kwestie wiary

  Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
 • Pogłówny?

  Prosty jestem człowiek i nie do końca rozumiem. Może kto mi wyjaśni? Podatek pogłówny funkcjonował w największej skali, kiedy ludzie na kontynencie prowadzili życie raczej osiadłe. W przypadku...
 • 20 kwietnia 2009: Uderzmy na Hiszpanię!

  Zapraszamy do komentowania wpisu dostępnego pod tym linkiem: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Poczytaj również