Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

29-03-2018 21:45:00

ONZ-owskie chamy nie szanują decyzji DRK

INFO: ONZ-owscy decydenci zadecydowali, że pozostaną ze swoją misją stabilizacyjną w Demokratycznej Republice Konga na czas wyborów w afrykańskim kraju.

 

Rada Bezpieczeństwa ONZ jednogłośnie poparła rezolucję mówiącą o pozostaniu misji stabilizacyjnej w DRK do marca przyszłego roku. Rada ustaliła, że misja pomoże przygotować wybory zaplanowane na grudzień: pomoże w rejestracji wyborców oraz będzie monitorowała przypadki naruszeń "praw ludzi i człowieków". Tym samym ONZ-owscy decydenci nie uszanowali zdania władz DRK, które ustami swojego rzecznika oznajmiły stacji BBC, że afrykański kraj nie życzy sobie pomocy ONZ-owskich przedstawicieli przy ich własnym i wewnętrznym procesie wyborczym.

 

Źródło: www.bbc.com

Opracował: MCH

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Płk Kukliński...

    Ciekaw jestem waszej opinii o tym człowieku i o tym co zrobił. Ja temat drążę od nowa sprowokowany jakimś artykułem. Czy dla Ciebie to zdrajca czy bohater??
  • LIST OTWARTY DO PRASY RADIA I TELEWIZJI

    List otwarty do ludzi mediów w Polsce zajmujących się sprawą żołnierzy oskarżonych o zbrodnię pod Nangar Khel Media mają bardzo wielkie znaczenie, potrafią jednym artykułem, czy krótkim...
  • 08 kwietnia 2010: Zimnokrwiści mordercy

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Zimnokrwisci-mordercy,2,ID404152363,n Witam. Chciałbym zaznaczyć, że ten film był dostępny w internecie około roku temu, osobiście oglądałem go na...

Poczytaj również