Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-04-2017 20:30:00

Niewidzialny Bóg leczy modlitwą i piwkiem!

INFO: W Kongu działa nietypowa wspólnota wiernych zgromadzona w Kościele Louzolo Amour, której członkowie piją piwo w celu samoleczenia i wypędzania demonów.

 

W gospodarczej stolicy kraju, Pointe Noire, działa Kościół znany jako Louzolo Amour, gdzie celebrowane jest spijanie piwka w celu wypędzania demonów. Kościół został założony przez p. Gwidona Emila Loufoua Cetikouabo, który zadeklarował się Bogiem oraz utrzymuje, że jest niewidzialny dla swoich wiernych, a jego reprezentantem na ziemskim padole jest obecny lider wspólnoty, p. Karol Mikoungui Loundou. Wyjątkowość obecnego szefa heretyckiej wspólnoty polega na tym, że urodził się bez pępka, co zaprzecza nauce, jednocześnie świadcząc o jego boskości.

Kościół bazuje na swojej doktrynie polegającej na konsumowaniu złocistego trunku, który to wg wiernych może być używany w celu wypędzania demonów. Taki napój w zmieszaniu z gorliwą wiarą członków Kościoła nosi nazwę "piwoleku" i uzdrawia wiernych.

- Przybyłem tutaj schorowany, a brat Mikoungui dał mi butelkę piwa. Wypiłem pierwszy łyk, potem następny i jeszcze jeden. Wszedłem w trans i poczułem się lepiej. Wierzę, że piwo może leczyć, jeżeli jest pite wraz z wiarą - powiedział jeden z rozmodlonych członków kontrowersyjnego Kościoła, który, jak można się domyślać - szybko zdobywa nowych wiernych.

Alleluja i do przodu!

 

Źródło: www.africanews.com

Opracował: MCH

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


 • Kler się nam rozzuchwalił.

  W tvn24 wypowiedź jakiegoś biskupa o przemowie P. Premiera dot. eutanazji: żadnej dyskusji nie będzie."] Ja jestem za, Watykan nie ma zbyt pokaźnej armii, a zawsze jakaś kolonia się...
 • Monarchia w Polsce

  Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
 • Czy ateiści są moralnie gorsi od wierzących?

  Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum :) Na początku zaznaczam, że jeśli powielam temat, to proszę o jego usunięcie/przeniesienie, czy też połączenie już z istniejącym. Chciałem...
 • Islandia

  Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...

Poczytaj również