Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-07-2016 15:30:00

Piątek dniem modlitwy tylko dla muzułmanów

INFO: Grupa ok. 200 muzułmanów zaatakowała katolicki kościół w Nigerii po modlitwie w pobliskim meczecie - czytamy na portalu Gosc.pl.

 

Wg źródeł policyjnych stanu Niger w Nigerii, w miejscowości Abeokuta doszło do kolejnego ataku społeczności muzułmańskiej na chrześcijan. Tym razem nikt nie zginął, ale zniszczenia budynku są poważne. Muzułmanie wybili wszystkie szyby w kościele, a także zwestawali instrumenty muzyczne używane do liturgii.

Muzułmanie pobili również kilka modlących się w kościele kobiet. Powodem ataku był fakt, że katoliccy wierni modlili się w piątek, który zdaniem wyznawców Allaha jest dniem modlitwy zarezerwowanym dla muzułmanów.

 

Źródło: gosc.pl

Opracował: DK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Dowody na istnienie Boga

    Ponieważ na tym forum istnieje duże zainteresowanie tematem Boga i dowodami na Jego istnienie lub na nieistnienie pozwalam sobie na dołączenie tego wątku. Na rozgrzewkę podaję kilka dowodów za, bo...
  • O naturze korników...

    Pan Krowin Mikke w Felietonie „Słówko o islamie, czyli: na zdrowie, korniki!” w tyg. Najwyższy Czas nr 10 dał popis co by tu nie pisać braku elementarnej znajomości Biblii czy chociażby nawet...

Poczytaj również